Aktywne Wpisy

wjtk123 +739
Wczoraj gruchnęła wiadomość, która wywołała u mnie szok i radość: Polska negocjuje dołączenie do brytyjsko-włosko-japońskiego programu samolotu VI generacji GCAP. Oczywiście nie jako równorzędny partner, ale jako finansujący i przyszły podwykonawca. Jest to przełomowa informacja, na wielu płaszczyznach:
- Polska jako państwo zaczyna myśleć 10-20 lat naprzód,
- nie chcemy już tylko kupować gotowych produktów, ale chcemy też inwestować w najbardziej zaawansowane programy wysokich technologii,
- angażujemy się w europejskie programy zbrojeniowe.
Z militarnego punktu widzenia
- Polska jako państwo zaczyna myśleć 10-20 lat naprzód,
- nie chcemy już tylko kupować gotowych produktów, ale chcemy też inwestować w najbardziej zaawansowane programy wysokich technologii,
- angażujemy się w europejskie programy zbrojeniowe.
Z militarnego punktu widzenia
źródło: gcap
Pobierz
bArrek +37
Ustawiłem się z ziomkiem na chlanie i właśnie jego żona do mnie napisała z pretensjami że co ja sobie wyobrażam że on ma żonę i dom i rodzinę i inne rzeczy na głowie i nie wiem co zrobić teraz czy odwołać spotkanie po prostu czy pokazać mu co jego luba o----------a czy c--j zostawić jak jest





#zwiazki #heheszki #logikarozowychpaskow
W taxi możesz se pogadać z kierowcą i nikt tego nie nagra i nie wrzuci do neta jako pośmiewisko dla gawiedzi.
Nawet Ukraińcy z ubera są lepiej wychowani niż p0lactwo, bo jak już nagrywają to dla własnego bezpieczeństwa, a nie żeby robić show w Internecie ze swoich klientów.
Nie korzystam z taxi, ale uważam, że nie powinno tak być.
Też bym się wku*wiła.
@yahoomlody: przecież mówi że zapomniała iqosa, nikt normalny nie pali tego gówna
@yahoomlody: chłopu w końcu puściły nerwy bo ileż można nianczyc 8letnie dziecko w 20+ letnim ciele?
@kinesin1000 no jak u ciebie w rodzinie się tak do siebie odzywacie to nie zrozumiesz jaka to jest patologiczna sytuacja, wspolczuje xD
Ale nie mam szacunku do takich osób, które wrzucają te nagrania do sieci, żeby p0laczki mogły się pośmiać.
@gdziesomojeokulary: nie wiem co by się musiało stać, żebym z w--------a na swojego męża powiedziała do niego "co ty teraz p--------z" i obgadywała go przed obcą osobą, jeszcze jak on siedziałby obok