kill-9
Czyli babcia z dziadkiem, którzy używają TV i lodówki na co dzień będą płacić mniej. A ciebie bogaczu jak stać na konsole i komputer i przekraczasz min. socjalne zużycia prądu płać więcej na nich.

"Rozważamy zamrożenie cen energii na pewnym poziomie, ale tylko do jakiegoś pułapu zużycia. Ci, którzy są bardziej zamożni, stać ich na to, żeby korzystać z energii elektrycznej bez oszczędzania, żeby płacili więcej. Ale za to ci, którzy mają płytsze portfele mniej."
zKomentator
od 08.08.2020
Rocznica
od 11.02.2026
Mikroblogger
od 23.10.2019
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking