Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kill-9
kill-9

kill-9

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5057
  • Znaleziska 2139
  • Mikroblog 2918
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 19

314

Ukraińskie Panzerhaubitze będą naprawiane na Litwie

Pokaż treści 18+

Ukraińskie Panzerhaubitze będą naprawiane na Litwie

Litewskie ministerstwo obrony za pośrednictwem serwisu Twitter oznajmiło, że samobieżne armatohaubice PzH 2000 używane przez Ukraińców będą serwisowane na Litwie oraz że litewskie transportery opancerzone M113 już zmierzają na Ukrainę.

darosoldier
z
defence24.pl
dodany: 19.09.2022, 18:54:08
  • 29
  • #
    europa
  • #
    litwa
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojsko
kill-9
kill-9
kill-9 20.09.2022, 03:53:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pan_Buk: idź poszukaj śmiesznych filmików lepiej

550

Premier Indii do Putina: „To nie czas na wojnę”. Przełom?

Pokaż treści 18+

Premier Indii do Putina: „To nie czas na wojnę”. Przełom?

Podczas szczytu Szanghajskiej Organizacji Współpracy (SzOW) w Samarkandzie w Uzbekistanie Władimir Putin spotkał się z premierem Indii. - To nie czas na wojnę - upomniał rosyjskiego przywódcę Narendra Modi.

Poludnik20
z
polsatnews.pl
dodany: 17.09.2022, 04:36:34
  • 91
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    uzbeskistan
  • #
    putin
kill-9
kill-9
kill-9 17.09.2022, 11:09:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@minvt: nie dożyjesz
t.....o
t.....o
konto usunięte 16.09.2022, 09:04:08 via Android
  • 416
Wizualizacja nowego biura u mnie w #pracbaza. Od nowego roku będziemy tak siedzieć, muszę się zatem poradzić: które biurko byście zajęli? Myślę o tym skrajnym po prawej.
#korposwiat
t.....o - Wizualizacja nowego biura u mnie w #pracbaza. Od nowego roku będziemy tak s...

źródło: comment_1663319048R2pudecA56S7oOfpityCi0.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 16.09.2022, 11:52:08
  • 0
@tanie_wino: jaki rak
  • Odpowiedz
MisiekD
MisiekD
16.09.2022, 04:58:01
  • 0
@MisiekD:
Jak ze ścieżki /home/pi/essa/from/A4_600dpi/ wydobyć sam ciąg znaków A4_600dpi oraz słowo essa w Bashu? Próbuję różnymi metodami i prefixami/sufiksami, ale nic nie działa :/

#linux #raspberrypi #raspberry #komputery #terminal #bash #programowanie #ubuntu #debian
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 16.09.2022, 05:10:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MisiekD: bash cut pattern from string
  • Odpowiedz

2816

USA przejmuje pałeczkę w Armenii

Pokaż treści 18+

USA przejmuje pałeczkę w Armenii

Rosja straciła zdolność do kontroli sytuacji na Kaukazie, czego efektem jest wojna w Armenii, dlatego w najbliższy weekend Nancy Pelosi odwiedzi Erywań by rozmawiać z władzami kraju. (ang.)

Manah
z
politico.com
dodany: 15.09.2022, 20:25:50
  • 180
  • #
    ukraina
  • #
    kaukaz
  • #
    armenia
  • #
    usa
  • #
    rosja
kill-9
kill-9
kill-9 15.09.2022, 21:22:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
Widzę usy jadą grubo. Nie chcą powtórki zimnej wolny tylko rozjechać gnojna szybko. Tak trzymać .
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kill-9
kill-9
kill-9 15.09.2022, 14:27:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#pgg koniec biegu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9
Autor
15.09.2022, 14:29:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kaktusowyAloes: w maju
(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz

3700

Anna Moskwa: "17 stopni w domu? To zdrowe dla organizmu"

Pokaż treści 18+

Anna Moskwa: "17 stopni w domu? To zdrowe dla organizmu"

Anna Moskwa w wywiadzie przyznała, że sama jakiś czas temu obniżyła w domu temperaturę do „17 stopni w przestrzeniach wspólnych i 19 stopni w bardziej użytkowanych”. Zapewniła też, że „można się przyzwyczaić” i taka temperatura w domu jest zdrowa dla organizmu.

Szewczenko
z
energia.rp.pl
dodany: 15.09.2022, 11:18:49
  • 566
  • #
    polska
  • #
    energetyka
  • #
    ogrzewanie
  • #
    prad
  • #
    bekazpisu
kill-9
kill-9
kill-9 15.09.2022, 12:27:05
  • 8
@twar: Kupiłem sobie węgiel za swoje pieniądze i jak będę chciał, to będę w domu miał i 30. I c---a Cię to interesuje!

5300

Po przekroczeniu 2000 kWh cena leci w kosmos. Z 0,4 do 2zł!

Pokaż treści 18+

Po przekroczeniu 2000 kWh cena leci w kosmos. Z 0,4 do 2zł!

Tak jak można było przewidzieć, po przekroczeniu 2000 kWh cena leci w kosmos. Z 0,4 do 2zł! Przecież to zwyczajne złodziejstwo. Bandycki, antypolski rząd. Jednocześnie ten limit WYCINA Z GRY elektryczne ogrzewanie i elektryczne samochody! :) 

maxPL
z
wykop.pl
dodany: 14.09.2022, 11:11:36
  • 1482
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    energetyka
  • #
    inflacja
kill-9
kill-9
kill-9 14.09.2022, 11:31:42
  • 891
@LandrynkowyKalabrakSpustoszenia: @Gensek:
- ciuchy potreningowe?
- grill?
- akwaria?
Wam się w głowach p----------o? Jak was na to stać to płacić bogacze p--------e!
kill-9
kill-9
kill-9 13.09.2022, 09:30:56
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

staryalejary11
staryalejary11
13.09.2022, 09:50:28
  • 0
@kill-9

Co? Przecież cena dobra jak na dzisiejsze czasy.
  • Odpowiedz
melba
melba
13.09.2022, 10:12:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kill-9: moze po sprzedaży trzeba zapytać US czy wszystko się zgadza z VATem itp.
  • Odpowiedz

384

Piękne trafienie granatem z drona

Pokaż treści 18+

Piękne trafienie granatem z drona

Szkoda tylko, że czołg ewidentnie opuszczony ;)

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 12.09.2022, 19:06:29
  • 60
  • #
    europa
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
kill-9
kill-9
kill-9 13.09.2022, 04:59:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
@Ravenlot: weź im to powiedz

735

USA rozważają wysłanie nowoczesnych czołgów na Ukrainę

Pokaż treści 18+

USA rozważają wysłanie nowoczesnych czołgów na Ukrainę

Pentagon rozważa przeniesienie nowoczesnych czołgów bojowych w stylu zachodnim na Ukrainę i wzywa innych sojuszników, by zrobili to samo.

51431e5c08c95238
z
defbrief.com
dodany: 12.09.2022, 12:39:34
  • 187
  • #
    swiat
  • #
    europa
  • #
    usa
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
kill-9
kill-9
kill-9 12.09.2022, 14:01:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@alexmich: weź zadzwoń i im to powiedz
kill-9
kill-9
kill-9 12.09.2022, 09:55:31
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9
Autor
12.09.2022, 09:58:57
  • 3
@Ksemidesdelos: Tylko komu Twoja nerka jak szpitale nie wykonują zbiegów :D
  • Odpowiedz

3

Kupiłeś węgiel w PGG? Dostawa nie jest tania. Ile kosztuje transport węgla?

Kupiłeś węgiel w PGG? Dostawa nie jest tania. Ile kosztuje transport węgla?

Dostawa węgla do domu to drugi etap bardzo trudnego zakupu surowca z PGG. Szczęśliwcy, którym się to udało, muszą teraz wybrać dostawcę. Spółka wprowadziła kwalifikowanych dostawców, co ma znacznie ułatwić odbiór kupionego węgla i usunąć po drodze pośredników, którzy podnoszą ceny...

raul7788
z
deccoria.pl
dodany: 12.09.2022, 04:42:50
  • 5
  • #
    pgg
  • #
    wegiel
kill-9
kill-9
kill-9 12.09.2022, 06:40:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hijack5671: akurat tutaj bym powiedział, że cena jest atrakcyjna.
kill-9
kill-9
kill-9 12.09.2022, 09:33:30
  • 1
@kill-9: a czy tej cenie nie ma transportu z kopalni?
kill-9
kill-9
kill-9 11.09.2022, 12:16:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gdzie siatkówka za free w internecie tak żeby na tv z androidem zobaczyć?

#pytanie #siatkowka #sport #internet
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tondo
tondo
11.09.2022, 12:19:02 via iOS
  • 0
@kill-9: Tvp sport
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 10.09.2022, 08:53:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

399

Przedstawiciel elitarnej rosyjskiej dywizji Kantemirowska

Pokaż treści 18+

Przedstawiciel elitarnej rosyjskiej dywizji Kantemirowska

Wybitny przedstawiciel elitarnej rosyjskiej dywizji Kantemirowska, która dekorowała defilady wojskowe na Placu Czerwonym, teraz nie potrafi wyjaśnić, co robi na ziemi ukraińskiej.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 09.09.2022, 12:41:54
  • 30
  • #
    swiat
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
kill-9
kill-9
kill-9 09.09.2022, 17:59:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • -3
Na pal i wywiesić przy drodze! Ale żywcem.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kill-9
kill-9
kill-9 08.09.2022, 13:42:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

482

Dania wysyła czołgi do Estonii. "Wzmacniamy wschodnią flankę NATO"

Pokaż treści 18+

Dania wysyła czołgi do Estonii. "Wzmacniamy wschodnią flankę NATO"

Siły zbrojne Danii poinformowały w środę o wysłaniu 14 czołgów Leopard 2A7 do Estonii, aby wzmocnić wschodnią flankę NATO. Pojazdy pancerne wraz ze 160 żołnierzami wejdą w skład grupy bojowej dowodzonej przez Brytyjczyków.

Kolekcjoner_dusz
z
pap.pl
dodany: 07.09.2022, 13:07:11
  • 16
  • #
    europa
  • #
    dania
  • #
    rosja
  • #
    estonia
  • #
    wojna
  • #
    nato
kill-9
kill-9
kill-9 07.09.2022, 15:47:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: a dlaczego bez zgody producenta? Rozumiem, że z powodu tego, że producent traktuje to jako odsprzedaż sprzętu i przekazania nieplanowanej wiedzy o sprzęcie której nikt nie zaplanował?
kill-9
kill-9
kill-9 07.09.2022, 15:56:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@skitarii: clear.

Ale to nie sam producent określą, tylko rząd państwa producenta rozumiem.

1

Strach przed pierwszą pracą

Witam czytelników Złożyłem swoją pierwszą aplikację do pierwszej pracy, gość do mnie zadzwonił, ale nie odebrałem ze strachu, jestem zmotywowany, ale boję się oddzwonić.  Jak się przełamać żeby zadzwonić i co mu powiedzieć?

Ashizura
z
wykop.pl
dodany: 07.09.2022, 11:05:38
  • 6
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
kill-9
kill-9
kill-9 07.09.2022, 11:23:13
  • -1
Ja p------e. Idź do mamy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

8

Zaskoczenie na rynku ropy. Zapadła decyzja OPEC.

Zaskoczenie na rynku ropy. Zapadła decyzja OPEC.

Kraje OPEC+ zadecydowały o niedużym cięciu produkcji ropy w październiku. To decyzja odwrotna od tego, czego spodziewał się rynek i od pierwotnego planu państw zrzeszonych w tej organizacji. Ruch ten ma powstrzymać spadek cen ropy.

konradpra
z
money.pl
dodany: 05.09.2022, 17:04:06
  • 18
  • #
    ekonomia
  • #
    ropa
  • #
    paliwo
  • #
    arabiasaudyjska
kill-9
kill-9
kill-9 06.09.2022, 11:58:06
  • 1
Ruch ten ma powstrzymać spadek cen ropy.

Czyli w obliczu kryzysu energetycznego na całym świecie, rosnącej inflacji d---------ć jeszcze społeczeństwu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 25
  • Strona 13 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.08.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking