Żona czekała od 9 miesięcy na kolonoskopie i gastroskopie pod znieczuleniem ogólnym termin na sierpień tego roku, a dziś telefon, że zmieniły się dofinansowania NFZ, brak kasy i musieli przenieść termin na wrzesień ale k---a 2027 roku. Więcej trzeba płacić j-----m konowałom system to wytrzyma (╯°□°)╯︵┻━┻
Widziałem, jak działa nasze "partnerstwo medyczne", gdy umierała bliska mi osoba na nowotwór trzustki. Postawienie diagnozy? Oczywiście nasi „światowo opłacani” specjaliści wszystkie początkowe objawy zbagatelizowali. Mimo ewidentnych sygnałów,usłyszeliśmy, że to pewnie od stresu i proszę przejść na dietę. Przez to przeoczenie straciliśmy czas, którego nikt nam już nie zwróci.W systemie na wszystko ogromne kolejki – na sam rezonans termin 4 miesiące. Kiedy zdesperowani zapytaliśmy, co robić, rzucił tylko: „no, prywatnie to zrobią
Lecąc na fali popularności aktualnej #afera #konowalposting #lekarz100k to pragnę przypomnieć, że niektórzy nie dość że ciągną gruby hajs, to nadal są na tyle nienażarci, że wystawiają fikcyjne wizyty, za które oczywiście też biorą pieniądze. W moim przypadku było to 559 wizyt i zabiegów, które nigdy się nie odbyły, a lekarz wyciągnął blisko 60 000 zł z NFZ. Dla śledzących #medycznewyludzenia i moją sprawę
@heniek_8: Witamy w Krakowie. To zawsze tak wygląda. Prezydent odwala jakieś dziwne akcje, ceny biletów w górę co chwilę a i tak wygrywa wybory XD A jak napiszesz że trzeba było wybrać innego, to zwyzywają Cię od piwniczaków. Moje miasto takie piękne XD
to jeżeli większości to nie odpowiada, to nie można zagłosować na takich którzy zrobią coś z tą strefą
@heniek_8: sprzeciw wobec sct wyrażało większość mieszkańców, jednak władze postanowiły go zignorować i wprowadzić. Najwyraźniej idą za tym potężne interesy, które bez względu na opcję polityczna, będą skutecznie blokować likwidację sct.
Prywaciarze to najbardziej uprzywilejowana kasta społeczna w tym kraju. Wszystko można podsumować jednym zdaniem: Koszta uspołecznione - zyski sprywatyzowane. Możliwość pozyskiwania ogromnych dotacji, wliczanie sobie wydatków prywatnych na fakturę, ogromna łatwość w obchodzeniu prawa i robienia wałów, pomnażanie swojego kapitału kosztem zwykłych ludzi.
Przedsiębiorca w tym kraju to nie żadna sól tej ziemi tylko zwykły pasożyt żerujący na cudzej pracy. To twój najbliższy wróg i kat, bo codziennie oddajesz mu bezpowrotnie 8h
Jeśli dzisiaj Lewandowski strzeli 3 gole Crvenie Zezwenie to wylosuje komuś kod na 400 pln na dowolnej platformie którą chce. Nie ważne czy pyszne pl czy steam czy onlyfans.
Wszyscy bioro udział co zostawio plusa!
Wśród obserwujących mój profil wylosuje dodatkowe 100 zł
Śmiejecie się tu z pożaru, z tego że deweloperzy o grunty się postarali itd a nie doceniacie w ogóle dobroci ich serca. Podpalili halę akurat w nocy przed niedzielą niehandlową a przecież mogli to zrobić normalnie w tygodniu, gdy po hali krzątaliby się już handlarze a nie tylko jeden emerytowany ochroniarz z grupą inwalidzką i jego pies. Deweloper dobry i litościwy a wy kpicie, hieny.
@ChissCake: łatwiej jest zakazać nic coś zrobić. Krajów #!$%@?ł swój rozwój. 30 lat temu było miejsce na linie tramwajowe, ba metro. Można było zabezpieczyć teren dla przyszłych pokoleń... No ale w Polsce gospodarka przestrzenna nie istnieje. Jest gorzej niż za komuny. Teraz nie ma miejsca na ekologiczny tramwaj w Krakowie. A podpina się coraz to nowe osiedla. To cyk zakaz albo podatek, i problem rozwiązany ( ͡°͜ʖ
#prawo #prawopracy #kodekspracy #praca #heheszki #truestory #coolstory Zaplusuj ten wpis a za miesiac zawołam Cię do wyroku sądu w sprawie w której pracownik powiedział do pracodawcy "Wyp*erdalam z tej firmy" i pracodawca uznał to za wypowiedzenie umowy o pracę, rozpoczął bieg okresu wypowiedzenia, wyrejestrował pracownika z ZUS a pracownik podważa zasadność działań ze strony pracodawcy. Zapraszam tez do
@Sloneczko: jeśli cytaty są dokładne to pracodawca, "ok" powinno być równoznaczne z przyjęciem do wiadomości że pracownik chce w---------ć, a o okres wypowiedzenia chyba też tak przypadkiem nie zapytał.
Jak mnie wylosujecie to się oświadczę 20 kwietnia i wrzucę na wypok fotkę z moją wybranką, niby mi się nie śpieszy no ale z pierścionkiem za darmo ( ͡°͜ʖ͡°)
Prośba do @m__b i @a__s, dajcie możliwość powrotu do starej szaty graficznej wykopu... Na to na serio nie da się patrzeć. Myślę, że nie jestem jedynym użytkownikiem z takim zdaniem o nowej stronie. #wykop #moderacja #moderacjacontent
@mariusz95gd: Powinni nie wprowadzać czegoś o co nie pytali użytkowników. Tym bardziej że teraz to wygląda i działa okropnie a dodatkowo zewnętrzne aplikacje nie działąją.
#lekarz100k #zalesie #konowalposting