Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko141
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mac92
mac92

mac92

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2433
  • Znaleziska 302
  • Mikroblog 2131
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 22
  • Dodane (17)
  • Komentowane (130)
  • Plusowane (1984)
programista30k
programista30k
31.05.2026, 10:20:37
  • 4123
Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełnym wymiarze

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #handelwniedziele #handloweniedziele #gospodarka #polska
programista30k - Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełny...

źródło: c60ac9dbccfc2b152ad1f5a5deda1b430f412d978d46beff56347ff303bcdd30

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stallion45
Stallion45
31.05.2026, 10:23:48 via Wykop
  • 1227
@programista30k: nie mogę się doczekać aż w końcu donald tusk dojdzie do władzy i zmieni ten absurdalny przepis.
  • Odpowiedz
GodEmperorWasRight
GodEmperorWasRight
31.05.2026, 11:40:58 via Wykop
  • 155

Komentarz usunięty przez moderatora

brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
18.03.2026, 22:15:49
  • 136
Dobra sztywniachy.

Skompromitowany, zakompleksiony grubas, syn policjanta - Michał Baron "Boxdel" zorganizował poprzez "ziomka" kompromat na Szachtę. To oczywiste. Zrobił to żeby mieć "haka". Jak sam mówił: "Blokował film".

Otóż moi kochani wyjaśniam wam: Szachta nie zrobił nic złego, nie zrobił nic na tym filmie, żeby nazywać go frajerem. Otóż zachował się normalnie, jak każdy w takiej sytuacji. Nikt nie bierze na siebie rzeczy przypadkowych ludzi w imię zasad. Ja wiem, że wy
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
18.03.2026, 22:19:04 via Wykop
  • 12
@brygadzistausmiechnietejpolski: ja jak spotkam denisa na mieście to robię fotę i zbijamy pione, fuckin legend
  • Odpowiedz
wojtek-suchodolskiaaaa
wojtek-suchodolskiaaaa
wojtek-suchodolskiaaaa
18.03.2026, 22:22:01 via Wykop
  • 6

Komentarz usunięty przez moderatora

Okaz_prawilnosci
Okaz_prawilnosci
14.03.2026, 15:48:01
  • 571
#rozdajo jeśli trafie dziś chociaż 50% głównej nagrody w #lotto to 5 losowych wykopków dostanie po 50k
Okaz_prawilnosci - #rozdajo jeśli trafie dziś chociaż 50% głównej nagrody w #lotto to...

źródło: 1000067495

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
14.03.2026, 15:49:07 via Wykop
  • 34
@Okaz_prawilnosci: dzięki, że dołożyłeś się do mojej wygranej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Okaz_prawilnosci
Okaz_prawilnosci
Autor
14.03.2026, 15:49:51 via Wykop
  • 10
@MistrzKowalski: polecam się
  • Odpowiedz
ZlowieszczyPomrukOdbytu
ZlowieszczyPomrukOdbytu
ZlowieszczyPomrukOdbytu
09.03.2026, 18:00:06
  • 31
#thetraitors ale ta dorota jest chora na leb, ten jej mezulek to tez niezly psychol xddddd takie typowe patusy co beda przekryczkiwac i wiecej nie potrafia od siebie dac, ale czego mozna sie spodziewc po policjantach
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZlowieszczyPomrukOdbytu
ZlowieszczyPomrukOdbytu
ZlowieszczyPomrukOdbytu
Autor
09.03.2026, 18:06:10 via Wykop
  • 11
@Mooher: no mialem jakies nadzieje ze moze troche odczarują ten zawod, ale dwa tak sprane łby tutaj trafily ze masakra
  • Odpowiedz
gracz21
gracz21
gracz21
09.03.2026, 22:41:30 via Wykop
  • 4
@ZlowieszczyPomrukOdbytu: no na pewno dobrego PRu to to im nie przyniesie
  • Odpowiedz
MrPawlo112
MrPawlo112
08.03.2026, 07:02:46
  • 1032
Grałeś? Plusujesz ( ͡º ͜ʖ͡º)

MrPawlo112 - Grałeś? Plusujesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
SPOILER

źródło: 20260308075821_1

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPawlo112
MrPawlo112
Autor
08.03.2026, 07:09:22 via Android
  • 110
@chciwykrasnolud: 2 > 1 > 4 > 3
  • Odpowiedz
V.....r
konto usunięte 08.03.2026, 07:12:36 via Wykop
  • 425
@MrPawlo112: Grałem aczkolwiek szybko się nudziła bo nie było tam celu oprócz zarabiania kasy i rozbudowy chaty. Gra dla bab bardziej.
  • Odpowiedz
Sebastian_dawcaszpiku
Sebastian_dawcaszpiku
02.02.2026, 14:53:46
  • 715
Wiele osób wciąż boi się zostać dawcą szpiku. Najczęściej wygrywa strach przed igłą, bólem albo po prostu brak wiedzy. Sam miałem sporo obaw, dopóki nie odebrałem „tego” telefonu.

Cześć, jestem Sebastian. Od 2016 roku jestem w bazie potencjalnych dawców szpiku, a krótko po 18-stce (czyli krótko po zarejestrowaniu) miałem okazję realnie pomóc mojemu „bliźniakowi genetycznemu”. Mimo, że w 90% przypadków komórki macierzyste pobiera się z krwi obwodowej, a zabieg przypomina pobieranie krwi, u
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzerstwyPomidor
CzerstwyPomidor
02.02.2026, 20:48:30 via Wykop
  • 22
@Trolkien: jaka jest różnica w której bazie, skoro one danymi się wymieniają jak szukają dawcy.
  • Odpowiedz
IluzjaWIBORu
IluzjaWIBORu
02.02.2026, 22:56:01 via Wykop
  • 31
podobno dkms chętnie kieruje na oddawanie do Rzeszy, gdzie zawyżają koszty hospitalizacji (za które potem płaci NFZ). Niestety po oddaniu szpiku (a właściwie to komórek krwiotwórczych) brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej o biorcy.

DKMS - Deutsche Knochenmarkspenderdatei - Niemiecki Rejestr Dawców Szpiku Kostnego

Ja jestem w DKMS już z 15 lat. Nigdy nikt się nie odezwał

byłem zapisany w DKMS


Czy dobrze rozumiem? W polsce działa sobie niemiecka organizacja pobierająca szpik polakom i
IluzjaWIBORu - >podobno dkms chętnie kieruje na oddawanie do Rzeszy, gdzie zawyżają k...

źródło: Screenshot_20260203_000231_Samsung Internet

Pobierz
  • Odpowiedz
peanut_whu
peanut_whu
11.12.2025, 16:49:37
  • 2385
Z okazji świątecznego #rozdajo jeden mirek lub mirabelka otrzyma ode mnie ręcznie wykonany pasek na wymiar, bo kto to widział, żeby człowiek chodził w jakimś syfie z sieciówki, co to się kruszy w rękach po roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pasku mogę wybić inicjały na życzenie.

Pasek jaki jest, każdy widzi – prosty i pancerny, w zasadzie na całe życie, bo składa się tylko z trzech elementów: jednolitego
peanut_whu - Z okazji świątecznego #rozdajo jeden mirek lub mirabelka otrzyma ode mni...

źródło: 1000061518

Pobierz
  • 604
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryptun
Ryptun
11.12.2025, 16:51:47 via Wykop
  • 167
@peanut_whu: biały 128cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dumpmuzgu
dumpmuzgu
11.12.2025, 17:03:19 via Wypiek
  • 182
@peanut_whu Ładne, ale nie wiem czy Ci surowca wystarczy na mój obwód.
  • Odpowiedz
darkinvaider
darkinvaider
25.11.2025, 13:12:16
  • 5062
Dzień dobry!! Jak już wspominałem - stukneła mi okrągła rocznica na wykopie- 10lat aktywnego użytku. Więc Mirki,Mirabelki, osoby mirkujace xd ! Zrobiłem #rozdajo pierścionek mojego autorstwa. Centralny Diament 0.19ct oraz 18 szt o łącznej masie 0.18ct( diamenty natrurlane) wszytko w złocie 585. Rozmiar na życzenie wylosowanej osoby . Co trzeba zrobić ? Zaplusowac ten wpis:) co jeszcze ? Można ale nie trzeba polubić moją stronę FB i insta ( link
darkinvaider - Dzień dobry!! Jak już wspominałem - stukneła mi okrągła rocznica na wy...

źródło: scaled_1000023078

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
25.11.2025, 13:17:53 via Wykop
  • 82
@darkinvaider: ohoho, sto lat
  • Odpowiedz
DominiCanes
DominiCanes
25.11.2025, 13:32:22 via Wykop
  • 233
@darkinvaider: fiu fiu, dekada na wykopie i zdrowy na umyśle Mirek. Pogratulować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
placebo_
placebo_
19.11.2025, 18:41:11
  • 1871
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
19.11.2025, 18:42:55 via Android
  • 143
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami Ale cię piecze zielonka XD
  • Odpowiedz
rozdartapyta
rozdartapyta
19.11.2025, 18:44:53 via Wykop
  • 216
@placebo_:
rozdartapyta - @placebo_:

źródło: 1000012891

Pobierz
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
16.11.2025, 13:16:27
  • 6106
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 383
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
16.11.2025, 13:20:42 via Android
  • 709
@programista30k tutaj plusy od osób które potrafią sobie tak zorganizować życie że nie muszą robić zakupów w niedzielę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Kusher
Kusher
Kusher
16.11.2025, 14:20:19 via Wykop
  • 1676
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
CoDwa
CoDwa
CoDwa
10.11.2025, 15:36:19
  • 111
Można się nie zgadzać z organizatorami, można mieć do nich żal, ale jutro nie chodzi o nich. Każdy kto się uważa za Polaka powinien jutro być w warszawie. Chodzi o to, czy jeszcze mamy w sobie coś z narodu, czy potrafimy razem stanąć obok siebie i się nie kłócić czy już całkiem daliśmy się urobić uśmiechniętej polsce. Bo jak nie wyjdziemy na ulice, to zaraz sprzedadzą nas za granty, tęczowe flagi i
CoDwa - Można się nie zgadzać z organizatorami, można mieć do nich żal, ale jutro nie...

źródło: 464504256_938742064955249_3657066857326622625_n.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
10.11.2025, 15:38:30 via Wykop
  • 998
Każdy kto się uważa za Polaka


@CoDwa: i gdzie pomieścisz 30 milionów ludzi?
  • Odpowiedz
advert
advert
10.11.2025, 15:40:57 via Wykop
  • 936
2/10, zbyt oczywisty bait
  • Odpowiedz
m-2000
m-2000
31.10.2025, 16:42:11
  • 343
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wvrtrv
wvrtrv
31.10.2025, 16:42:59 via Wykop
  • 94
@m-2000: trzymaj sie michu mezczyzni tez moga byc gwalceni!
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
31.10.2025, 16:45:12 via Android
  • 79
@m-2000 kliknij plusika jeżeli nigdy nie chcesz dostać brutalnie zmolestowany
  • Odpowiedz
lukasz-lux
lukasz-lux
17.09.2025, 15:50:34
  • 2386
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chilon
chilon
chilon
17.09.2025, 15:52:04 via Wykop
  • 668
@lukasz-lux: z dobre 7l będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
arkadi2020
arkadi2020
17.09.2025, 15:59:44 via Wykop
  • 413
@lukasz-lux: ładny scam. Nie da się zostawić dwóch plusów przez jednego użytkownika. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Salomonthekrol
Salomonthekrol
02.09.2025, 04:57:34
  • 3495
Salomonthekrol

źródło: 1000003957

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

An-Dagda
An-Dagda
02.09.2025, 05:01:01 via Wykop
  • 184
@Salomonthekrol: zaplusowałem, przyjeżdżaj i naprawiaj teraz tą dziurawą fugę
  • Odpowiedz
Summer92
Summer92
Summer92
02.09.2025, 05:06:46 via iOS
  • 258
@Salomonthekrol Mario robi mi niedzielne poranki z kawą (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Salido
Salido
07.08.2025, 14:23:15
  • 1710
Minął 41. (z 66) dzień wakacji.

NIKT NIE ZGINĄŁ!!!

W ciągu ostatniej doby miało miejsce 0 wypadków śmiertelnych w których zginęło 0 osób.

164
Salido - Minął 41. (z 66) dzień wakacji. 

NIKT NIE ZGINĄŁ!!!

W ciągu ostatniej doby...

źródło: 1-453841-26

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Salido
Salido
Autor
07.08.2025, 14:23:45 via Wykop
  • 350
Wypadki w kolejności według ruchu wskazówek zegara:

1. BRAK WYPADKÓW

Ofiary - łącznie 173 (+0) - po 41. dniu wakacji
Samochód - 89
Salido - Wypadki w kolejności według ruchu wskazówek zegara:

1. BRAK WYPADKÓW

Ofiar...

źródło: Screenshot_20230830_082216_Samsung Internet

Pobierz
  • Odpowiedz
gdziesomojeokulary
gdziesomojeokulary
gdziesomojeokulary
07.08.2025, 14:24:26 via Wykop
  • 813
@Salido: Miłe zaskoczenie. Bezpiecznej drogi wszystkim.
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
04.08.2025, 04:32:17
  • 1032
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: temp_file4420764183194311520

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwudziestydrugi
Dwudziestydrugi
04.08.2025, 05:25:05 via Wykop
  • 88
@anoysath: *klik*
Dwudziestydrugi - @anoysath: *klik*

źródło: l_200445030885b64zawsze_mialem_leb_do

Pobierz
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
04.08.2025, 05:32:55 via Wykop
  • 15
@anoysath: To prawda. To mówiłam ja - mama Adisona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2
09.07.2025, 10:27:36
  • 1867
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
09.07.2025, 10:31:02 via Wykop
  • 265
@fanatykwedkarstwa2: to moderacja wykopu?
  • Odpowiedz
honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
09.07.2025, 10:32:56 via Wykop
  • 375
@wypok_wypok: czarni, bo z nocnej zmiany
  • Odpowiedz
Malachitowa_Laka_Morza
Malachitowa_Laka_Morza
09.07.2025, 08:55:03
  • 1993
#atencyjnyrozowypasek
Kończę dzisiaj 35 lat i to był najlepszy rok mojego życia. Przez ten rok spadłam ze stukilowej wagi do 78kg. Nie istnieją stare zdjęcia dla porównania, bo kiedyś nie dałabym sobie zrobić fotki całego ciała - tak koszmarnie wstydziłam się swojego wyglądu. Na siłownię chodzę 4 razy w tygodniu (2xzumba i 2x trening siłowy). Obecnie wysiłek jest przyjemnością i satysfakcją, a poprawienie sylwetki stało się sprawą dodatkową - nie
MalachitowaLakaMorza - #atencyjnyrozowypasek
Kończę dzisiaj 35 lat i to był najlepszy...

źródło: IMG_5907

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swinkapl
swinkapl
09.07.2025, 09:10:38 via Wykop
  • 3067
@Malachitowa_Laka_Morza: tak trzymaj chłopie
  • Odpowiedz
JoeGlodomor
JoeGlodomor
09.07.2025, 09:35:47 via Wykop
  • 798
@Malachitowa_Laka_Morza: wyglądasz na bardzo silną. Będę pamiętał, żeby ci nie podpaść czymś
  • Odpowiedz
Kapa3991
Kapa3991
26.06.2025, 10:56:22
  • 458
Okeeej, no to wtopa, bedzie trzeba isc do Pepco ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gielda
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dinozaurrr
Dinozaurrr
26.06.2025, 10:58:15 via Wykop
  • 55
@Kapa3991: czekamy miras
  • Odpowiedz
nabrzmialy
nabrzmialy
26.06.2025, 11:07:22 via Wykop
  • 114
@Kapa3991: wołaj
  • Odpowiedz
wujek_mikazjusz
wujek_mikazjusz
26.06.2025, 09:08:47
  • 1354
7312 plusów i kupuję bo korci xD
#winrar #heheszki
wujek_mikazjusz - 7312 plusów i kupuję bo korci xD 
#winrar #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t.....5
konto usunięte 26.06.2025, 10:23:22 via Wykop
  • 1002
@wujek_mikazjusz: Te 7312 to chyba na stare plusy sprzed aktualizacji wykopu. Na nowe to będzie 73 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kampinos
Kampinos
26.06.2025, 10:29:04 via Wykop
  • 565
@wujek_mikazjusz: (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Kampinos - @wujek_mikazjusz: (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: 93h4ia5yvvk01-1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 100
  • Strona 1 z 100
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.11.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking