#koronawirus ludzi w sklepach znowu p----------o. Co za naród. Gnijcie robaki i niech to się już skoczy. (╯°□°)╯︵ ┻━┻
kill-9 via Wykop Mobilny (Android)
Komentator
od 08.08.2020
Rocznica
od 11.02.2026
Mikroblogger
od 23.10.2019
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Do piątku przywiduje zwiększenie obostrzeń, w przyszłym tygodniu już lockdown.
#koronawirus
źródło: comment_1603145760vEExqAg2tkZWQgEMc2DOE9.jpg
Pobierz