Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
whiskas

whiskas

Dołączył 15 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6263
  • Znaleziska 1811
  • Mikroblog 4452
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
Fikster
Fikster
5 godz. i 56 min temu
  • 70
"Idę do domu"
Przypominam, tak wygląda dom. A nie piętrowy betonowy bunkier z dziurami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #polska #heheszki
Fikster - "Idę do domu"
Przypominam, tak wygląda dom. A nie piętrowy betonowy bunkier...

źródło: obraz

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whiskas
whiskas 3 godz. i 23 min temu via Wypiek
  • 0
@Fikster Dlatego ja nigdy nie mówię że wracam do domu, bo deprecjonowałoby to pojęcie tego czym jest dom. Z prawdziwego domu rodzinnego wyprowadziłem się kiedyś do właśnie takiej betonowej klitki.
  • Odpowiedz

534

Opiekunka z Poznania okradała 93-letniego Stanisława. Są nagrania, nie ma kary

Opiekunka z Poznania okradała 93-letniego Stanisława. Są nagrania, nie ma kary

Rodzina 93-letniego Stanisława zastawiła pułapkę - kamera w pudełku nagrała, jak opiekunka chowa pieniądze w biustonoszu. Przyznała się do kradzieży. Policja i prokuratura od miesięcy są bezradne.

EmDeCe
z
poznan.wyborcza.pl
dodany: wczoraj, 09:10:59
  • 40
  • #
    poznan
  • #
    policja
  • #
    zlodzieje
  • #
    polska
whiskas
whiskas 20 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 24
@Mario7400: Jest taka jedna strona w Internecie z której absolutnie nie powinieneś korzystać i nazywa się removepaywall.com ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1371

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.

Knaga90
z
antyweb.pl
dodany: przedwczoraj, 19:02:37
  • 394
  • #
    inpost
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
whiskas
whiskas wczoraj, 05:14:41 via Wypiek
  • 3
Jeśli widzę że na etapie wyboru dostawy nie mam inPostu to po prostu wycofuje zakup i szukam takiego sprzedawcy który wyśle mi to inPostem, nawet jeśli mam więcej dopłacić. Nie zamierzam zasuwać pół miasta do paczkomatu Allegro skoro paczkomat inPostu mam obok na osiedlu...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

matewoosh
matewoosh
przedwczoraj, 19:31:35
  • 4
#mecz gownodziura na pewno będzie przejęzyczenie gdzieś
matewoosh - #mecz gownodziura na pewno będzie przejęzyczenie gdzieś

źródło: 1000025636

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whiskas
whiskas przedwczoraj, 19:32:49 via Wykop
  • 0
@matewoosh: Musiał mieć bardzo ciężkie życie w szkole...
  • Odpowiedz
rio574
rio574
przedwczoraj, 18:14:45
  • 1045
Zachowałem taktycznie na po mistrzostwach i sobie sprawdzę jacy z nich dupni eksperci kurła #mecz
rio574 - Zachowałem taktycznie na po mistrzostwach i sobie sprawdzę jacy z nich dupni...

źródło: 1000069711

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whiskas
whiskas przedwczoraj, 18:15:43 via Wypiek
  • 1063
@rio574 Szpakowski trafił z rozczarowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7
przedwczoraj, 17:47:25
  • 1
Mam pomysł! Może by robić vice-mundial dla drużyn które się nie dostały na mundial żeby przegrywy takie jak my w Polsce też miały co robić i mieli podobną atmosferę ʕ•ᴥ•ʔ

#mecz #mundial
xiv7 - Mam pomysł! Może by robić vice-mundial dla drużyn które się nie dostały na mun...

źródło: nosacze-to-gatunek-zagrozony-fot-getty-images-bed9548

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whiskas
whiskas przedwczoraj, 17:57:50 via Wypiek
  • 0
@xiv7 Taka liga Konferencji tylko dla reprezentacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

640

Ujawniono karty polskich jurorów z głosowania na Eurowizji. To on umieścił Izrae

Ujawniono karty polskich jurorów z głosowania na Eurowizji. To on umieścił Izrae

W sieci niespodziewanie pojawiły się karty polskich jurorów z głosowania na Eurowizji 2026. Oto, jak poszczególni członk

brumby
z
plotek.pl
dodany: przedwczoraj, 09:02:07
  • 95
  • #
    eurowizja
  • #
    izrael
whiskas
whiskas przedwczoraj, 14:58:59 via Wykop
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

whiskas
whiskas przedwczoraj, 14:35:15
  • 41
Mówicie ze w Polsce rok temu było gorąco przy małej różnicy głosów między Trzaskowskim a Nawrockim? To zobaczcie co się o------o w Peru xD

#polityka #wybory #peru #ciekawostki
whiskas - Mówicie ze w Polsce rok temu było gorąco przy małej różnicy głosów między T...

źródło: 721816827_1329050335831170_8964198229696086248_n

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
przedwczoraj, 14:41:19 via Wykop
  • 58
@whiskas: "A, puta madre, nie idę na wybory, mój głos i tak nic nie znaczy", pomyślało sobie pewnie ze 100k peruwiańczyków

  • Odpowiedz
dziedzicpruski
dziedzicpruski
przedwczoraj, 15:38:52 via Wykop
  • 12
Japonka vs latynos o stereotypowym najbardziej latynosko brzmiącym imieniu i nazwisku xD


@jaroty: Jej ojciec miał na imię Alberto. Alberto Fujimori. Artykuł o nim na Wikipedii to latynoska telenowela. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
przedwczoraj, 12:23:13
  • 682
#polityka I Janusz Kowalski xD
badreligion66 - #polityka I Janusz Kowalski xD

źródło: 1000053048

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whiskas
whiskas przedwczoraj, 13:45:17 via Wykop
  • 1
@badreligion66: A Mejza? Kilka dni temu przyprowadził do Sejmu Magicala...
  • Odpowiedz
whiskas
whiskas przedwczoraj, 13:52:23 via Wykop
  • 3
@badreligion66: Może doświadczenie osobistego spotkania z Magicalem było dla niego tak mocne, że stwierdził że jednak to trzeba w p---u zakazać xD
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
przedwczoraj, 09:29:24
  • 580
Nienawiść postarza jednak ludzi XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Nienawiść postarza jednak ludzi XD

#polityka #bekazpisu #bekazpra...

źródło: IMG_7687

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whiskas
whiskas przedwczoraj, 11:03:14 via Wypiek
  • 9
@qba2004 Oststnio trochę gorzej wygląda bo zaczyna już trochę łysieć, ale nadal chciałbym w jego wieku wyglądać tak młodo jak on.
  • Odpowiedz

710

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Kiedy kilka lat temu wprowadzano zakaz handlu w niedziele, jednym z głównych argumentów była ochrona pracowników i troska o miejsca pracy. Dziś sytuacja na rynku pracy wygląda jednak inaczej niż wtedy. Według najnowszych danych GUS stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce wynosi około 6 proc.

RitmoXL
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2026, 11:58:18
  • 283
  • #
    praca
  • #
    rynekpracy
  • #
    zakazhandlu
  • #
    niedzielahandlowa
  • #
    gospodarka
whiskas
whiskas 07.06.2026, 18:23:55 via Wykop
  • 28
@PawelW124: PiS ugrał na tym sporo poparcia pracowników handlu, ale powodem tej decyzji była spłata długu Kościołowi oraz Solidarności za poparcie w wyborach w 2015. Obecnie teoretycznie Koalicja mogłaby przegłosować zniesienie zakazu razem z Konfederacją wbrew Lewicy, ale na końcu Nawrocki i tak to zawetuje.
whiskas
whiskas 07.06.2026, 18:27:42 via Wykop
  • 3
@fervi: Tak jak w całej branży gastro (ale tylko kiedy dotykasz jedzenia, kelnerów ani kurierów Glovo to nie dotyczy), wielu dorabiających studentów te papiery sobie załatwia. Wystarczy jedno badanie lekarskie czy nie masz syfa.
whiskas
whiskas 07.06.2026, 20:29:32 via Wykop
  • 1
@baal80: Nie traktuje tego jak wymówkę, tylko smutną rzeczywistość. Lewica ma interes polityczny w dbaniu o prawa pracowników handlu, a Nawrocki w zachowaniu "dziedzictwa" poprzednich rządów pisu. O podejmowaniu jakichkolwiek niepopularnych decyzji można byłoby mówić gdyby PO miała samodzielną większość w Sejmie i swojego Prezydenta, tak jak PiS przez 8 lat swoich rządów. Obecnie to niestety wygląda bardziej jak administrowanie państwem niż rządzenie.
SlowSnake
SlowSnake
07.06.2026, 08:38:22
  • 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whiskas
whiskas 07.06.2026, 09:16:56 via Wypiek
  • 4
@SlowSnake To jest w ogóle biologicznie możliwe?
  • Odpowiedz
whiskas
whiskas 07.06.2026, 10:31:26 via iOS
  • 4
@SlowSnake: Gdyby teoretycznie urodziła dziecko to w momencie ukończenia przez nie pełnoletniości miałaby 70 lat. To jakiś kosmos.
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
06.06.2026, 03:57:38
  • 37
Dzien dobry
Soothsayer - Dzien dobry

źródło: 1000004305

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whiskas
whiskas 06.06.2026, 07:39:00 via Wypiek
  • 19
@fraciu Odcinał mu po kolei kończyny i przerabiał na pożywienie a na końcu został praktycznie tylko mózg zintegrowany z kombinezonem. Technicznie rzecz biorąc utrzymał go przy życiu.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
03.06.2026, 10:23:16
  • 115
#prawo #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #4konserwy

Czy wy wiecie, że według PiSowszczyków nie ma neosedziów... no chyba, że neosedzia wyda w ich sprawie niekorzystny wyrok to wtedy auto-magicznie już są neosędziowie XD

PiS to banda miernot popierana przez głupców (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #prawo #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #4kon...

źródło: 1000078826

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whiskas
whiskas 03.06.2026, 13:37:39 via Wypiek
  • 0
@Kempes A mogliby ugrać to na swoją korzyść grzejąc temat że skoro taki neo sędzia wydał wyrok skazujący pisowca to jest dowód na ich niezależność. Ale są chyba na to zbyt głupi.
  • Odpowiedz
Kanusz-Morwin-Jikke
Kanusz-Morwin-Jikke
31.05.2026, 05:49:10
  • 93
Właśnie straciłem parę przez przejęzyczenie. Chciałem odpisać dziewczynie z samego rana czy jest rannym ptaszkiem, a że byłem bardzo zaspany to zapytałem czy pobawi się moim ptaszkiem.
Przejęzyczenie może być naprawdę bardzo niebezpieczne.

#tinder #zwiazki #pdk
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whiskas
whiskas 31.05.2026, 09:34:58 via Wypiek
  • 2
@Kanusz-Morwin-Jikke Ja kiedyś swojej byłej napisałem "dotykałem Twoją ciocię" zamiast "widziałem Twoją ciocie". J----e T9.
  • Odpowiedz
nocticadius
nocticadius
30.05.2026, 20:11:59
  • 9
#przegryw #gooner taka kobieta mi wystarczy
nocticadius - #przegryw #gooner taka kobieta mi wystarczy

źródło: 1000057058

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whiskas
whiskas 30.05.2026, 21:18:16 via Wykop
  • 5
@nocticadius:
whiskas - @nocticadius:

źródło: 17594779632677

Pobierz
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
29.05.2026, 22:49:31
  • 340
Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podcięcie wędzidełka prącia czyli (frenuloplastyka).

Na znanym lekarzu chcą od 1 do 2k

od 2 tygodni chodzi mi pomysł do głowy żeby to samemu przeprowadzić, zacząłem wcielać plan w życie a mianowicie.

Oglądałem
PiersiowkaPelnaZiol - Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podci...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-30 o 00.33.38

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whiskas
whiskas 30.05.2026, 08:13:28 via Wypiek
  • 1
@PiersiowkaPelnaZiol Ja bym w sumie zaryzykował, ale wszędzie tylko nie tam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
wstanczyk
wstanczyk
26.05.2026, 16:34:02
  • 121
Dawno nie oglądałem Polsat News, ale nowoczesne trendy są widoczne. Myślałem, że tam mieli ambicję bycia tą "centrową, zrównoważoną telewizją", ale trafiłem właśnie na program Grzegorza Jankowskiego i zwątpiłem. Drze japę, jak baba na targu, wygłasza swoje tyrady z własnymi opiniami do kamery, nie ma też żadnego problemu z powtarzaniem dawno wyjaśnionych fake newsów i innych chłopskorozumowych opinii. Normalnie, jakbym Rachonia oglądał xD On zawsze taki był? Dramat, nie da się tego
wstanczyk - Dawno nie oglądałem Polsat News, ale nowoczesne trendy są widoczne. Myśla...

źródło: photo_85711_1738217042_big

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whiskas
whiskas 26.05.2026, 18:32:25 via Wypiek
  • 13
@wstanczyk Jankowski zanim zaczął pracę w Polsacie był redaktorem naczelnym "Super Expressu", a więc brukowca z sensacjami w stylu "Doda powiększyła sobie c---i". Tak, zawsze taki był, świetnie się w tym odnajduje i to niestety doskonale się sprzedaje.
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
25.05.2026, 19:16:40
  • 218
Pożar w burdelu xD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi
Bonzolog11 - Pożar w burdelu xD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi

źródło: 1000009815

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whiskas
whiskas 25.05.2026, 22:24:53 via Wykop
  • 15
@Smarek37: Max po wyborach w 2027 Batyr zerwie się ze smyczy pisu, a prawdopodobnie zrobi to jeszcze szybciej. Ale to nie oznacza że nagle zacznie lubić Tuska i podpisywać jego ustawy, po prostu podryfuje w stronę Konfederacji,
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
25.05.2026, 16:40:37
  • 287
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3675

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whiskas
whiskas 25.05.2026, 22:19:50 via Wykop
  • 2
@DominiCanes: Rozumiem że jeśli Norwegowie znajdą w Twoim mieszkaniu kota, to zostaniesz rozstrzelany razem z nim?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • Informatyk bawiący się komputerami gdzieś na zadupiu Wszechświata.
  • Polska

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.03.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.07.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.05.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking