#kradziez #booking #nocleg #hotel

Tldr: Pytanie do tych, którzy mieli te nieprzyjemnosc zostać okradzeni w noclegu wynajętym przez booking - udało Wam sie odzyskać całość kosztów z noclegu? Czy chociaz cześć?
Wynajęliśmy w #hiszpania pokoj na tydzien. W przeddzień wyjazdu ktoś nam wszedł do pokoju, przetrzepał wszystkie bagaże i ukradł jedna rzecz na wartość ok 200-250 euro w przeliczeniu. Najciekawsze jest to,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i wiele osób w moim wieku, ok. 30-tki, pobyt w tej sieci uważa za coś godnego pochwalenia się.


@salo91: tak samo jak mój szwagier chwali sie samochodem wzietym w leasing (na którego kupno za gotówke go nie stać) gdzy ja taki samochód kupiłem za gotówke xD
Ciekawe jak długo beda spłacac kredyt za temn pobyt.
  • Odpowiedz
To całe spanie po hotelach to lipa w hoj²

Kto to widzioł żeby jak ŻUL płacić za spanie w łóżku gdzie setki albo tysiące ludzi się ruchało, tryskało spermą/śluzem, srało, miało sraczkę, puszczało mocz, pierdziało, krwawiło, wyciskało syfy, obcinali paznokcie, dłubali w nosie, wciągało kokę, itd,

A w takim namiocie? Na dziko.
Klasa i czystość, elegancja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@berlinale: nie.
Głównie śpię w buszu w namiocie, a w miastach jak jestem przejazdem bo niektóre miasta są fajne to no w namiocie nie będę spał bo mnie okradną, albo przegonią jak bezdomnego,więc z przymusu muszę wybrać hotel, albo u ludzi nocuję na couchsurfing lub warmshowers.org
  • Odpowiedz
Byłem już na kilku wakacjach z biura i Turcja bez porównania zdecydowania najlepsza. Z tych popularniejszych tańszych kierunków nie byłem jeszcze tylko w Egipcie i to co dostajesz w cenie trochę ponad 2k to jest niesamowite xD
W innych krajach za tą kwotę to dostaniesz poprawny hotel a tu full wypas. Aż zastanawiam się co wiecej musi być w takim przykładowo za 3k. Bo w tym za 2,2k od osoby pod koniec
Mysciak - Byłem już na kilku wakacjach z biura i Turcja bez porównania zdecydowania n...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemanko Mirabelki i Mireczki, szukam jakiegoś pakietu #spa w #hotel dla pary na weekend. Ma być to prezent dla przyjaciela i jego #rozowypasek. Budżet do 1500 ziko za dwie noce. Najlepiej gdzieś do 200km od #lublin #chelm. Może ktoś był lub słyszał o jakimś fajnym miejscu godnym polecenia.
Za sugestie z góry dziękuję.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hotel w Pobierowie to będzie spektakularny upadek. Po latach zostanie upadły, potężny moloch, który będzie szpecił linię brzegową. Komu odwaliło, żeby stawiać takiego kloca? W pierwszym etapie będzie dostępnych 500 pokoi, a docelowo kurła 1250 pokoi. Ceny na te wakacje zaczynają się od 1300 złotych za noc w tygodniu, do 1800 zł w weekend (śniadanie + inny posiłek). Przecież to nie ma bata, żeby to zapełnić.

W wakacje może jeszcze po części,
NadwornyPanicz - Hotel w Pobierowie to będzie spektakularny upadek. Po latach zostani...

źródło: image

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach