Wpis z mikrobloga

Update kitkowy!!!
Kitki rosną pięknie jedzą pięknie wszystko ok tylko pojawiła się jakaś infekcja w oku ale chyba nic wielkiego bo już mniej tego jest i tak jak pisze ze wszystkim innym jest ok. Rude są chłopaki a czarna i tricolor dziewczyny ofc. Kocham je bardzo!!!!
#koty #pokazkota #kitku
szzzzzz - Update kitkowy!!! 
Kitki rosną pięknie jedzą pięknie wszystko ok tylko poja...

źródło: temp_file2446988087883434895

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szzzzzz: Kotka wykastrowana? ( ͡° ͜ʖ ͡°) miałem kota po sąsiedzie śp, kotka tego samego koloru co Twoja, znaczy kot i tak był od drugiego sąsiada, który mieszka na jego działce, ale kotka żywila sie u mnie jak i u niego i u mnie sie okociła
(σ ͜ʖσ) za każdym razem po 5 kotów xD xD xD w
  • Odpowiedz
@szzzzzz: A macie przygotowane specjalne mleko dla takich kotów, żeby je karmić kiedy ona nie będzie mogła? Pomieszczenie oddzielne do trzymania jej, żeby ze świeżą raną nie próbowała ich karmić, a małe by jej nie męczyły do czasu zagojenia? Małe powinny być prawidłowo karmione przez matkę przez ok. 3 miesiące, po tym czasie dopiero ona sama je powoli przestaje karmić (i po tym czasie dopiero też można oddać ich do
  • Odpowiedz
  • 0
@fuurin 3 miesiące to 12 tygodni. Już w drugim miesiącu koty przyjmują stały pokarm, a nie ssą w 3 miesiącu. Matka przestaje karmić je znacznie wcześniej. A FPL zaleca by koty z rodzeństwem, były przez co najmniej 14 tygodni razem, zanim się zacznie je rozdzielać
  • Odpowiedz