
moja-walka via Android
@lolek-lolkowsky-3 zwyrol już poniósł odpowiedzialność, diecezja go ukarała, jako że nie ma szczegółów to domniemam, że surową karą okazała się zmiana parafii xd

Diecezja bielsko-żywiecka ma zapłacić mężczyźnie w dzieciństwie wykorzystywanemu seksualnie przez księdza 400 tys. zł zadośćuczynienia. Taki wyrok wydał bielski sąd okręgowy. Janusz Szymik domagał się od diecezji 3 mln zł zadośćuczynienia.
z
Gadżeciarz
od 09.01.2025
Mikroblogger
od 27.04.2025
Rocznica
od 09.01.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking