Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
weeego
weeego

weeego

Dołączył 12 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7523
  • Znaleziska 3431
  • Mikroblog 4092
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 4
  • Dodane (568)
  • Komentowane (1893)
  • Plusowane (1631)
GabrielOcello
GabrielOcello
24.06.2026, 08:28:51
  • 1376
Żona czekała od 9 miesięcy na kolonoskopie i gastroskopie pod znieczuleniem ogólnym termin na sierpień tego roku, a dziś telefon, że zmieniły się dofinansowania NFZ, brak kasy i musieli przenieść termin na wrzesień ale k---a 2027 roku. Więcej trzeba płacić j-----m konowałom system to wytrzyma (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#lekarz100k #zalesie #konowalposting
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GabrielOcello
GabrielOcello
Autor
24.06.2026, 08:33:12 via Wykop
  • 441
@zbozowykombain: tak trzeba zrobić ale co poszło na NFZ ze składek to k---a ich xD
  • Odpowiedz
krzysiek-wr
krzysiek-wr
24.06.2026, 08:43:35 via Wykop
  • 945
@GabrielOcello: wiesz dlaczego tak się stało? bo ktoś wszedł przed nią w kolejkę, resztę dopowiedz sobie sam i podziękuj "lekarzom"
  • Odpowiedz
vava22
vava22
20.06.2026, 17:38:05
  • 1153
Widziałem, jak działa nasze "partnerstwo medyczne", gdy umierała bliska mi osoba na nowotwór trzustki. Postawienie diagnozy? Oczywiście nasi „światowo opłacani” specjaliści wszystkie początkowe objawy zbagatelizowali. Mimo ewidentnych sygnałów,usłyszeliśmy, że to pewnie od stresu i proszę przejść na dietę. Przez to przeoczenie straciliśmy czas, którego nikt nam już nie zwróci.W systemie na wszystko ogromne kolejki – na sam rezonans termin 4 miesiące. Kiedy zdesperowani zapytaliśmy, co robić, rzucił tylko: „no, prywatnie to zrobią
vava22 - Widziałem, jak działa nasze "partnerstwo medyczne", gdy umierała bliska mi o...

źródło: image

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
20.06.2026, 17:43:05 via Wykop
  • 791
@vava22: Myślisz że ich coś obchodzi że umiera pacjent w tym nawet dziecko? Ich interesuje przelew.
  • Odpowiedz
Vegas8
Vegas8
Vegas8
20.06.2026, 17:44:57 via Wykop
  • 604
@vava22: "Taka pobłażliwość wobec pacjentów jest niedopuszczalna, gotowi pomyśleć że my tu jesteśmy dla nich" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
salvador94
salvador94
18.06.2026, 20:18:20
  • 1946
Lecąc na fali popularności aktualnej #afera #konowalposting #lekarz100k to pragnę przypomnieć, że niektórzy nie dość że ciągną gruby hajs, to nadal są na tyle nienażarci, że wystawiają fikcyjne wizyty, za które oczywiście też biorą pieniądze.
W moim przypadku było to 559 wizyt i zabiegów, które nigdy się nie odbyły, a lekarz wyciągnął blisko 60 000 zł z NFZ.
Dla śledzących #medycznewyludzenia i moją sprawę
salvador94 - Lecąc na fali popularności aktualnej #afera #konowalposting #lekarz100k ...

źródło: 5357

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rad-X
Rad-X
18.06.2026, 20:54:16 via Wykop
  • 365
@salvador94: moze myslal ze sie bedziesz wstydzil przez kiłe
  • Odpowiedz
Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi
Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi
18.06.2026, 21:13:22 via Wykop
  • 639
@salvador94: ZOSTAW GO W SPOKOJU, CHCESZ ŻEBY WYJECHAŁ ZA GRANICĘ?!
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
26.01.2026, 05:37:37
  • 1052
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 1000001114

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

starerursko
starerursko
26.01.2026, 05:41:21 via Android
  • 69
@anoysath: no nie masz wyjścia gościu, masz zostaw se 50 golda na chleb a dla Lorda reszta, i jego świty
starerursko - @anoysath:  no nie masz wyjścia gościu, masz zostaw se 50 golda na chle...

źródło: 1000002564

Pobierz
  • Odpowiedz
wojas113
wojas113
26.01.2026, 06:36:49 via Wykop
  • 19
@anoysath: dzień dobry. To nie jest żaden scam. Powtarzam, to nie jest scam. Dzisiaj wypłata 😊😊
  • Odpowiedz
citasiwa
citasiwa
citasiwa
07.01.2026, 16:05:05
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mistyczny_eduardo
mistyczny_eduardo
mistyczny_eduardo
07.01.2026, 16:36:56 via Wykop
  • 7
@heniek_8: Witamy w Krakowie. To zawsze tak wygląda. Prezydent odwala jakieś dziwne akcje, ceny biletów w górę co chwilę a i tak wygrywa wybory XD A jak napiszesz że trzeba było wybrać innego, to zwyzywają Cię od piwniczaków. Moje miasto takie piękne XD
  • Odpowiedz
tuomollo
tuomollo
07.01.2026, 16:39:47 via Wykop
  • 12
to jeżeli większości to nie odpowiada, to nie można zagłosować na takich którzy zrobią coś z tą strefą


@heniek_8: sprzeciw wobec sct wyrażało większość mieszkańców, jednak władze postanowiły go zignorować i wprowadzić. Najwyraźniej idą za tym potężne interesy, które bez względu na opcję polityczna, będą skutecznie blokować likwidację sct.
  • Odpowiedz
derek25
derek25
02.10.2025, 06:45:28
  • 1098
Kupiłem nielegalną, zakazaną wodę.
Bagiety już jadą po mnie na sygnale.
#systemkaucyjny #kaucja #zakupy
derek25 - Kupiłem nielegalną, zakazaną wodę.
Bagiety już jadą po mnie na sygnale.
#sy...

źródło: 1000028028

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
02.10.2025, 06:50:52 via Wykop
  • 813
@derek25: Radny z Krakowa już jedzie nakleić Ci na butelkę info, że jesteś antypolskim cwaniakiem!
  • Odpowiedz
DamianO1995
DamianO1995
02.10.2025, 07:14:47 via Wykop
  • 96
@derek25: I antypolską wodę!
  • Odpowiedz
orsoy
orsoy
21.08.2025, 19:41:05
  • 308
#mecz Lechu coś ty zrobił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
orsoy - #mecz Lechu coś ty zrobił ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: temp_file6257629269151141454

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XeNinja
XeNinja
09.08.2025, 20:50:34
  • 648
Rok temu powstał cały rynek nacelowany na środki KPO.
źródło: https://www.facebook.com/groups/608231136269797/
#kpo
XeNinja - Rok temu powstał cały rynek nacelowany na środki KPO.
źródło: https://www.f...

źródło: Gx70EVmWIAAr9jW

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XeNinja
XeNinja
Autor
09.08.2025, 20:50:57 via Wykop
  • 227
@XeNinja:
XeNinja - @XeNinja:

źródło: Gx70G3kXEAAc2DT

Pobierz
  • Odpowiedz
SonidoStark
SonidoStark
09.08.2025, 20:52:31 via Wykop
  • 373
@XeNinja: Znajomy królika już wtedy wiedzieli, masakra.
  • Odpowiedz
Fekalny_okuratnik
Fekalny_okuratnik
09.08.2025, 18:50:04
  • 420
Prywaciarze to najbardziej uprzywilejowana kasta społeczna w tym kraju. Wszystko można podsumować jednym zdaniem: Koszta uspołecznione - zyski sprywatyzowane. Możliwość pozyskiwania ogromnych dotacji, wliczanie sobie wydatków prywatnych na fakturę, ogromna łatwość w obchodzeniu prawa i robienia wałów, pomnażanie swojego kapitału kosztem zwykłych ludzi.

Przedsiębiorca w tym kraju to nie żadna sól tej ziemi tylko zwykły pasożyt żerujący na cudzej pracy. To twój najbliższy wróg i kat, bo codziennie oddajesz mu bezpowrotnie 8h
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SonidoStark
SonidoStark
09.08.2025, 18:52:19 via Wykop
  • 189
@Fekalny_okuratnik: Psiędsiębiorca w dzisiejszych czasach to odpowednik szlachty z czasów demokracji szlacheckiej, tylko tyle i aż tyle.
  • Odpowiedz
dktr
dktr
09.08.2025, 18:53:14 via Wykop
  • 141
@Fekalny_okuratnik: Ale przecież każdy może zostać prywaciarzem, do dzieła! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TheGorcz
TheGorcz
09.08.2025, 21:01:52
  • 2490
#kpo Wzywam Mirków do kręcenia Małysza!!!!!! Są grupki, które już się przygotowywały, żeby wyłudzić dotacje z KPO. Ta sprawa nie może ucichnąć.
TheGorcz - #kpo Wzywam Mirków do kręcenia Małysza!!!!!! Są grupki, które już się przy...

źródło: temp_file7027451150063743862

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
09.08.2025, 21:03:17 via Wykop
  • 451
@TheGorcz: spokojnie X już płonie
  • Odpowiedz
MegaZU0
MegaZU0
MegaZU0
09.08.2025, 21:44:07 via Wykop
  • 373
@TheGorcz: spokojnie najtwardszy elektorat czyli młodzi wykształceni z dużych miast, i warszafka. Są w stanie o tym zapomnieć, byle nie pis.

Są tylko trzy wyjścia, dołączyć do dojenia, być dojonym, emigracja stała.
  • Odpowiedz
bart88uk
bart88uk
bart88uk
06.11.2024, 15:29:10
  • 927
Jeśli dzisiaj Lewandowski strzeli 3 gole Crvenie Zezwenie to wylosuje komuś kod na 400 pln na dowolnej platformie którą chce. Nie ważne czy pyszne pl czy steam czy onlyfans.

Wszyscy bioro udział co zostawio plusa!

Wśród obserwujących mój profil wylosuje dodatkowe 100 zł

#rozdajo #mecz #pilkanozna #barcelona #bayernmonachium #bartrozdaje #polakicebulaki
bart88uk - Jeśli dzisiaj Lewandowski strzeli 3 gole Crvenie  Zezwenie  to wylosuje ko...

źródło: 123e390b144155f05a0802b783ab4905

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kenpaczi
Kenpaczi
06.11.2024, 17:24:18 via Wykop
  • 83
@bart88uk: Łapią się na tego baita z każdym meczem Barcelony xDDD
  • Odpowiedz
lord_Paueu
lord_Paueu
06.11.2024, 18:04:55 via Wykop
  • 23
@bart88uk: usuń konto
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
10.07.2024, 05:24:28
  • 502
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tikyo
Tikyo
10.07.2024, 07:31:36 via Android
  • 89
@M4rcinS dlaczego ten post nie łapie tak szybko plusów, jak informacja o Wołyniu?
  • Odpowiedz
Rurururkowiec
Rurururkowiec
10.07.2024, 08:20:15 via Wykop
  • 28
dlaczego ten post nie łapie tak szybko plusów, jak informacja o Wołyniu?


@Tikyo: Niezłe urojenia. Tymczasem post o Wołyniu -

https://wykop.pl/wpis/77155295/dzisiaj-10-lipca-za-date-symboliczna-dla-rzezi-wol
Rurururkowiec - >dlaczego ten post nie łapie tak szybko plusów, jak informacja o Woły...

źródło: wolyn

Pobierz
  • Odpowiedz
enzojabol
enzojabol
12.05.2024, 09:50:07
  • 31
Śmiejecie się tu z pożaru, z tego że deweloperzy o grunty się postarali itd a nie doceniacie w ogóle dobroci ich serca. Podpalili halę akurat w nocy przed niedzielą niehandlową a przecież mogli to zrobić normalnie w tygodniu, gdy po hali krzątaliby się już handlarze a nie tylko jeden emerytowany ochroniarz z grupą inwalidzką i jego pies. Deweloper dobry i litościwy a wy kpicie, hieny.

#pozar #warszawa #
enzojabol - Śmiejecie się tu z pożaru, z tego że deweloperzy o grunty się postarali i...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piratestorm
piratestorm
12.05.2024, 09:55:34 via Wykop
  • 5
@JAuStURYErSE: nie ma dowodów że Hitler wiedział o holokauście a mimo wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xxcorexx
xxcorexx
12.05.2024, 10:23:49 via iOS
  • 4
@enzojabol oni mieli w każdą niedzielę to otwarte akurat
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
15.04.2024, 04:27:47
  • 1955
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: temp_file3578221039926669888

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....n
M.....n
konto usunięte 15.04.2024, 04:30:17 via Wykop
  • 73
@anoysath:do 2137 razy sztuka. Dzis sie uda. Ale zaraz czy to nie jest podrabiany młyn?
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
15.04.2024, 04:56:09 via Wykop
  • 216
@Mi_Amas_Linukson: dobry mlyn klikac smialo mordo.
cytr0netx99 - @MiAmasLinukson: dobry mlyn klikac smialo mordo.

źródło: 356083498

Pobierz
  • Odpowiedz
C.....n
C.....n
konto usunięte 18.01.2024, 16:06:33
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garbaty33
garbaty33
garbaty33
18.01.2024, 16:14:56 via Wykop
  • 6
@Cancermoon: Widziałem to kiedyś, laska linijką fiuta klientom mierzy, śmiechu warte
  • Odpowiedz
b.....2
konto usunięte 18.01.2024, 16:52:33 via Wykop
  • 36
@Cancermoon: OHUI ktoś jeszcze płaci za ruchanie takiej lochy? xD
  • Odpowiedz
ChissCake
ChissCake
18.12.2023, 09:21:27
  • 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FrozenShade
FrozenShade
18.12.2023, 09:37:49 via Wykop
  • 68
@ChissCake: Wybierajcie dalej idiotów na ważne stanowiska....
  • Odpowiedz
N331
N331
18.12.2023, 11:39:01 via Wykop
  • 32
@ChissCake: łatwiej jest zakazać nic coś zrobić. Krajów #!$%@?ł swój rozwój. 30 lat temu było miejsce na linie tramwajowe, ba metro. Można było zabezpieczyć teren dla przyszłych pokoleń... No ale w Polsce gospodarka przestrzenna nie istnieje. Jest gorzej niż za komuny. Teraz nie ma miejsca na ekologiczny tramwaj w Krakowie. A podpina się coraz to nowe osiedla. To cyk zakaz albo podatek, i problem rozwiązany ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Sloneczko
Sloneczko
03.09.2023, 00:05:00
  • 1173
#prawo #prawopracy #kodekspracy #praca #heheszki #truestory #coolstory Zaplusuj ten wpis a za miesiac zawołam Cię do wyroku sądu w sprawie w której pracownik powiedział do pracodawcy "Wyp*erdalam z tej firmy" i pracodawca uznał to za wypowiedzenie umowy o pracę, rozpoczął bieg okresu wypowiedzenia, wyrejestrował pracownika z ZUS a pracownik podważa zasadność działań ze strony pracodawcy. Zapraszam tez do

Kto wygra

  • Pracownik 30.4% (1311)
  • Pracodawca 69.6% (3001)

Oddanych głosów: 4312

  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec
03.09.2023, 00:15:58 via Wykop
  • 252
@Sloneczko: jeśli cytaty są dokładne to pracodawca, "ok" powinno być równoznaczne z przyjęciem do wiadomości że pracownik chce w---------ć, a o okres wypowiedzenia chyba też tak przypadkiem nie zapytał.
  • Odpowiedz
SolarisYob
SolarisYob
03.09.2023, 00:27:39 via Wykop
  • 351
kamery przemysłowej rejestrującej audio


@Sloneczko: uuu, pracodawca wlazł na minę...
  • Odpowiedz
dbijou
dbijou
24.03.2023, 08:35:06
  • 5203
Dzień dobry Mirko z tej strony Debiżu! #zloterozdajo #rozdajo alert przy piątku!

Do wygrania pierścionek w kwocie do 2500zł
Pierścionek złoty próby 585 (do wyboru kolor kruszcu różowe, żółte i białe ) w okolicy 1.5-2g

Wzory przedstawimy w pw (właściwie nie ma rzeczy której nie damy rady zrobić na zlecenie, bez zlecenia zresztą też :))
dbijou - Dzień dobry Mirko z tej strony Debiżu!  #zloterozdajo #rozdajo alert przy pi...

źródło: FittingAnnualAmericanavocet-poster

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ARTEM13
ARTEM13
24.03.2023, 08:54:35 via Wykop
  • 354
Jak mnie wylosujecie to się oświadczę 20 kwietnia i wrzucę na wypok fotkę z moją wybranką, niby mi się nie śpieszy no ale z pierścionkiem za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pathetic_Brother
Pathetic_Brother
24.03.2023, 09:21:48 via Wykop
  • 8
@dbijou: poproszę
  • Odpowiedz
mariusz95gd
mariusz95gd
17.01.2023, 03:26:34
  • 4535
Prośba do @m__b i @a__s, dajcie możliwość powrotu do starej szaty graficznej wykopu... Na to na serio nie da się patrzeć. Myślę, że nie jestem jedynym użytkownikiem z takim zdaniem o nowej stronie.
#wykop #moderacja #moderacjacontent
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SarahC
SarahC
17.01.2023, 03:27:19 via Wykop
  • 1426
@mariusz95gd: nie dajcie możliwość powrotu, tylko wracajcie na starą wersję zanim dzienna wstanie XD
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
17.01.2023, 03:28:06 via Wykop
  • 578
@mariusz95gd: Powinni nie wprowadzać czegoś o co nie pytali użytkowników. Tym bardziej że teraz to wygląda i działa okropnie a dodatkowo zewnętrzne aplikacje nie działąją.
  • Odpowiedz
Kuork
Kuork
17.01.2023, 03:06:44
  • 11633
LISTA OBECNOŚCI W PIERWSZY DZIEŃ NOWEGO WYPOKU
  • 727
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ewertman
Ewertman
17.01.2023, 03:07:21 via Android
  • 3817
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
keppo
keppo
17.01.2023, 03:07:44 via Wykop
  • 889
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 82
  • Strona 1 z 82
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.03.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.06.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.12.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking