#nieruchomosci #wykonczenia
Mieszkanie od dewelopera, co myślicie o takim rozkładzie? W łazience prysznic z odpływem liniowym planuję. Trochę martwią mnie okna od strony południowo wschodniej ale klimatyzacja będzie na 98%. Jak to jest z wygłuszeniem w nowych blokach? Słychać jak dziecko płacze za ścianą?
Mieszkanie od dewelopera, co myślicie o takim rozkładzie? W łazience prysznic z odpływem liniowym planuję. Trochę martwią mnie okna od strony południowo wschodniej ale klimatyzacja będzie na 98%. Jak to jest z wygłuszeniem w nowych blokach? Słychać jak dziecko płacze za ścianą?















Chciałabym wyksztaltowac w nich taki nawyk przynajmniej godzinę dziennie, ale póki co zabranie telefonu nie skutkuje. #rodzicielstwo #dzieci