Wpis z mikrobloga

Mirki, może ktoś polecić jakiś sprawdzony sklep komputerowy w GOP (okolice Zabrza, Gliwic, Katowic)? Chcę kupić kompa, ale poskładanego pod robotę z grafiką 2D, a te wszystkie EuroMediaExpertMarkty wykończyły większość sklepów. Niestety nie jestem na bieżąco z podzespołami żeby samemu coś poskładać, ale chcę np. dużo RAMu i mało karty graficznej, a tego mi żaden hipermarket nie zrobi.
Dupa - kasa jest, ale nie ma jej na co wydać :)

  • 24
  • Odpowiedz
@kejes: przejdź się do Proline koło spodka, albo wyklikaj se sam. Alternatywnie TechPlanet koło Opolskiej/Spiża. Może akurat Ci coś poskładają "do kwoty" . Dla mnie to jedyne sklepy, które się liczą w regionie.
  • Odpowiedz
purepc.pl


@kj5: dzięki. Ja mogę sobie bez problemu sam poskładać kompa, znam się na tym, wiem co do czego... tylko że nie jestem na bieżąco. Musiałbym trzy dni czytać jaka płyta główna, jaki socket, cuda na kiju. Myślałem że wyciągnę kasę i kupię komputer, a tu okazuje się że XXI wiek jest do dupy ;)
  • Odpowiedz
@kejes: Znajdziesz na purepc, czy pclab gotowe zestawy komputerowe na każdy budżet z komentarzem do czego służą i jak je dostosować. Jak nie grasz to możesz przyciąć na grafie i dołożyć ramu, kupić też dysk SSD. Zasadniczo wszystko do siebie pasuje, ramy, grafy są uniwersalne, płyta do procka musi tylko pasować, do inteli inne do amd inne gniazda, ale w gotowych zestawach masz to sparowane zawsze.
  • Odpowiedz
@Morgoth143: @Traviu: no i chyba za szybko pochwaliłem. Gościu siedział około 22 i składał mi kompa, a teraz od dwóch dni absolutna cisza. Fajny komp, ceny mi odpowiadają, kasa czeka na wydanie, a tu odwalili ciszę w eterze. Szlag mnie pomału trafia...
  • Odpowiedz
@kejes: na 99% czeka na któryś z podzespołów, oni nie mają magazynu w Katowicach z tego co wiem.
O ile nie czekali na dostawę tego co zamówiłeś to komp powinien być jutro. Max poniedziałek.
Też zależy czy odbierasz w sklepie czy kurierem Ci doślą.
  • Odpowiedz
@kejes: Ceny masz podane na stronie, możesz sam to zliczyc dodając to do koszyka. Rabatu nie dostaniesz przy tak skromnym zamówieniu.
Facet Ci pomógł. Bez przesady. ;)
Równie dobrze miał innego klienta co chciał konfig, albo coś ważniejszego.
  • Odpowiedz