Mirki. Monitor do grafiki, 2D głównie, czasem 3D I filmy. 27" 1440p. Niekoniecznie EIZO Color Edge, nie stać mnie. Lepiej bliżej 2k papiera niż 10k ;] ?
#grafika #2d #3dsmax #pcmasterrace #pc
#grafika #2d #3dsmax #pcmasterrace #pc
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_85KeKO9UmQc9FCW2oW33Iq5vXyBhtz8o.jpg
PobierzZ ciekawosci, czemu trzymasz nazwe studio, w ktorym pracujesz w tajemnicy?
chyba nauczenia się kaprysów tego dinozaura ;)
źródło: comment_nhfCJmqGeC6Z2voIWCq6gG8svUnIeCSq.jpg
Pobierz
źródło: comment_v3f5xq9ugAOS6vGGe8rVpnPIbgA3TQUw.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#gry #oriandtheblindforest #platformowka #2d
Tutaj macie całość jak coś: https://www.youtube.com/watch?v=MkzeOmkOUHM
Ori and the Blind Forest