Wpis z mikrobloga

Pamiętacie protesty rolników? A więc czas zapłaty nadchodzi:

To co widzicie na zdjęciu (z netu) to kombajn zbożowy - zwróćcie uwagę na ten element z przodu - to tzw. HEDER. Zapamiętajcie miastowi tę nazwę - za poruszanie się po drodze publicznej z zapiętym HEDEREM mandat wynosi 5 tys. zł.
Dzwońcie na Policję - niech wieśniaki płacą.
wolny_kot - Pamiętacie protesty rolników? A więc czas zapłaty nadchodzi:

To co widzi...

źródło: GJCCvmPWEAA1Wil

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • 301
@beconase: tia. Bo dbanie o bezpieczenstwo publiczne, aby ktos swojego zycia na takim ustrojstwie nie zakonczyl przez lenistwo roszczeniowych rolnikow to donosicielstwo.

Jak cie banda bandytow bedzie okladala kijami, to tez uznasz za donosiciela osobe ktora wezwie policje?
  • Odpowiedz
@wolny_kot: jedyny kombajn z hederem który mial szanse sie zmiescic na drodze to Bizon. Dzisiaj już rzadkość i poniekąd skansen. Dzisiejsze kombajny w polskich gospodarstwach maja tak szerokie hedery, ze musza je odpinac do transportu, takze zycze powodzenia w zemscie xD
  • Odpowiedz
Pamiętacie protesty rolników? A więc czas zapłaty nadchodzi:


@wolny_kot: kurde, już miałem dzwonić, ale faktycznie przypomniał mi się fakt że rolasy jako jedyna grupa społeczna postawiła się tym łapówkarzom z Brukseli. Niech sobie jeżdżą na zdrowie z tymi hederkami ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 15
@przegro_pisarz: akurat żywność od naszych rolników jest bardzo złej jakości. Przesadzają z pestycydami i antybiotykami przy produkcji.
A ich protest polegal na tym, ze nie chcieli aby ktos bral dotacje aby zmienic te nawyki i produkowac zdrowsza zywnosc.
  • Odpowiedz
op donosicielstwo wyssał z mlekiem ojca xD


@beconase: skoro już minimum jedna osoba zginęła w zderzeniu z tym goownem, to nie jest to donosicielstwo tylko dbanie o ciebie

btw ogarnij dupę, donosicielstwo jest złe gdy ty robisz coś złego i donosisz że ktoś inny robi to samo, a nie jak donosisz że ktos robi coś złego
  • Odpowiedz
@wolny_kot: Normalny człowiek napisałby: pamiętajcie aby poruszać się bez hedera. Jeżeli jednak spotkacie kombajn z hederem reagujcie w celu uniknięcia tragedii. Mam wrażenie, że niektórych nie interesuje czy ktoś zginie od tego ale jeśli (roszczeniowy wieśniak, który na bank protestował i nadużywa pestycydów/głosuje na inną partię niż OP) dostanie 5k mandatu to dopiero będzie radość. Ehh
  • Odpowiedz