Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko98
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mooher

Mooher

Dołączył 5 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2559
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 2558
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
WojownikZbombasu
WojownikZbombasu
23 godz. i 3 min temu
  • 6
Chłop kupił rozbitą vectre za 3k zł xDDDDDDDDDD #kikiswiat
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 11 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 1
@WojownikZbombasu: Będzie robił na nim kontent.
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher 4 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 1
@pazera: Kiki powiedział że nabywca będzie naprawiał więc kontent jak się patrzy. No bo po co kupuje się rozbitą vectrę z kosmicznym przebiegiem i wieloma problemami z elektryką juz przed kolizją?
  • Odpowiedz
Zamaloczasunalogin
Zamaloczasunalogin
Zamaloczasunalogin
wczoraj, 17:19:41
  • 2
#kikiswiat
Jakiś fan jasia kupił vectre
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher wczoraj, 18:21:16 via Wykop
  • 1
@Zamaloczasunalogin: Będzie sprzedawał relikwie: fiolka z ON ze zbiornika vectry kikiego.
  • Odpowiedz
superluki5
superluki5
wczoraj, 05:27:06
  • 2
#kikiswiat https://vm.tiktok.com/ZNRckGJe2/ ciekawe za ile poszła, 5k?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher wczoraj, 11:29:13 via Wykop
  • 7
@superluki5: Podpisali się na podsufitce. Będzie relikwia, jedynie podpsiu Pszemka tam nie ma, pewnie tylko po nim kleksy na tylnim fotelu zostały. No i ojciec nie podpisał bo pewnie nie miał czasu, gdyż w tym czasie buduje jasiowi nowy dom i nie ma czasu na tak ważne rzeczy jak podpis dla kupującego.
  • Odpowiedz
Knoblauch
Knoblauch
przedwczoraj, 08:19:54
  • 9
#raportzpanstwasrodka #jareknaemigracji
Jarkowi zmieniło się o 180 stopni juz jest super
Knoblauch - #raportzpanstwasrodka #jareknaemigracji
Jarkowi  zmieniło się o 180 stopn...

źródło: 1000098316

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher przedwczoraj, 16:02:41 via Wykop
  • 2
@ociekurnia: Bo nie daje się dymać pracodawcom.
  • Odpowiedz
olnn
olnn
olnn
10.06.2026, 20:34:57
  • 5
#kikiswiat co on p... przez 20min ze tak sprawdza wszystko. Od samego początku swojej działalności na YouTubie kikulec razem z kate (celowo z małej litery( robią błędy w tytułach — i to w każdym odcinku. Fasolki robią to samo, więc jak wygada jej edukacja domowa? jak nie zna podstaw języka polskiego. nie robi się przerw przed ! ? a oni robią to od lat i tacy ludzie biorą się za
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher przedwczoraj, 06:15:34 via Wykop
  • 4
@olnn: W dzisiejszych czasach coś innego jest ważne. Marka osobista. Ważne jest czy umiesz siebie sprzedać i wygenerować odpowiednie emocje u odbiorcy. Wiedza? Szkoła? AI to załatwi. W dzisiejszych bogatych czasach, gdzie ludzie mają zaspokojone wszsytkie podstawowe potrzeby będzie narastał popyt na emocje, negatywne lub pozytywne. To własnie zapewnia Internet i jasiowy kontent familijno-rozrywkowy z elementami niezdarności abyś móg się poczuć lepszy widzu.
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher 10.06.2026, 18:29:58
  • 17
#kikiswiat Tata jasia to taki dzikus na robotę że nawet maszynę do cięcia styropianu zagrzał na amen. Szok und niedowierzanie jaką ten chłop ma energię w swoim wieku.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieoznaczonaReklama
NieoznaczonaReklama
10.06.2026, 19:00:27 via Wykop
  • 9
@Mooher: to prawda, to prawdziwa odwrotność tego lenia jasia
  • Odpowiedz
boger_94
boger_94
boger_94
wczoraj, 08:03:11 via Wykop
  • 2
@Mooher: Facet jest naprawdę mega...
  • Odpowiedz
Krecik69_
Krecik69_
08.06.2026, 10:09:17
  • 2
#kikiswiat Jakiś idiota będzie płacił
Krecik69_ - #kikiswiat Jakiś idiota będzie płacił

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 08.06.2026, 12:58:25 via Wykop
  • 9
@Krecik69_: Argumentem decydującym o zakupie ma być pełen zbiornik paliwa...
  • Odpowiedz
Szkutowy
Szkutowy
Szkutowy
03.06.2026, 20:08:24
  • 4
#kikiswiat czy tylko ja myślę o tym, kto karmi pieski jak Pana Ojca nie ma na budowie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 03.06.2026, 20:27:46 via Wykop
  • 13
@Szkutowy: Kasia z Pszemkiem. Czasem muszą wyjść z łózka.
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher 03.06.2026, 19:34:55
  • 6
#kikiswiat Jak zwykle cwany jasiu dobrze rozkminił temat. Ojciec pojechał po górach pochodzić z matulą, to żeby nie musieć sam pracować przy budowie domu i jednocześnie nie pokazać że ma się dwie lewe do roboty lub też że sam nic nie zbudował co jasno wskazało by na jego elementarny brak wiedzy budowlanej i wyjebkę na robotę, kiki zabrał smyka na męski wypad w tym samym czasie. Przy okazji wpadł najeść
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoonek95
anoonek95
anoonek95
04.06.2026, 17:00:19 via Wykop
  • 2
@Mooher: oni nawet spia w tych samych ciuchach co w dzien w nich chodza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zuru1337
zuru1337
28.05.2026, 18:05:19
  • 3
#kikiswiat
zuru1337 - #kikiswiat
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 28.05.2026, 19:06:33 via Wykop
  • 16
@zuru1337: Ten Szympek to chyba największa odklejka z ich trójki dzieci. Taki bez wyrazu zamknięty w swoich jazdach na punkcie zwierząt. Dziwny dzieciak.
  • Odpowiedz
torian15
torian15
torian15
21.05.2026, 11:36:51
  • 9
ostatnio ogladajac #korsir na youtubku zaczalem sie zastanawiac co ja robie ze swoim wlasnym czasem. czy az tak nisko go wyceniam, że poswiecam na ogladanie jak obcy chlop przestawia na swoim podworku szpargaly z jednego kąta w drugi? a moze w tv i na necie juz nie ma co ogladac ze taki kontent sie paradoksalnie dobrze oglada? tv nie ogladam od jakis 10 lat. jak raz na rok wlacze gdzies
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 21.05.2026, 12:45:47 via Wykop
  • 2
@torian15: Podobał mi się kontent poszukiwawczy, potem jak się zorientowałem że to ściemniacz i leser garażowy to po kilku odcnkach przestałem oglądać. Czasem wracam chyba po to żeby zobaczyć ze nic tam się nie zmieniło.
  • Odpowiedz
Koner1391
Koner1391
17.05.2026, 07:58:58
  • 28
Jutube podsunął mi stary odcinek Jarka i jestem w szoku jakie on liczby kręcił na takim kontencie, teraz nie przekracza 10k, masakra jaki zjazd
#raportzpanstwasrodka #jareknaemigracji
Koner1391 - Jutube podsunął mi stary odcinek Jarka i jestem w szoku jakie on liczby k...

źródło: Screenshot_6

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 17.05.2026, 08:41:57 via Wykop
  • 32
@Koner1391: Decydowało o tym kilka powodów: Jarek był naturalnym imigrantem jakich wielu w UK. Wielu ludzi widziało w nim odbicie swojej historii pracy na saksach, poczciwy rodak, pracowity, wykuwa w piekarence swój sukces i ta jego pasja do piekarstwa. Można było to oglądać. Po drugie: nowatorstwo, to był akceptowalny kontent bez filtrów, dziś jest takich wiele. Co zabiło ten kontent? Sam Jarek, jego wypalenie zawodowe, frustracja zwolnieniem z pracy, kłamstwa
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher 17.05.2026, 12:09:29 via Wykop
  • 0
@beata-libra: Trudno się z Tobą nie zgodzić, choć nie byłem na emigracyjnym zarobku nigdy. Wydaje się mi się że to probelm szerszy: wyobraźnia nabyta z opowieści o krainach mlekiem i miodem płynących - Zachód. To słyszał jeden z drugim od swoich rodziców umęczonych w szarej epoce socjalizmu. I tu taka właśnie wizja: syn pojechał za chclebem do LONDYNU, to gdzie może mieć lepiej? To idzie pokoleniowo, wniosków nie wyciągneli rodzice,
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher 17.05.2026, 12:13:25 via Wykop
  • 2
@simple7899: Żeby móc to zrealizować trzeba mieć szerszą perespektywę niż tylko stanie przy piecu. Zauważ, że on nawet nie bierze opcji innej pracy, on jej nie dostrzega, to o czym ma nagrywać filmy? Deliverka to nie praca marzeń tylko konieczność żeby przetrwać, on nie chce o tym mówić, bo to jest na chwilę, na teraz. Prawdziwa tożsamość Jarka jest z piekarni. I on na nią czeka, kiedyś przyjdzie, fajnka mała
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher 17.05.2026, 08:45:25
  • 9
#kikiswiat P--o żywiec 12,5%. Jakie mocne - mówi kiki. Zawsze mnie bawi jego kompletny brak wiedzy takiej życiowej, takie nieogranięcie kompletne. Targa piasek za tym busem, zajedzie skrzynię za chwilę, zapłacił by kilka złotych i wywrotkę zamówił, nie, po co, lepiej skrzynię biegów remontować. Szok co za jełop.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emlus
emlus
17.05.2026, 15:18:07 via Wykop
  • 5
@Mooher: przecież tą przyczepę ciągnie nielegalnie, kupił z DMC 3,5t a na haku bus ma 2,5t
  • Odpowiedz
Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn
18.05.2026, 16:21:58 via Wykop
  • 2
@Mooher: jaki kąt ma butelka?
  • Odpowiedz
Desperat00
Desperat00
Desperat00
15.05.2026, 16:18:10
  • 4
#thetraitors podobno Julia von Stein wstawiła dziś na swoją relację na Instagramie że była na niezwykłych nagraniach i oznaczyła profil The Traitors, ale po chwili to usunęła. Chyba jednak się szykuje się edycja z celebrytami...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 15.05.2026, 17:59:23 via Wykop
  • 1
@Desperat00: Patustwo się dobrze ogląda i tyle.
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher 15.05.2026, 17:57:54
  • 7
#kikiswiat Mając takiego rodzica naprawdę moża w zyciu wiele osiągnąć.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zdzichu-zestrychu
zdzichu-zestrychu
zdzichu-zestrychu
16.05.2026, 05:33:59 via Wykop
  • 1
@Mooher: 🤣🤣🤣jaki koment 12latka.chlopie ile ty masz lat????
  • Odpowiedz
Rubbik
Rubbik
14.05.2026, 21:41:12
  • 22
A chciałem na wakacje lecieć z coral travel znowu, ale trochę się teraz cykam wpłacić zaliczkę xDDD #pdk

#thetraitors #bekazpodludzi #bekazgrubasow #heheszki
Rubbik - A chciałem na wakacje lecieć z coral travel znowu, ale trochę się teraz cyka...

źródło: 1000097874

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 15.05.2026, 05:56:15 via Wykop
  • 0
@Rubbik: Ciekawe czy mozna się dostać do pracy w Coral Travel bez udziału w programie.
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher 14.05.2026, 08:08:55
  • 7
#kikiswiat Coś mi mówi że Kasia dostanie Insignię po tacie. Jakby Vectra miała AC to kiki by wziął kasę i sam na siedlisku ją jeszcze wyklepał, a tak to wystwawi na allegro silnik z minimalnym przebiegiem 340k i jeszcze zarobi nagrywając o tym film.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudowizna
dudowizna
dudowizna
14.05.2026, 10:05:20 via Wykop
  • 4
@Mooher: masz rację, byłby świetny kontent i wielotysięczne wyświetlenia juz widze miniaturkę" naprawiam vectrę na siedlisku- czy dam radę? " ;-P Insignia napewno trafi do Kasi na chwilę ale z tej krótkiej chwili będzie dłuższa i tak zostanie...
  • Odpowiedz
pio555
pio555
14.05.2026, 13:11:52 via Wykop
  • 0
@dudowizna: juz zrobił kontent samy pokazaniem filmu z rozbita Vectrą i gawiedz komentuje
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher 12.05.2026, 16:06:47
  • 7
#kikiswiat Zayebaua ostro, albo leciała za szybko, albo hamuców nie było w tym aucie. 3 auta trafić z najechania i to centralnie (nie uciekała w bok) to też trzeba się postarać.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher
Autor
12.05.2026, 19:52:58 via Wykop
  • 3
@MistrzCietejRiposty: Jeśli nie było sprawnego ABSu to na zblokowanych kołach jechała jak pendolino po szynach wprost w dupsko kolejnego nieszczęśnika.
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher
Autor
13.05.2026, 06:07:30 via Wykop
  • 0
@DamianDamian334: Nie p------ę, tylko teraz w nowych autach jest system który rozpoczyna hamowanie awaryjne i generuje sygnał dźwiękowy o zagrożeniu najechaniem na auto przeed twoim. Nie chcesz mi chyba powiedzieć że takie rzeczy jak ABS i inne wspomagacze jednak nie ratują JAKOŚ sytuacji. Ta vectra to śmietnik z choinką na desce, a Kasia nie pamięta samochodów z czasów bez ABS. Co tam się wydarzyło? nie wiemy, czy można było uniknąć?
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher
Autor
14.05.2026, 08:06:08 via Wykop
  • 0
@radoslaw_nowy_sacz: W przypadku kolizji nikt nie sprawdza czy auto spracy było sprawne, tylko czy miało przegląd, OC i kierowca był trzeźwy. Mandat, laweta i do domciu.
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher 12.05.2026, 09:09:47
  • 10
#thetraitors Pamiętacie to zdziwinie: ksiądz? serio ksiądz? skąd oni wzięli księdza? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher
Autor
13.05.2026, 18:11:55 via Wykop
  • 5
@YellowMesayah: Przy czym nie popadał w konflikty, nie wykazał się chciwością, tylko klasą, kulturą i człowieczeństwem. Też uważam że zyskał z czasem w tym programie.
  • Odpowiedz
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine
13.05.2026, 06:18:28
  • 23
#thetraitors Paweł w wywiadzie oświadczył, że podczas finału wiedział już, że zdrajcami są Iza i Wojtek, ale z powodu przyjaźni, którą ich darzył, miał do końca nadzieję, że oni jednak nie są zdrajcami. No cóż mam powiedzieć. Po prostu ręce opadają.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 13.05.2026, 06:42:58 via Wykop
  • 8
@potatolot: Zwyczajnie zaakceptowali swoje miejsce w hierarchi programu.
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher 13.05.2026, 06:59:11 via Wykop
  • 2
@Aprilwine: Nie chcieli wygrać podświadomie. Nie każdy jest w stanie unieść palmę pierwszeństwa a najpierw o nią zawalczyć. Dlatego woleli się ogrzewać przy blasku liderów a nuż coś skapnie z pańskiego stołu.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking