Wpis z mikrobloga

@Minieri: Często ma się wrażenie, że oddają mu piłkę, ale może to zwyczajnie z tego, że po pierwsze boją się odpowiedzialności, po drugie sami strzelają fatalnie, wręcz tragicznie. Strzały Ronaldo a innych zawodników to potężna przepaść. Co do samej bramki - w wielu wielkich ligach też by podawali, za ostry kąt, a obok nabiega niekryty kolega, podanie raczej nie na siłę.
@Minieri: Ja mam wrażenie, że zawodnicy drużyn przeciwnych też mają nakaz grać pod Ronaldo ;) Ciężko wyjaśnić zachowanie obrońców, którzy nie próbowali blokować strzału i bramkarza, który nie zamierzał bronić przy golu na 2:0 :)
spaedesz - @Minieri: Ja mam wrażenie, że zawodnicy drużyn przeciwnych też mają nakaz ...

źródło: CR7

Pobierz
@Minieri: mam taką małą prośbę, czy mógłbyś w golgifach jeszcze gdzieś wpisywać ten sam link co jest załączony jako media? Po ostatnich zmianach imagus przestał działać, a jak jest gdzieś we wpisie sam link to elegancko odtwarza, a wiem że trochę osób tego używa.
Ciekawe czy mają jakiś nakaz grać pod Ronaldo


@Minieri: W Bayernie też grali klepą i Lewy wiele bramek wciskał już na pustą. Po prostu gra się pod zespół, a nie pod siebie. Zresztą, jakbym miał kolesia ze skutecznością 5 razy większą niż ja, to też bym mu częściej podawał.
@Minieri: Taki to pożyje. Poopala się w ciepłym RIjadzie, dostanie najlepsze warunki na świecie, postrzela gole leszczom kopiącym się po czole, przytuli więcej hajsu niż w Premier League zamiast się tłuc w zimnej deszczowej Anglii i dostawać ciągle wjazdy na nogę od rzeźników z Evertonu czy Southampton. Przynajmniej jest pewność że te 2 lata jeszcze pogra w piłkę nawet na leszczowym poziomie a tak to w ManU mógłby skończyć z jakąś