Przypominam że Francja wyglądała tak już 20 lat temu. Ale że to była drużyna waszego dzieciństwa, to nikt nie daje o to j-----a i wspomina ich z sentymentem xd #mecz
@KiedysBedzieLepiej: po hiszpańsku się nauczyła, pewnie Enrique w głowie @fakty-planety Maja ma naturalną urodę, a Sylwia wygląda jak po operacjach plastycznych
✨️ Jak wybrać swoje pierwsze auto do jazdy po mieście?Ⓘ Szukam pierwszego samochodu do jazdy po mieście. Najlepiej coś w miarę nowego. Mogę zapłacić więcej, ale mieć auto na lata. Na początku chciałam kupić auto w okolicach 50k PLN, ale widzę, że w tej cenie nie ma żadnych "młodych" aut. Jako że nie znam się na samochodach, bo nigdy się tym nie interesowałam, kupowanie z takich miejsc jak Toyota Pewne Auto, to
Menelica trochę poharcowała z Prawiczkiem, ale gdy na horyzoncie pojawił się chad, to dynamiczny wykopek spod Koszalina poszedł w odstawkę, został odesłany na ławkę rezerwowych, gdzie sztab medyczny będzie mógł się zająć jego złamanym sercem. Ta prawdziwa historia całkowicie obala redpillowy koncept uderzenia w ścianę. Menelica to pościanówa, a i tak znalazła swojego chada. A w chwilach między jednym chadem a drugim zabawiała się z Prawiczkiem i identyfikowała się jako przegryw, bo
Chad Herve Renard nowym selekcjonerem reprezentacji Tunezji. Jest więc komu kibicować. Ta zmiana może przynieść wielki sukces Orłom Kartaginy, gdyż wszyscy doskonale znamy potęgę efektu nowej miotły, a Renard swoją aurą chada tylko go jeszcze bardziej zintensyfikuje. Chad Renard zastąpił na stanowisku selekcjonera łysego manleta Sabriego Lamouchiego. #mecz #blackpill
Egipt mi zaimponował. Belgia po prostu fartem zremisowała, grali na stojąco. Natomiast piłkarze z Egiptu - rewelacja. Kombinacyjna, szybka piłka, pressing, wyszkolenie, błyskawiczne myślenie, zabrakło tylko lepszego wykończenia. Ile bym dał aby nasi tak grali bo przecież podobno grają w lepszych klubach? Nigdy tak nie będą grać. Nam przyjdzie się zaraz kopać po czołach z napędzającą się Szwecją i wrócą wczesne lata 2000. #mecz
@tomwick55: jakiś czas temu zauważyłem, że nie jest już ich trenerem i nawet chciałem postulować o to samo co OP. W ogóle chciałbym, żeby PZPN zatrudnił jakiegoś mocnego trenera, by zobaczyć, jak wyglądałaby nasza kadra. USA ma Pochettino, Kanada Marscha, dejta coś podobnego. Obawiam się, że po stracie Jacka Magiery będzie z kadrą tylko gorzej. Ale Urbana i tak nie zwolnią na razie.
Dziś każdy zachwyca się Salahem, ale kiedyś Egipt też miał wielkich piłkarzy. Na zdjęciu dwie egipskie legendy. Zidan zawiesił już buty na kołku, Trezeguet mimo podeszłego wieku jest rezerwowym w dzisiejszym meczu. #mecz
Jeśli ktoś się chce pobawić wrzucam link do takiej mini gierki, macie wybrać wymarzoną jedenastkę na mundial z piłkarzy z różnych epok, losowanie sprawia, że skład nigdy nie będzie idealny przez co trudniej jest wygrać, mi się udało kilka razy wejść do finału, ale jeszcze nie wygrałem. Wrzucam przykładowy skład jaki skompletowałem.
Michał Probierz wyjątkowo „aktywny" w nocy. Reprezentacja Polski na Mistrzostwach Świata? Michał Probierz uważa, że z nim byłoby to możliwe. Były selekcjoner odpalił się w nocy, wchodząc w dyskusję z internautami
@tomwick55: on miał pretensje do Wichniarka, że ten go krytykował, gdy Probierz był selekcjonerem Lol A za co miałby go chwalić!? Wyjątkowy głupiec. Nie dość, że trenować nie umie, to jeszcze pokłócił się z najlepszym zawodnikiem xd Amatobierz
MIRKI! MIRABELKI! Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej czterolecia w #pilkanozna - #mundial! Niestety zabraknie na nim naszej reprezentacji. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony emocji. Oto bowiem wraca największa wykopowa zabawa w typowanie wyników #mecz i różnych zwariowanych zdarzeń... #mirkomundial!
MIRKI! MIRABELKI! Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej czterolecia w #pilkanozna - #mundial! Niestety zabraknie na nim naszej reprezentacji. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony emocji. Oto bowiem wraca największa wykopowa zabawa w typowanie wyników #mecz i różnych zwariowanych zdarzeń... #mirkomundial!
Ale że to była drużyna waszego dzieciństwa, to nikt nie daje o to j-----a i wspomina ich z sentymentem xd
#mecz
źródło: 4624
Pobierz