#koronawirus #2019ncov #uk

Wy też macie wrażenie, że ten Boris Dżonson sie wziął znikąd? nigdy o tym polityku nie słyszałem a nagle stał się twarzą Anglii, z Anglii to głównie kojarzyłem Niggera Farange i tego polityka co walczył z muslimami aż go do pierdla wsadzili. Jakaś nagła wymiana stołków była w parlamencie po Brexicie czy co?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UczesanyPedryl: nie. to były burmistrz londynu, znana od lat osoba, i to niekoniecznie wsród tych interesujących się polityką. a to, że na wykopie mówi się tylko o farage'u, to inna sprawa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ogarniam sobie zamówienie maseczek z Chin dla klienta pracując zdalnie z domku. Najtaniej jak się da - 0,24 USD za maseczkę 3-warstwową (wcześniej zamawiali po 0,28 i się cieszyli), sprawdzona firma, ze znajomym Chińczykiem robiłem wcześniej spore interesy przez kilka lat zamawiając maszyny. Polski kontrahent też z polecenia do mnie trafił. Prawie idealna sytuacja. Temat miał iść przeze mnie, ale jak wysłałem certyfikat to skontaktowali się bezpośrednio z fabryką, pomijając mnie, mimo
Kismeth - Ogarniam sobie zamówienie maseczek z Chin dla klienta pracując zdalnie z do...

źródło: comment_1585330195e7egkiOPQN45LLmqn7yB9Y.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kismeth: Transport morski here. Mam wycinek pracy, że pracuję praktycznie wyłącznie z klientami zagranicznymi. Czuje dobrze człowiek, bo Polacy, jeżeli chodzi o etykę biznesu to z mojego doświadczenia są na zbliżonym poziomie do Hindusów, Bangladeszy, ale już pod Arabami, którzy targują się jak p------i ale mają w tym koniec końców jakiś rigcz. Trzymaj się, i ściągaj mi puchy pod export ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zapocona_Onuca_Odyna:

Transport morski here. Mam wycinek pracy, że pracuję praktycznie wyłącznie z klientami zagranicznymi. Czuje dobrze człowiek, bo Polacy, jeżeli chodzi o etykę biznesu to z mojego doświadczenia są na zbliżonym poziomie do Hindusów, Bangladeszy, ale już pod Arabami, którzy targują się jak p------i ale mają w tym koniec końców jakiś rigcz. Trzymaj się, i ściągaj mi puchy pod export ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mam dokładnie takie same
  • Odpowiedz
O co chodzi z tym tłumaczeniem zgonów we Włoszech że aktualnie umiera tam średnio mniej ludzi niż w 2019? Kiedy pytam tych wszystkich osób o źródło które pokaże ile aktualnie we Włoszech jest WSZYSTKICH zgonów to nie potrafią go pokazać.

Ale od kilku dni widzę wysyp użytkowników którzy non stop próbują podważyć liczbę zgonów we Włoszech pisząc że rok temu umierało średnio więcej.

WTF?!?

#2019ncov #koronawirus #wlochy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiejszy briefing WHO:

A. Pół miliona przypadków i 20 tysięcy zgonów ale trzeba pamiętać że ponad 100 tysięcy ludzi już wyzdrowiało.

B. Należy walczyć z wirusem używając wszelkich dostępnych środków. Musimy walczyć razem. Trzeba uruchomić produkcję sprzętu ratującego ratującego życie.

C.
maniac777 - Dzisiejszy briefing WHO:


A. Pół miliona przypadków i 20 tysięcy zgon...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maniac777:

C. Odbył się briefing ponad 50 ministrów zdrowia z różnych krajów na którym Singapur, Chiny, Korea i Japonia dzieliły się doświadczeniami (ciekawe czy nasz minister uczestniczył)


Nasz nie ma czasu na p--------y, nawet nie śpi bo ratuje Polske
  • Odpowiedz
#polandballstats 2020/03/27 18:06:42
czerwono = szybszy przyrost zakażeń
3 największe skupiska wirusa to: #warszawa #wroclaw #lodz

jacku - #polandballstats 2020/03/27 18:06:42
czerwono = szybszy przyrost zakażeń
3 ...

źródło: comment_1585328861iAh8fqEtbMet8TyDV5Dmal.jpg

Pobierz

NBP drukuje właśnie 200 mld. zł, co powinien z nimi zrobić?

  • wykupić upadające firmy 12.9% (43)
  • zrobić gruntowną renowację ołtarza wita stwosza 87.1% (291)

Oddanych głosów: 334

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@jacku: o---------ć się od moich oszczędności, bo to właśnie ich kosztem trwa to drukowanie :D
Rząd nic nie odłożył, więc trzeba ograbić każdego, kto był przezorniejszy.
  • Odpowiedz
"Jednorożec stanął w Łodzi. Łodzianin Paweł Bąk zgłosił taki pomysł do budżetu obywatelskiego. Dyskusje na temat kształtu pomnika przeciągnęły się i w rezultacie miasto zamówiło posąg u japońskiego artysty. Kosztował 400 tys. zł."
  • Odpowiedz
Pamiętam jak wskaźnik % pacjentów, którzy zmarli w porównaniu z tymi wyleczonymi wynosił 6%. Dzisiaj już 17%. Od 2 albo 3 tygodni czytam, że za chwilę ten wskaźnik zacznie spadać bo nawet jak ktoś wyzdrowieje to go jeszcze przetrzymują w szpitalu i stąd taki wysoki wskaźnik. Mam nadzieję, że serio zacznie spadać przynajmniej do poziomu poniżej 10%.
#koronawirus #2019ncov
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A co jeśli epidemia w USA jest zemstą zza grobu kilkunastu milionów indian zabitych przez epidemie przywleczone przez Europejczyków? (populacja Indian zmniejszyłą się z powodu epidemii nawet 25krotnie)

#2019ncov
#koronawirus
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach