Jak na razie najlepiej jedzie Mentzen i Stano. Zaskakująco dobrze też Zandberg. #debata #polityka

3x32

źródło: kubikaidiot
Pobierz
źródło: temp_file602830821741695554
PobierzRocznica
od 22.01.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking