Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kptDoopa

kptDoopa

Dołączył 3 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2901
  • Znaleziska 333
  • Mikroblog 2568
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
FrostlyMostly
FrostlyMostly
10.05.2026, 06:39:44
  • 608
Słyszysz "upadlina" i już wiesz że debil z konfy... dziwne nie?

#bekazprawakow #polityka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 10.05.2026, 07:40:03 via Wykop
  • 10
@kitor_pl: Widzę że panasiuk zjadł cały granulat dla ruskich k---w xD
  • Odpowiedz

1071

14-latek celował do kierowcy. Wcześniej napadł na nastolatka

14-latek celował do kierowcy. Wcześniej napadł na nastolatka

Policjanci zatrzymali dwóch nieletnich podejrzanych o wymuszenie rozbójnicze na 11-latkach oraz kierowanie gróźb wobec kierowcy na ulicy Lechickiej w Poznaniu. O sprawie zrobiło się głośno kilka dni temu. Zatrzymani to Romowie :D

ScypioAfricanus
z
onet.pl
dodany: 08.05.2026, 09:57:14
  • 146
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazewsi
  • #
    poznan
  • #
    polska
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    cyganie
kptDoopa
kptDoopa 09.05.2026, 12:30:49 via Wykop
  • 1
a ja obstawiam że twoja stara daje rumunom skoro tak cie to boli


@Project_Yi: A ja obstawiam, że twoja stara piła w ciąży, skoro nie rozumiesz różnicy romem (cyganem) a rumunem (obywatele kraju o nazwie Rumunia) xD
LisekUrwisek
LisekUrwisek
09.05.2026, 08:24:25
  • 2805
#konfitura to już przegięcie uja
LisekUrwisek - #konfitura to już przegięcie uja

źródło: IMG_1619

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 09.05.2026, 09:15:04 via Wykop
  • 237
@LisekUrwisek: Masz piłkę do kosza? Za godzinę jestem w Rzeszowie to możemy trochę pograć xD
  • Odpowiedz
LisekUrwisek
LisekUrwisek
08.05.2026, 16:18:17
  • 130
#rzeszow Marka przypadkowa. Się młodzież bawi xD
#konfitura bo już nawet trawnika i budynków nie oszczędzają
LisekUrwisek - #rzeszow Marka przypadkowa. Się młodzież bawi xD
#konfitura bo już naw...

źródło: IMG_1607

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 08.05.2026, 17:30:06 via Wykop
  • 1
@LisekUrwisek: XD To z dzisiaj? Podjadę zaraz zobaczyć czy jeszcze tam stoją xD
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa 08.05.2026, 18:05:11 via Wykop
  • 0
@LisekUrwisek: ehh a taki był ładny, niedawno zarejestrowany, pewnie wcześniej nawet nie bity xD
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
08.05.2026, 15:51:32
  • 748
#polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow #4konserwy #konfederacja #heheszki #mentzen

Wielka Brytania robi to na granicy o co tak zabiega Konfederacja, czyli chce mieć pewność kto przekracza ich granicę. Ale już się to Memcenowi nie podoba XD
A poza tym, po co Memcen z rodziną jeździ do państwa totalitarnego?! Głupek XD
Kempes - #polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow #4konserwy #konfederacja #hehesz...

źródło: 1000077675

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 08.05.2026, 16:52:03 via Wykop
  • 5
czyli zatrzymanie polskiego polityka na granicy, ze względu na to, że być może wystąpi na wiecu politycznym (chociaż rzeczywiście nie wystąpi), jest ok, bo go nie lubisz?


@Basiura89: Popatrz, i takie rzeczy dzieją się akurat w jedynym kraju, który opuścił unię europejską. A przecież po brexicie miała być wolność a nie ten słynny przysłowiowy Euro komunistyczny zamordyzm xDDD
  • Odpowiedz
SaperX
SaperX
08.05.2026, 10:13:22
  • 2
#polityka
Tusk w Rzymie. Nie wiedziałem, że we włoskim hymnie jest wymieniona Polska ( ͡° ʖ̯ ͡°)
SaperX - #polityka 
Tusk w Rzymie. Nie wiedziałem, że we włoskim hymnie jest wymienio...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 08.05.2026, 11:40:30 via Wykop
  • 0
rudy zgarbiony jak quasimodo


@KOLEGAMAMY: *jak twoja stara podczas ścierania z podłogi twoich szczyn. Słyszałem, że znowu nie zdążyłeś do wychodka i narobiłeś na gumolit.
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
07.05.2026, 18:32:10
  • 48
#polityka #takaprawda
Placu zabaw pilnują, bo wiadomo co robicie z dziećmi i psami.
bero-telefon - #polityka #takaprawda
Placu zabaw pilnują, bo wiadomo co robicie z dzi...

źródło: 1000038560

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 07.05.2026, 20:10:45 via Wykop
  • 1
słabo się zestarzało ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bero-telefon: Ale na zdjęciu nie ma twoich kolegów z PiSu, więc o czym ty p--------z maupo z niepełnym uzębieniem xD
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
07.05.2026, 12:36:38
  • 72
Pytanie z całą tezą żeby b--ń boże konfopisowski elektorat sam nie pomyślał i nie doszedł jeszcze do jakiegoś wniosku.
Oburzają się na libkowy klasism po czym sami robią z elektoratu totalnych debili.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
TenXen47 - Pytanie z całą tezą żeby b--ń boże konfopisowski elektorat sam nie pomyśla...

źródło: 3e5d8109afc5d1f0f34a83c326f649e3319e394205d395e206c6c7319276c114

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 07.05.2026, 14:25:51 via Wykop
  • 0
dokładnie, bo poltyka klimatyczna to sposób działania. może być proekologiczna a i może być wolna amerykanka. Jedna i druga będzie jakąś polityką klimatyczną. Jedna i druga będzie prowadzić do wzrostów kosztów i cen z różnych przyczyn. Więc pytanie bez sensu.


@PlanetHell: A po za tym, to sami podpisali zielony ład. Więc trzeba być niezłym śmieciem, aby pisać takie pytania, gdy jest się z partii która krytykowane przez siebie rzeczy podpisała
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
07.05.2026, 09:57:11
  • 8
Była sędzia TK agituje za wasalstwem wobec USA, a nasz mariuszariat zdecydował się ratować tych oszołomów
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi
Kieranz - Była sędzia TK agituje za wasalstwem wobec USA, a nasz mariuszariat zdecydo...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 07.05.2026, 10:49:48 via Wykop
  • 3
To jakas analfabetka?


@Demon_Cleaner: Gorzej, n---------a knurzyca.
  • Odpowiedz
lewoprawo
lewoprawo
07.05.2026, 08:00:12
  • 41
Moje przewidywania co do 2 ostatnich odcinków:
-Homelander zginie od razu na początku 7 odcinka. Zabije go Kimiko wyskakująca zza krzaka ze strzykawką ze zmodyfikowanym wirusem.
-Głównym złoczyńcą serii zostanie Ashley i firma Vought.
-Podczas wielkiej bitwy w budynku Vought, Starlight nagle stwierdzi że w sumie to ona jednak jest zła i zostanie nowym prezesem Vought.
-Długo się tym nie nacieszy, bo zabije ją Hughie, zdradzieckim ciosem podczas przytulenia kochanków.
-Nowym prezydentem USA zostanie Ryan, gdyż "
lewoprawo - Moje przewidywania co do 2 ostatnich odcinków:
-Homelander zginie od razu...

źródło: images

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 07.05.2026, 09:53:36 via Wykop
  • 2
-Serial skończy się sceną z Kimiko pytającą "Co jest na zachód od Kaliforni?" i wsiadającą na statek


@lewoprawo: xDD

Mieli zostać zatrudnieni przez Disney przy produkcji jakiegoś serialu Star Wars i ponoć to był jeden z głównych powodów, dla których tak pospieszyli wątki 8 sezonu GoT, żeby zamknąć je w 6 odcinkach. A ostatecznie Disney i tak się rozmyślił.


Disney się rozmyślił gdy zobaczył jaką o------i chujnie przy grze o
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa 07.05.2026, 10:06:10 via Wykop
  • 0
@lewoprawo: No tylko andor się jakoś wybija, Mandalorian to trochę serial typu: ktoś nakręcił ekranizację gry RPG w której masz zadania: poleć gdzieś, załatw cos, wróć xD
  • Odpowiedz
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
06.05.2026, 08:12:49
  • 1
Spoilery do 7 odcinka, nie chcesz wiedzieć co się wydarzy to nie wchodź w spoiler


#theboys
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 07.05.2026, 10:05:05 via Wykop
  • 0
i ta d------a sheline


@Mokebe_Testo: A to ona nie zginęła tam w tej piwnicy, gdzie użyli wirusa na Deanie Winchesterze?
  • Odpowiedz
Hambercios
Hambercios
06.05.2026, 20:16:47
  • 1
Coraz bardziej się boję, że Butcher jakoś zrani Homelandera, a potem przyjdzie Marie i wstrzeli mu wirusa w żyły.
Potem 1 vs 1 z Williamem na pięści i wsadzą go do pierdla.
Obym nie miał racji.
#theboys #seriale
Hambercios - Coraz bardziej się boję, że Butcher jakoś zrani Homelandera, a potem prz...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 07.05.2026, 09:58:50 via Wykop
  • 5
ktoś to jeszcze śledzi na poważnie? xD


@srady-dupady: Może nie na poważnie, ale jak się już oglądnęło poprzednie 4 sezony, to by jednak człowiek chciał, żeby finał piątego był satysfakcjonujący a nie c-----y.
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
07.05.2026, 09:03:51
  • 263
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 07.05.2026, 09:50:22 via Wykop
  • 6
baby pisza ze w polsce jest pełno gwaltow tylko tego nie zglaszaja


@Henson_: Czyli same się przyznają, że wiedzą o popełnionym przestępstwie i nic z tym nie robią? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
07.05.2026, 05:11:22
  • 438
#polityka #bekazkonfederacji #bekazpodludzi
piaskun87 - #polityka #bekazkonfederacji #bekazpodludzi

źródło: 1000019137

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 07.05.2026, 06:22:03 via Wykop
  • 11
To jest największy fikołek jaki widziałem w życiu


@Lotarientroll: No to chyba urodziłeś się dziś rano przygłupie xD
  • Odpowiedz
pkostowski
pkostowski
pkostowski
07.05.2026, 05:07:36
  • 408
Pojawiła się antypetycja w odpowiedzi na moją petycję „Stop Egzorcyzmom”. Finansowani przez Kreml fundamentaliści napisali list skierowany do wszystkich partii politycznych w Sejmie domagając się odrzucenia moich postulatów. Twierdzą, że próbuję „podważyć praktykę religijną milionów obywateli”.

Wątpię, żeby miliony obywateli naprawdę było zaznajomionych z tym, co się dzieje w piwnicach polskich kościołów pod pozorem modlitwy (znęcanie się nad chorymi i bezbronnymi). Staram się to zmienić i nagłaśniam osiągnięcia naszych duchownych w
pkostowski - Pojawiła się antypetycja w odpowiedzi na moją petycję „Stop Egzorcyzmom”...

źródło: egzorcyzmy_to_posucha_1

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 07.05.2026, 06:20:56 via Wykop
  • 53
Idź się leczyć do Choroszczy przygłupie z IQ 40


@Mezomorfix: Aha, czyli chęż zdelegalizowania egzorcyzmów i mówienie, że rosja coś finansuje to choroszcz, ale wierzenie w egzorcyzmy i złe duchy to już choroszcz nie jest? xDDD
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
06.05.2026, 16:16:35
  • 165
Batyr dziś pokazał swoją ustawę o kryptowalutach. Jest dłuższa niż ta rządowa ustawa xD

#bekazpisu #kryptowaluty #polityka
Jarusek - Batyr dziś pokazał swoją ustawę o kryptowalutach. Jest dłuższa niż ta rządo...

źródło: Screenshot 2026-05-06 at 18-12-47 Główna _ X

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 06.05.2026, 17:59:23 via Wykop
  • 51
@MadMan1: Skoro ta cała ustawa która zawetował batyr to pomysł niemców, i w takim razie w ogóle nie była potrzebna, to skąd pisowskie fikołki o tym, że wszystko co związane z Zondacrypto to AFERA Tüska? xd
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa 06.05.2026, 19:41:49 via Wykop
  • 2
Roznixa jest taka ze pis nie robi paly niemcom


@MadMan1: No tak, pała Niemcom zła, pała Amerykanom bardzo dobra, a wręcz zalecana.

Donald Trump Donald Trump Donald Trump Donald Trump, no halo, skanduj ze mną xD
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa 06.05.2026, 10:52:48
  • 8
Wzór wniosku o pozwolenie na wycięcie brzeziny z działki szukaj
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
06.05.2026, 08:43:06
  • 541
W skrócie:
"Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz"

#heheszki #polityka #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #wybory
ProstyKrzywy - W skrócie:
"Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz" 

#heheszki ...

źródło: 1000133891

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 06.05.2026, 10:36:20 via Wykop
  • 4
Max Hubner już ściąga skórkę, bo Batyr zaorał?


@Turin89: Mam informacje od pewnego urologa, że skórka jest już tak przetarta, że u Maxa co chwila dochodzi do infekcji :(
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 19
  • Strona 5 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.03.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking