Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
leanback

leanback

Dołączył 12 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2781
  • Znaleziska 1522
  • Mikroblog 1259
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 15

40

Napad na kantor w Łodzi. 22 letni Kolumbijczyk zatrzymany.

Napad na kantor w Łodzi. 22 letni Kolumbijczyk zatrzymany.

Łódź. W piątek 19 czerwca rano w kantorze przy ul. Piotrkowskiej mężczyzna grożąc bronią zabrał 32-letniej pracownicy ok. 204 tys. zł. Tego samego dnia wieczorem policja zatrzymała go w hotelu w Piotrkowie Trybunalskim i odzyskała pieniądze. To 22-letni Kolumbijczyk.

open-ai
z
tulodz.pl
dodany: 19.06.2026, 23:01:51
  • 9
  • #
    kolumbia
  • #
    lodz
  • #
    polska
  • #
    przestepczosc
  • #
    imigranci
  • #
    informacje
leanback
leanback przedwczoraj, 07:22:53 via Wykop
  • 0
Fajnie, że jak są jakieś głośne tematy to policja potrafi jeszcze spiąć poślady i się wykazać. Szkoda tylko, że nie robią tego w bardziej przyziemnych sprawach jak wyścigi uliczne oskarków czy samochodoza na chodnikach
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pepe_Roni
Pepe_Roni
06.06.2026, 14:09:39
  • 0
Warto go brać za 2K?
https://kross.pl/vento-2-0-krx-czarny-czerwony-polysk?gad_source=1&gad_campaignid=23336657658&gbraid=0AAAAAC2BX42tkBiVJSiESVSfmMFy7Az82&gclid=Cj0KCQjwio_RBhDMARIsAJPveNNrR8uwQA1QFGwvqopUrJewNvUqO9pmuaMcWLgLccEqJ2NZp2UKokIaAnKBEALw_wcB
#rower
PepeRoni - Warto go brać za 2K?
https://kross.pl/vento-2-0-krx-czarny-czerwony-polysk...

źródło: KRVE2Z28X22M005384_KR_VENTO_2.0_KRX_48_11a3

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leanback
leanback 06.06.2026, 21:35:07 via Wykop
  • 0
@Pepe_Roni: dobra cena, jak pierwsza szosa to dobry deal
  • Odpowiedz
Bratkuu
Bratkuu
04.06.2026, 11:51:15
  • 0
#rower jaką apke/mapę polecacie do obczajania ścieżek w okolicy?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leanback
leanback 04.06.2026, 14:25:13 via Wykop
  • 0
@Bratkuu: rwgps
  • Odpowiedz

16

Widzieliście, że z ....

Widzieliście, że z ....

Wykopu korzysta obecnie ok. 1,8 do 1,9 miliona realnych użytkowników miesięcznie (według badań internetu z drugiej połowy 2024 roku). Serwis odnotowuje stopniowy spadek popularności dla porównania, jeszcze na początku 2024 roku gromadził on około 2,5 miliona internautów, a w 2022 roku było to pona

wesolymarcin
z
wykop.pl
dodany: 30.05.2026, 08:26:20
  • 6
  • #
    wykop
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    zainteresowania
  • #
    historia
  • #
    nauka
leanback
leanback 03.06.2026, 20:06:15 via Wykop
  • 0
Niemożliwe, dane zawyżone dobre 20x aby łapać naiwnych reklamodawców na zasięgi
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GrubyKociol
GrubyKociol
03.06.2026, 07:14:36
  • 362
Tradycyjnie- jeden plus jedna mela.

Radosław Gołębiowski został przyłapany na oszukiwaniu podczas Trans Balcan Race.
Legenda polskiego Ultra okazała się zwykłym oszustem. Ehh kolejny karaś.
https://www.instagram.com/p/DZHEKRBCGrX/?img_index=1

#rower #afera
GrubyKociol - Tradycyjnie- jeden plus jedna mela.

Radosław Gołębiowski został przyła...

źródło: image

Pobierz
GrubyKociol - Tradycyjnie- jeden plus jedna mela.

Radosław Gołębiowski został przyła...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leanback
leanback 03.06.2026, 13:33:02 via Wykop
  • 1
Już w komentarzach w necie wylewa się żółć na Radka jakby na KAŻDYM swoim wyścigu tak praktykował... Tu z----ł, ale chyba nie robi tak wszędzie i nie jeździ z pomagierem? Chyba, że jestem zbyt naiwny w tej ocenie...


@Robertuss: może tak, może nie - raczej sam się nie przyzna, że otrzymywał pomoc na innych wyścigach więc tutaj zaufanie już kuleje. Jakby chciał zmyć tą plamę, to by wystartował jeszcze raz
  • Odpowiedz
Wycu91
Wycu91
02.06.2026, 12:18:27
  • 10
Wasza wysokość PKP jest wybitnie łaskawa. 12 miejsc na rowery w wagonie -> 30 w składzie dalekobieżnym, to jest coś czego jeszcze nie widziałem.
pociąg
#rower (93k obserwujących tag) aktywnych 15 xD
Wycu91 - Wasza wysokość PKP jest wybitnie łaskawa. 12 miejsc na rowery w wagonie -> 3...

źródło: pkp

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leanback
leanback 02.06.2026, 22:27:10 via Wykop
  • 0
@Wycu91: gdzie takie składy puścili? W sumie to takie coś powinno kursować z Trójmiasta na Hel często gęsto, bo w sezonie można tam zapomnieć o rezerwacji miejsc na rowery
  • Odpowiedz
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
30.05.2026, 09:22:46
  • 0
kupilem rower i teraz nad zabezpieczeniem sie zastanawiam
warto w cos wiecej inwestowac?
mam takie za 30 zl, typowo pod lidla jak wchodze, zeby nie zajumali, a tez mi sie nie chce jakiegos grubego i wielkiego 1 kg wozic
wiadomo takie za 30 zl to idzie pewnie po prostu przeciac, ale czy takie za 200 zl nie jest czasami tak samo latwo rozbroic
cos polecicie?

#rower
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leanback
leanback 30.05.2026, 12:15:35 via Wykop
  • 0
@Milegodniawszystkim: weź sobie kup coś porządniejszego - po co kusić los

https://a.aliexpress.com/_EwztFae
  • Odpowiedz
Maropitant
Maropitant
Maropitant
27.05.2026, 20:03:05
  • 0
Jaki #nocleg #hotel na jedną noc polecacie / odradzacie w #lodz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leanback
leanback 28.05.2026, 05:02:18 via Wykop
  • 1
@Maropitant: ogarnij sobie booking, masz bazę noclegową przeważnie na kilkaset miejscówek i pierdylion filtrów do wyboru.
  • Odpowiedz
czuczupikczu
czuczupikczu
26.05.2026, 16:43:17
  • 1
#lodz gdzie w Łodzi zjeść z rodziną obiad? Rodźcie raczej fani polskiej, tradycyjnej kuchni. Co polecacie tak w ciągu tygodnia około 14-15 godziny?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leanback
leanback 26.05.2026, 19:53:50 via Wykop
  • 0
@czuczupikczu: https://maps.app.goo.gl/p1PcBSh95X3hCQkj9?g_st=ac
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta
24.05.2026, 16:43:47
  • 0
Macie może jakiś pomysł co zrobić z trójkątą torbą?
Na razie przeszkadza w wieszaniu roweru na stojak.
Kompletnie o niej nie pomyślałem, a tam idealnie mieści mi się zabezpieczenie do roweru i średnio mi z niej rezygnować.
#rower
Finesta - Macie może jakiś pomysł co zrobić z trójkątą torbą?
Na razie przeszkadza w ...

źródło: 1000057351

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leanback
leanback 24.05.2026, 16:51:23 via Wykop
  • 2
@Finesta: przerób, tak żeby wchodziła w trójkąt pod kierownicą i po temacie
  • Odpowiedz
3g4w4re3ewedw
3g4w4re3ewedw
24.05.2026, 15:31:04
  • 0
Jaki #rower dla kogoś kto chce pojeździć trochę po mieście i trochę po wsi? Coś co sprawdzi się na asfalcie, kostce brukowej jak i polnej drodze? Kiedyś to było kurła - ojciec kupował synowi rower marki Wigry albo Ukraina, a teraz powymyślali jakieś górale, gravele i inne MTB i człowiek się gubi...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leanback
leanback 24.05.2026, 16:49:24 via Wykop
  • 0
@3g4w4re3ewedw: jak nie jeździsz regularnie lub nie planujesz jeździć po piachach, lasach albo się ścigać to kup trekkinga - wygodna wyprostowna pozycja, siedzisz na kanapie, jest amortyzacja. Minus to spora waga i rozmiar. Jak czujesz potrzebę szybkiej jazdy w mniej wygodnej pozycji to jest jeszcze do rozważenia rower typu fitness tj. geometria ramy jak w gravelach, prosta kierownica, brak amortyzacji, ale za to spory uzysk na wadze roweru.
  • Odpowiedz
Adom007
Adom007
24.05.2026, 13:43:23
  • 0
#rower #szosa #kolarstwo
warto dopłacać do lepszej wersji?
plan działania to raz na miesiąc zaj^bać traske 150km, a tak normalnie to niedzielna jazda 50-60km
Adom007 - #rower #szosa #kolarstwo
warto dopłacać do lepszej wersji?
plan działania t...

źródło: 421323565645

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leanback
leanback 24.05.2026, 14:13:07 via Wykop
  • 6
@Adom007: w tym budżecie kupuj rion z Ali

https://a.aliexpress.com/_EH9HS1s
  • Odpowiedz
bigbuck
bigbuck
bigbuck
21.05.2026, 13:30:12
  • 0
Planuję wybrać się z rodziną do Łodzi główny punkt to Orientarium ale chciałbym zagospodarować resztę dnia. 2+1 7 lat. Dojazd samochodem i możliwość zabrania rowerów.
Co warto zobaczyć w wygodny sposób tj. łatwy dojazd i parking lub dojazd i parking i dalsze zwiedzanie na rowerach?
#lodz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leanback
leanback 21.05.2026, 20:10:45 via Wykop
  • 0
@bigbuck: jak chcesz rodzinnie rowerami to skocz na Arturówek i Łagiewniki.
https://maps.app.goo.gl/Esa7WzgfHhKmb8bLA?g_st=ac
  • Odpowiedz
Adrian77
Adrian77
20.05.2026, 15:08:17
  • 0
Jaki kask do jazdy rowerowej polecacie tak do 400-500 zł? Nie wiem kompletnie, na co zwracać uwagę oprócz rozmiaru.
#rowery #rower #kask #kaski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leanback
leanback 21.05.2026, 05:41:12 via Wykop
  • 0
@Adrian77: mips + siatka w otworach żeby robactwo się nie wplątywało. Generalnie musisz się nastawić na odwiedzenie sklepów stacjonarnych, bo kask musi dobrze leżeć i nie odstawać - każdy ma inny kształt czaszki więc ciężko coś rekomendować konkretnego
  • Odpowiedz
p3sman
p3sman
18.05.2026, 12:02:09
  • 1
Wybieram się na #rower (nie gravel, nie szosa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) przejechać m.in. Velo Czorsztyn i mam pytanie odnośnie wschodniego odcinka, który zaznaczyłem. Trafiłem na komentarz, że pętla jest już domknięta i dobudowali brakujące odcinki DDR. Czy ktoś z Was jeździł tam ostatnio i może to potwierdzić? Ile w rzeczywistości jest tam jazdy szosą?

I czy oprócz tego odcinka i Szczawnica-Czerwony Klasztor (a może
p3sman - Wybieram się na #rower (nie gravel, nie szosa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) przejechać m.in....

źródło: obraz_2026-05-18_135353453

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leanback
leanback 18.05.2026, 17:17:38 via Wykop
  • 0
@p3sman: tam z tego co kojarzę nie było wyznaczonej ścieżki na tym odcinku i trzeba było jechać zwykłymi drogami lub wbijać na ten prom. Ogólnie trasa fajna z super widokami szczególnie jak jedziesz od północy z widokami na jezioro i góry w tle
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

lean back

  • “There are two ways to conquer and enslave a nation. One is by the sword. The other is by debt.” John Adams 1826
  • HollyŁódź

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.06.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.07.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking