Takie tam z Stycznia 2017 na temat niespodzieawnego wybuchu pandemii za obecnej administracji w USA. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dr. Anthony Fauci, member of the White House Coronavirus Task Force, stating in January 2017 there WILL be a "surprise outbreak" the coming administration will face.
https://twitter.com/NUKEMDAVE/status/1243456990791098368
#koronawirus #usa #2019ncov #wirus
t.....n - Takie tam z Stycznia 2017 na temat niespodzieawnego wybuchu pandemii za obe...

źródło: comment_1585344266hVjEhfO9a7HdWNMVM5UGyX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Napiszę pewnie oczywistą sprawę, ale co tam.. Teraz patrząc jak to wszystko się rozwija i że perspektywa jest naprawdę odległa..to wg mnie Polska i cały świat popełnili wielki błąd.. Izolowane powinny być tylko osoby +60 dodatkowo wszystkie osoby które na coś chorują. Młodzi przechodzą to praktycznie bez objawowo,ci co by mieli objawy(i tu też większość ma jak typowa grypa) przeleżeli by swoje i wrócili do swoich obowiązków...a teraz tak świat się zatrzymał,
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekarz SOR, tożsamość chroniona, znana nam.

Szczyt zachorowań będzie za kilka dni i potrwa 3 tygodnie. Przyrost jest ok 20% dziennie, co oznacza podwojenie po 4 dniach. W czasie szczytu pacjentów będzie przybywać w stałej ilości. Pacjenci są hospitalizowani średnio 5 dni.

Ma kontakt do wszystkich ordynatorów SOR w Polsce, ma przekazać mój kontakt na wspólny czat i jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy to się będą odzywać bezpośrednio do mnie.
Organizują sobie przestrzeń na bieżąco
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktokolwiek może mi wytłumaczyć fenomen tego wirusa?


@Candy51:
- dużo większa śmiertelność
- długi czas inkubacji i zaraźliwości w tym czasie, typowo 5-6 dni, ale może sięgnąć nawet 14
- duża zaraźliwość, długość utrzymywania się w powietrzu, na powierzchniach i wygląda na to, że wysokie temperatury zbytnio go
  • Odpowiedz
#polandballstats 2020/03/27 21:46:13
czerwono = szybszy przyrost zakażeń
3 największe skupiska wirusa to: #warszawa #wroclaw #lodz

jacku - #polandballstats 2020/03/27 21:46:13
czerwono = szybszy przyrost zakażeń
3 ...

źródło: comment_1585342315oFkrvPIXoYMkEz5zipjzab.jpg

Pobierz

Rząd drukuje właśnie 200 mld. zł, co powinien z nimi zrobić?

  • kupić obligacje rządowe 11.0% (22)
  • zrobić renowację tylnej płyty ołtarza wita stwosza 89.0% (178)

Oddanych głosów: 200

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie mamy auta, wakacje tylko i wyłącznie z promocji, nie chodzimy do restauracji, Nie kupujemy srajfonów ani najnowszych gadżetów. Alkoholu mało a wyjścia ze znajomymi tylko na domówki. Siłownia i fitness w domu. Ubrania zawsze na promocjach, a mieszkanie które wynajmujemy jest małe ale przytulne.


@AnonimoweMirkoWyznania: jprdl, nie potrafiłbym tak żyć parę lat jak robak, bez żadnych rozrywek. przecież to psychę trzeba mieć totalnie zniszczoną; jak przez parę lat konsekwentnie
  • Odpowiedz
Jeśli wierzyć oficjalnym badaniom to dziś przyrost chorych wynosi 13,7%

Dzisiaj o 20:38 było 1389 przypadków, czyli 13,7% z dnia poprzedniego (1221)

Jest to spadek o 2,5% z dnia poprzedniego

Średnia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłem dziś na Drodze krzyżowej. Zostałem wyznaczony do transmitowania mszy św na #youtube Teraz będę chodził do kościoła przez miesiąc częściej niż przez ostatnie 10 lat..
I powiem tak. Kościół duży, było 28 osób nie licząc obsługi. Każdy co 1,5-2 metry od siebie. Do komunii nie poszedł nikt. Podejrzewam, że w co drugim kościele tak jest, że wejdą wierni i zamykają kościół od wewnątrz. No i nie oszukujmy się, co
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@snierzyn: 28 osób? HALO! Policja! Proszę przyjechać na wykop a później do kościoła w którym był mirek! Właśnie przez taką mentalność i ew. indolencję służb wirus skacze jak polny konik na łące w ciepły lipcowy dzień ( ͡° ͜ʖ ͡° )
  • Odpowiedz