Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
leanback

leanback

Dołączył 12 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2771
  • Znaleziska 1519
  • Mikroblog 1252
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 15
  • Dodane (50)
  • Komentowane (702)
  • Plusowane (500)
andrzejdragan
andrzejdragan
03.06.2026, 13:11:26
  • 2412
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji :)
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przemax
przemax
03.06.2026, 13:12:33 via Wykop
  • 660
@andrzejdragan: Prosimy i weryfikacje. Wystarczy zdjęcie z garczkiem na głowie.
  • Odpowiedz
andrzejdragan
andrzejdragan
Autor
03.06.2026, 14:21:28 via Wykop
  • 957
@przemax: może być garnek na tablecie zamiast na głowie? :)
andrzejdragan - @przemax: może być garnek na tablecie zamiast na głowie? :)

źródło: IMG_9826

Pobierz
  • Odpowiedz
GrubyKociol
GrubyKociol
03.06.2026, 07:14:36
  • 361
Tradycyjnie- jeden plus jedna mela.

Radosław Gołębiowski został przyłapany na oszukiwaniu podczas Trans Balcan Race.
Legenda polskiego Ultra okazała się zwykłym oszustem. Ehh kolejny karaś.
https://www.instagram.com/p/DZHEKRBCGrX/?img_index=1

#rower #afera
GrubyKociol - Tradycyjnie- jeden plus jedna mela.

Radosław Gołębiowski został przyła...

źródło: image

Pobierz
GrubyKociol - Tradycyjnie- jeden plus jedna mela.

Radosław Gołębiowski został przyła...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
03.06.2026, 07:25:26 via Wykop
  • 156
@GrubyKociol: U tych ultra to chyba jakaś tradycja, jak sobie w żyłę nie dadzą to się uduszą XD
Ale do Karasia to my daleko, tamten to umysłowa s---------a do tego XD
  • Odpowiedz
MoonlightSh
MoonlightSh
03.06.2026, 08:09:58 via Wykop
  • 328
@JaNieGejJaPapiesz @klebix
W regulaminie wyścigu jest zapis o tym, że to wyścig w formule samowystarczalności i zabroniona jest JAKAKOLWIEK pomoc z zewnątrz, każdy ma mieć równe szanse. Gość miał samochód i ziomka, który go wspomagał rzekomo przez całą trasę, ale na gorącym uczynku złapali go pod koniec. Chujek bez honoru i tyle w temacie.
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
31.05.2026, 11:28:43
  • 183
Dobry, pora chyba powoli do was wrócić. Bardzo wszystkim dziękuję za słowa wsparcia i otuchy, cieplej na sercu mi się zrobiło, dobrzy z was ludzie (。◕‿‿◕。) Nie chcę wołać, żeby nie zakłócać wam niedzielnego spokoju, a jeszcze bym o kimś zapomniał.
Może z jednym wyjątkiem, szczególne dzięki również dla @JaTuTylkoNaMoment - nie wiedziałem, że masz dostęp do mojego dysku. Żarcik oczywiście, dzięki za zastępstwo
mmm_MMM - Dobry, pora chyba powoli do was wrócić. Bardzo wszystkim dziękuję za słowa ...

źródło: plmundial

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
31.05.2026, 12:00:08 via Wykop
  • 39
@mmm_MMM: przegapiłem tamten wpis. Witamy z powrotem!
thority - @mmm_MMM: przegapiłem tamten wpis. Witamy z powrotem!

źródło: comment_16654927826GjdcMPJrNbl4GgCamAc81

Pobierz
  • Odpowiedz
rzaden_problem
rzaden_problem
31.05.2026, 12:03:06 via Wykop
  • 37
@mmm_MMM: Lato wykręcił takie liczby, że do dziś jest w top10 strzelców w rankingach ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
JaTuTylkoNaMoment
JaTuTylkoNaMoment
28.05.2026, 09:34:53
  • 92

28.05.2026 r.

Piłka nożna ⚽
Betclic 1. Liga - Play Offy o awans (1/2 Finału)
17:30 - Chrobry Głogów - ŁKS Łódź, TVP Sport, sport.tvp.pl

Do finału baraży o Ekstraklasę awansują?

  • Chrobry Głogów i Wieczysta Kraków 24.0% (111)
  • Chrobry Głogów i Polonia Warszawa 13.9% (64)
  • ŁKS Łódź i Wieczysta Kraków 27.1% (125)
  • ŁKS Łódź i Polonia Warszawa 35.1% (162)

Oddanych głosów: 462

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664
28.05.2026, 09:47:31 via Wypiek
  • 40
@JaTuTylkoNaMoment Lubię sytuacje, kiedy nick pasuje do sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
majonez-grochen-troll
majonez-grochen-troll
28.05.2026, 09:56:34 via Wykop
  • 40
@JaTuTylkoNaMoment: Dziękuję dla Ciebie, że zastępujesz okuratnego @mmm_MMM Jesteś Pan człowiek godny, rzetelny, sprawiedliwy i tak dalej
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
26.05.2026, 18:13:54
  • 936
Znikam z terminarzami na jakiś czas. Zmarła bliska mi osoba, nie będę miał siły tu wchodzić. (╥﹏╥)
Jeśli jesteście wierzący to pomódlcie się proszę za nią.
#mmmecz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KocurYT
KocurYT
26.05.2026, 18:15:18 via Android
  • 311
@mmm_MMM: (╯︵╰,)trzymaj się
  • Odpowiedz
kubaadamek
kubaadamek
26.05.2026, 18:19:18 via Wykop
  • 201
@mmm_MMM: trzymaj się tam
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
24.05.2026, 06:08:32
  • 1383
Wczoraj przy obiedzie u rodziny ciotka opowiadała, jak to córka jej koleżanki WYGRAŁA casting na wynajem mieszkania. 10 chętnych, centrum Olsztyna, 2.5k za 50 metrów, ładnie urządzone itp. Bo ona nie paląca, umowa o pracę i że zrobiła "dobre wrażenie" na landlordzie.
A ja tylko jadłem zupę (całkiem smaczną bo krem pomidorowy) i mruczałem pod nosem z niedowierzaniem, jakie upodlenie i wstyd tak się płaszczyć za możliwość przespania się w cudzej sypialni.
  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
24.05.2026, 06:13:33 via Android
  • 930
@Zopyross

Albo wprowadzić podatek katastralny by nie opłacało się trzymać pustych betonowych tokenów
  • Odpowiedz
Famine
Famine
24.05.2026, 06:32:00 via Android
  • 476
@darek-jg

Znaczy ja też uważam że ochrona najemcy jest zbyt duża ale też uważam za patologiczne to, że nie można rozwiązać umowy na czas określony oraz to że kaucja nie jest na osobnym rachunku powierniczym
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
17.05.2026, 07:48:48
  • 2473
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD

Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
17.05.2026, 07:56:08 via Wykop
  • 3262
@arcxa: to normalne
  • Odpowiedz
Cartman_brah
Cartman_brah
17.05.2026, 08:19:08 via iOS
  • 2969
@arcxa: perfekcyjna męska relacja
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
16.05.2026, 07:03:45
  • 1156
#heheszki #kolej #ciekawostki
Z jedenej strony - wielkie WOW, bo to naprawdę byłoby coś niesamowitego, gdyby zrobić magleva na istniejącej infrastrukturze!
Z drugiej strony nie mogę się powstrzymać, żeby nie stwierdzić, że pod tą ładną obudową pewnie są schowane dwa żuki szczepione dupami XD
dominowiak - #heheszki #kolej #ciekawostki 
Z jedenej strony - wielkie WOW, bo to nap...

źródło: image

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemiecki_agent
niemiecki_agent
16.05.2026, 07:07:37 via Wykop
  • 557
@dominowiak: jak kawecki o czyms pisze to scam/kapiszon
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
Autor
16.05.2026, 07:18:56 via Wykop
  • 1686
@dominowiak: o takie coś XD (uwielbiam to AI g---o)
dominowiak - @dominowiak: o takie coś XD (uwielbiam to AI g---o)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
paincreator
paincreator
15.05.2026, 07:00:24
  • 588
Hej Mirki i Mirabelki

Wracam z kolejnym #rozdajo.

Pierwsze tegoroczne miody wiosenne się już powolii pojawiają na pasiekaujedrusia.pl
paincreator - Hej Mirki i Mirabelki 

Wracam z kolejnym #rozdajo.

Pierwsze tegoroczn...

źródło: 85981

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P-v-E
P-v-E
15.05.2026, 07:02:48 via Wykop
  • 189
@paincreator: myslalem, ze to znicz upamietniajacy trwajaca zime ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
paincreator
paincreator
Autor
15.05.2026, 07:53:47 via Android
  • 9
@____yyyy: w uwagach w zamówieniu wystarczy napisać że jesteście z wykopu i piąty słoik dostajecie gratis tak jak w opisie
  • Odpowiedz
zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2
21.04.2026, 08:25:34
  • 58
Kiedy wychodzisz na rower i spotykasz warszawiaków
#rower
zbiggniew_woddecki2 - Kiedy wychodzisz na rower i spotykasz warszawiaków
#rower
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
21.04.2026, 08:33:46 via Android
  • 32
@zbiggniew_woddecki2

Tak samo jest z górami. W*rszawiacy odkryli Góry Świętokrzyskie jako fajną opcję na szybki wypad i teraz obserwuję ich na łagodnych szlakach ubranych albo jak na wybieg mody, albo jak na wejście na Pafawag #pdk
  • Odpowiedz
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
21.04.2026, 08:40:39 via Wykop
  • 24
@zbiggniew_woddecki2: o------i jak na TdP xD
  • Odpowiedz
ytong
ytong
06.04.2026, 12:17:14
  • 7
Oficjalna apka #squadrats jest już dostępna do pobrania (。◕‿‿◕。)

#kwadraty
ytong - Oficjalna apka #squadrats jest już dostępna do pobrania (。◕‿‿◕。)

#kwadraty

źródło: sqapp

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ytong
ytong
Autor
07.04.2026, 20:57:56 via Wykop
  • 1
@dybligliniaczek: też wziąłem pro. Swoją drogą Artur w niedawnym wywiadzie mówił, że mają ok. 70 k userów obecnie, niech zapłaci choćby 1-2 k z tego, to już się robi okrąglejsza sumka, i dobrze - niech chłopaki zmonetyzują sobie w końcu kilka lat pracy pro publico bono.
  • Odpowiedz
vitoosvitoos
vitoosvitoos
09.04.2026, 10:28:04 via iOS
  • 1
@ytong: działa legancko 🙂
vitoosvitoos - @ytong: działa legancko 🙂

źródło: IMG_3197

Pobierz
  • Odpowiedz
Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo
03.04.2026, 18:57:34
  • 14
#rower trzy dni wolnego, a ty mi dajesz wiatry 70km/h...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
03.04.2026, 18:58:23 via Wykop
  • 1
@Incel_Core2Duo: jutro będzie jeżdżone, nie ma miękkiej... gry. Prosto pod wiatr.
  • Odpowiedz
Kasia_Git
Kasia_Git
Kasia_Git
03.04.2026, 19:10:26 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

ujdzie
ujdzie
26.03.2026, 08:21:57
  • 8
#kwadraty podcast

#squadrats #squadratinhos #rower
ujdzie - #kwadraty podcast

#squadrats #squadratinhos #rower
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orfan
orfan
26.03.2026, 14:36:19 via Wykop
  • 2
@ujdzie: właśnie oglądam, fajna rozmowa
  • Odpowiedz
ikov
ikov
28.03.2026, 17:26:10 via Wykop
  • 1
@ujdzie: Wczoraj obejrzałem, nawet nie wiedziałem że to polska stronka. Chociaż i tak głównie korzystam ze statshunters, jakoś się przyzwyczaiłem + ich wtyczka do przeglądarki robi robotę.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
26.03.2026, 08:36:02
  • 2291
Prezydent Korei nakazuje wykluczyc politykow, ktorzy maja kilka mieszkan z tworzenia prawa mieszkaniowego przez konflikt interesow.

Meanwhile w Polsce:

A zapytajmy Roberta "12 mieszkan" Kropiwnickiego co sadzi o podatku katastralnym XD

To
Czoso - Prezydent Korei nakazuje wykluczyc politykow, ktorzy maja kilka mieszkan z tw...

źródło: image

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

del855
del855
26.03.2026, 08:42:04 via Wykop
  • 605
@Czoso: ludziom sie wydaje, ze jak pogonili pis(na 4 lata) i rzadza politycy "europejscy" to nagle nastały wyzsze standardy.... no nie nastały.

Dlaczego? Bo Polakow bardziej interesuje co powiedzial Braun, co napisala kotula, z czym wyskoczył biedron, a cp na to wszystko Jarosław 1 mocny.

A aktualny rzad co robi? A co to kogo interesuje...
  • Odpowiedz
myshouf
myshouf
myshouf
26.03.2026, 08:47:25 via Wykop
  • 280
@del855: bo Polacy sa zajebiscie prosci w obsludze, nawet ci "wyedukowani"
  • Odpowiedz
paincreator
paincreator
25.03.2026, 06:41:03
  • 998
Hej Mirki i Mirabelki

Wracam z kolejnym #rozdajo . Tym razem mam dla Was coś specjalnego, idealnego na nadchodzące święta (lub po prostu na poprawę humoru).

Zasady są proste:
Wśród wszystkich(bez zielonek) plusujących ten wpis wylosuję jedną osobę, do której wyślę słoik naszej nowości: miodu kremowanego z dodatkiem prawdziwego kakao.
paincreator - Hej Mirki i Mirabelki 

Wracam z kolejnym #rozdajo . Tym razem mam dla ...

źródło: 78523

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
25.03.2026, 06:51:22 via Wykop
  • 58
@paincreator: a taka ciekawostka: w zeszłym roku mój kolega szukał pomysłu na prezent dla babci i akurat się złożyło, że robiłeś #rozdajo i post był w gorących. Podesłałem koledze link do sklepu, kupił miodek i babcia mówi, że zajebisty. Jak nawet stara baba z Podlasia chwali to znaczy, że dobre
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
25.03.2026, 06:53:30 via Wykop
  • 11
@paincreator: POLECAM TEGO ALLEGROWICZA!
  • Odpowiedz
Szoser
Szoser
Szoser
13.03.2026, 14:40:08
  • 9
Nawiązując do mojego wpisu, z przyjemnością informuję, że mamy w Polsce trochę dodatkowych odznak!
#statshunters #kwadraty #strava
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cult_of_luna
cult_of_luna
13.03.2026, 14:47:18 via Wykop
  • 1
@Szoser: w ogóle pododawali też nowe ficzery (max kolumna i wiersz, dodatkowy klaster bez potrzeby obudowywania - czyli max z połączonych kwadratów)
  • Odpowiedz
vonBroich
vonBroich
08.03.2026, 20:32:14
  • 16
#lodz #fotografia
vonBroich - #lodz #fotografia

źródło: DSC_0374-2

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vonBroich
vonBroich
Autor
09.03.2026, 17:56:45 via Wykop
  • 0
@ruffio: EDIT: Nikon D5200, nie canon
  • Odpowiedz
ruffio
ruffio
ruffio
09.03.2026, 19:16:46 via Android
  • 0
@vonBroich: stałka 35 mm fajna jest, bo jest tania i dobra. Za dużo kombinowania przy niej nie ma i spokojnie można skupić się na kadrach. Z Nikonem 5200 daje zgrabny duet - taki mały wariat. Kitem byś takiej foty nie zrobił szczególnie w partiach gdzie odbija się światło od ulicy i budynków. Kit tego nie zarejestruje. Jedynym minusem jest przepalony szyld w środku kadru, no ale nie można mieć wszystkiego.
  • Odpowiedz
banzi
banzi
03.03.2026, 10:31:13
  • 16
W Łodzi drogowcy w końcu wyciągneli wnioski z sytuacji na naszych drogach i na rondzie budują nam skocznie.
Rzucamy wyzwanie rekordowi z Rąbienia.

#lodz #motoryzacja #samochody #heheszki
banzi - W Łodzi drogowcy w końcu wyciągneli wnioski z sytuacji na naszych drogach i n...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sargento
sargento
03.03.2026, 10:58:48 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
banzi
banzi
Autor
03.03.2026, 11:05:55 via Wykop
  • 3
@sargento: why not both? xD
  • Odpowiedz
vonBroich
vonBroich
01.03.2026, 18:09:00
  • 4
#lodz
vonBroich - #lodz

źródło: lodzkrwa

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kristof_kovalsen
kristof_kovalsen
kristof_kovalsen
11.02.2026, 17:34:16
  • 2
ponoć nie ma nic bardziej nieaktualnego niż wczorajsza gazeta, a tu news sprzed tygodnia, ale cóż...
https://vm.tiktok.com/ZNRyV2QaN/

#lodz #heheszki #standup
kristof_kovalsen - ponoć nie ma nic bardziej nieaktualnego niż wczorajsza gazeta, a t...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

lean back

  • “There are two ways to conquer and enslave a nation. One is by the sword. The other is by debt.” John Adams 1826
  • HollyŁódź

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.06.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.07.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking