#motoryzacja #auto #samochody #pytaniedoeksperta #pytanie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Mirasy, cały czas się noszę z wyborem auta. Budżet to 190.000 PLN (przed zniżkami). Najbardziej pasuje mi Volvo XC40 ale rozglądam się też za Mercedesem CLA lub od biedy BMW 3. Na co jeszcze warto popatrzeć?
#motoryzacja #auto #samochody #pytaniedoeksperta #pytanie
#motoryzacja #auto #samochody #pytaniedoeksperta #pytanie
- 1
@pomidorowymichal1: staro? Hmm mi to wygląda po japońsku po prostu. Hybryda z Lexusa to jest wypas opcja (najlepsze co toyota ma). Kliknij na testy Pertyna czy innego chopka od testów, warto też się przejechać. Każdy kogo znam kto kupił Lexusa jest bardzo z niego zadowolony.
komfortu i multimedialności
@pomidorowymichal1: czy Forester przypadkiem tego nie zapewnia? A w twoim zasięgu dość bogata wersja powinna być.
Hej! Sorry za nadużycie tagów. Upatrzylismy z różową Dacie Duster i chcemy ja wziąć w leasingu. Doświadczenia w kupowaniu samochodów nie mam żadnego - obejrzałem różne tutoriale o tym jak działa leasing, jego wadach i zaletach, kilka filmików o negocjacjach ceny auta i oczywiście różne opcje wyposażenia dla konkretnych modeli. Jestem po wizycie w salonie i miły Pan dealer wyliczył nam miesieczna kwotę spłaty sporo wyższa niż się spodziewałem. Niby ma wszystkie
konto usunięte via Android
- 1
@Piteq głupio to brzmi Dacia za 100k PLN xD
@Piteq: Duster za 22k euro? Jezu ile normalne samochody we Francji kosztują?
- 0
Jak się zachować w takim przypadku gdy musimy zatrzymać się na poboczu autostrady?
Czy zostawiamy rodzinę w aucie czy mają wysiadać i udać się za barierki?
#polskiedrogi #auto #auta #pytanie
Czy zostawiamy rodzinę w aucie czy mają wysiadać i udać się za barierki?
#polskiedrogi #auto #auta #pytanie
źródło: comment_8WWBkKGSCvmwIKiAyftWBzpdh4DkcNEm.jpg
PobierzWaszym zdaniem
- Czekamy w aucie na pomoc 3.0% (2)
- Wysiadamy i za barierki 93.9% (62)
- Można tak i tak 3.0% (2)
@jmuhha:
Prawo tego nie precyzuje.
Natomiast rozsądek podpowiada że najlepiej zaczekać (w samochodzie w zapiętych pasach) na chwilę kiedy nic nie jedzie i wtedy wyjść i stanąć za barierką.
Prawo tego nie precyzuje.
Natomiast rozsądek podpowiada że najlepiej zaczekać (w samochodzie w zapiętych pasach) na chwilę kiedy nic nie jedzie i wtedy wyjść i stanąć za barierką.
@jmuhha: Wszyscy za barierki, a kierowca zapierdziela z trójkątem (też za barierkami) i stawia go minimum 100m dalej. Można też na Yanosiku zgłosić zatrzymany pojazd.
Cześć mam jeden problem, ostatnio mój mondeo mk4 1.8tdcic odpala i od razu gaśnie, żeby normalnie odpalił muszę mu dodać trochę gazu i wtedy już normalnie chodzi. Dodam że normalnie odpalam po tym jak zgasną wszystkie kontrolki, paliwo też mam. O co może chodzić.
Jeszcze jak jadę na biegu to mi coś cyka, a jak zrzucę z biegu i jadę na luzie to nic nie cyka, tylko na biegu i tak przy
Jeszcze jak jadę na biegu to mi coś cyka, a jak zrzucę z biegu i jadę na luzie to nic nie cyka, tylko na biegu i tak przy
Mercedes-Benz Sprinter
WDB9066111S576113
2016-12-28 700 000 km ZGŁOSZONO PRZEBIEG POJAZDU
2019-06-15 346 000 km Przebieg pojazdu w ogłoszeniu na otomoto
Link:
WDB9066111S576113
2016-12-28 700 000 km ZGŁOSZONO PRZEBIEG POJAZDU
2019-06-15 346 000 km Przebieg pojazdu w ogłoszeniu na otomoto
Link:
źródło: comment_77HazyiVwYseLjc3syVmRRX1XUGwRfGq.jpg
Pobierz@powypadkowevin nie ma takiego miasta jak Stargard Szczeciński. Jest Stargard.
@powypadkowevin: BUS MUSI LATAĆ
- 0
#ubezpieczenia #auto #wakacje
Ktoś coś poleca jakieś sprawdzone assistance na wakacje? Na około 16 dni, podróż turystyczna samochodem do Chorwacji - auto pug 2010 rok 2.0 HDi 140 kuców. Zależy mi żeby nie było jaj jak coś się zepsuje, sprawdzona pomoc itp.
Ktoś coś poleca jakieś sprawdzone assistance na wakacje? Na około 16 dni, podróż turystyczna samochodem do Chorwacji - auto pug 2010 rok 2.0 HDi 140 kuców. Zależy mi żeby nie było jaj jak coś się zepsuje, sprawdzona pomoc itp.
- 0
@Jestem_Tutaj: mtu
@Niukron: polisa 911... czy 026/027...? OC czy z AC?
Co to za marka i model auta? Wyglada jak jakiś suv albo terenowy.
#pytanie #motoryzacja #auto #samochod
#pytanie #motoryzacja #auto #samochod
źródło: comment_u57oc4gEdSX1ivLo51ilRe87BtD9TJoI.jpg
Pobierz- 2
@Lester_Burnham: @Increev: @o_co: dzięki panowie, a wiecie jaki to może być kolor?
Jakaś patologia nam wjechała na osiedle i w----------a śmieci do kontenera na odpady budowlane i próbuje zlokalizować kto to mógł być.
Jakaś patologia nam wjechała na osiedle i w----------a śmieci do kontenera na odpady budowlane i próbuje zlokalizować kto to mógł być.
- 1
Siostra zgubiła jedyny klucz do samochodu. Jest strach, bo auto stoi na parkingu przy ulicy, parking nie płatny i nie strzeżony. Nie ma sensu holować auta bo jutro po południu wpadnie człowiek który dobierze się do niego i wykręci zamek, żeby dorobić klucze. Jest tylko strach co z kluczami, które zgubiła. Co jeśli ktoś wsiądzie i po prostu odjedzie. Jak "przypilnować" auto, już nawet myślałem czy nie zadzwonić na Straż Miejska i
- 1
- 2
@Saeglopur: Auto stojące bez kół na samych cegłach raczej zachętą do kradzieży nie jest... Chyba, że lawetą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ewentualnie można pokombinować z wyciągnięciem rozrusznika od spodu albo po prostu odłączenie go, w niektórych samochodach tak się da
Ewentualnie można pokombinować z wyciągnięciem rozrusznika od spodu albo po prostu odłączenie go, w niektórych samochodach tak się da
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@ikar4: focusika w tej cenie dostaniesz
- 0
Elo motomirki. Szykuje sie do zakupu auta i prosze o porade. Zastanawiam sie nad audi a4 a Lexus IS, roczniki ok. 2015. Generalnie gowno sie znam na mechanice, wiec zalezy mi glownie na malej usterkowosci i niskich kosztach ewentualnych napraw, czesci.
Prosze mireczki o opinie na temat tych aut. Polecacie? Odradzacie? Ktore wybrac i dlaczego? A moze powinienem zwrocic uwage na cos innego?
#motoryzacja #auto #samochody
Prosze mireczki o opinie na temat tych aut. Polecacie? Odradzacie? Ktore wybrac i dlaczego? A moze powinienem zwrocic uwage na cos innego?
#motoryzacja #auto #samochody
źródło: comment_tmFJQS72irXC7eL5OlWPC7AYPqup6c2K.jpg
Pobierz- 10
@keyah: lexus
- 5
Ewentualnie w gre wchodzi jeszcze Infinity Q50
źródło: comment_OpDuC186ELOIBdFFaAM10YDZzCrzuGed.jpg
Pobierz- 5
Ostatnio natknąłem się na piękny, rzadki okaz bmw E92.
Wg. sprzedawcy w 100% bezwypadkowy...
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e92-335i-manual-bezwypadkowy-306km-ID6BZ2No.html
... ALE nie licząc "Total Loos" z USA z 1/05/2017 :)
https://was.carfax.eu/v0/api/vh/token/5e0a8c55c1fbdeff96f510ea93ab4b90
Wg. sprzedawcy w 100% bezwypadkowy...
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e92-335i-manual-bezwypadkowy-306km-ID6BZ2No.html
... ALE nie licząc "Total Loos" z USA z 1/05/2017 :)
https://was.carfax.eu/v0/api/vh/token/5e0a8c55c1fbdeff96f510ea93ab4b90
@yurai007: Total loss to też zalanie, grad, przetarcie całego auta o barierki na autostradzie... żadna z tych rzeczy to nie jest wypadek a każda może śmiało być powodem szkody calkowitej
@yurai007: chcesz auto z USA i się walisz o to, że jest po przejściach? Total loss ostatnio widziałem po tym jak złodzieje z------i zauto bez kluczyków, rozwalone zamki oraz zabrane fotele. To wszystko, auto bezwypadkowe. Jak nie masz zdjęć to nie gęgaj. KAŻDE z USA musiało mieć jakiś problem, tak samo jak z zachodu.
- 0
Sprzedając auto Ukraińcowi potrzebna jest jakaś specjalna umowa? Czy też taka sama jakbym sprzedawał auto Polakowi? Jakie dane muszę od Ukraińca pozyskać? Nr paszportu, dane osobowe, co jeszcze?
#pytanie #pytaniedoeksperta #auto #samochody #kupnoauta
#pytanie #pytaniedoeksperta #auto #samochody #kupnoauta
- 5
Mirki chce zakupić auto, ale bez klimy od kumpla. Poczytałem trochę i okazało się, że biały kolor sprzyja chłodowi w aucie - więc nad takim się zastanawiam. Po prostu biały odbija światło a czarny pochłania.
Jak kupię białe i przyciemnie szyby albo dam lustra w takiej audicy to temperatura przy dzisiejszej pogodzie spadnie spokojnie do 26 chociaż? Kumpel mówił, że z dmuchawą na full to spokojnie, bo on w UK takim jeździł
Jak kupię białe i przyciemnie szyby albo dam lustra w takiej audicy to temperatura przy dzisiejszej pogodzie spadnie spokojnie do 26 chociaż? Kumpel mówił, że z dmuchawą na full to spokojnie, bo on w UK takim jeździł
źródło: comment_OZeP6WR8RncsvlSjmgnNa49sqESMD2cy.jpg
PobierzWaszym zdaniem
- Będzie chłodniej 6.0% (51)
- Będzie trochę chłodniej 15.5% (132)
- Będzie tak samo 78.4% (666)
- 148
@jmuhha: nie kupuj auta bez klimy. Klima to nie luksus.
0
W wakacje mogą spaść ceny benzyny. Możliwe są obniżki rzędu kilkunastu groszy.

Od końca kwietnia ceny ropy naftowej spadają, a szczególnie mocną przecenę przyniosła druga połowa maja. W ciągu kilku tygodni czarne złoto potaniało o kilkanaście dolarów na baryłce i teraz teksańska ropa WTI wyceniana jest na niewiele ponad...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Jak się nazywa ta strona na której po wklepaniu numeru rejestracyjnego pokazuje czyd ane auto ma ważne ubezpieczenie?
#ubezpieczenia #samochody #auto
#ubezpieczenia #samochody #auto
@Marcinowy: UFG
https://www.ufg.pl/infoportal/faces/pages_home-page?_afrLoop=44663280849917117&_afrWindowMode=0&_adf.ctrl-state=p0oer6w0c_4 zjedź niżej i tam jest pole do wpisywania.
https://www.ufg.pl/infoportal/faces/pages_home-page?_afrLoop=44663280849917117&_afrWindowMode=0&_adf.ctrl-state=p0oer6w0c_4 zjedź niżej i tam jest pole do wpisywania.
- 0
@OrzechowyDzem Dzięki!
- 0
#kiciochpyta #auto #elektronika #zabawki #transmiter
Dobrze myślę? Jak kupię sobie Transmiter do auta to będzie łączyć się z radiem i w ogóle? w sensie na fonie będę mógł otwarzać muzykę z radia z auta...
Polecicie jakiś dobry?
Dobrze myślę? Jak kupię sobie Transmiter do auta to będzie łączyć się z radiem i w ogóle? w sensie na fonie będę mógł otwarzać muzykę z radia z auta...
Polecicie jakiś dobry?
@QuaVeve: lepiej jakoś z radia wyprowadzić auxa i polecieć kablem. Transmisja FM bardzo obniży jakość
- 0
@boa_dupczyciel: A to nie wiedziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kumpel kocha się bawić z takimi pierdołami to zobaczymy (。◕‿‿◕。)
Kumpel kocha się bawić z takimi pierdołami to zobaczymy (。◕‿‿◕。)
#motoryzacja #mechanika #auto #volskwagen VW golf 4, co to za przewody na zdjęciu? Coś mi z nich cieknie. Biegną na pionowej ścianie za silnikiem.
źródło: comment_y9flKXb3lJWNj69uHP1gPk4w8G6LFrN7.jpg
PobierzZastanawiam sie nad zakupem VW Polo mk5, rocznik 2011-2013, 1,2TDI. Duzo sie naczytalem, ze to sa samochody jednorazowe i po 200k km juz padaja. Niestety w moim budzecie (4-5k€) moge kupic tylko polówki z podobnym przebiegiem (realnym). Ewentualnie zastanawialem sie tez nad Seatem Ibiza w podobnej konfiguracji, roczniku i kwocie. Jakies rady? #motoryzacja #volkswagen #seat #samochody #auto
źródło: comment_jSL0nml8DcmXkJ3Q25lANGDtEQGd0tYF.jpg
PobierzCo lepsze
- Vw polo mk5 42.9% (15)
- Seat ibiza IV 57.1% (20)
- 8
@Vantrilio: polo i ibiza to ten sam samochód z innym znaczkiem i blachami, jeśli wachasz się mędzy nimi to wybierz po prostu ten który Ci z wyglądu bardziej odpowiada.
@Vantrilio: przebieg 200kkm to normalny przebieg na te auta. Polówki są bardzo udane, lepiej wykończone od Ibizy IV. Mam do czynienia z tym i tym i różnice są ciekawe: ładniejsza podsufitka w Polo - taka jak w autach segmentu C, w Ibizie 2016 wygląda jak za jakiegoś dużego fiata taka jednolita z taniego materiału oraz śmieszny szczegół: Ibiza ma korek wlewu paliwa zamykany ręcznie na kluczyk jak w jakimś tanim



































#motoryzacja #auto #samochody #problem #mechanikasamochodowa #mechanika
@WEPALGUME: ciężko powiedzieć czy wytrzyma. A w razie czego to nie jest rzecz, którą na szybko połatasz na autostradzie. No i w razie czego naprawy na zachodzie kosztują chore pieniądze.