#remontujzwykopem
Mirki remontowe, pytanie do Was. Na ścianie musiałem poprzenosić wszystkie gniazdka pod projekt kuchni. Przewody zostały przedłużone złączkami Wago, stare puchy zostały zaślepione i zategowane. Teraz zastanawiam się czy nie lepiej byłoby zrobić skrętkę i porządnie to zalutować + dorzucić termokurczkę. Mam czas i chęci, pytanie czy ma to jakikolwiek sens?
Mirki remontowe, pytanie do Was. Na ścianie musiałem poprzenosić wszystkie gniazdka pod projekt kuchni. Przewody zostały przedłużone złączkami Wago, stare puchy zostały zaślepione i zategowane. Teraz zastanawiam się czy nie lepiej byłoby zrobić skrętkę i porządnie to zalutować + dorzucić termokurczkę. Mam czas i chęci, pytanie czy ma to jakikolwiek sens?










Cześć, każda pomoc się przyda.
Jeździłem z żoną mg hs i byd seal u. Oba phev po cenie 165/169
MG