Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kill-9
kill-9

kill-9

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5057
  • Znaleziska 2139
  • Mikroblog 2918
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 19

12

Rząd rozważa zamrożenie cen prądu w 2023 roku dla niektórych odbiorców

Pokaż treści 18+

Rząd rozważa zamrożenie cen prądu w 2023 roku dla niektórych odbiorców

"Rozważamy zamrożenie cen energii na pewnym poziomie, ale tylko do jakiegoś pułapu zużycia. Ci, którzy są bardziej zamożni, stać ich na to, żeby korzystać z energii elektrycznej bez oszczędzania, żeby płacili więcej. Ale za to ci, którzy mają płytsze portfele mniej."

astri
z
bankier.pl
dodany: 05.09.2022, 14:11:14
  • 19
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    inflacja
  • #
    gospodarka
  • #
    energetyka
  • #
    ekonomia
kill-9
kill-9
kill-9 06.09.2022, 11:38:45
  • 0
Czyli babcia z dziadkiem, którzy używają TV i lodówki na co dzień będą płacić mniej. A ciebie bogaczu jak stać na konsole i komputer i przekraczasz min. socjalne zużycia prądu płać więcej na nich.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

okretowy_sanitariat
okretowy_sanitariat
17.08.2022, 19:02:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy, czy coś się w ostatnim tygodniu wydarzyło na rynku mleczarskim, że pięć dni temu płaciłem w Lidlu za masło 9,99 a dziś za to samo chcieli 11,50?

#lidl #inflacja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 18.08.2022, 04:51:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@okretowy_sanitariat: stało się że branża mleczarska wykminila że można wymyślić powód i podnieść ceny bo ludzie i tak już się pogubili
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 17.08.2022, 05:10:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Żarcie kanapek i innych pudełek w komunikacji miejskiej powinno kończyć chlapem w ryj. Co za bydło .

#buraki #komunikacjamiejska #polakicebulaki #polakirobaki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 16.08.2022, 11:39:50
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

63274682374
63274682374
63274682374
16.08.2022, 12:32:52
  • 0
@kill-9: Ja już rodzinę i rodzinę rodziny obkupiłem na dwa sezony do przodu.
  • Odpowiedz
Randallsrandal
Randallsrandal
Randallsrandal
16.08.2022, 14:55:35
  • 0
@kill-9: dzisiaj z rana zamówiłem orzech workowany po 2900. Boli jak cholera, a bo cały miesiąc tyrania w dojczlandzie idzie na opał. A jeszcze drewna przydałoby się dokupić. Wielki Czarny CH w żope rządzących...
  • Odpowiedz
Dlugi_1111
Dlugi_1111
12.08.2022, 11:50:03
  • 3
Jak myślicie, jakie tematy wyciągnie PiS,żeby przykryć temat #katastrofaekologiczna na #odra? LGBT, aborcja, Unia Europejska czy putin?
Już jest mowa o Trzaskowskim w Warszawie, ale jednak zabicie rzeki rtęcią jest większym przegięciem.
#odra
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 12.08.2022, 11:52:37
  • 2
@Dlugi_1111: skoro zastanawiamy się, co wyciągną, żeby przykryć temat Odry. To pomyśl w drugą stronę. Co chcą przykryć tematem Odry?
  • Odpowiedz
bizonsky
bizonsky
12.08.2022, 11:15:18 via Android
  • 232
Sprzedam ryby, mix gatunków rzecznych, 5zl za kilogram.

#handel #ogloszenie #odra
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 12.08.2022, 11:16:46
  • 1
@bizonsky: Chciałeś zabłysnąć, czy liczyłeś na plusy za śmieszny tekst?
  • Odpowiedz
soyunmago
soyunmago
soyunmago
10.08.2022, 08:30:00
  • 3
Podobno jednak osoby, które kupiły do tej pory węgiel w PGG nie będą mogły ubiegać się o dodatek węglowy.

Ja i kilka osób z tagu pytaliśmy o to na Wykopie i niektórzy, w tym ja, twierdzili, że ten artykuł 2 pkt 5 ustawy o dodatku ( https://orka.sejm.gov.pl/proc9.nsf/ustawy/2471_u.htm ) dotyczył składów węglowych, które zgodzą się sprzedawać po najwyżej 996,60 zł, ale naczelny strony Subiektywnie o finansach dziś twierdzi, że jednak klienci PGG trzech
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 10.08.2022, 09:39:28
  • 0
@soyunmago: To jest jakiś żart? Czyli to, że udało mi się zakupić węgiel w czerwcu, bo starałem się to zrobić. Zapłaciłem z transportem ponad 2k więcej niż standardowo ma mnie wykluczać z tego programu? A mój sąsiad, który węglem nie pali i węgla nie kupi, bo pali drewnem i kupował je rok, czy dwa lata temu dostanie dodatek i p----------i go na wódeczkę?
  • Odpowiedz
Bocian11a
Bocian11a
Bocian11a
09.08.2022, 20:01:33
  • 0
zamiast zaje fanpage PGG negatywnymi komentarzami za to co dzisiaj odjeb to siedzicie cicho jak myszy pod miotła..B
#pgg
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 10.08.2022, 04:53:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bocian11a: a co się stało? Kupiłem w maju więc słabiej śledzę temat.
  • Odpowiedz
Kick_Ass
Kick_Ass
08.08.2022, 06:29:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1840
#c-----------o #aleakcja #zalesie #zonabijealewolnobiega

Słuchajcie co się o------o, starszy syn (11l) poszedł na nockę do kolegi z bloku, (15l) zwykle nic się nie działo ,potrafili sobie wyjść w nocy na dwór, ale zwykle siedzieli i grali.

O 4 w nocy stukanie do drzwi, stara się zerwała, otwiera , a tam męski głos "Czy to pani syn?" Momentalnie się rozbudziłem, gdy weszło dwóch rosłych policjantów z młodym.
  • 192
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 08.08.2022, 12:56:47
  • 0
@kurtyzany: To żeś wychował synalka. Nie ma co.
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
30.07.2022, 19:05:10 via AMWv2
  • 0
#anonimowemirkowyznania
Mirki, jestem w przedziale 18-25 lat i zastanawiam się nad swoją przyszłością jeśli chodzi o pieniądze.
Zarabiam stabilnie ponad 5000 PLN co miesiąc, uzbierane mam ponad 35 tysięcy, dodatkowo w inwestycjach głównie w krypto na ten moment mam jakieś 7 tysięcy, systematycznie uśredniam i zapominam.
Suma moich wydatków uśredniona w miesiącu to jakieś 1.5 tysiąca (czasami coś też dojdzie) z czego 500 zł to inwestycje, dokładanie się do domu 500 zł
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 02.08.2022, 09:30:51
  • 0
dokładanie się do domu 500 zł


@AnonimoweMirkoWyznania: Mama utrzymuje rozumiem?
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 08.08.2022, 04:36:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanPrezes_PL: wiesz ile rzeczy się robi w arabskich krajach?
  • Odpowiedz
pawelgie
pawelgie
pawelgie
04.08.2022, 15:27:33
  • 2
Mordy, miejcie świadomość że część z was się nie załapie na węgiel z PGG a wrześniowe noce bywają zimne ( ͡° ͜ʖ ͡°) niewiele sesji zostało w sierpniu a jeszcze dodając do tego czas na odbiór to nieciekawie się robi z terminem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pgg #wegiel
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 04.08.2022, 15:34:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelgie: to co proponujesz?
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 04.08.2022, 17:54:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelgie: nikt tego nie planuje w żaden sposób rozwiązać. Dostali po 3k i morda tam węgla nie wydrukują.
  • Odpowiedz
Leszcz_Bagienny
Leszcz_Bagienny
04.08.2022, 14:30:07
  • 0
Ej jak sie dostanie bana to co mozna zrobic xd?
#pgg
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 04.08.2022, 14:32:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Leszcz_Bagienny: marznąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 04.08.2022, 11:12:54
  • 1
Mirasy od webu głównie. Szukam albo pluginu nieopartego o WooCommerce lub innego sposobu, aby w Wordpress po kliknięciu w link z plikiem PDF na stronie wygenerował się on z loginem użytkownika, który go otwiera. Jakie macie rozwiązania na to?

#webdev #stronywww #cms #wordpress #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zolwik89
zolwik89
03.08.2022, 20:04:34 via Android
  • 0
#akwarystyka

Odpaliłem dla dzieciaka zbiornik 60l
Jaka obsadę zrobić? Neony, fantom,, Danio, jakąś kosiarkę na dół?
Miałem bardzo dawno akwarium, zapomniałem już co i jak :/

Btw jakby ktoś miał ładny korzeń, proszę priv
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 03.08.2022, 20:15:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zolwik89: kosiarka dorasta do 15cm więc zbiornik jest za maly. Ogólnie jest za mały na większość ryb. Ewentualnie para ramirez i małe stado neonów lub prystelek. Nic poza tym.
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 03.08.2022, 20:16:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiszczak: sam wchodzisz w interakcje z właścicielem ryba to nie twoją stara.
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 04.08.2022, 03:54:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zolwik89: i to jest najwikszy błąd ludzi zakładających akwarium do ozdoby jak kwiaty z marketu
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 04.08.2022, 03:54:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiszczak: nie, ja spać poszedłem. Widać, ktoś cię bardzo lubi.
  • Odpowiedz
m.....t
konto usunięte 24.07.2022, 07:37:26
  • 4
Ciekawe zjawisko zaobserwowałem xd. Otóż, w biedronce były zawsze takie pomidorki paprykowe pakowanie w taki kubełek 500g. Kosztowały zawsze 8,99, albo 9,99, na promocji coś 7,99. Jak były za 7,99 to kupowałem, jak po 9,99 to też kupowałem ale bardzo rzadko. Początkiem roku ich cena wzrosła do 12,99 i po prostu przestałem już kupować całkowicie bo stwierdziłem, że to za dużo i szkoda kasy. Teraz znowu widzę, że cena wynosi 9,99 i
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 26.07.2022, 05:09:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlodyernest: mechanizm ten nazywa się deflacją i następuje po szczycie inflacyjnym.
  • Odpowiedz
V.....m
V.....m
konto usunięte 25.07.2022, 13:38:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 25.07.2022, 13:57:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Von_Kaevum: zawsze bawi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 25
  • Strona 14 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.08.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking