szukam jakiegos sprawdzonego sprzedajacego na allegro lub po prostu sklepu internetowego z uzywanymi ksiązkami/komiksami w niskich cenach. Szukam raczej starszych książek (głównie polskich ale nie tylko). Na allegro czytam opinie i każdy ma brak zgodności produktu z opisem itd. Nie chce sie bawic w odsyłanie książek i szukam kogos prawdzonego.

#ksiazki #literatura #allegro #czytajzwykopem #komiksy #marvel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OZIMONSTER: polecam https://blackbooks.pl/, właściciel to pasjonat z ogromną wiedzą i można sobie pogawędzić przy okazji robienia dealów ;) Super kontakt, profesjonalne podejście. Warto napisać/zadzwonić czego szukasz, raczej nie wszystko ma na stronie.

Tezeusza odradzam, niestety mają dużą rotację pracowników i trochę chaotycznie działają. Nie wiem, jak tam wygląda teraz sprzedaż ale skup to byla męka, dwa razy próbowałem i zawsze problemy. Zaniżanie wyceny, nie przyjeżdżanie na umówiony termin, ogólnie burackie
  • Odpowiedz
Cześć, planuję sprowadzić towar (odzież) z Turcji. Mam świeżą firmę, nie kupowałem wcześniej z żadnego innego kraju niż z Polski. Planuję teraz sprowadzić z Turcji od producenta towar za kwotę najpierw 1k euro. Wyczytałem teraz, że trzeba wyrabiać numer EORI dla firm importujących z zagranicy. Czy muszę to robić czy może za małe zamówienie? Czy mógłby ktoś doradzić jak najlepiej przysłać do siebie taki towar? Jakim przewoźnikiem? Czy muszę jakieś odprawy celno-skarbowe
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jakismadrynickpolacinsku:

1. Zaloguj się na swoje konto Allegro.
2. Przejdź do strony "Moje Allegro" lub "Moje konto".
3. Kliknij zakładkę "Moje transakcje" lub "Zakupy i sprzedaż".
4. Wyszukaj transakcję z
  • Odpowiedz
@pigmaster: komputer dla gracza ze zintegrowaną grafiką i ranem ddr3 xD

Dodatkową perełka, klawiatury myszki itd.

Ten zestaw Tracer należy do popularnej linii GAMEZONE zaprojektowanej specjalnie dla wymagających graczy


Używam tracera w pracy i jedyne czego można wymagać od tego sprzętu to, żeby wytrzymał przed zepsuciem te 3 miesiące xD
  • Odpowiedz
Poleci ktoś kamerkę pezprzewodową do wewnątrz, z możliwość podglądu na telefonie i z możliwością w późniejszym czasie przyłącza do tego wszystkiego kamerki zewnętrznej #kamery #allegro #internet #zakupy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brak allegro family jak dla mnie jedyna wadę jaka może mieć to to jak chce coś kupić potajemnie.

Raczej zamawianie z jednego konta z narzeczoną np. nie jest dla mnie wielkim problemem, chyba że przyjdą święta i chce się kupić prezent o którym druga strona ma nie wiedzieć.

Pewnie spoko by było po prostu mieć profile dla rodziny w ramach jednego konta, albo po prostu wyższa taryfa Smart rodzina za którą by
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Wychwalany Problem jest taki że ktoś ma do tego maila dostęp, a sytuacja z prezentem może dotyczyć dwóch stron, a utrzymanie dwóch smartow tylko po to by kupić sobie raz czy dwa razy do roku coś potajemnie mija się z celem.

Ale faktycznie jest coś takiego.
  • Odpowiedz
Czy komuś jeszcze strona allegro lokalnie się rozjeżdża? Normalne allegro 0 problemów, ale z allegro lokalnie nie da się korzystać.

Tak cookies wyczyszczone, ublock wyłączony, kilka przeglądarek sprawdzonych.

#allegro #allegrolokalnie
Senuyo - Czy komuś jeszcze strona allegro lokalnie się rozjeżdża? Normalne allegro 0 ...

źródło: lokalnieall

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowe usługi
Przedstawiciele #inpost zapowiadali, że w maju może wystartować usługa płatnicza firmy pod szyldem InPost Izi
— Na temat usługi płatniczej na tym etapie nie możemy powiedzieć nic nowego, testujemy ją wraz ze sprzedawcami na zamkniętych grupach odbiorców.
To bardzo skomplikowany projekt, największa innowacja w #inpost od czasu wprowadzenia paczkomatu. To moim zdaniem będzie prawdziwa rewolucja, jeśli chodzi o łatwość robienia e-zakupów. Do konsumenckiego startu usługi jeszcze
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@widmo82: w tej nowej metodzie płatności chodzi by poprawić cash flow firmy i uniknąć prowizji dla pośredników w postaci bramek płatniczych. Zamiast oddawać prowizję za każdą paczkę blikowi lub innemu operatorowi sami staną się operatorem plus pieniądze będą mieli od razu a nie po kilku dniach jak w obecnym modelu. Sprzedają to konsumentowi jako rewolucję ale najbardziej skorzysta na tym sam Inpost. Dlatego jest też tylu operatorów i różnych standardów
  • Odpowiedz
@allegro_pl: Tzn. co, mamy wchodzić w każdą jedną ofertę i przechodzić przez mało wygodny formularz? Gdy takich problematycznych ofert jest dziesiątki albo i setki? A potem i tak nie wiemy czy coś z daną ofertą się stało czy nie, bo (chyba) nie ma u was możliwości przejrzenia ofert które zgłosiliśmy.

Na przykład szukam sobie taniej farby młotkowej w opakowaniu 1l wpisując odpowiednie wartości w parametrach wyszukiwania: https://allegro.pl/kategoria/sciany-i-elewacje-farby-126182?string=farba%2Bmłotkowa&dostawa-z-polski=tak&order=p&wielkosc-opakowania-od=1&wielkosc-opakowania-do=1 znajdźcie tutaj proszę farbę,
  • Odpowiedz
Kupowałem w zeszłym tygodniu szpej rowerowy na allegro od intersportu. W zamówieniu były m.in. 2 różne rozmiary jednego produktu i niepasujący rozmiar wraz z innym nietrafionym sprzętem zwróciłem. Dzisiaj zauważyłem, że pojawiła się na ten przedmiot promocja -30%. Pisać do intersportu o zwrot różnicy ceny, czy zamówić jeszcze raz po niższej cenie i zwrócić w zakresie starego zamówienia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwszy zwrot był odesłany za darmo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem sobie 3 rzeczy na allegro i sprzedający napisał ze nie ma rzeczy A (która jest w sumie główna rzeczą a reszta to zapychacze) i wysyła bez rzeczy A. Jak mu napisałem ze nie oferuje się rzeczy których nie ma się na stanie i ze będę zwracał wszystko to odpisał ze najlepiej jak bym tego nie odbierał i jak wróci samo to będzie po sprawie. I teraz się zastanawiam czemu tak a
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@khaotic: Masz włączone sortowanie: pomocne - w tym przypadku wyświetlają się oceny ocenione przez użytkowników jako najlepsze.

Na allegro ocena produktu jest wspólna dla wszystkich sklepów. Jak wszedłeś w aukcje firmy Z to nie pokazuje Ci tylko ocen produktu kupionych u tego jednego sprzedawcy. Przy kazdym komentarzu jest nazwa sklepu w którym został zakupiony produkt.
  • Odpowiedz
  • 0
@CichooByc: ok, teraz rozumiem, ja myślałem że to są oceny od sklepu, a dopiero po Twojej wiadomości zauważyłem anonimizowane nazwy rzeczywistych kupców xD
@prezeees ja stosuję płukanki co dwie-trzy wymiany
  • Odpowiedz