Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko133
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
moja-walka

moja-walka

Dołączył 1 rok i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24322
  • Znaleziska 1277
  • Mikroblog 23045
  • Obserwujący 23
  • Obserwowane 51
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
przedwczoraj, 06:19:18
  • 1
Ta polska, która w dupe dostawała od rezerw Nigerii?
Przecież z Meksykiem byśmy dostali dwucyfrowke
#mecz
czahrolek98 - Ta polska, która w dupe dostawała od rezerw Nigerii?
Przecież z Meksyki...

źródło: 1000007357

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka przedwczoraj, 07:09:50 via Android
  • 0
@czahrolek98: tylko dwucyfrówkę? Oszczędny jesteś. Myślę, że byłby pierwszy w historii wynik trzycyfrowy.
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
11.06.2026, 13:00:28
  • 4
Z racji, że Polska nie dostała się na Mundial. To jakiej reprezentacji będziecie kibicować?

#przegryw #mundial2026 #sport #mecz #reprezentacja #przemyslenia #pilkanozna
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 11.06.2026, 14:45:39 via Android
  • 2
@tomwick55: @Sylwiusz_89 Kanadzie, bo mają rigcz i fajnie grali na Copa America. Każdemu rywalowi rasistów i faszystów z tfu usa. Egiptowi bo Salah. Iranowi ku bólu d--y usa. Hiszpanii, bo fajnie grają. Urugwajowi bo mają Sir Marcelo Bielse, nestora. Norwegia, bo fajna ekipa i wniesie ŚWIEŻOŚĆ. Argentyna bo biała. Austria bo Hitl... tzn myślę, że będą dobrze grać, a jak tak myślę, to podświadomie kibicuję, żeby wyszło, że miałem
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka przedwczoraj, 06:53:20 via Android
  • 0
@tomwick55: Otóż to. Skąd ta miłość do nieutalentowanych Holendrów?
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka 11.06.2026, 21:04:26
  • 11
Najlepsze w tym meczu były muzyczki po golach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 11.06.2026, 20:53:53
  • 2
Pamiętam jak kiedyś krzyczeli, że we Wloszech jest rasizm, bo wyszło im w obliczeniach, że w Serie A czarnoskórzy dostają statystycznie częściej kartki niż biali.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 11.06.2026, 20:01:18
  • 1
Słabiutki poziom na razie, mam nadzieję, że połowa meczów fazy grupowej nie będzie tak wyglądać, bo entuzjazm z oglądania szybko ugaśnie. Szkoda że Nigeria odpadła z nimi w grupie, bo RPA nie ma dosłownie nic do zaoferowania.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
11.06.2026, 20:15:54 via Wypiek
  • 1
@moja-walka będzie i nie połowa tylko co najmniej 3/4
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka 11.06.2026, 19:15:25
  • 5
Ale atmosfera to jest TOP
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 11.06.2026, 18:25:53
  • 0
Ale biedny ten skład Meksyku. Z Mundialu na Mundial coraz słabsza ta jedenastka. Gdzie Guardado, Marquez, Dos Santos, Blanco, Salcido, Chicharito!?
#mecz
moja-walka - Ale biedny ten skład Meksyku. Z Mundialu na Mundial coraz słabsza ta jed...

źródło: 1000017958

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka
Autor
11.06.2026, 18:36:12 via Android
  • 0
@mozetakiwolny: na ławce siedzi, ale nie wiem, czy jest numerem dwa czy trzy, bo w ostatnich sparingach on i ten drugi zagrali tylko jedną połówkę
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka 11.06.2026, 17:58:27
  • 0
Po hymnie. Tzn. po krachu. #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_
11.06.2026, 16:21:41
  • 2
#mecz
8 lat temu Meksyk grał z RPA na otwarcie a teraz powtórka, nieźle j---a
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 11.06.2026, 16:30:39 via Android
  • 1
@RKN_: 16 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
11.06.2026, 15:18:02
  • 2
Wyobraźcie sobie ze macie 20k i możecie w coś zainwestować macie jakieś pomysły?

#gielda #inwestycja #pomysl
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 11.06.2026, 15:52:45 via Android
  • 0
@walicwasss: Alphabet, Meta, Microsoft, Amazon, bez dwóch zdań. To nie jest porada inwestycyjna.
  • Odpowiedz
Vinizius
Vinizius
11.06.2026, 13:50:52
  • 2
Trochę ironia losu, że niby tyle zespołów na mundialu, a Polska i tak się nie zakwalifikowała xD #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 11.06.2026, 14:38:13 via Android
  • 0
@Vinizius: Jakieś Kukuryku jest z 25 słabiutkimi Holendrami z Nijmegen, Bredy i innych cieniasów, a Włochów nie ma, to są jaja.
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
10.06.2026, 20:36:48
  • 30
To ze kobiety sa glupie, to nie jest klopot. Klopotem jest to, ze moga sobie na to pozwolic, ze stworzono im pole i warunki do podejmowania decyzji, do decydowania o zyciu swoim i zyciu innych ludzi. To jest realny problem, ktory dotyka nas od wielu lat, doprowadzil do zapasci demograficznej i koniecznosci sciagania do Polski roboli z krajow trzeciego swiata. Ale im sie i tak zawsze upiecze, bo one sa swiete. W
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 10.06.2026, 20:54:35 via Android
  • 1
@redorbiter: w jaki sposób kobiety doprowadziły do tego, że faceci przedsiębiorcy ściągają do Polski pracowników z trzeciego świata?
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka 11.06.2026, 09:46:03 via Android
  • 0
@redorbiter: a może faceci nie chcą się rozmnażać lub wziąć współodpowiedzialności za ciężar donoszenia ciąży i wychowania dziecka? Albo faceci wolą oglądać Netflixa zamiast zająć się dziećmi, dlatego dzietność szoruje po dnie?
Faceci przedsiębiorcy ściągają tutaj pracowników z trzeciego świata, bo są zachłanni, wolą ściągnąć kogoś tutaj za pół darmo niż zaoferować więcej Polakowi. Wykorzystują złe warunki w krajach trzeciego świata, taki pracownik tutaj z głodową pensją ma lepiej niż
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka 11.06.2026, 14:31:41 via Android
  • 0
@redorbiter: faceci chcą uprawiać czynność, która służy rozmnażaniu, ale później nie chcą ponosić konsekwencji swoich czynów. Zrobią dziecko i kobietę zostawią. Nawet alimentów nie chcą płacić na WŁASNE dziecko. Nie chcą poświęcić mu czasu. Nic dziwnego, że kobiety w takiej sytuacji wolą się wstrzymać, bo inaczej później są pozostawione same sobie i muszą same dźwigać cały ten ciężar. Na dodatek ich sytuacja na rynku pracy mocno się komplikuje, gdy taka
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka 11.06.2026, 11:59:02
  • 2
Fajna ta reprezentacja Curaçao. 25 powołanych na 26 urodziło się w Holandii. Nie podoba mi się to.
@tomwick55
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka
Autor
11.06.2026, 14:29:34 via Android
  • 1
@tomwick55: No niespełnieni piłkarsko Holendrzy. San Marino lub Watykan powinni zrobić coś podobnego i brać Włochów za słabych na pierwszą reprezentację.
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
11.06.2026, 10:33:43
  • 9
Dzisiaj na obiad będę jadł kebaba z baraniną. Jakaś odmiana dla ciągłego kurczaka. Muzułmanie właśnie jedzą z baraniną. Chuop będzie próbował nowych smaków

#przegryw #przemyslenia #jedzenie #jedzzwykopem #kebab #obiadove #islam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 11.06.2026, 11:10:37 via Android
  • 1
@tomwick55: z seitanem zjedz
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka 11.06.2026, 11:59:59 via Android
  • 1
@tomwick55: gluten pszenny, dużo białka ma. Jak jadłem kebsa z seitanem, to smakował jak normalny mięsny kebab.
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
11.06.2026, 00:00:25
  • 8
FIFA ogłosiła nowe przepisy na nadchodzące Mistrzostwa Świata:

1. Zakaz zakrywania ust w trakcie rozmów z rywalami - grozi czerwoną kartką

2. Czerwona kartka w przypadku zejścia zawodnika z boiska w formie protestu oraz za nakłanianie zawodników do zejścia z boiska przez członków sztabu

3.
tomwick55 - FIFA ogłosiła nowe przepisy na nadchodzące Mistrzostwa Świata:

1. Zakaz ...

źródło: 1000032451

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 11.06.2026, 09:49:18 via Android
  • 0
@tomwick55: pięć sekund na rzut od bramki? Od kiedy liczone? Od interwencji sędziego?
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
10.06.2026, 17:30:31
  • 7
Reprezentacji Polski się nie dostała i nie jedzie na Mundial 2026. A jakaś reprezentacja nie wiadomo co to za jaka już tak. To absurdalna sytuacja. Gdzie nasi zawodnicy grają, a gdzie ich. Czyli będąc europejską reprezentacją byliśmy gorsi, bo nie jedziemy. Brutalne jak to się mówi. Pierwszy raz słyszę o niej tak w ogóle. Śmiechu warte jak tak na to patrzę

#przegryw #wygryw #przemyslenia #mundial2026
tomwick55 - Reprezentacji Polski się nie dostała i nie jedzie na Mundial 2026. A jaka...

źródło: 1000032422

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 10.06.2026, 18:02:37 via Android
  • 1
@tomwick55: Curacao mi się z drinkiem kojarzy. Z tego Kukuryku to znam Leandro Bacunę z angielskich boisk, ale w czasach swojej świetności był traktowany jako Holender.
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
09.06.2026, 20:18:05
  • 3
Takie śniadanie składające się z 5 jajek i kawałka masła, to koszt ok. 5,50 zł, więc ta dieta keto wydaje się być dla biednych

#pieniadze #jedzenie #dieta #keto #przemyslenia #sniadanie
tomwick55 - Takie śniadanie składające się z 5 jajek i kawałka masła, to koszt ok. 5,...

źródło: 1000032393

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 09.06.2026, 20:25:03 via Android
  • 7
@tomwick55: głównie dla głupich
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka 09.06.2026, 09:22:05
  • 3
Niewpuszczony do USA somalijski arbiter Omar Artan został wykreślony z listy sędziów na Mundial. Rasistowski kraj rządzony przez faszystów nie powinien być organizatorem tak wspaniałej imprezy. Wstyd.
#mecz #usa
moja-walka - Niewpuszczony do USA somalijski arbiter Omar Artan został wykreślony z l...

źródło: 1000017929

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka
Autor
09.06.2026, 10:25:35 via Android
  • 0
@kocham-pati-3: Taką logiką to możesz wybielać Hitlera, że nie był antysemitą, bo nie wsadził wszystkich Żydów do obozu i nie zamordował. Akurat rasizm w USA jest doskonale udokumentowany, a to tylko przykład, który to potwierdza.
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka
Autor
09.06.2026, 11:11:43 via Android
  • 0
@kocham-pati-3: Odpowiedziałem, niestety nie zrozumiałeś. Zapewne bali się konsekwencji z tym związanych. Powinieneś sam się domyślić.
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka
Autor
09.06.2026, 11:53:54 via Android
  • 1
@kocham-pati-3: polityka ułożona na rasistowskich fundamentach, to dalej rasizm
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
07.06.2026, 22:56:16
  • 3
#przegryw #ankieta #przemyslenia

Gdzie mieszkasz?

  • Mieszkam w bloku 60.0% (63)
  • Mieszkam w domu 40.0% (42)

Oddanych głosów: 105

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 08.06.2026, 06:02:14 via Android
  • 1
@zazdrosny: REL! Coś okropnego.
@Polski_Polak_Z_Polski_PL to zapraszam do mnie też, w sypialni mam tak cienką ścianę z sąsiadem, że wszystko słyszę, muzykę, jak gadają, jak wodę otwiera, jak się kłócą.
@tomwick55 też słyszałem coś takiego oraz zachwyty nad starą płytą, ale to raczej plotki. Ja jestem przykładem, że stary blok = skandalicznie cienkie ściany. I na dodatek to było budowane za komuny przez państwo i tu dosłownie wszystko
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka 08.06.2026, 19:49:14 via Android
  • 1
@tomwick55: o dziwo tylko raz, może dwa. Trochę też dlatego, że ta baba jeździ do pracy zagranicę na długo. Ale lepiej gdy tu siedzi, bo wtedy ten psychopata nie dręczy puszczaniem muzyki
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 21
  • Strona 4 z 21
  • >
  • Jem mięso, ale identyfikuję się jako weganin.
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 09.01.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.04.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 09.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking