Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko189
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ogaras

ogaras

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5369
  • Znaleziska 181
  • Mikroblog 5188
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 211
  • Dodane (280)
  • Komentowane (636)
  • Plusowane (4272)
divinemadrid
divinemadrid
15 godz. i 20 min temu
  • 587
Kogoś wywaliło też z #messenger #facebook
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Influ3nD
Influ3nD
15 godz. i 19 min temu via Android
  • 305
@divinemadrid

obecny już myślałem że włam
  • Odpowiedz
twoj_starrry
twoj_starrry
15 godz. i 18 min temu via Wypiek
  • 377
@divinemadrid XDD to samo, ten sam instynkt - wejsc na wykopa
  • Odpowiedz
fafikozoom
fafikozoom
07.06.2026, 17:54:04
  • 176
Jest taka reklama superkina z TVN z początku lat 2000 do której cały czas wracam, bodajże Sztywny Pal Azji śpiewa tam o filmach które będą pokazywane w najbliższych tygodniach, ale bardzo bolało mnie że jest w internecie dostępna tylko w jakimś śmiesznym 144p więc odtworzyłem ją shot for shot w wysokiej jakości dla przyszłych pokoleń xD
Jedyny problem jest taki że jedno ujęcie pochodzi z jakiegoś zupełnie innego filmu, więc po czterech
fafikozoom - Jest taka reklama superkina z TVN z początku lat 2000 do której cały cza...

źródło: remaster

Pobierz
fafikozoom - Jest taka reklama superkina z TVN z początku lat 2000 do której cały cza...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Morf
Morf
07.06.2026, 19:33:48 via Wykop
  • 34
@fafikozoom: nie każdy bohater nosi pelerynę.

może ktoś kojarzy z czego może być.


https://tvn.pl/o-nas/kontakt ( ͡° ͜ʖ ͡°) może akurat trafisz na kogoś z nadmiarem wolnego czasu w robocie
  • Odpowiedz
bliss
bliss
bliss
07.06.2026, 22:41:31 via Wykop
  • 21
https://www.youtube.com/watch?v=uadolRK_1KQ
1:41
bliss - https://www.youtube.com/watch?v=uadolRK_1KQ
1:41
  • Odpowiedz
grzebeta
grzebeta
24.04.2026, 07:52:47
  • 969
Wychodzę ostatnio z Żabki. Za drzwiami chcę skręcić w prawo i wrócić do domu, gdy słyszę za sobą:

– “Poratujcie złotóweczką, synu. Mam chorą córkę. Każda pomoc się przyda”.

Odwracam się i mierzę menela wzrokiem. Wygląd od razu zdradza, z kim mam do czynienia: zapach spirytusu i czerwony (jak u jakiegoś renifera) nos nie zostawiają wątpliwości, że jeśli ktoś tu potrzebuje pomocy, to na pewno nie jego córka.

–
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AbaKowner
AbaKowner
24.04.2026, 08:26:20 via Android
  • 274
@grzebeta: xd
  • Odpowiedz
borsiu
borsiu
24.04.2026, 08:45:05 via Wykop
  • 210
@grzebeta: xD
  • Odpowiedz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
15.04.2026, 09:19:52
  • 1312
Donald Franciszek Tusk. W polityce od kilkudziesięciu lat. Ludzie jak to ludzie, mają różne opinie. Niektórzy mogą go nie lubić z pewnych powodów. Inni go uwielbiają. Ale każdy, bez względu na poglądy, musi przyznać, że Tusk jest czysty jak łza. Tyle lat rządził, był pewnie podsłuchiwany pegazusem? Pisowcy przez tyle lat rządzili i nic na niego nie znalezli. To jest wręcz nieprawdopodobne. Zróbcie trochę hałasu i dajcie plusa dla Donalda.

#polityka
NadwornyPanicz - Donald Franciszek Tusk. W polityce od kilkudziesięciu lat. Ludzie ja...

źródło: image

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
15.04.2026, 09:24:51 via Wykop
  • 922
@NadwornyPanicz: Można wiele złego powiedzieć o Tusku i ja to rozumiem.
Ale wszyscy zgodzimy sie chyba z tym, że nie oddałby Polski pod ruskie władanie a polaków nie wpędziłby w ruski mir.
  • Odpowiedz
K.....e
K.....e
konto usunięte 15.04.2026, 09:37:10 via Wykop
  • 1138
@NadwornyPanicz: za samo zawieszenie poboru do wojska i wyrównanie wieku emerytalnego Pan Premier Donald Franciszek Tusk ma mój dozgonny szacunek. Dzięki temu wielu polskich chłopaków (w tym ja) uniknęło upokorzenia i mogło po maturze mieć najdłuższe wakacje w życiu i choćby pojechać do pracy. Dziękuję Panie Premierze.
  • Odpowiedz
matluck
matluck
03.04.2026, 04:01:12
  • 579
#nieruchomosci #diy
matluck - #nieruchomosci #diy

źródło: nieruchomosci

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanitydomain
vanitydomain
03.04.2026, 05:25:57 via Wykop
  • 26
@matluck: xd
  • Odpowiedz
maateusz123
maateusz123
03.04.2026, 06:40:40 via Wykop
  • 72
@matluck: kolor skóry oczywiście przypadkowy
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
08.03.2026, 03:49:16
  • 411
PIERWSZY WYŚCIG SEZONU 2026 OFICJALNA LISTA OBECNOŚCI!
#f1
Miguelos - PIERWSZY WYŚCIG SEZONU 2026 OFICJALNA LISTA OBECNOŚCI!
#f1

źródło: image_picker_95F2D1D2-0018-463C-A272-ADC0C97ADDC0-62907-000007F6AA19BB53

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagicAlonso
MagicAlonso
08.03.2026, 05:32:38 via Wykop
  • 58
@Miguelos: na uj mi to było. Gekon wielopunktowy obrzydliwy
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
08.03.2026, 06:59:01 via Wykop
  • 19
@MagicAlonso: Dlatego jak jak większość rzeczy w moim marnym życiu po prostu przespałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
niewiadomocowscenariuszujest
niewiadomocowscenariuszujest
07.03.2026, 20:03:27
  • 358
niewiadomocowscenariuszujest

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

somskia
somskia
07.03.2026, 21:10:16 via Wykop
  • 185
@niewiadomocowscenariuszujest: to ten moment w życiu, kiedy zastanawiam się, czy to nie ai, ale myślę że jednak tak
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
07.03.2026, 21:35:46 via iOS
  • 190
@niewiadomocowscenariuszujest: to ten moment w życiu, kiedy zastanawiam się, czy to nie ai, ale myślę że jednak tak


@somskia: mało co tak wiele straciło przez AI co śmieszne filmiki ze zwierzakami (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
mckk
mckk
mckk
05.03.2026, 05:41:21
  • 963
#rodzicielstwo #dzieci
Wpis dla ludzi zastanawiających się nad posiadaniem dzieci, z mojego doświadczenia (mam dwójkę: 3 latka i 6 miesięczne dziecko).
Jeśli:
- lubisz dzieci. Na ich widok zawsze się uśmiechasz. Lubisz bawić się z dziećmi rodzeństwa, znajomych
- nie masz zainteresowań. Często się nudzisz. Nie masz pomysłu jak spędzić czas
- nie masz zbyt wielu znajomych, rzadko spotykasz się z ludźmi towarzysko
  • 375
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

laska168234
laska168234
laska168234
05.03.2026, 05:43:49 via Wykop
  • 901
@mckk: cieszę się, że nawet jeśli mój ojciec tak myślał to nie musiał tego przedstawić całemu światu.
  • Odpowiedz
Grubyzaur
Grubyzaur
Grubyzaur
05.03.2026, 06:12:47 via Wykop
  • 1546
@laska168234: No właśnie, nie mówisz tego swoim dziwciom, swoim rodzicom, rodzinie czy znajomym, ale na takim portalu gdzie jestes anonimowy możesz to napisac. Nie robi tym nikomu krzywdy, a jest pole do dyskusji
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
04.03.2026, 02:04:42
  • 676
Transformacja w MegaWonsz9
wfyokyga - Transformacja w MegaWonsz9

źródło: temp_file3790148953679570884

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi
04.03.2026, 06:57:57 via Wykop
  • 160
@wfyokyga: Swoją drogą bardzo skuteczna metoda złapania kogoś...
  • Odpowiedz
patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
04.03.2026, 07:29:25 via Wykop
  • 427
@przecietnyczlowiek: Nie, to nie AI. To autentyczne nagranie z Techeranu lat 70. (przed rewolucją 1979). #pdk
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
04.03.2026, 05:06:04
  • 1665
#heheszki #humorobrazkowy #humor #zakupy
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #humor #zakupy

źródło: temp_file783953995842758599

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominowiak
dominowiak
04.03.2026, 06:11:41 via Wypiek
  • 807
@Sonny86 potrzebne informacje
  • Odpowiedz
Aqua_Tofana
Aqua_Tofana
04.03.2026, 06:31:45 via Wypiek
  • 166
@Sonny86 jest jeszcze kasa w Carrefourze, gdy pakujesz sobie zapłacone zakupy słyszysz: *wybierz formę płatności*
  • Odpowiedz
tytanowyy
tytanowyy
28.02.2026, 14:30:18
  • 2078
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GwiazdaGet
GwiazdaGet
GwiazdaGet
28.02.2026, 14:35:22 via Wykop
  • 521
@tytanowyy: dzięki za wpis, od kilku dni czułam że coś jest nie tak z tą nazwą
  • Odpowiedz
Salomonthekrol
Salomonthekrol
28.02.2026, 15:47:52 via Wykop
  • 132
Grenlandia


@ipkis123: coś typu szczanie w piwnicy i picie w szczawnicy
  • Odpowiedz
erni13
erni13
28.02.2026, 07:25:06
  • 2084
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KurczakiZiemniakiPorosty
KurczakiZiemniakiPorosty
KurczakiZiemniakiPorosty
28.02.2026, 07:28:23 via Wykop
  • 300
@erni13: Ament.
  • Odpowiedz
erni13
erni13
Autor
28.02.2026, 07:58:35 via Wykop
  • 560
@BNM2136: W każdym kraju jest takich pełno. W swoim życiu poznałem ludzi z każdego zakątku świata, i zdecydowanie różnimy się mniej, niż próbują nam to wmówić. Wiem, że to niepopularna opinia na politycznych tagach na łykopie ale cóż ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każda propaganda w historii próbuje wmówić jednej grupie, że ta druga grupa to potwory, tym bardziej, że na każdą grupę można znaleźć argumenty, bo
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
16.02.2026, 07:27:29
  • 587
Mega_Smieszek

źródło: 1000015294

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwudziestydrugi
Dwudziestydrugi
16.02.2026, 07:33:40 via Wykop
  • 43
@Mega_Smieszek: dziękuję Panie Kocie
  • Odpowiedz
Koronanona
Koronanona
16.02.2026, 11:46:30 via Wykop
  • 19
@Mega_Smieszek: dziękuję pan kot
  • Odpowiedz
mocarnyknur
mocarnyknur
08.02.2026, 14:37:09
  • 665
#heheszki #humorobrazkowy #memy #lotr #film

Klasyczne 14 memów w wykonaniu bohaterów z Władcy pierścieni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mocarnyknur - #heheszki #humorobrazkowy #memy #lotr #film

Klasyczne 14 memów w wykon...

źródło: 1000035118

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mocarnyknur
mocarnyknur
Autor
08.02.2026, 14:38:28 via Android
  • 460
mocarnyknur

źródło: 1000035122

Pobierz
  • Odpowiedz
mocarnyknur
mocarnyknur
Autor
08.02.2026, 14:41:03 via Android
  • 500
mocarnyknur

źródło: 1000035131

Pobierz
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
03.02.2026, 05:29:25
  • 1430
#heheszki #humorobrazkowy #pdk
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #pdk

źródło: temp_file6435190420406572329

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane
03.02.2026, 05:49:12 via Android
  • 183
@Sonny86: zolwie lub kevin sam w domu
  • Odpowiedz
ej_mordo
ej_mordo
03.02.2026, 05:55:47 via Wykop
  • 1246
@Sonny86: ja tak mialem z garfieldem i lazania
  • Odpowiedz
Besalama
Besalama
31.01.2026, 08:28:47
  • 2536
W Niemczech zrobiono zdjęcie kierowcy bo przekroczył prędkość o 6 km. Ale to nie koniec, zauważyli też kota który był w kabinie razem z kierowcą. Koty w Niemczech muszą byc transportowane razem z bagażem i nie mogą ot tak przebywać razem z ludźmi podczas podróży gdyż mogą zakłócić prowadzenie pojazdu. Oczywiscie za kota kierowca dostal oddzielny mandat. Zdjęcie obiegło niemiecki internet gdyż kotu też wlepili czarny pasek xD
#heheszki #
Besalama - W Niemczech zrobiono zdjęcie kierowcy bo przekroczył prędkość o 6 km. Ale ...

źródło: 3101

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PaczeIokinka
PaczeIokinka
31.01.2026, 08:33:13 via Wykop
  • 944
@Besalama: podejrzany pseudonim Miauczynski dopuścił się recydywy.
  • Odpowiedz
WeunianyTrampek
WeunianyTrampek
31.01.2026, 08:34:41 via Wykop
  • 576
@Besalama: który to kot?
  • Odpowiedz
ryhu
ryhu
29.01.2026, 18:30:01
  • 741
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
ryhu - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 1000049697

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
29.01.2026, 18:32:07 via Wykop
  • 173
@ryhu: Jak sobie przypomnę, że zawodowcy popłynęli tam tym sprzętem z padem od konsoli to jakoś się tak zaśmiałem!
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
29.01.2026, 19:14:47 via Wykop
  • 182
@ryhu: Tate a dasz padem posterować?

  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
22.01.2026, 03:01:51
  • 462
wfyokyga

źródło: temp_file245757389261236272

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Creed-Bratton
Creed-Bratton
22.01.2026, 07:38:32 via Wykop
  • 34
@wfyokyga: szaleństwo :D
  • Odpowiedz
koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
22.01.2026, 07:57:21 via Wykop
  • 165
@wfyokyga: skomplikowany system luster
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 214
  • Strona 1 z 214
  • >

nie

  • nie
  • nie

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 04.05.2016

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 23.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.08.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking