Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
maxsolee
maxsolee

maxsolee

Dołączył 16 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5198
  • Znaleziska 3325
  • Mikroblog 1873
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
  • Dodane (3)
  • Komentowane (48)
  • Plusowane (1822)
solejukowski
solejukowski
03.05.2026, 07:05:21
  • 1997
Pokolenie trzydziestolatków nie jest słabe. Ono zostało wychowane w obietnicy, której świat nie dotrzymał.
Dzisiejsi trzydziesto- i trzydziestoparolatkowie są jednym z najbardziej psychologicznie przeciążonych pokoleń ostatnich dekad. Nie dlatego, że „nie chce im się pracować”. Nie dlatego, że są roszczeniowi. I nie dlatego, że „kiedyś ludzie mieli gorzej”.

Ich dramat polega na czymś innym: dorastali w epoce wielkiej obietnicy możliwości.

Słyszeli:
  • 261
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
03.05.2026, 07:15:25 via Android
  • 882
@solejukowski

Skopiuje mój komentarz z nocnej:

(...) Odkąd zrozumiałem, jak ogromny wpływ na życie mają warunki startowe, dużo mniej zazdroszczę innym i rzadziej obwiniam siebie. To serio porządkuje głowę. Takie rzeczy powinny być omawiane w szkole.
  • Odpowiedz
voov100
voov100
voov100
03.05.2026, 07:19:36 via Wykop
  • 491
@paluszki_rybne: o toto. kiedys to wszystko z----------o do przodu, tak gdzies do 2015, moze nawet 2020. Caly swiat szedl do przodu pod wzgledem techologicznym, komputery, telefony i internet rozwijaly sie w kosmicznym tempie. Do tego caly świat napędzał się po kryzysie z 2008, dajac wrazenie, szczegolnie mlodym w tamtych czasach, ze wszystko moze isc tylko do przodu.
Do tego dochodzi nasz kraj, ktory po wejsciu do UE zaczal nadganiac reszte
  • Odpowiedz
nilmerg
nilmerg
18.04.2026, 13:16:51
  • 1513
Proszę państwa, cieśnina jest aktualnie w stanie kwantowym, jest jednocześnie zamknięta i otwarta. Dopiero próba przepłynięcia tankowca redukuje układ - następuje załamanie funkcji falowej cieśniny i w momencie poczynienia obserwacji przyjmuje ona jeden konkretny stan.
#iran #izrael #usa #wojna #heheszki
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko
18.04.2026, 13:18:44 via Android
  • 619
@nilmerg: czy możemy mówić o cieśninie Schroedingera?
  • Odpowiedz
Relaxpls
Relaxpls
18.04.2026, 13:24:43 via Wykop
  • 275
@Bredko: nawet trzeba.
  • Odpowiedz
QoTheGreat
QoTheGreat
13.04.2026, 21:23:33
  • 60
"Blockade" by DJ Trump
#usa #trump #iran #wojna
QoTheGreat - "Blockade" by DJ Trump
#usa #trump #iran #wojna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object
13.04.2026, 22:27:46 via Wykop
  • 26
@QoTheGreat: i za takie coś płacimy więcej za ssd i ram :3
  • Odpowiedz
kinlej
kinlej
kinlej
13.04.2026, 23:06:02 via Wykop
  • 7
@QoTheGreat: myślałem że to Wodecki
  • Odpowiedz
Gupiutki
Gupiutki
Gupiutki
09.04.2026, 08:25:35
  • 3028
Dziś o 1 w nocy walkę z rakiem przegrał mój tata, mój stworzyciel oraz mój największy fan. Tato dziękuję Ci za wszystko. Cieszę się że zdążyłem sie z Tobą pożegnać #zalesie
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

magda_em
magda_em
09.04.2026, 08:27:46 via Wykop
  • 948
@Gupiutki: wyrazy współczucia
  • Odpowiedz
WillyJamess
WillyJamess
09.04.2026, 08:27:57 via Wykop
  • 758
@Gupiutki: Trzymaj się, miras.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
17.03.2026, 09:44:41
  • 355
Unia Europejska zatwierdziła 28-punktowy plan zakończenia wojny w Iranie - przekazała PDK News, powołując się na wysokie rangą źródła w Brukseli.

Plan miałby przewidywać m.in. oddanie krajom arabskim Strefy Gazy oraz innych terenów oraz ograniczenie sił zbrojnych Izraela.

Najważniejsze punkty planu:
- Jerozolima i wzgórza Golan zostaną uznane - de facto – za terytorium państw arabskich;
Grzesiok - Unia Europejska zatwierdziła 28-punktowy plan zakończenia wojny w Iranie -...

źródło: trump_mad

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
17.03.2026, 09:49:23 via Android
  • 222
@Grzesiok: Merz to plan pokojowy. Dobry plan pokojowy. Wspaniały. A widzicie, te firanki za nim? Sam je wybierał. Wyjątkowy plan pokojowy. Na 1000 lat.
  • Odpowiedz
wesolymaluch
wesolymaluch
wesolymaluch
17.03.2026, 10:18:47 via Wykop
  • 37
@Grzesiok: Co z atomówkami,na przechowanie do Niemiec ?
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak
12.03.2026, 04:24:47
  • 6413
Na Wykopie same pesymistyczne treści, więc chciałem się pochwalić moim osiągnięciem.

Udało mi się stworzyć algorytm kompresji plików który zmniejsza ich wagę o 3%, ale za to sprawia że stają się one bezpowrotnie uszkodzone.
#programowanie #wygryw
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
12.03.2026, 04:29:28 via Wykop
  • 1011
@StalkomirNowak: super osiagniecie, gratulacje, keep going
  • Odpowiedz
krulkartonu
krulkartonu
12.03.2026, 05:32:49 via Wykop
  • 1549
@StalkomirNowak: myślę, że z twoim talentem i zdolnościami powinieneś rozważyć pracę przy KSeF.
  • Odpowiedz
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
14.01.2026, 13:07:17
  • 3868
Dopiero dziś udało się spotkać u notariusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli kontynuacja wpisu jak wystrychnąć na dudka pośrednika nieruchomości

W skrócie:
- znaleźliśmy ogłoszenie fajnego mieszkania na necie, umawiamy się na spotkanie
- na oglądaniu mieszkania są właściciele i pośrednik (który nie przedstawia się i nic nie robi)
- spoko, pasuje, dwa dni później z właścicielami (i pośrednikiem stojącym
cojestkurdenocjest_kurde - Dopiero dziś udało się spotkać u notariusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) cz...

źródło: W-czym-moz%CC%87e-pomo%CC%81c-Ci-notariusz-urban.one-min-scaled-2360x1036_c

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybki96
szybki96
14.01.2026, 13:10:23 via Wykop
  • 4022
szybki96

źródło: GT-nDFvXkAAkRkL

Pobierz
  • Odpowiedz
Nikita_Mazepin
Nikita_Mazepin
14.01.2026, 13:11:20 via Wykop
  • 2083
@co_jest_kurde_noc_jest_kurde: No przyznam że tego się nie spodziewałem
NikitaMazepin - @cojestkurdenocjestkurde: No przyznam że tego się nie spodziewałem

źródło: comment_PWZFGgtaX0sSlW5BGuqftlAlHQZZFf15

Pobierz
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
21.12.2025, 06:56:16
  • 443
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bombastick
bombastick
21.12.2025, 07:00:10 via Wykop
  • 38
@delulusional: O cie ch... mistrzostwo
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
21.12.2025, 07:05:18 via Wykop
  • 74
@delulusional: widze potencja memiczny 😄 a skoro kolega dobry w photoshopie to proponuję przerobić to zdjęcie (ale znaleść oryginał) zamiast zalenskiego dać twarz berkowicza i na transparencie tekst, „Berkowicz! Oddaj nasze szklanki - Ikea”. Próbowałem za pomocą nanobanana ale odmawia niestety :(
Atryu - @delulusional: widze potencja memiczny 😄 a skoro kolega dobry w photoshopie ...

źródło: IMG_3768

Pobierz
  • Odpowiedz
Analny_Rozrabiaka
Analny_Rozrabiaka
23.10.2025, 04:14:44
  • 1410
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 734
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TonyMalin
TonyMalin
23.10.2025, 04:17:27 via Wypiek
  • 2625
@Analny_Rozrabiaka aha to olejmy temat agresywnych psów bo wypadków samochodowych jest więcej i ktoś czegoś tam nie opublikował xd
  • Odpowiedz
Gieremek
Gieremek
23.10.2025, 04:23:05 via Wykop
  • 589
aha to olejmy temat agresywnych psów bo wypadków samochodowych jest więcej i ktoś czegoś tam nie opublikował xd


@TonyMalin: Daruj sobie udawanie, że kwestia ras agresywnych to coś więcej niż pretekst do plucia jadem na wszystkich właścicieli psów.
Jakie faktyczne działania wykopki podjęły, by tę kwestię zmienić?
Trzy posty niżej wisi postulat, by substancję trującą dla psów zrobić symbolem tagu. Tak w praktyce wygląda wykop i jego sprawczość.
  • Odpowiedz
petugh
petugh
27.09.2025, 20:03:28
  • 4054
Ponad 3 lata ciężkiej pracy, a oto jej efekty. -55kg.
Początek 1 czerwca 2022, ale po drodze niezliczona ilość wzlotów i upadków. W tym przytycie z powrotem 16kg.
Jak można doprowadzić się do takiego stanu? Nie mam żadnych wymówek, chorej tarczycy, problemów z hormonami itd. Po prostu żarłam jak prosiak, miałam napady kompulsywnego objadania się i zerową samoocenę.
NIGDY nie byłam szczupła, już od dzieciaka miałam nadwagę a potem otyłość.
Jak to
petugh - Ponad 3 lata ciężkiej pracy, a oto jej efekty. -55kg. 
Początek 1 czerwca 20...

źródło: temp_file8658151187121454080

Pobierz
  • 301
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milo1000
milo1000
27.09.2025, 20:07:25 via Wykop
  • 1928
@petugh: konkretne wylaszczenie, gratulacje
  • Odpowiedz
gorzki99
gorzki99
gorzki99
27.09.2025, 20:16:08 via Wykop
  • 1187
@petugh: Czyli jednak sie da? Ano da sie jak sie chce. I jak sie nie szuka wymowek ze "ja to juz tak mam i nic sie z tym nie zrobi"

Gratulacje - Twoje cialo i Twoj organizm Ci za to podziekuje.
  • Odpowiedz
oggy1989
oggy1989
12.08.2025, 22:12:39
  • 1196
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

futurehawk
futurehawk
12.08.2025, 22:18:01 via Wykop
  • 707
@oggy1989: serio, to wymyślił jakiś debil
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
12.08.2025, 23:31:14 via Wykop
  • 170
@oggy1989: Jest dobre rozszerzenie: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/youtube-anti-translate/ ∨ https://chromewebstore.google.com/detail/youtube-anti-translate/ndpmhjnlfkgfalaieeneneenijondgag
  • Odpowiedz
kamil-tumuletz
kamil-tumuletz
28.07.2025, 09:48:40
  • 707
#heheszki #humorobrazkowy #programowanie
kamil-tumuletz - #heheszki #humorobrazkowy #programowanie

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CosyGrave
CosyGrave
28.07.2025, 09:54:26 via Wykop
  • 67
@kamil-tumuletz: Tak było, byłem tą stroną
  • Odpowiedz
ZbigniewUSA
ZbigniewUSA
28.07.2025, 10:03:08 via Wykop
  • 195
Tak było, byłem tą stroną


@CosyGrave: https://justjoin.it/blog/aktywisci-stworzyli-system
  • Odpowiedz
Songbird
Songbird
14.07.2025, 07:05:52
  • 1703
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KarmelkowyZubr
KarmelkowyZubr
14.07.2025, 07:15:40 via Wykop
  • 130
@Songbird: I już rzucają cytaty Natalii Pachenko, widać każdy interpretuje tak jak ma ochotę. Ja to zinterpretowałem tak że to Polacy będą podpalać Ukraińcom dobytki z tej nienawiści. A i Rosja na 100% usłyszała\przeczytała więc ma potencjalny dupochron
  • Odpowiedz
washington
washington
14.07.2025, 07:16:36 via Wykop
  • 820
@Songbird: bedzie tylko gorzej, kiedyś jeszcze człowiek myślał że to ruskie trole, ale wynik brauna rozwiał wątpliwości
  • Odpowiedz
CashStacker
CashStacker
CashStacker
29.06.2025, 12:53:35
  • 1727
Policjant wszedł do domu i zastał Dudę przed telewizorem.
– Co pan tu robi? – zapytał go policjant.
– Czekam na tramwaj – odparł duda.
– Aha – stwierdził policjant i wyszedł z domu.
– Jak tramwaj może przejeżdżać przez pokój? – zaczął zastanawiać się policjant i szybko ruszył z powrotem, ale Dudy już tam nie było.
– Musiał już odjechać – pomyślał policjant
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mododzyglizda
Mododzyglizda
29.06.2025, 21:42:32 via iOS
  • 23
@CashStacker XDDD
  • Odpowiedz
omicronns
omicronns
29.06.2025, 23:19:49 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

B.....e
konto usunięte 27.06.2025, 19:03:47
  • 1441
B.....e

źródło: temp_file2836735290278384907

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JackVifon
JackVifon
27.06.2025, 19:09:48 via Wypiek
  • 1139
@BlackenedBlue piątkowe zakupy o 3 w nocy. To było życie. Tesco 24/7 na zawsze w moim sercu
  • Odpowiedz
drobne_na_taryfe
drobne_na_taryfe
27.06.2025, 19:12:32 via Android
  • 565
@BlackenedBlue
drobnenataryfe - @BlackenedBlue

źródło: temp_file4317078811577262089

Pobierz
  • Odpowiedz
kopek
kopek
27.06.2025, 11:20:41
  • 2737
Kto pamieta ten super odtwarzacz tzw. "empetrójke" :) i pobieranie muzyki na kazoo lub eMule? Xd
Ja później mialem jeszcze jakąś słabą "empeczwórke " - to byl dopiero luksus xd
#gimbynieznajo #nostalgia
kopek - Kto pamieta ten super odtwarzacz  tzw. "empetrójke" :) i pobieranie muzyki na...

źródło: FB_IMG_1751014175815

Pobierz
  • 267
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onepnch
onepnch
27.06.2025, 11:24:40 via Android
  • 392
@kopek iriver mówi to panu coś?
  • Odpowiedz
arfordifrikej
arfordifrikej
27.06.2025, 11:38:10 via Android
  • 1231
@kopek takiego miałem...
arfordifrikej - @kopek takiego miałem...

źródło: temp_file7978065495251689206

Pobierz
  • Odpowiedz
xionacz
xionacz
25.06.2025, 15:50:15
  • 1348
WIĘC STAŁO SIĘ

22 hektary Park Śląski wyłączone z ochrony przed zabudową deweloperską

Uchwała przeszła głosami Koalicji Obywatelskiej, Trzeciej Drogi i Lewicy

Kilka
xionacz - WIĘC STAŁO SIĘ 

22 hektary Park Śląski wyłączone z ochrony przed zabudową ...

źródło: temp_file217448981293411755

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afosin
Afosin
25.06.2025, 16:25:48 via Wykop
  • 459
@xionacz: a co w tym momecie teraz jest na tym miejscu? jakieś zakłady usługowe? Nie jestem ze Śląska, tak tylko pytam.
Afosin - @xionacz: a co w tym momecie teraz jest na tym miejscu? jakieś zakłady usług...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
urwe
urwe
urwe
25.06.2025, 16:58:21 via Wykop
  • 748
@Afosin: syf i ruina tam jest.
W większości teren jest wyłączony z resztkami fundamentów. Nie można tam nawet z psem iść bo cie ochrona wygania albo policja podjedzie dać mandat.
Studzienki są pokradzione, zbrojenia wystają i jak nie uważasz to łatwo o tragedie.

Większość tego terenu (co widać na zdjęciu) to zabetonowany nieużytek.
Każdy kto wciska że to "piękny teren parku" robi
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
24.06.2025, 04:44:08
  • 1357
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawilnyStevie
PrawilnyStevie
24.06.2025, 04:46:57 via iOS
  • 827
@Lolenson1888 Czy tylko mi się wydaje, że peak życia w Polsxe to był 1410 rok?
  • Odpowiedz
PrawilnyStevie
PrawilnyStevie
24.06.2025, 04:52:19 via iOS
  • 1017
@SoluszkiPalone musisz być krzyżackim trollem z litwy b
  • Odpowiedz
zyxinx
zyxinx
23.06.2025, 16:05:46
  • 5822
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 635
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

solidsnake7
solidsnake7
23.06.2025, 16:19:55 via Wykop
  • 2083
@zyxinx: Bardzo dobrze, niech swoją frustracje wylewają na dewelopera janusza. Dałeś czas, nie zrobiłeś nic pochopnie. Część ludzi to powinna zrozumieć. A kamery możesz ezviz, nie za drogie, pan chinczyk filmy nadzoruje, tylko kwestia jakiegoś routera lte
solidsnake7 - @zyxinx: Bardzo dobrze, niech swoją frustracje wylewają na dewelopera j...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
zyxinx
zyxinx
Autor
23.06.2025, 16:59:05 via Wykop
  • 1445
@lost_in_translation: dokładnie tak i jeszcze usłyszałem że ja jestem sam a ich jest 23 właścicieli
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
22.06.2025, 13:49:34
  • 222
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tibijczyk_z_edron
tibijczyk_z_edron
tibijczyk_z_edron
22.06.2025, 14:02:33 via Wykop
  • 195
@Lolenson1888: dobrze że niebawem władze przejmuje 42 letni Nawrocki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
22.06.2025, 14:17:55 via Wykop
  • 364
@Lolenson1888: Niby trafnie, ale jak człowiek spojrzy na tych "młodych" w polskiej polityce - Matecki, Kanthak, Mejza, Szczerba, Zembaczyński, Berkowicz, Tumanowicz, Matysiak - to ręce opadają od razu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 92
  • Strona 1 z 92
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.07.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking