Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
odidada
odidada

odidada

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1967
  • Znaleziska 972
  • Mikroblog 995
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 56
dawidoo26890
dawidoo26890
dawidoo26890
10 godz. i 55 min temu
  • 21
#polityka #kanalzero #stanowski
Ten portal zapier... po dnie i ten muł na dnie to wy silniczki, resztki które opadły na dno, obślizgłe i paskudne.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odidada
odidada
odidada 5 godz. i 34 min temu via iOS
  • 0
@KIaudik: mocne słowa jak na typa z obrazkiem z chińskiej bajki w avatarze xd też możesz wracać na neurope, tam macie swoją mikro banieczke
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
10 godz. i 25 min temu
  • 75
#polityka #heheszki
bero-telefon - #polityka #heheszki

źródło: 1000040735

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odidada
odidada
odidada 5 godz. i 38 min temu via iOS
  • 1
@Substytut: przecież to jest troll, oni mają teraz z góry info żeby mówić że za pisu bylo gorzej
  • Odpowiedz

905

W Szpitalu Południowym miało dochodzić do zgonów pacjentów przez błędy

Lekarz Emil Jedrzejewski w rozmowie ze @K_Stanowski przyznał, że na SOR szpitala południowego dochodziło do zgonów pacjentów z powodu błędów lekarskich. Powiedział, że wykonywano tomografię zwłokom, a jednego z pacjentów znaleziono po kilku godzinach (!!) martwego w toalecie

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 19:06:35
  • 125
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    warszawa
odidada
odidada
odidada 11 godz. i 43 min temu via iOS
  • -2
@shyha: chyba że się okaże że gościowi udowodnią że doprowadzil do śmierci konkretnego pacjenta. Koalicję wtedy powieszą za jaja, ludzie o tym nie zapomną
odidada
odidada
odidada 5 godz. i 48 min temu via iOS
  • -1
@shyha: założymy się że przez to przegrają wybory?
melquiades
melquiades
14 godz. i 30 min temu
  • 238
Dobrze rozumiem że wezwali chłopa do prokuratury zarazem odmawiając prawa do obecności prawnika, gość zatem nie odpowiadał na żadne pytania i teraz cała rządowa klika z premierem na czele kręci narrację o "niewiarygodnym świadku który dużo gada tylko w mediach"? Niesamowite jacy prymitywni ludzie nami rządzą
#polityka #kanalzero #bekazlewactwa
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odidada
odidada
odidada 12 godz. i 3 min temu via iOS
  • 2
@melquiades: no ale zobacz jak to wygląda, poszedł rządowy przykaz dla trolli i lewactwa i już nagle dziwnym trafem się okazuje że wszyscy śpiewają jednym głosem xd
  • Odpowiedz
Kacpy134
Kacpy134
16 godz. i 23 min temu
  • 448
W kanale zero można mówić co się chce ale w prokuraturze już nie wypada. No cóż... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka
Kacpy134 - W kanale zero można mówić co się chce ale w prokuraturze już nie wypada. N...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 o 15.24.55

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odidada
odidada
odidada 12 godz. i 5 min temu via iOS
  • 2
@Kacpy134: ale Ty jesteś świadomy że on po prostu czeka na prawnika? Już nie takie rzeczy żurek i jego resortowa świta robili
  • Odpowiedz
aspartamowy
aspartamowy
17 godz. i 5 min temu
  • 406
#kanalzero #polska #polityka #bekazpisu #lekarz100k
aspartamowy - #kanalzero #polska #polityka #bekazpisu #lekarz100k

źródło: temp_file5064232680531021725

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odidada
odidada
odidada 15 godz. i 31 min temu via iOS
  • 3
@aspartamowy: Boże trolle drogie chociaż wysilic się byście mogli z tymi teoriami. Gowno jeblo w wentylator już tego nie wyśmiejecie.
  • Odpowiedz

335

"Zmierzamy w otchłań". Ukraińcy dziennikarze apelują do Zełenskiego

Ukraińscy dziennikarze apelują do prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, aby ten wziął udział w Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku. W ocenie redaktorów w kontekście kryzysu w relacjach polsko-ukraińskich obecność Zełenskiego w Polsce jest kluczowa. "Nie chodzi o nagrody.

znin
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 20:34:30
  • 99
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    inwestycje
  • #
    polityka
odidada
odidada
odidada 20 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 64
@xer2--her: po prostu skonczyl sie hype na Ukraine, boty jeszcze walczą, a ludzie juz przejrzeli na oczy
odidada
odidada
odidada 20 godz. i 26 min temu via Wykop
  • -1
muliplikacyjne tzw spam polityczny nie mają wpływu na zasieg (dotarcie) i są szybko usuwane z przestrzeni


@tomasz-l75: ale to jest dzialanie na chwile, przeciez oni wroca, zaadaptują się, leje sie strumieniem piniondz za te posty to ktos to bedzie w taki czy inny sposob robil, nie oszukujmy sie. Uwazam ze niestety ale z botami mozna walczyc tylko w jeden sposob, stworzyc mozliwosc weryfikacji twarzy i imienia i nazwiska na podstawie
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
wczoraj, 05:46:40
  • 11
#polityka #kanalzero

Giertych musi szybko wymyślec jakiś przekaz dnia bo silniki próbują improwizować i wychodzi jak wychodzi...

Jak nie mówią, że nie ma afery żadnej + jednocześnie chwaląc Trzaskowskiego za super decyzję i wywalenie ludzi na zbity pysk...

To tutaj chłop mówi, że prawdziwą aferą to jest zwracanie się do młodego aparatczyka i NIEWATPLIWEGO ZLODZIEJA a być może człowieka odpowiedzialnrgo za śmierci ludzi per "mały gnojku" XDDDDDD
kwiat_pustyni626 - #polityka #kanalzero

Giertych musi szybko wymyślec jakiś przekaz ...

źródło: 1000003212

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odidada
odidada
odidada 21 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 2
@kwiat_pustyni626: jezu ale tam musza miec na swoich signalach czy innych palenie dupska xd przeciez giertych miota sie raz jedna raz w druga a biedne trolle zatrudnione pewnie za 5 ziko od wpisu musza tylko przekladac wajhe xd
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
21.06.2026, 12:20:50
  • 2167
Koniec z kastą! Z jedną Państwo sobie poradziło, to teraz najwyższa pora z drugą!
Zwiększać miejsca na studia lekarskie, uwolnić specjalizację.

Może być bezrobotny inżynier, prawnik, ekonomista, to może być i bezrobotny lekarz. Studia to nie szkoła zawodowa.

#lekarz #lekarski #medycyna #lekarz100k #konowalposting #pracait #programista15k #studia #polska #polityka
VaizardOmbre - Koniec z kastą! Z jedną Państwo sobie poradziło, to teraz najwyższa po...

źródło: IMG_6504

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odidada
odidada
odidada 22.06.2026, 07:22:04 via iOS
  • 0
@VaizardOmbre: Jezu lajkuje Żukowska piekło zamarzło
  • Odpowiedz
odidada
odidada
odidada 19.06.2026, 16:22:26
  • 20
Serio jestem autentycznie dumny jaka robote wykonalo w ciagu tych dwoch lat kanal zero i Stanowski. Wy se silniczki mozecie komentowac "XDDDDDDD" ale jak kiedys kuce 10 lat temu mowily "tej sily juz nie zatrzymacie"... to serio mysle ze tej sily sie juz nie zatrzyma. Zmiana postrzegania pseudoelit, intelektualistow lewackich, postkomuny w ciagu raptem tych 2 lat zmienila sie w ogromnym stopniu, wystarczy popatrzec z jakim politowaniem ludzie patrza na wojewodzkiego czy
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odidada
odidada
odidada
Autor
19.06.2026, 16:28:01 via Wykop
  • 1
@M0ke: w 2015 to jak zaprosili kogos z prawicy do polsatu to bylo swieto. inne telewizje udawaly ze ich nie ma. zobacz sobie jaka ogromna zmiana zaszla. wtedy co najwyzej miales mariusza maxa kolonke nagrywajacego z kantorka, nie bylo sporych biznesow i mediow w ktorych byloby mozliwe pokazywanie innych pogladow.
  • Odpowiedz
odidada
odidada
odidada
Autor
19.06.2026, 16:34:17 via Wykop
  • 0
@bo-banley: kochaniutki, nie gadamy tu o trumpie, sio.
  • Odpowiedz
odidada
odidada
odidada
Autor
19.06.2026, 16:50:45 via Wykop
  • 3
@bo-banley: ale tu nie trzeba walczyc z ideologiami, trzeba je zwalczyc, raz a dobrze. z migrantami walczyc nie bedzie trzeba, wystarczy ich tu nie wpuszczac. Trump musial cale to talatajstwo wyrzucac, dziesiatki lat nielegalnych pobytow milionow ludzi. nic dziwnego ze mu sie to odbija czkawka.
  • Odpowiedz
odidada
odidada
odidada
Autor
19.06.2026, 16:54:19 via Wykop
  • 3
@VladChat: Przestan bezczelnie klamac, to raz. Nie byli zapraszani, ewentualnie wyjatkowo po marszach niepodleglosci, zeby ich zgnoic i zeby lemingi mogly sie utwierdzic w zasadnosci bycia w swojej banieczce. Dwa, Rymanowski nie byl nikim waznym wtedy, wtedy prym wiodla Gozdyra ale ona zapraszala glownie po to zeby byly dymy, tam nie bylo specjalnie merytoryki. Teraz nastaly piekne czasy wlasnie, masz program w Kanale Zero gdzie Bosak dostaje dwie godziny i
  • Odpowiedz
odidada
odidada
odidada
Autor
19.06.2026, 16:59:41 via Wykop
  • 3
@VladChat: nie wiem kim jest darek ale ok
  • Odpowiedz
odidada
odidada
odidada
Autor
20.06.2026, 04:30:06 via iOS
  • 0
@Tetsuya: nie nie robią, ale nawet nie to Cie w tym wszystkim boli. Boli Cie ze jest nas już tak dużo a będzie jeszcze więcej 💪
  • Odpowiedz
odidada
odidada
odidada
Autor
20.06.2026, 06:28:15 via Wykop
  • 1
@mvser: Dla mnie populizm to taki nowy wytrych, slowo klucz lewicy. Cos jak f-----m. Czyli jak ktos ma inne poglady i zgodnie z nimi cos glosi, ale to dla nas nie jest wygodne, to jest populista. i cyk, mozna mu kolejna latke przykleic, tak jak "ruskie onuce", "faszolki" i co tam jeszcze nie wymyslili. Kanal Zero punktuje oboz wladzy, jesli dla Ciebie pokazanie nepotyzmu i kolesiostwa w strukturach NFZ to
  • Odpowiedz
odidada
odidada
odidada
Autor
20.06.2026, 13:54:44 via iOS
  • 0
@mvser: częściowo się zgadzam, mają profil poglądów bardziej na prawo, to na pewno. Mogliby bardziej pisowskie afery cisnąć. Ale jednocześnie to nie jest tak że o tym nie mówią, porównaj sobie ich do tvnu gdzie tam Tusk jest przedstawiany jako nowy Jezus Chrystus xd ja tu np nie widzę zachwytow nad pisem bardziej są bliscy Nawrockiemu. Ale mnie to nie dziwi bo mnie też on ujął
  • Odpowiedz
odidada
odidada
odidada
Autor
21.06.2026, 20:12:11 via iOS
  • 0
@Yuri_Yslin: kolejny co wszystko i wszędzie nazywa populizmem. A kto wg Ciebie nie jest populista? Donald Tusk?
  • Odpowiedz

430

Byli prezydenci Ukrainy zrzekli się Orderów Orła Białego.

Byli prezydenci Ukrainy zrzekli się Orderów Orła Białego.

Byli prezydenci Ukrainy - Leonid Kuczma i Wiktor Juszczenko - zrzekli się Orderu Orła Białego.

Dentoray
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.06.2026, 19:13:54
  • 260
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
odidada
odidada
odidada 20.06.2026, 22:01:27 via iOS
  • 2
Nie będziemy płakać oddajcie jeszcze nasze uzbrojenie i pieniądze.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jabby
Jabby
20.06.2026, 05:50:38
  • 589
Ale jak to? Przecież Batyr jest ŚCIGANY przez Rosję. Co to za chwalenie naszego Ryczącego Kibola?

#bekazpisu #rosja #ukraina #wojna #polityka
Jabby - Ale jak to? Przecież Batyr jest ŚCIGANY przez Rosję. Co to za chwalenie nasze...

źródło: 176d38585ab444cbba5aab1c6e2afd38

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odidada
odidada
odidada 20.06.2026, 09:54:14 via iOS
  • 1
@KIaudik: w ue nie na miejsca dla Ukrainy. Oni nigdy tu nie wejdą, bo to by se facto oznaczało załamanie i tak już mizernego stanu unii. Za dużo korupcji nepotyzmu i dokładania się przez wszystkie państwa do odbudowy kraju w ruinie, ze zniszczona gospodarka i demografia. W interesie państw ue jest żeby oni się ze sobą tlukli i tyle. Można im wysłać jakiś samolot czy dwa ale to wszystko
  • Odpowiedz
lukasz-lux
lukasz-lux
14.06.2026, 09:27:23
  • 17
ale cringe, w #energylandia na mayanie stoją zjeby z kanału zero i się na ciebie patrzą, na końcu stoi zakolak i odrazu odechciewa się jeździć
#kanalzero #bekazpisu
lukasz-lux - ale cringe, w #energylandia na mayanie stoją zjeby z kanału zero i się n...

źródło: IMG_1833

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odidada
odidada
odidada 20.06.2026, 06:45:51 via Wykop
  • 0
@eSUBA94: ojejku, nie poplacz sie, jak ci nie pasuje to tam nie musisz jezdzic przeciez.
  • Odpowiedz
odidada
odidada
odidada 20.06.2026, 09:49:31 via iOS
  • 0
@eSUBA94: ja z warszawy jestem akurat
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
19.06.2026, 19:20:52
  • 523
Nawrocki odebrał order Żeleńskiemu na dzień przed konferencją w Polsce dot. odbudowy Ukrainy i dzień po atakach na Moskwę. No cóż, chyba zachód Europy się ucieszy z kontraktów na odbudowę. A my jak zwykle nie dostaniemy nic. Ciekawe czy temu też odbierze?

#wojna #ukraina #nawrocki #polityka
Davvs - Nawrocki odebrał order Żeleńskiemu na dzień przed konferencją w Polsce dot. o...

źródło: 8cdd2157d40f1df72b8cba67bf54ac702769ae8ed3de10eb069a8ea859932a9c

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odidada
odidada
odidada 20.06.2026, 04:36:38 via iOS
  • 6
@Davvs: raduje się serce jak widzę jakiego mamy prezydenta. Króciutko.
  • Odpowiedz
odidada
odidada
odidada 20.06.2026, 06:24:59 via Wykop
  • 2
@BreathDeath: dziala zgodnie z wola narodu, Polakow, ktorzy go wybrali na ten urzad i wybrali liczniej niz jego kontrkandydata Trzaskowskiego. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
Cosipi
Cosipi
19.06.2026, 16:30:57
  • 49
Wyobraźcie sobie co na tym upadłym portalu Wychodki, silniczki by tutaj wyprawiali gdyby dalej rządził PiS albo PiS z Konfą xd
A na światło wyszły wszystkie sfery uśmiechniętej koalicji z tego tygodnia

Setki wpisów w gorących i kilkanaście wykopalisk wykopanych w minutę przez farmy od giertycha

Cisza ( ͡° ͜
Cosipi - Wyobraźcie sobie co na tym upadłym portalu Wychodki, silniczki by tutaj wypr...

źródło: 1000002698

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odidada
odidada
odidada 19.06.2026, 19:06:51 via iOS
  • 1
@walciak: ja chce żeby rządził Braun u konfederacja
  • Odpowiedz

462

W Polsce trwa cicha wojna służb. Najbardziej aktywny jest wywiad ukraiński

W Polsce trwa cicha wojna służb. Najbardziej aktywny jest wywiad ukraiński

"Panie Boże, broń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami poradzę sobie sam". Po rozpoczęciu pełnoskalowej wojny na Ukrainie dwu- czy nawet trzykrotnie zwiększyły się obsady działających przy ambasadach tzw. stacji, które m.in. koordynują działania funkcjonariuszy wywiadów na terenie Polski.

potspodpach
z
rp.pl
dodany: 18.06.2026, 10:24:22
  • 116
  • #
    sluzbyspecjalne
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
odidada
odidada
odidada 19.06.2026, 16:08:19 via Wykop
  • -2
@vince87: mocne slowa jak na oplaconego pajaca ktory na kazdym poscie wyciaga po kilkanascie minusow xd giertych bedize musial slono sypnac pieniazkami bo teraz macie na lewicy drame za dramą, zeby tylko sie nie okazalo ze sie twoja partyjka wywali z rowerka
odidada
odidada
odidada 19.06.2026, 16:08:44 via Wykop
  • 0
pieniazkami


@23kulpamens: zaczyna tak od 3 lat.
odidada
odidada
odidada 19.06.2026, 16:33:08 via Wykop
  • -1
@vince87: gosciu ale wyjasnij mi chociaz czemu ty myslisz pacanie ze ja jestem lewicowy? ty po prostu rzucasz w tym swoim kantorku na jednej ze zmian trollowskich jakies randomowe teksty? co ty myslisz ze teg onie widac ze jestes sterowany i ktos ci za to placi? jestes dostepny 24/7, dodaje momentalnie odpowiedzi z obrazkami "zakop za kanal zero" nawet sie nie silisz na merytoryke, po prostu bija od ciebie ustawione
odidada
odidada
odidada 19.06.2026, 16:58:53 via Wykop
  • -1
@vince87: hoho, ale zobacz, mam dwa minusy i jeden od ciebie, drugi pewnie z twojego multikonta. reszta to 8 plusow. jak popatrzec na twoje posty, masz doslownie w kazdym po od -6 do -15 a sa i takie gdzie otrzymujesz -60. jedyna mozliwoscia zeby ktos sie tym nie przejmowal jest sytuacja ze jest sie trollem, minusy nie maja znaczenia, po prostu masz robote do wykonania i tyle.
odidada
odidada
odidada 19.06.2026, 17:02:46 via Wykop
  • -1
@velmar: dzieki za informacje, ja za bardzo nie zamierzam sie z tym typem uzerac, szkoda ze moderacja goscia nie pogoni, bo ja rozumiem ze moze ktos stracic fason i troche pocisnac jak jest burzliwa dyskusja, ale ten gostek obraza innych doslownie w kazdym poscie, rzuca personalnymi atakami, cala jego dzialalnosc to jakies podsycanie. ja nawet rozumialbym jakby mial lewicowe poglady i cos probowal argumentowac, ale po prostu zaczyna cisnac i
odidada
odidada
odidada 19.06.2026, 17:23:06 via Wykop
  • -1
@vince87: juz juz, cichutko
odidada
odidada
odidada 19.06.2026, 17:24:45 via Wykop
  • -1
@vince87: jakos nie sadze zeby doslownie w kazdym poscie jaki wrzucasz czy innym komentarzu dodawal ci minusy. po prostu cie ludzie gnoja, a ilosc tych minusow jest na to dowodem
odidada
odidada
odidada 19.06.2026, 17:26:39 via Wykop
  • -1
zreszta cos sie tak odpalil, chyba cie zabolalo ze mnie poinformowal ze jestes farmazonem xd

1063

Trzaskowski wiedział o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym i Kacprzyku.

Rafał Trzaskowski informacje o nieprawidłowościach w Warszawskim Szpitalu Południowym i działalności Dawida Kacprzyka dostał 19 lipca 2025 r., czyli niemal rok temu. Poinformował go o tym ordynator chirurgii szpitala w prywatnej rozmowie przez komunikator internetowy.

Serghio
z
zero.pl
dodany: 19.06.2026, 12:00:50
  • 150
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polityka
  • #
    trzaskowski
odidada
odidada
odidada 19.06.2026, 15:33:08 via Wykop
  • 0
to sie naprawde robi coraz lepsze XD jak myslalem ze te balwany nie moga sie juz bardziej upokorzyc, to kazdy dzien przynosi nowe newsy. Na pohybel temu rządowi, trzeba serio cieszyc sie ze mamy jeszcze Kanał Zero ktory wbija kij w to mrowisko. Wyobrazcie sobie co by sie dzialo jakby ten farmazon zostal prezydentem...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

310

Potężny kryzys w partii Donalda Tuska. Poseł KO: szybko z tego nie wyjdziemy

Potężny kryzys w partii Donalda Tuska. Poseł KO: szybko z tego nie wyjdziemy

Skandal związany z pracą lekarza i radnego KO w jednym z warszawskich szpitali uderzył w splot słoneczny największej partii obozu władzy. Politycy Koalicji Obywatelskiej już zaczynają plotkować o walce frakcji w warszawskiej strukturze ugrupowania i spodziewają się radykalnych kroków ze strony Tuska

freedomseeker
z
onet.pl
dodany: 17.06.2026, 16:46:36
  • 89
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    afera
  • #
    tusk
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
odidada
odidada
odidada 18.06.2026, 13:08:58 via iOS
  • -1
Nie tylko nie wyjdą, to ich zatopić, uważam że jest to gwoźdz do trumny. Za półtora roku konfederacja posprząta i Braun to bagno
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MartwyProsty
MartwyProsty
17.06.2026, 13:53:05
  • 1001
Miejsce w loży honorowej tej afery przyznajmy pewnej córce lekarzy, która dziwnym trafem w kampaniach jako przykład nieuczciwych bogoli na kontraktach podawała kodoklepów 13k brutto, a nie #lekarz100k Tym drugim domagała się tylko dosypania wyższą składką zdrowotną przez ludzi zarabiających w miesiąc tyle, co sprawniejsi bogowie na jednym dyżurze ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
#programista15k #konowalposting #afera
MartwyProsty - Miejsce w loży honorowej tej afery przyznajmy pewnej córce lekarzy, kt...

źródło: 1000017897

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odidada
odidada
odidada 18.06.2026, 13:02:54 via iOS
  • 1
@qluch: pięknie powiedziane
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
17.06.2026, 17:32:58
  • 737
Co do k*rwy #bekazpisu #polityka #rosja #ukraina
szmichal - Co do k*rwy #bekazpisu #polityka #rosja #ukraina

źródło: 1000072682

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odidada
odidada
odidada 18.06.2026, 13:00:49 via iOS
  • 1
@jaroty: no ale jak widać to są realne zagrożenia dla ludzi, boli cie to że nie ms odpowiedzi które byś chciał i że lewacka propaganda nie działa na widzów?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >
  • Siema

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.01.2016

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 23.09.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking