Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
noHuman

noHuman

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 37695
  • Znaleziska 35465
  • Mikroblog 2230
  • Obserwujący 38
  • Obserwowane 48

8

Prezydent Trump WRACA na scenę po tym, jak oddano strzały w holu!

Prezydent Trump WRACA na scenę po tym, jak oddano strzały w holu!

NAJŚWIŻSZE: Prezydent Trump WRACA na scenę podczas Kolacji Korespondentów Białego Domu po tym, jak oddano strzały w holu Ten człowiek NIE DA SIĘ ZMROSIĆ! Jaki LEGENDARNY! Kontynuujcie modlitwy o bezpieczeństwo 47!

czlowiek_z_lisciem_na_glowie
z
x.com
dodany: 26.04.2026, 01:27:36
  • 16
  • #
    trump
  • #
    zamach
  • #
    polityka
noHuman
noHuman 26.04.2026, 04:03:46 via Wykop
  • -2
@Jariii: No nie wiem, zrobić zamach na prezydenta to może [jakieś] wyzwanie ale zrobić udawany zamach na prezydenta tak żeby było dla Niego bezpiecznie to już wyższa szkoła efektów specjalnych a przypominam w tle siedzieli ludzie i przynajmniej jeden umarł od kuli zamachowca!
noHuman
noHuman 26.04.2026, 04:14:25 via Wykop
  • -2
@noHuman: Tak jakby Trumpa to obchodziło. Walczy o życie


@Jariii: To papaczaj od strony p.Trumpa.... wiecie co ja tu postoje a wy strzelacie koło mnie z ostrej amunicji...
noHuman
noHuman 26.04.2026, 04:24:23 via Wykop
  • -3
@noHuman: Dobry snajper wie jak strzelać.


@Jariii: wie... dlatego by tego nie zrobił, a to w cale nie najlepszy powód żeby nie tykać się takiego g..a

Potem padł na ziemię SS dało mu sztuczną kreew

Nie są aż takimi amatorami....

554

Doniesienia o naruszeniu rozejmu. Netanjahu wydał rozkaz zmasowanego ataku

Premier Izraela Binjamin Netanjahu wydał rozkaz, aby armia zaatakowała libański Hezbollah

pawloka1
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 25.04.2026, 19:58:18
  • 49
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    izrael
  • #
    bliskiwschod
  • #
    iran
  • #
    zydzi
noHuman
noHuman 26.04.2026, 00:11:20 via Wykop
  • 49
Netanjahu wydał rozkaz zmasowanego ataku

Swoją drogą jak wizyta Natanauja w prokuraturze, Ma już zarzuty?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

314

USA o NATO 3.0 - "Niemcy muszą objąć przewodnią rolę". PiS się zapłacze.

USA o NATO 3.0 - "Niemcy muszą objąć przewodnią rolę". PiS się zapłacze.

"Strategia wojskowa Niemiec przedstawia jasną i wiarygodną drogę ku NATO 3.0" - stwierdził wiceszef Pentagonu Elbridge Colby. Dodał, że Amerykanie chcą współpracować z Niemcami nad wdrożeniem tej strategii.

spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 25.04.2026, 22:17:37
  • 91
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
noHuman
noHuman 25.04.2026, 23:47:41 via Wykop
  • 47
Polska się już opłaciła, kupiliśmy co chcieli za ile chcieli i przepalamy prawie 5% PKB... swoją drogą dziwne kryterium jakości. Niemcy jeszcze nie więc sprzedawca poszedł urabiać następnego klienta :P
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

12

Dlaczego wszyscy nienawidzili Żydów na przestrzeni dziejów?

Dlaczego wszyscy nienawidzili Żydów na przestrzeni dziejów?

Naziści już przed wybuchem II wojny światowej wskazali winnych wszystkich problemów Niemiec: Żydów. Ale nie byli pierwsi, którzy nienawidzili tej grupy. Od gospodarczego upadku Niemiec, przez średniowieczne epidemie dżumy ludzie obwiniali Żydów za wszelkie nieszczęścia.

kocurrek32
z
youtube.com
dodany: 25.04.2026, 21:01:02
  • 5
  • #
    polityka
  • #
    geopolityka
  • #
    swiat
  • #
    polska
noHuman
noHuman 25.04.2026, 23:27:15 via Wykop
  • -2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1

Ludzie fizycznie atrakcyjni a jednocześnie asertywni tak mają

Ludzie fizycznie atrakcyjni a jednocześnie asertywni tak mają

Tu nawet nie chodzi o przysłowiowe niepierdolenie się w tańcu. Po prostu wychodzisz z domu w którym na podstawy nie brakowało, ale wszyscy rzetelnie pracowali, potem nie ma specjalnej chęci w pomaganiu komu w czymkolwiek. Nie mam korzyści, nie ma przyjaciół. A brak empatii dziś to poważne zarzuty

Poludnik20
z
instagram.com
dodany: 25.04.2026, 16:15:25
  • 8
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    gdansk
noHuman
noHuman 25.04.2026, 18:03:07 via Wykop
  • 0
@Hasselblad: dobre jest. W jednym filmiku tyle co potem w setkach.....


@Poludnik20: Za h. nie rozumiem o czym piszesz :/ to coś ważnego? żebym starał się dalej?
noHuman
noHuman 25.04.2026, 23:19:40 via Wykop
  • 0
@noHuman: co mnie to obchodzi?


@Poludnik20: To po co piszesz jak Cię nie obchodzi czy jesteś zrozumiany? rozumiem że odpowiedź na moje pytanie brzmi "nie, nie warto się starać zrozumieć" ;)

8

Odkrycie, które może uratować miliony. Antybiotyk z ogródka na lekooporne bakter

Odkrycie, które może uratować miliony. Antybiotyk z ogródka na lekooporne bakter

Naukowcy odkryli nowy peptydowy antybiotyk, który może okazać się kluczowy w walce z lekoopornymi bakteriami. Lariocydyna, wyizolowana z bakterii glebowych, wykazuje skuteczność wobec groźnych patogenów i działa w zupełnie nowy sposób, omijając mechanizmy obronne bakterii.

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 25.04.2026, 15:18:05
  • 5
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    peptyd
  • #
    antybiotyk
  • #
    bakterie
noHuman
noHuman 25.04.2026, 15:21:12 via Wykop
  • -4
Nowa grupa antybiotyków... fajnie, pewnie wyląduje w głębokiej szafie na patenty firm farmaceutycznych jak prawie wszystko i jak wyjdzie to raczej na salę rozpraw do walki z konkurencją niż do aptek i szpitali :(
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

noHuman
noHuman 25.04.2026, 15:38:24 via Wykop
  • -3
potem wrócimy do sytuacji kiedy mamy lekooporne bakterie, które są bogatsze o kolejny mechanizm obrony przed nowa rodzina związków chemicznych.


@arysto2011: Nie można się uodpornić na wszystko zwłaszcza jak się jest jednokomórkowcem ;) więcej dostępnych grup antybiotyków -> lepiej ! jak nabęda odporności na jedną grupę to stracą na inną :]

9

Koniec z tanim albo darmowym AI. Będzie już tylko drożej

Koniec z tanim albo darmowym AI. Będzie już tylko drożej

Ceny AI przez lata stały w miejscu lub spadały, choć modele stawały się coraz lepsze. Wiele wskazuje na to, że ten trend właśnie się kończy

snorli12
z
businessinsider.com.pl
dodany: 25.04.2026, 15:20:51
  • 14
  • #
    technologia
  • #
    informatyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    programowanie
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
noHuman
noHuman 25.04.2026, 15:23:01 via Wykop
  • -2
Jak tam open source i p2p w temacie AI?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4

Polska podzielona na pół. Tak oceniają prezydenturę Karola Nawrockiego

Polska podzielona na pół. Tak oceniają prezydenturę Karola Nawrockiego

Czyli połowa Polaków to na pewno debile.

gheost1410
z
onet.pl
dodany: 25.04.2026, 12:48:17
  • 6
  • #
    polityka
  • #
    prezydent
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    nawrocki
noHuman
noHuman 25.04.2026, 15:00:23 via Wykop
  • -2
Obie strony to debile, bo się kłócą czyja propaganda jest lepsza.


@antykwa: Generalnie z 90% oddanych głosów w tych wyborach prezydenckich było na "mniejsze zło" reszta uznała że wybór między złem a złem to g. wybór i nie poszła na wybory wcale.

3

106 lat temu Polacy wzięli Kijów. Plan Piłsudskiego skończył się klęską

106 lat temu Polacy wzięli Kijów. Plan Piłsudskiego skończył się klęską

25 kwietnia 1920 r. wojska polsko-ukraińskie ruszyły na Kijów. Miasto padło po 12 dniach. Piłsudski wierzył, że trwale oddzieli Polskę od Rosji przez niezależną Ukrainę. Bolszewicy zebrali siły, odgonili Polaków pod Warszawę i ledwo nie zakończyli polskiej niepodległości. Zamiary ponad siły.

real_scoria
z
polskieradio24.pl
dodany: 25.04.2026, 12:50:04
  • 9
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    rocznica
  • #
    ukraina
  • #
    pilsudski
  • #
    wojsko
noHuman
noHuman 25.04.2026, 12:58:10 via Wykop
  • -4
A Co? znowu ktoś proponuje wysłać Wojsko Polskie do okupacji Ukrainy/odzyskania Lwowa i Kijowa (możemy negocjować podział Kijowa z Ukraińcami ;) ??
Co do Urkopodobnych botów to... wysłanie Wojska Polskiego do Ukrainy skończy się lawiną nieszczęść i kosztów dla Polski jak okupacja Ukrainy więc... w sumie racjonalnie było by jednak okupować i czerpać z tego jakieś zyski, a nie jak zawsze dać się wyru.. (czarny humor, nic nie proponuje, w zasadzie puenta
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

noHuman
noHuman 25.04.2026, 13:09:54 via Wykop
  • -1
@noHuman: na ukraine


@Furman84: Mam dysleksję, @paliwoda i @LudzieToDebile zaświadczą... a przynajmniej że mam to w *
noHuman
noHuman 25.04.2026, 14:44:03 via Wykop
  • -1
Zapamietaj na przyszlosc ;)


@Furman84: No gdybym pamiętał takie rzeczy to by nie była dysleksja ;) zresztą już dawno się nauczyłem że to nie ma sensu... niektórzy uważają że to lenistwo i wyklucza dysleksję, no debi...e
noHuman
noHuman 25.04.2026, 14:50:12 via Wykop
  • -1
@noHuman: hehe ale mylenie na z do to chyba jednak nie dysleksja ;)


@Furman84: Nawet jak nie to mam to w tym samym miejscu co całą ortografię *

9

Inżynieria społeczna - Architektura sterowania narodem

Inżynieria społeczna - Architektura sterowania narodem

Inżynieria społeczna to zespół technik socjopsychologicznych mających na celu modyfikację postaw, zachowań i struktur społecznych na skalę masową. W ujęciu państwowym nie opiera się ona na prymitywnym przymusie, lecz na zarządzaniu percepcją.Mechanizmy kontroli masowej:- Zarządzanie strachem i kryz

mborowski
z
wykop.pl
dodany: 25.04.2026, 13:45:08
  • 1
  • #
    polityka
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    zydzi
  • #
    manipulacja
noHuman
noHuman 25.04.2026, 14:34:53 via Wykop
  • -2
Uogólnij proszę to do postaci strawnej dla tych co mają pewną niechęć do narracji narodowych :]
Naród <> Państwo <> Społeczeństwo (a czasem wiele)....
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

18

Co dzieje się na elbląskim SOR

Co dzieje się na elbląskim SOR

- Przysięgali, że będą ratować życie, a zbagatelizowali stan zdrowia ciężko chorych osób twierdzą rodziny, których bliscy szukali pomocy na SOR-ze elbląskiego szpitala. Więcej reportaży tutaj: http://uwaga.tvn.pl/uwaga Oglądaj UWAGĘ! od poniedziałku do czwartku o godz. 19.55, a w piątek o 19:50 Su

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 23.04.2026, 20:42:49
  • 18
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
noHuman
noHuman 25.04.2026, 14:28:04 via Wykop
  • -1
@noHuman: do tej pory nie wiemy co się właściwie stało , zachowujesz sie jak Macierewicz


@Anomalocaracid: Nic nie wiem o tym starym 'szpionie' (w tym po której stronie tak ostatecznie jest). Jak zbiorę zasoby zaciągnę sprawę przed sąd kapturowy na wykopie ew zwykły rzeczy pospolitej :]

2

Projekt Doskonały Człowiek od eugeniki do transhumanizmu

Narzędzia się zmieniły. Celem inżynierów eugeniki jest wstąpienie na tron Boga, ale ich prawdziwym mistrzem jest ojciec kłamstwa. Nic, co nieludzkie, nie jest mu obce.

defender55
z
polskacanada.com
dodany: 25.04.2026, 14:23:09
  • 2
  • #
    teoriespiskowe
  • #
    eugenika
noHuman
noHuman 25.04.2026, 14:25:51 via Wykop
  • 0
Pierwszym problemem na technicznej ścieżce do doskonałego człowieka jest techniczna definicja człowieczeństwa ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

8

Ratownik medyczny: Jak pachnie ciąg alkoholowy? Cała prawda o alkoholikach

Ratownik medyczny: Jak pachnie ciąg alkoholowy? Cała prawda o alkoholikach

Janek Świtała to ratownik medyczny z wieloletnim stażem i autor trzech książek, w tym najnowszej: "Pędzę do ciebie na sygnale. Polska przez szybę karetki". W dzisiejszej rozmowie brutalnie szczerze odziera pracę w systemie ochrony zdrowia z hollywoodzkiego mitu niezłomnego bohatera

freedomseeker
z
youtube.com
dodany: 25.04.2026, 13:38:22
  • 2
  • #
    alkoholizm
  • #
    alkohol
  • #
    ratownikmedyczny
  • #
    ratownictwo
  • #
    polska
  • #
    abstynencja
noHuman
noHuman 25.04.2026, 13:39:43 via Wykop
  • 2
Problem się robi jak ratownik idiota pomyli Cię z Żulem :P
dw: @Anomalocaracid:

PS: Ale dzięki za polecenie audioboooków, pożyczę sobie w jakiejś bibliotece
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

711

45% mężczyzn z pokolenia Z nigdy nie zaprosiło dziewczyny na randkę.

45% mężczyzn z pokolenia Z nigdy nie zaprosiło dziewczyny na randkę.

Najnowsze badania wskazują, że prawie połowa młodych mężczyzn z Gen Z nie ma doświadczenia w bezpośrednim zapraszaniu na randki. Naukowcy sugerują, że wpływ na to mają m.in. media społecznościowe, komunikacja przez wiadomości oraz zmiany społeczne po pandemii. Eksperci podkreślają, że to...

robert-kuzba
z
facebook.com
dodany: 25.04.2026, 12:22:38
  • 502
  • #
    zwiazki
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    polska
  • #
    socjologia
  • #
    rozowepaski
  • #
    niebieskiepaski
noHuman
noHuman 25.04.2026, 13:31:33 via Wykop
  • 12
Może czekają, aż mama za nich zaprosi dziewczynę do domu :D


@Danuel: @robert-kuzba A to było by coś złego? ;>

32

Rażący boom na donosicielstwo, czyli "patrole obywatelskie"

Rażący boom na donosicielstwo, czyli "patrole obywatelskie"

Tak zwane patrole obywatelskie to samozwańczy szeryfowie, uprawiający donosicielstwo dla własnej satysfakcji.

congobongo
z
obywatel-wszechswiata.pl
dodany: 25.04.2026, 10:20:06
  • 25
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    konfitura
noHuman
noHuman 25.04.2026, 13:08:23 via Wykop
  • -3
A to my mamy jakieś władze okupacyjne?


@arcx: Rozumiem pytanie, rozumiem że zadałeś je w charakterze pytania retorycznego ;)
PS: Może o tym pogadamy potem .... ide oddać puszki... znaczy surowce wtórne za darmo do durnego automatu... znaczy pod karą 0,5PLN od sztuki.

3

Pytam w Warszawie o cechy Rosjany

Pytam w Warszawie o cechy Rosjany

Sondę nagrałem 17 kwietnia przed powrotem do Moskwy. Ten film ma charakter informacyjny na temat codziennego życia mieszkańców Moskwy/Rosji i ich mentalności.

wmatrioszce
z
youtube.com
dodany: 25.04.2026, 12:48:56
  • 2
  • #
    rosja
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    historia
  • #
    zainteresowania
noHuman
noHuman 25.04.2026, 13:05:52 via Wykop
  • -1
Pytam w Warszawie o cechy Rosjany

Mają strasznego pecha do przywódców, na trzeźwo tego nie zniesie :(
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

34

Make Horde Great Agin

Szukasz gry, która wciągnie Cię bez konieczności spędzania przy niej całych dni? Eclesiar to idealne miejsce, żeby połączyć rozrywkę z odrobiną strategii i rywalizacji.To świat, w którym każdy znajdzie coś dla siebie - od politycznych rozgrywek, przez zarządzanie ekonomią, aż po wojny i turnieje. Ni

Cedru
z
wykop.pl
dodany: 25.04.2026, 11:26:37
  • 30
  • #
    wykop
  • #
    wykopefekt
  • #
    gry
  • #
    mmorpg
  • #
    discord
noHuman
noHuman 25.04.2026, 12:59:53 via Wykop
  • -1
@noHuman: znajdź mnie w grze. Na hasło „NowyWykop” coś Ci podrzucę na dobry start ;)


@ReInspire: Może daj rew linka w prywatnej wiadomości :/ ja naprawdę nie mam nic przeciwko żeby Ci dołożyli trochę golda czy co tam dają...

4

Dobry poprawny i nie marketingowy materiał m.in o energetyce torowej

Dobry poprawny i nie marketingowy materiał m.in o energetyce torowej

W nawiązaniu do hiper optymistycznych wieści że w Chinach mają :)

noHuman
z
youtube.com
dodany: 22.04.2026, 16:19:00
  • 1
  • #
    fizyka
  • #
    nauka
  • #
    atom
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    ciekawostki
noHuman
noHuman 04.03.2026, 01:49:16
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noHuman
noHuman 01.03.2026, 16:07:57
  • 5
Podobno w Zoo znowu ten sam wypadek: Tygrys zaatakował teściową
przypominam: Sam zaatakował niech się SAM broni!!!

#iran #izrael #wojna #polityka #polska #heheszki #wojsko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 22
  • Strona 7 z 22
  • >
  • jestem @noHuman@bin.pol.social
  • https://laurentius.org/

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.02.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.11.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking