Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kptDoopa

kptDoopa

Dołączył 3 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2980
  • Znaleziska 337
  • Mikroblog 2643
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0

465

PiS zamieścił podatek od aut spalinowych w KPO, a rząd Tuska go wykreśla

...a Bruksela akceptuje, a beton zamiast wkurzać się na PiS, wali fikoły, że to pewnie ustawka. W każdym razie nie będzie podatku od spalinówek. KPO tego nie wymaga. Możemy aplikowac po kolejną transzę.

dict
z
biznes.interia.pl
dodany: 12.06.2026, 14:51:07
  • 48
  • #
    polityka
  • #
    biurokracja
  • #
    podatki
  • #
    spalinowe
  • #
    polska
kptDoopa
kptDoopa 12.06.2026, 19:15:02 via Wykop
  • -24
@Politheus: Jak się jest głupszym od psa, to ma się prawo myśleć dokładnie tak jak napisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
luxixa
luxixa
12.06.2026, 08:33:00
  • 87
#przegryw starczyłaby
luxixa - #przegryw starczyłaby

źródło: image_picker_3C7018F9-7EC3-4600-BEF0-24981CA7FBC5-2808-0000071ABD2D4170

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 12.06.2026, 09:39:06 via Wykop
  • 6
@luxixa: taka świat i ludzie
  • Odpowiedz

1203

Od wypadku Sebastiana M. przeżywają katusze. "Ja już nie chcę żyć"

Od wypadku Sebastiana M. przeżywają katusze. "Ja już nie chcę żyć"

Waldemar Biały zaraz po wypadku na autostradzie A1 wypalał 60 papierosów dziennie. Teraz wystarcza mu "zaledwie" paczka. Jego żona Elżbieta mówi, że "jej życie się zatrzymało". Małgorzata Duda ma "dzieci przed oczami", a jej mąż Janusz cały czas płacze. Opinia sądowo-psychiatryczna w sprawie wypadku

rybak_fischermann
z
o2.pl
dodany: 11.06.2026, 10:04:06
  • 259
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    polska
  • #
    kierowcy
  • #
    zdrowie
  • #
    psychologia
kptDoopa
kptDoopa 12.06.2026, 06:10:08 via Wykop
  • 12
to zapytaj prawidłowe pytanie, dlaczego auto stanęło w strudze ognia?


@YarpenZid: Przecież w 2020 roku nawet bolid f1 się zapalił po konkretnym p-----------u, wiec dlaczego auto miało by się nie zapalic? Widziałeś kiedyś bak paliwa?
BlackpillMonster
BlackpillMonster
11.06.2026, 08:34:07
  • 215
Bieda umysłowa polskich programistów na jednym obrazku.

Typ zarobił pieniądze i co robi? To, co każdy biedak, któremu pierwszy raz w życiu coś zostało na koncie: natychmiast to p----------a. Bo pieniądze biedaka parzą w ręce. Muszą być wydane, pokazane, obfotografowane w garażu podziemnym i rozesłane znajomym w DMach razem ze specyfikacją odmawianą jak różaniec: skóry nappa, noktowizor, harman kardon, grzanie przód tył. Amen.

A teraz popatrzcie na lekarza i prawnika. Zawody, w których pieniądz
BlackpillMonster - Bieda umysłowa polskich programistów na jednym obrazku.

Typ zarob...

źródło: cea72c167f408801527742e4f7985153564fb2818b1ef55660bfe8b04cc50183

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 11.06.2026, 09:39:16 via Wykop
  • 4
Programista robi wszystko w odwrotnej kolejności


@BlackpillMonster: To nie kwestia bycia programisty, bo tak robi każdy niezbyt lotny oderwany od pługa granatem przygłup.
  • Odpowiedz
stary_grat
stary_grat
10.06.2026, 10:09:58
  • 634
Tatromaniacy jak zawsze w formie xD #tatromaniak
stary_grat - Tatromaniacy jak zawsze w formie xD #tatromaniak

źródło: image

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 10.06.2026, 12:08:51 via Wykop
  • 45
Nie pisze się reka, tylko rzeka, nieuku.


@StaryWedrowiec: Co ty tam p--------z kasztanie? xDD
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa 11.06.2026, 09:00:17 via Wykop
  • 0
Stwierdziłem fakt i odezwał się kolejny nieuk - tym razem rycerz. XD


@StaryWedrowiec: Jaki stwierdziłeś fakt? Ty w ogóle czytasz komentarze, które piszesz? Wytłumacz mi sens tego zdania, które byłeś łaskaw wysrać:

Nie pisze się reka, tylko rzeka, nieuku.


@StaryWedrowiec: Jjaka rzeka, gdy gościowi, któremu odpowiadałeś chodziło o rękę, tylko nieudolnie to napisał? Ja p------e, nieźle masz coś poprzestawiane we łbie xD
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
10.06.2026, 08:09:32
  • 66
Jadę do pracy a tu zatrzymanie, kierowca osobówki postanowił wyprzedzić autobus który przepuszczał kobietę na przejściu dla pieszych. Nie dość, że potrącił to uciekł z miejsca zdarzenia

#krakow #polskiedrogi #patologiazmiasta #wypadki
Lardor - Jadę do pracy a tu zatrzymanie, kierowca osobówki postanowił wyprzedzić auto...

źródło: 1000094287

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 10.06.2026, 10:14:33 via Wykop
  • 13
Kierowca myślał, że autobus zatrzymał się na przystanku i wypuszcza pieszych, znak "przejście" zasłonił autobus


@ordynarny_cham: No szkoda, że przejścia są też malowane na jezdni, jeśli ktoś ich nie potrafi dostrzec, i nie widzi związku między przejściem a pojazdem zatrzymanym przed przejściem, to się nadaje do wysłania na syberię. Serio wierzysz, że ktoś mógłby nie zobaczyć pasów na jezdni?
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa 10.06.2026, 12:15:38 via Wykop
  • 1
@lepszylogist:

No widać przejście, znaków informujących o przejściu jeden autobus nie zasłoni, bo są po obu stronach jezdni. Jeśli się zobaczy przystanek, przejście i stojący autobus, to chyba logiczne, że coś się święci i trzeba to omijać ostrożnie a nie na pełnej p-----e. Serio, jeśli ktoś nie ogarnia takich rzeczy i widząc stojący autobus nie zapala mu się czerwona lampka, to serio jest z-----y.
kptDoopa - @lepszylogist: 

No widać przejście, znaków informujących o przejściu jede...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-10 141319

Pobierz
  • Odpowiedz
Shaun_x_Boswell
Shaun_x_Boswell
10.06.2026, 07:16:47
  • 132
Czy kogoś p------o? 70+k za 10 letnią furę? XD

Rynek samochodów jest patologiczny.

Za te pieniądze na spokojnie kupujecie Audi A4, BMW 3 a nawet i 5 widziałem, Merca klasy C - wszystko podobne roczniki.

Nie
ShaunxBoswell - Czy kogoś p------o? 70+k za 10 letnią furę? XD 

Rynek samochodów jes...

źródło: image

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 10.06.2026, 08:38:39 via Wykop
  • 30
Nie wiem kto ma pomysł dać 70k+ za 10 letnią mazdę, która niczym się nie wyróżnia


@Shaun_x_Boswell: Piszesz coś takiego, a potem wymieniasz niemieckie szroty, które też się niczym nie wyróżniają xDD
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
10.06.2026, 06:48:58
  • 678
potężne zesrańsko konfiarzy pod tym tłitem xD
#polityka #bekazprawakow
splinter96 - potężne zesrańsko konfiarzy pod tym tłitem xD
#polityka #bekazprawakow

źródło: 1000029854

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 10.06.2026, 08:33:38 via Wykop
  • 20
@KOLEGAMAMY: Oficjalnie żaden. Ale jest taki jeden o niemiecko brzmiącym nazwisku, który miał trudności w określeniu, kto jest agresorem w wojnie na ukrainie xDD I nawet jeździł do moskwy spotykać się z wydalonymi z polski agentami. Tak więc nie rozpędzaj się kasztanie xD

No i przypominam, że po którejś konfederacji pląta się też taki szon bojowy:
kptDoopa - @KOLEGAMAMY: Oficjalnie żaden. Ale jest taki jeden o niemiecko brzmiącym n...

źródło: 546144144_1217935737031059_294948333182572023_n

Pobierz
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
08.06.2026, 04:59:19
  • 1086
Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i ludzie xD
#mapy #mapporn #warszawa
Lolenson1888 - Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i lu...

źródło: image_picker_E9D1C6CA-73D5-4DD8-BF54-F59306CCF50D-13209-000003AE9D9EB0CE

Pobierz
  • 349
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 09.06.2026, 11:22:39 via Wykop
  • 0
Wręcz chyba bez problemu słyszałem to z ust ludzi z podkarpackiego.


@hpiotrekh: Praktycznie każdy człowiek jakiego znam jest z podkarpacia, bo sam jestem stamtąd, i nikt takiego zwrotu nigdy nie użył xD
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa 09.06.2026, 13:55:33 via Wykop
  • 0
ani to niczego nie dowodzi, ani niczego nie zmienia. ¯\(ツ)/¯


@hpiotrekh: Wiem, że nie, chodziło mi o to, że nie na całym podkarpaciu się takich określeń używa.

O, ale skoro masz kontakt z ludźmi z Bieszczad, czy słyszałeś może, żeby ktoś używał słowa "bez" jako "przez"?
Np.: "Bez cały dzień padał deszcz".
  • Odpowiedz
qzety
qzety
qzety
09.06.2026, 04:08:12
  • 20
Mam opcję odkupu od znajomego w miarę w rozsądnej cenie (~80K). Roczna Suzuki Vitara, 2025, taka jak na tym zdjęciu z przyciemnianymi szybami. Brać?

Wszystko w tym samochodzie mi odpowiada tylko ten kolor biały trochę taki damski i brak 4WD.

Ktoś już korzystał?

#samochody #suzuki
qzety - Mam opcję odkupu od znajomego w miarę w rozsądnej cenie (~80K). Roczna Suzuki...

źródło: 1000014166

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 09.06.2026, 05:37:05 via Wykop
  • 480
każdy Mercedes 10 lat starszy będzie lepszy


@langer: xD Wiedziałem, że tego typu komentarz musi się kiedyś pojawić.
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa 09.06.2026, 10:21:46 via Wykop
  • 2
Ale ja się nie znam na motoryzacji pewnie, bo jeżdziłem różnymi autami, no ale nigdy nowym, więc pewnie nie rozumiem tego, że "nowe to pewne, a stare t osię ciągle psuje" XD


@11mariom: No chyba większa szansa, że dłużej posłuży bezproblemowo prawie nowe suzuki, niż 10-15 letni mercedes xD
Skoro ktoś się zastanawia nad suzuki, to raczej go nie obchodzą właściwości jezdne auta, i chce nim spokojnie jeździć z punktu
  • Odpowiedz
PavulonRazPavulonDwa
PavulonRazPavulonDwa
PavulonRazPavulonDwa
09.06.2026, 04:04:15
  • 634
Nasi polscy offroadowi tytani intelektu nie zawodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na kolana chamy bo inaczej pan offroadowiec Cię nie uratuje z powodzi ;)
#urojeniaoffroadowe
#quady
#polskiepato
#offroad
PavulonRazPavulonDwa - Nasi polscy offroadowi  tytani intelektu nie zawodzą ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: 53802

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 09.06.2026, 05:34:14 via Wykop
  • 57
I czasami pojawia się też patologia a quadach


@saib75: Jest odwrotnie - czasem pojawia się ktoś normalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ickE
ickE
08.06.2026, 05:39:34
  • 100
#gielda 90% portfela w Korei. Pewnie pytanie dlaczego? Jaki zrobił research? Lubię bibimbap i korean fried chicken. Jest fajna knajpa w Rzeszowie i mieli reklamę samsunga.
ickE - #gielda 90% portfela w Korei. Pewnie pytanie dlaczego? Jaki zrobił research? L...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 08.06.2026, 06:51:50 via Wykop
  • 2
Jest fajna knajpa w Rzeszowie


@ickE: Kurde, jadłem parę razy w under seulu, ale nie pomyślałbym, żeby brać to pod uwagę przy szukaniu śmieciuchów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
08.06.2026, 04:05:23
  • 67
Czekam na przystanku a tam 10 ukròw p----------h ze sobą na cały regulator i kilka ukraińskich dzieci jadących do szkoły. Fajną Polskę nam zgotowaliscie...

#ukraina #polska #polityka #wojna #niepopularnaopinia #zalesie
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 08.06.2026, 05:12:05 via Wykop
  • 8
Czekam na przystanku


@pearl_jamik: Odwalasz biedakowe rzeczy i dziwisz się, że cię spotykają dziwne rzeczy.
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
07.06.2026, 06:32:34
  • 187
to ten wypadek z wczoraj
śmiechu warte, chłop z trzeciego pasa zawrotkę robi
#przegryw #polskiedrogi #wypadek #trzecieoko
GoldenJanusz - to ten wypadek z wczoraj 
śmiechu warte, chłop z trzeciego pasa zawrot...

źródło: 1000034416

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 07.06.2026, 07:47:06 via Wykop
  • 56
@GoldenJanusz: Widzę, że kaudi z typowym podejściem "szypko ale bezpiecznie", bo on panuje zawsze nad sytuacją, ogarne auto w każdym zakręcie przy każdej prędkości. No tylko c--j z tego wszystkiego, skoro gdy ktoś inny popełni jakiś kretyński manewr, to on zostaje pociskiem lecącym bez żadnej kontroli. Ale tego Sebek już nie przewidzi podczas z-----------a. Oczywiście wina złotówy, co trzeba mieć we łbie, żeby takie zawracanie o-----ć, co nie umniejsza też
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa 07.06.2026, 08:57:09 via Wykop
  • 6
a mógł się zatrzymać, upewnić, że może wjechać bezpiecznie na skrzyżowanie. wysiąść i przepchnąć samochód na drugą strone ¯\(ツ)/¯


@apfelmoose: Mógł jechać z normalną prędkością. Wtedy przy ewentualnym zostaniu wybitym z wcześniej obranego kierunku jazdy przez inny pojazd, który coś o-----e, efekty p-------------a w coś są mniej spektakularne, i szansa na przeżycie rośnie. No ale spoko, obracaj wszystko w absurd, to sprawia że na pewno masz rację ¯\(ツ)/¯

pewnie radio
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa 07.06.2026, 09:25:34 via Wykop
  • 1
tak skrajny brak umiejętności rozpoznania ironii powinien być karany odebraniem praw do pisania w internecie


@neib1: No wybacz, przyznaję się do dysmózgii (-‸ლ). Ale na swoje usprawiedliwienie napiszę, że pod tematami o wypadkach i kolizjach ludzie piszą czasem na poważnie takie brednie, że czasem aż się nie chce domyślać, czy ktoś jajcuje, czy serio wypadł matce ze śliskiego kocyka
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa 07.06.2026, 09:54:08 via Wykop
  • 4
że to młody "Sebek"


@mcjq5: Wiek ofiar wypadku podano w artykule na którymś portalu, i to było 22 albo 23 lata.

w jaki sposób na podstawie poszarpanrgo gifa filmu na monitorze nagranego telefonem jesteś w stanie stwierdzić że kierujący przekraczał dopuszczalną prędkość?


Takim sposobem, że mam oczy. Kałdi praktycznie nie zareagowało na złotówę, której chwilkę zajęło przejechanie ze skrajnego prawego na lewy. Widoku nikt nie zasłaniał. FOV kamery zawsze przekłamuje
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa 07.06.2026, 10:36:57 via Wykop
  • 2
Winny jest tu jedynie pajac nawracający ze skrajnego prawego pasa


@rolnik_wykopowy: No tak, nie przypominam sobie, żebym pisał, że nie.
Tylko chyba nie załapałeś jednego o co mi chodziło: gdyby kierowca audi też nie łamał przepisów, to
a) miałby więcej czasu na zareagowanie na ewentualny błąd kogoś innego
b) efekty kolizji były by mniej dotkliwe, niezależnie od tego, co by się stało z autem po kolizji. Czy poszedłby na czołówkę
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa 07.06.2026, 12:01:25 via Wykop
  • 4
tam jest ograniczenie do 70. Druga sprawa to kto k---a spodziewa się samochodu robiącego zawrotkę z prawego pasa?


@GladysDelKarmen: Nikt się raczej nie spodziewa, chyba że ma jakąś paranoję.Ale jadąc 70, a nie 100 czy więcej, jak to Audi, łatwiej unikniesz kolizji z debilem, który robi taką zawrotkę, a jeśli nie unikniesz i się zderzycie, to jest większa szansa, że nic ci się nie stanie. O tym ciągle piszę.
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
06.06.2026, 16:02:30
  • 66
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 06.06.2026, 17:30:54 via Wykop
  • 8
@tomwick55: Ciekawe, czy cuckold który ją zabrał na wakacje i robi jej zdjęcia na insta/tiktoka wie jakie ona opisy wrzuca do tych zdjęć xD
  • Odpowiedz
MegaBigWin4
MegaBigWin4
06.06.2026, 13:16:16
  • 6
#polityka #ukraina #rosja #bekazlewactwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
MegaBigWin4 - #polityka #ukraina #rosja #bekazlewactwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: e6b14551c6fbc2089cb089411f22585e

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 06.06.2026, 14:52:20 via Wykop
  • 2
@MegaBigWin4: Dodaj jeszcze tag #bekazpodludzi, bo idealnie tam pasujesz.
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa 05.06.2026, 17:03:50
  • 16
#smiesznypiesek Takiego kawaler zamieszkuje mi na działce ROD
kptDoopa - #smiesznypiesek Takiego kawaler zamieszkuje mi na działce ROD

źródło: 1000012464

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
05.06.2026, 17:05:39 via Wykop
  • 3
@kptDoopa: piękny
  • Odpowiedz
Moron
Moron
Moron
05.06.2026, 17:57:14 via Wykop
  • 1
@kptDoopa: Jaszczurka zwinka
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa 05.06.2026, 11:52:06
  • 0
Czemu @elofrytki to frajer?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vieniasn
vieniasn
05.06.2026, 10:52:01
  • 26
trzeba zrobić buldak potem lekko dychnąć potem iść z psem potem dychnąć bardziej i pograć w co potem odgrzać pypca potem dychnąć ponownie a potem iść spać
vieniasn - trzeba zrobić buldak potem lekko dychnąć potem iść z psem potem dychnąć ba...

źródło: 1000055143

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kptDoopa
kptDoopa 05.06.2026, 11:44:06 via Wykop
  • 2
@vieniasn:Widze ze nie masz czasu dychnąć nawet na moment
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • Strona 2 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.03.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking