Wpis z mikrobloga

@Szary_Anon: brawo Ty! Piwniczaki z bloków z wielkiej płyty nie mają pojęcia że w żniwa liczy się każda minuta kiedy jest dobra pogoda. Nie wiedzą że praca kombajnisty teraz to często 20h pracy i 4h snu. A najlepsi są co pobudowali sobie nowoczesne domy na 10a działkach i przeszkadza to, że na wsi ludzie pracują.
  • Odpowiedz
  • 42
@Szary_Anon ja to nie wiem jak ludzie szukają tylko problemów i kłótni, tracą czas i nerwy. Kosztowało cię to 10 sec a może i nie a to tylko naturalny ludzki odruch ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kilo-bravo: nikomu nie przeszkadza, że ludzie pracują, ale każda strona powinna szanować siebie nawzajem. Pracuje w fabryce która prowadzi dość głośny biznes, zwłaszcza jeżeli chodzi o rozładunki i jakoś nie ma problemu z tym, że te uciążliwe dla lokalnej społeczności rozładunki odbywają się jedynie od 9 do 16 od poniedziałku do piątku. Na prośbę sasiadów wlaśnie ustawiliśmy sobie precę tak aby spełnić ich prośbę. Dlaczego rolnicy nie potrafią usznowac tego
  • Odpowiedz
  • 11
@Rolnikt: Polityka ludziom mózgi przeżarła. Mszczą się za przeciwne poglądy polityczne. Zupełnie jak komuniści.
Nigdy nie mam z tym problemu, żeby poczekać, gdy np. kierowca ciężarówki zablokuje ruch przy wyjeździe, bądź przy rozładunku. Zwyczajna ludzka życzliwość.
  • Odpowiedz
  • 12
@Szary_Anon albo jakiś samochód wpuścisz z podporządkowanej jak stoisz i tak w korku, podobna sytuacja

@Xahil nie wiem jak ta sytuacja wyglądała czy byłeś miły czy nie (wtedy też ludzie mogą podobnie reagować) ale po pierwsze żniwa i pewnie w dodatku koło ciebie to jeden dzień dwa w roku to chyba możesz przecierpieć. Nie wierzę też że specjalnie robią to wieczorem żeby cię #!$%@? po robocie ale są różni ludzie
  • Odpowiedz
Nigdy nie mam z tym problemu, żeby poczekać


@Szary_Anon: No tak, ja też nie, ale jeszcze parę miesięcy temu to rolnicy blokowali wszystkie drogi i stało się czasami 2-3 godziny w korku bo oni strajkują, im wtedy nie przeszkadzało że blokowali zwykłych ludzi którzy też jechali do pracy czy do rodziny, a teraz jak ludzie mają okazję im odpłacić to nagle akcja żeby im nie przeszkadzać?

Wtedy łamali prawo i
  • Odpowiedz
@Xahil: Wow, fabryka potrafiła ustawić swoją pracę w takich godzinach, którą robi na okrągło przez cały rok? Ale miłościwi jesteście ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz