Wpis z mikrobloga

TO JEST SKANDAL - deweloper HREIT

dziewczyna kupiła mieszkanie w kwietniu 2024

mieszkanie które oryginalnie miało być oddane w lipcu 2024 - aktualny stan inwestycji picrel

nie byłoby tej kolejnej pokrzywdzonej gdyby media nie milczały o całej sytuacji! a tak biura sprzedaży działają i wciskaną kolejnym poszkodowanym towar, który prawdopodobnie nigdy nie powstanie

nie masz mieszkania, ale chociaż masz kredyt na nieistniejące mieszkanie do spłacania przez najbliższe 30 lat!

czemu ta sprawa jest zamiatana pod dywan? czemu służby nie działają? czemu HREIT dalej publikuje w mediach beztroskie "analizy"???

#nieruchomosci #afera #hre #hreit #oszukujo
affairz - TO JEST SKANDAL - deweloper HREIT

dziewczyna kupiła mieszkanie w kwietniu ...

źródło: xd

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czemu ta sprawa jest zamiatana pod dywan? czemu służby nie działają? czemu HREIT dalej publikuje w mediach beztroskie "analizy"???


@affairz: Nie wiem, choć się domyślam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie byłoby tej kolejnej pokrzywdzonej gdyby media nie milczały o całej sytuacji! a tak biura sprzedaży działają i wciskaną kolejnym poszkodowanym towar, który prawdopodobnie nigdy nie powstanie


@affairz: Nigdy bym nie dał złotówki na obietnice że coś powstanie.
To jest dobre dla kogoś komu taka nieudana inwestycja nie zrujnuje życia.

Dla nas biednych musi być pewniak bo później trzeba chodzić i płakać w mediach że obiecywali a nic nie ma
  • Odpowiedz
  • 471
dziewczyna kupiła mieszkanie w kwietniu 2024


mieszkanie które oryginalnie miało być oddane w lipcu 2024 - aktualny stan inwestycji picrel


i to zadne lampki nie zapalilo?

w
  • Odpowiedz
  • 34
@adam-kwiatkowski666: jedno kupiła, drugie zarezerwowała, znając skłonności Polaków to inwestycyjnie - jak widać ludzie nie mają żadnych bezpieczników, żadnego zdrowego rozsądku skoro widząc, że plac budowy stoi ładują się w kolejne unity w tym samym miejscu

dlatego tym bardziej pytanie w czyim interesie jest, że o tej aferze jest tak cicho w mediach, a prezes spółki deweloperskiej bryluje udzielając wywiadów w Rolls Royce czy innym Maybachu
  • Odpowiedz
@affairz: Kolejna taka historia jak dziesiątki. Nie wiem jak można kupować dziurę w ziemi. Wykładasz kasę, jeśli w tym samym momencie możesz odebrać kluczyki do gotowego do zamieszkania mieszkania. Proste.

I tak jak napisał @CH3j . W takie rzeczy to można się ewentualnie bawić, ale jak to jest np. 1% twoich zasobów, a nie oszczędności życia. I to też pod warunkiem, że masz z deweloperem już dłuższą relację, oraz
  • Odpowiedz
  • 17
@WielkiPowrut88: taki, że w naszym kraju kupowanie tzw. "dziury w ziemi" jest na porządku dziennym, sam mam znajomych którzy takie mieszkania kupowali, z tą różnicą że ich nikt nie oszukał
  • Odpowiedz
sam mam znajomych którzy takie mieszkania kupowali, z tą różnicą że ich nikt nie oszukał


@affairz: Ale ale kupili mieszkanie a nie udział w spółce celowej. Wtedy hajs jest na rachunku powierniczym i dew dostaje transze po każdym odebranym etapie budowy. Tu by dostał 2% za wykopanie fundamentów i tylko tyle ewentualnie straciłby kredytobiorca. Gorzej jak się wywali na pysk w momencie kiedy 80% budynku ukończone i tyle też otrzymał
  • Odpowiedz
  • 12
W takie rzeczy to można się ewentualnie bawić, ale jak to jest np. 1% twoich zasobów, a nie oszczędności życia


@Adamfabiarz: ciekawe czy byś gadał tak samo jakbyś się zgubił w pięknych oczach Pana Bartosza Turka - eksperta, analityka, autorytet nieruchomościowy dla wielu ()
  • Odpowiedz
@affairz: Ja na przestrzeni lat stałem się tak asertywnym człowiekiem, że nie zagubię się w dużych oczach biuściastej blondynki z twarzą jak aniołek, więc tym bardziej nie skłonię się do zmiany fundamentalnych zasad z powodu słów analityka-eksperta.
  • Odpowiedz
@affairz: sam te bym nie kupił kota w worku, ale rok czy dwa lata temu to wyglądał rynek tak, że nie było szans w dużym mieście kupić czegos juz w miare wybudowanego i sensownego, wszystko było wykupione przez inwestorów i flipperow. Niestety, jak ktoś szukał jakiegoś sensownego mieszkania od dewelopera, z widokiem na coś więcej niż balkon sąsiada to musiał to robic na etapie dziury w ziemii bo wszystko się
  • Odpowiedz
@affairz: chcesz mi powiedzieć że w kwietniu kupiła mieszkanie które ma być oddane ma być oddane za 4 miesiące i budynek nie ma nawet wykopu pod fundament zrobionego? Po zdjęciach które dałeś obstawiam, że budowa takiego klocka to ok. 2 lat powinna trwać. Ma mi być żal logos kto przed zakupem nieruchomości nie wybrał się zobaczyć jak wygląda zaawansowanie prac? Nie trzeba mieć magistra z budownictwa by wiedzieć, że tego
  • Odpowiedz
@del855
Tak czy inaczej mogło ja uchronić gdyby lepiej działał przpelyw informacji, a nie zmowa milczenia.

Gdyby sie o tym mówiło szerzej to latwiej byłoby sie dowiedzieć i mniej ludzi popełniłoby błąd.

A błędy popełnia każdy, Ty na pewno
  • Odpowiedz
@affairz

@adam-kwiatkowski666:

dlatego tym bardziej pytanie w czyim interesie jest, że o tej aferze jest tak cicho w mediach, a prezes spółki deweloperskiej bryluje udzielając wywiadów w Rolls Royce czy innym Maybachu


Nie wiem czy kolega pije do wywiadu Biznes Klasa, ale miałem okazję słuchać ostatnio i im dłużej słuchem p. Prezesa, tym więcej czerwonych lampek mi się zapalało w głowie. Chłop wygląda na lekko odklejonego od realiów, aż
  • Odpowiedz
Kolejna taka historia jak dziesiątki. Nie wiem jak można kupować dziurę w ziemi. Wykładasz kasę, jeśli w tym samym momencie możesz odebrać kluczyki do gotowego do zamieszkania mieszkania. Proste.


I tak jak napisał @CH3j . W takie rzeczy to można się ewentualnie bawić, ale jak to jest np. 1% twoich zasobów, a nie oszczędności życia. I to też pod warunkiem, że masz z deweloperem już dłuższą relację, oraz że daje ci dobrą promocję. I piszę to jako niewykluczone, że w dalszej przyszłości mini-deweloper.


@Adamfabiarz: Nie no
  • Odpowiedz
@affairz: skandal! Biedni ludzie którzy ciężko pracowali całe życie teraz muszą mieszkać pod mostem a deweloperzy z tą kasę kupują sobie jachty
  • Odpowiedz