Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ministro

Ministro

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3885
  • Znaleziska 816
  • Mikroblog 3069
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
TakiSeLogin
TakiSeLogin
22 godz. i 47 min temu
  • 141
#psiarze #polska #mapporn
Także tego
TakiSeLogin - #psiarze #polska #mapporn
Także tego

źródło: HK69AtDXoAAR3cW

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ministro
Ministro 16 godz. i 49 min temu via Android
  • 0
@TakiSeLogin
@winsxspl

Portugalcykablyat 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
Wojtkov
Wojtkov
14.06.2026, 15:39:00
  • 112
Dba nie tylko o nasze portfele ale i o czystość

#gielda
Wojtkov - Dba nie tylko o nasze portfele ale i o czystość

#gielda

źródło: 1000024920

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ministro
Ministro 14.06.2026, 18:11:13 via Android
  • 1
@Wojtkov:

Zadba o czystość portfela prędzej niż później ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

19

Nowa prezes szpitala w Tychach. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu Aquaparku

Szpitalem w Tychach pokieruje nowa prezes. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu aquaparku, niewielkie w ochronie zdrowia

DFrost
z
tychy24.net
dodany: 12.06.2026, 14:22:51
  • 9
  • #
    tychy
  • #
    szpital
  • #
    ko
  • #
    polityka
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    kolesiostwo
Ministro
Ministro 13.06.2026, 03:13:07 via Android
  • 3
Może się sprawdzi.

Dziwnie się czuję pisząc to, ale może polskie szpitale potrzebują na dyrektorskich pozycjach jakichś managerów z MBA.

Pacjenci gorzej już mieć nie będą. Może chociaż Excel z wypłatami lekarzy zoptymalizują.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
09.06.2026, 12:25:37
  • 11
#polityka
To jest to całe Multi kulti?
fidelio-fidelio - #polityka 
To jest to całe Multi kulti?

źródło: 1000148712

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ministro
Ministro 09.06.2026, 14:23:56 via Android
  • 0
@fidelio-fidelio:
Większość z nich już w Belgijskiej bazie przed Mundialem, gdzieś w stanie Waszyngton.
  • Odpowiedz
brzusio
brzusio
09.06.2026, 08:14:37
  • 580
#heheszki #glupiewykopowezabawy
brzusio - #heheszki #glupiewykopowezabawy

źródło: image

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ministro
Ministro 09.06.2026, 09:36:03 via Wykop
  • 11
@brzusio:

1 minute to Mars

Men II Senior Citizens

The Beastie Gentlemens


Omnidirectional
  • Odpowiedz
arinkao
arinkao
04.06.2026, 13:17:24
  • 116
Żeberka teriyaki, ziemniaki, pomidor, cebulaki.

#gotujzwykopem #arinkaofood
arinkao - Żeberka teriyaki, ziemniaki, pomidor, cebulaki. 

#gotujzwykopem #arinkaofo...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ministro
Ministro 04.06.2026, 14:15:54 via Android
  • 2
@OutSiderX82:
Patrząc jak każde jedno danie wygląda, to prędzej z Adidasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@arinkao żeberka wyglądają super.
Skąd pomysł na pomidory? Średnio balansują grillowane mięso i wspomagają uczucie 'ciezkosci'.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
02.06.2026, 17:40:15
  • 45
drony leca

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - drony leca

#ukraina #rosja #wojna

źródło: hdffhfhhfdhhfhdfh

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ministro
Ministro 02.06.2026, 19:28:55 via Android
  • 1
@robertkk:
Te niebieskie to drony Maryjne czy skąd ten kolor?
  • Odpowiedz
Ministro
Ministro 02.06.2026, 11:45:54
  • 2
Wszyscy napompowani, to zakładam zbiórkę na Bloomberg Terminal dla tagu 🚀
Będziemy się wymieniać, po jeden dzień każdego wpłacającego.

Można wpłacać więcej razy aby mieć dodatkowe miejsca w kolejce ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

605

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

- Na studia nie idę. Matka jest zła i twierdzi, że to duży błąd. Tylko ten papier jest dziś tak naprawdę bez znaczenia. Nie chcę marnować pięciu lat na coś, co potem schowam do szuflady - zaznacza Edyta, tegoroczna maturzystka. Czy to nowy trend? Czy faktem jest dziś to, że młodzi ludzie coraz...

robert-kuzba
z
edziecko.pl
dodany: 01.06.2026, 17:52:24
  • 424
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    polska
  • #
    edukacja
  • #
    studia
  • #
    szkola
Ministro
Ministro 02.06.2026, 11:39:12 via Android
  • 0
zaznacza Edyta, tegoroczna maturzystka


Edyta sobie założy OF i nie będzie marnować czasu na naukę.

Ewentualnie Znajdzie beciaka 35+ co będzie ją peklował co jakis czas i zapewni 'luksus'.

A jak dostanie kopa w dupe, to kapitan państwo pomoże.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Polasz
Polasz
31.05.2026, 13:41:24
  • 26
Kto wchodzi?
#gielda
Polasz - Kto wchodzi?
#gielda

źródło: 11265

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ministro
Ministro 31.05.2026, 15:37:33 via Android
  • 0
@Polasz:
To juz dawno napompowane.
Zostałeś na peronie.
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
31.05.2026, 11:28:43
  • 183
Dobry, pora chyba powoli do was wrócić. Bardzo wszystkim dziękuję za słowa wsparcia i otuchy, cieplej na sercu mi się zrobiło, dobrzy z was ludzie (。◕‿‿◕。) Nie chcę wołać, żeby nie zakłócać wam niedzielnego spokoju, a jeszcze bym o kimś zapomniał.
Może z jednym wyjątkiem, szczególne dzięki również dla @JaTuTylkoNaMoment - nie wiedziałem, że masz dostęp do mojego dysku. Żarcik oczywiście, dzięki za zastępstwo
mmm_MMM - Dobry, pora chyba powoli do was wrócić. Bardzo wszystkim dziękuję za słowa ...

źródło: plmundial

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ministro
Ministro 31.05.2026, 12:46:09 via Android
  • 0
@mmm_MMM:
Ernest przeciwko joga bonito
  • Odpowiedz
UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
30.05.2026, 15:19:08
  • 44
Przez te przerwy w weekendy tracimy 20% dziennego zysku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ministro
Ministro 30.05.2026, 17:18:42 via Android
  • 1
@UczesanyPedryl:
NYSE próbowało wnioskować o obrót 24h, jak krypto. Upadło to czy co?

Kasyno powinno być otwarte 24/7
  • Odpowiedz
looonger
looonger
looonger
30.05.2026, 13:14:23
  • 37
Pierwszy raz mam nadzieję, że AI zabierze większości z tych "artystów" pracę, a to babochlop ze zdjęcia sobie ten głupi, uśmiechnięty ryj rozwali xD

#polityka #bekazlewactwa #bekazpisu #polska
looonger - Pierwszy raz mam nadzieję, że AI zabierze większości z tych "artystów" pra...

źródło: 33158

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ministro
Ministro 30.05.2026, 14:57:35 via Android
  • 2
@looonger:
Tymczasem AI zabierze im pracę, a ona bedzie chciała dopłacać im ZUS i i rozmrażać Maryle przed sylwestrem
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
30.05.2026, 10:52:07
  • 11
#krakow #hiv #aids #profilaktyka
Arivederczi - #krakow #hiv #aids #profilaktyka

źródło: IMG_6623

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ministro
Ministro 30.05.2026, 12:59:25 via Android
  • 0
Co to za fast-track, ze ktos z aids trafia do szpitala i po 3miesiacach gong.
  • Odpowiedz
Ministro
Ministro 30.05.2026, 08:29:02
  • 1
Kopał się ktoś w sądzie pracy o pozorną likwidację stanowiska?

Duże korpo, wawa, więc sąd obladowany sprawami i ryzyko ze to ze 3-4 lata potrwa.

Jak w ogóle zacząć zbierać dowody. Koledzy po prostu przekazują ze ktos przejął te obowiązki, a jest tez ogloszenie zewnętrzne na obsadzenie tego.

#pracabaza #korpo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne
23.05.2026, 01:55:47
  • 26
Ktoś uchwycił te dwa myśliwce szkoleniowe Jareda z tego nagrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#spacex #starship #trzecieoko #ciekawostki
Cyberdyne - Ktoś uchwycił te dwa myśliwce szkoleniowe Jareda z tego nagrania ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: 1000097533

Pobierz
Cyberdyne - Ktoś uchwycił te dwa myśliwce szkoleniowe Jareda z tego nagrania ( ͡° ͜ʖ ...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ministro
Ministro 23.05.2026, 03:45:17 via Android
  • 1
@Cyberdyne: dwa samoloty i tylko jedna wieża?
  • Odpowiedz
mandanda
mandanda
22.05.2026, 18:09:11
  • 8
52 bańki. Za bramkarza. W 2001.

#pilkanozna #mecz
mandanda - 52 bańki. Za bramkarza. W 2001.

#pilkanozna #mecz

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-22 o 20.06.56

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ministro
Ministro 22.05.2026, 19:41:45 via Android
  • 1
@NanuszJowak91: masz śmietnik zamiast serca.
  • Odpowiedz
Menelowe_plus
Menelowe_plus
20.05.2026, 10:10:00
  • 117
Mam takie puste miejsce obok sofy. Co tam można ustawić? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Menelowe_plus - Mam takie puste miejsce obok sofy. Co tam można ustawić? ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: IMG_0669

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ministro
Ministro 20.05.2026, 12:19:08 via Wykop
  • 85
@Menelowe_plus:
Ministro - @Menelowe_plus:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
swecy_mje_plendzo
swecy_mje_plendzo
18.05.2026, 08:52:04
  • 234
Żona sie domagała mebla ogrodowego do altany. Zrobiłem rozeznanie - wszędzie marketowy syf a jak fajne to kosmiczne ceny.
Dlatego spiąłem dupę i stwierdziłem że zrobię sam. Póki co kanapa się robi, dojdzie stolik i może fotel.

Jestem zadowolony z efektu więc #chwalesie bo takie #diy mogę robić z chęcią.

#stolarstwo
swecymjeplendzo - Żona sie domagała mebla ogrodowego do altany. Zrobiłem rozeznanie -...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-18 104719

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ministro
Ministro 18.05.2026, 14:47:38 via Android
  • 10
@swecy_mje_plendzo:
Ministro - @swecymjeplendzo:

źródło: 17791156407277155658491519409825

Pobierz
  • Odpowiedz
MurkyRent
MurkyRent
MurkyRent
03.05.2026, 15:26:08
  • 3
#ladnapani #slodkijezu #pieknokobiet
Więcej zdjęć na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MurkyRent - #ladnapani #slodkijezu #pieknokobiet
Więcej zdjęć na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: yjYEIGy

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ministro
Ministro 14.05.2026, 04:23:14 via Android
  • 0
@MurkyRent: a daj
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >
  • Lower Silesia

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 08.07.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking