#covid19 #koronawirus #2019ncov
To teraz róbcie screena i spotkamy się Ci którzy przeżyją za 2 Max 3 lata :)

Po 1
ten wirus przetrzepie ludzkość i nie zdziwi mnie liczba ofiar liczona w dziesiątkach milionów.
Po 2
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shaggy_dg chciałbym być foliarzem i żeby ta zaraza była tak błaha jak niektórzy uważają. Chciałbym, żeby zamknęło się w Polsce na 2k przypadków i 20 zgonach. Chciałbym, żeby wszyscy wrócili do pracy, którą stracili lub stracą niedługo. Chciałbym, żeby za 2 miesiące ludzie nie wyszli na ulice. Wiele rzeczy bym chciał, ale najmniej obchodzi mnie to, czy ktoś uzna mnie za foliarza.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koniec świata 2020 Rok [*] Myślę że to powoli zmierza ku końcowi. Rząd nas okłamuje o prawdziwych danych zarażonych, aby nie siać paniki,albo nie robią testów. Przepraszam wszystkich wykopowiczów których uraziłem i do zobaczenia mam nadzieję w lepszym świecie, gdzie spotkamy się również z naszymi najbliższymi którzy odeszli...(...)
#koronawirus #covid19 #polska #swiat #2019ncov #epidemia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach