Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
interCooler

interCooler

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4311
  • Znaleziska 3792
  • Mikroblog 519
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11

618

Tak władza postrzega wirusa

Tak władza postrzega wirusa

Zrobiłem krótki film pokazujący jak rządzący postrzegają koronawirusa i wyjaśniający dlaczego szykanują niezagrażających nikomu ludzi. To chyba jedyne "racjonalne" wyjaśnienie karania samotnych spacerowiczów czy rowerzystów mandatami po kilka tysięcy złotych. Wykopcie żeby walczyć z tą paranoją.

mathix
z
youtube.com
dodany: 13.04.2020, 07:46:29
  • 138
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
  • #
    2019ncov
  • #
    silniwobecslabych
  • #
    tworczoscwlasna
interCooler
interCooler 13.04.2020, 14:07:35 via Android
  • 0
@Pantokrator z tymi lasami to nie jest tak że jest za sucho, a jak jest sucho to zagrożenie pożarowe i zazwyczaj wtedy nie można się szlajać czy jest korona czy też nie. Ostatnio kopałem dziurę w ogrodzie to sucho w c--j jest.

589

Historia X-kom i uszkodzony TV

Historia X-kom i uszkodzony TV

Witam serdecznie. Chciałbym podzielić się z Wami moją niemiłą przygodą z firmą x-kom i kupnem TV przez ich sklep online. Liczę że może ktoś z Was miał podobne problemy i będzie w stanie mi pomóc w dalszych działaniach na rzecz otrzymania odszkodowania od firmy która stara się mnie po prostu...

Bobrucznik
z
wykop.pl
dodany: 08.04.2020, 08:47:59
  • 139
  • #
    xkom
  • #
    reklamacja
interCooler
interCooler 09.04.2020, 11:18:38 via Android
  • 1
@Bobrucznik ja miałem podobną sytuację w komputronik, kurier przywiózł mi monitor w czwartek, rozpakowałem go ze 2 godz później (opakowanie całe), pacze matryca r-------a, następnego dnia zgłosiłem reklamację w dhl, zadzwoniłem na infolinię komputronika umówiłem kuriera po odbiór monitora. Kurier zabrał we wtorek następnego tygodnia, oddali kasę za jakiś czas i po temacie. Jak zobaczyłem uszkodzoną matrycę to już widziałem oczami wyobraźni jak się będę musiał dopominać o swoje, a tu

381

Kończy Ci się prawo jazdy? Nowe wyrobisz dopiero po ustaniu stanu epidemii

Kończy Ci się prawo jazdy? Nowe wyrobisz dopiero po ustaniu stanu epidemii

Rząd w ogłoszonym dziś projekcie ustawy poprawiającej Tarczę Antykryzysową wprowadza duże i ważne zmiany dla kierowców. Dotyczą one między innymi kończącego się terminu prawa jazdy i badań psychologicznych dla kierowców zawodowych.

murarz13
z
rmf24.pl
dodany: 07.04.2020, 17:13:48
  • 130
  • #
    polska
  • #
    covid19
  • #
    koronawirus
  • #
    prawojazdy
interCooler
interCooler 08.04.2020, 09:29:09 via Android
  • -2
@OsraneMajtyXD w telefonie większość aplikacji Cię śledzi i nie masz z tym problemu? XD

749

Program 500+ - rodzice za, bezdzietni przeciw

Program 500+ - rodzice za, bezdzietni przeciw

1 kwietnia mijają 4 lata od wprowadzenia rządowego Programu „Rodzina 500+”. Rocznica przypada w samym środku zamieszania związanego z epidemią koronawirusa, które poza konsekwencjami zdrowotnymi jeszcze większe skutki może mieć dla kieszeni Polaków. Pomoc z programu 500 plus podratuje...

Logan00
z
prnews.pl
dodany: 01.04.2020, 13:48:37
  • 435
  • #
    polska
  • #
    500plus
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
interCooler
interCooler 02.04.2020, 14:39:34 via Android
  • 1
@helmutt a co jeżeli debil będzie decydował kogo sterylizować?

3377

TVP usuwa z sieci wszystkie materiały archiwizujące wpadki "Szkoły z TVP"

Pokaż treści 18+

TVP usuwa z sieci wszystkie materiały archiwizujące wpadki "Szkoły z TVP"

Embedy z YouTube i Streamable pokasowane. Są alternatywne źródła?

Kotznapedemjonowym
z
instalki.pl
dodany: 02.04.2020, 09:42:24
  • 237
  • #
    tvpis
  • #
    szkolaztvp
  • #
    szkola
  • #
    heheszki
  • #
    bekazpisu
  • #
    tvp
interCooler
interCooler 02.04.2020, 10:41:29 via Android
  • -3
@Khaine ja twierdzę po protestach nauczycieli z 2019 roku że większość to dzbany, z PIS PO czy c--j wie czego
p.....2
konto usunięte 11.01.2020, 11:47:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#detailing #lakiernictwo
Trzeba tutaj malować cały element?
p.....2 - #detailing #lakiernictwo 
Trzeba tutaj malować cały element?

źródło: comment_QQi1tMxFyg2Mc1hRpeWbTZt79i4Jacr4.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

interCooler
interCooler 12.01.2020, 12:23:53 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

933

Kurierzy firmy DPD nie mają obowiązku doręczania paczek

8.6.3 Zleceniodawca (...) przyjmuje do wiadomości, iż DPD zastrzega sobie prawo do skierowania Przesyłki do Punktu DPD Pickup (...) wcześniej niż po dwóch nieudanych próbach doręczenia i z tego tytułu Zleceniodawcy lub działającemu w jego imieniu Nadawcy nie przysługują żadne roszczenia.

konto usunięte
z
dpd.com.pl
dodany: 13.12.2019, 15:54:48
  • 384
  • #
    polska
  • #
    kurier
  • #
    dpd
  • #
    kurierzy
  • #
    paczki
  • #
    wysylanie
interCooler
interCooler 14.12.2019, 11:23:18 via Android
  • 1
@SchrodingerCat to zależy od kuriera, ja sobie akurat chwale dpd, większość paczek dociera przed 9, a kurier jest u nas w pracy jak członek rodziny, jak paczka zapłacona wchodzi do biura zostawia i wychodzi. Wódkę z nim można pić XD. Tak więc wszystko zależy od ludzi.
k.....5
konto usunięte 11.12.2019, 14:14:35
  • 0
Dyskutowałem z kolegą na temat samochodu i tak zeszło na temat poprawek blacharsko-lakierniczych. Są tu jacyś #lakiernik którzy są w stanie powiedzieć jaki kolor jest najtrudniejszy do "dobrania" pod samochód? Ja zakładam, że czerwony bo tego koloru jest tyle odcieni, że głowa mała ale mogę się mylić.
#motoryzacja #lakiernictwo #mechanikasamochodowa #blacharstwo
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

interCooler
interCooler 12.12.2019, 16:35:39 via Android
  • 0
@kurzi5 praktycznie każdy kolor moze sprawić problemy, każdy system mieszalnika ma swoje odcienie, podstawa w różnych firmach (sikkens, debber itd.) są inne. Ciśnieniem też możemy zmienić odcień bazy, warstwami, ale są klory np VW la7w(srebro) że wchodzi z gotowej puszki(dyna) na strzala w 99%. Najtrudniejsze są chyba zwykle białe, czerwone z reguły słabo kryją no i 3 warstwowe mogą sprawić jakiś tam problem
  • Odpowiedz

838

Stosy paczek obok przepełnionego Paczkomatu na Ursynowie. "Leżały na ziemi..."

Stosy paczek obok przepełnionego Paczkomatu na Ursynowie. "Leżały na ziemi..."

Kilkaset paczek leżących na chodniku, murku i w krzakach - taki widok zastały osoby, które w mikołajkowy wieczór chciały odebrać swoje zamówienia z Paczkomatu na Ursynowie. Paczki z powodu przepełnionego punktu odbiorów miały czekać w samochodzie kuriera. Mężczyzna został już zwolniony...

Szewczenko
z
metrowarszawa.gazeta.pl
dodany: 06.12.2019, 23:32:28
  • 218
  • #
    polska
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
interCooler
interCooler 07.12.2019, 15:38:30 via Android
  • 0
@An_D we Wrocławiu ciągle nowe stawiają, jeden koło drugiego, kiedyś miałem jeden do wyboru w pobliżu domu, teraz mam z 5, ostatnie 2 postawili w ciągu ostatniego miesiąca xD
Fahren
Fahren
02.12.2019, 12:51:36
  • 0
Przymierzam sie do pomalowania kilku elementów w golfie II , lakier akrylowy . Przeglądam forum o lakiernictwie i jest dużo informacji sprzecznych - jak to zawsze bywa na takich forach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czy stary lakier wystarczy , ze zmatuje i położe nową baze czy trzeba dać na cale elementy podkład ?
Podkład będzie tylko w miejscach gdzie były lekkie naprawy szpachlą

#lakiernictwo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

interCooler
interCooler 03.12.2019, 16:34:26 via Android
  • 0
@Fahren wszystko zależy od stanu elementu, czasami podklad kładzie się na cały element, a bywa tak że tylko częściowo, zależy co chcesz uzyskać
  • Odpowiedz
interCooler
interCooler 04.12.2019, 15:51:07 via Android
  • 0
@Fahren żeby było dobrze zrób tak: wyczyść rdzę, ewentualne spawanie ubytków, czyli ogólnie blacharskie robótki, na miejsca gdzie była rdza/gola blacha epoksyd i na to ewentualnie szpachla jeśli trzeba, po szpachlowanie podkład, czy na całe elementy to zależy od uszkodzeń, możesz lecieć po całości. Co do malowania baza + klar napewno będzie trwalsze ale droższe, akryl po czasie wyplowieje. Aby uniknąć różnicy w kolorze przed malowaniem baza kladziesz podkład mokro w
  • Odpowiedz

634

Poznań: nie żyje 8-latka potrącona przez samochód

Poznań: nie żyje 8-latka potrącona przez samochód

Dziewczynka przechodziła przez pasy w biały dzień. Nadal panuje w Polsce pogląd że to pieszy ma się spodziewać śmierci w każdym momencie a nie kierowca zachować wszelką uwagę.

Saeglopur
z
epoznan.pl
dodany: 28.11.2019, 15:22:34
  • 548
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    poznan
  • #
    wypadek
  • #
    samochody
  • #
    bezpieczenstwo
interCooler
interCooler 28.11.2019, 18:26:28 via Android
  • -5
Wczoraj skręcalam w podporządkowana w prawo, na podporządkowane stał samochód z zamiarem skrętu w prawo, z jego prawej chodnikiem na pełnym gazie biegnie dzieciak, widok zasłania mu samochód, gdybym nie miał oczu dookoła głowy i nie dostrzegł go wcześniej uderzył bym go, przejścia tam nie było, zaczynała się strefa z ograniczeniem do 30. Wniosek taki jest ze dzieciaki w ogóle nie są edukowane jak mają się zachowywać przechodząc przez drogę, gdyby było
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

interCooler
interCooler 28.11.2019, 20:02:04 via Android
  • 2
@errorek95 jeżeli piszy nie widzi gdzie biegnie bo widoczność zasłania mu samochód, i wyskakuje zza samochodu, też nie ma pierwszeństwa o ile pamięć mnie nie myli, albo mieć nie powinien na logikę. Póki co samochodem jeżdżę z 10 lat i zero kolizji z samochodami czy pieszymi ( ͡º ͜ʖ͡º)
Yudep
Yudep
25.11.2019, 09:14:37 via Zakop
  • 0
Mirki znalazłem części do samochodu z tym samym kolorem czerni tylko bez metalika, czy będzie duża różnica w kolorze zakładając bez malowania ? #motoryzacja #pytanie #lakiernictwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

interCooler
interCooler 25.11.2019, 17:44:36 via Android
  • 1
@Yudep kup pod kod koloru, jest szansa że będzie pasowało, ale miej na uwadze że jeden kolor potrafi mieć parę odcieni. Inna sprawa że jak nawet kupisz pod kolor, to i tak kurier p--------e paczka ze trzeba będzie lakierowac
  • Odpowiedz
d.....E
d.....E
konto usunięte 20.11.2019, 20:28:19 via iOS
  • 0
Ile będzie mi wołał lakiernik za takie małe gówienko?
#lakiernictwo #samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa
d.....E - Ile będzie mi wołał lakiernik za takie małe gówienko?
#lakiernictwo #samoch...

źródło: comment_Lqy3xtRFbThRudVgceTMqeCyn71D3O16.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

interCooler
interCooler 20.11.2019, 21:47:47 via Android
  • 1
@drillResE demontaż, spawanie ewentualne, lakierowanie, montaż, 600-800 zł, zrobisz może gdzieś taniej na wsi w stodole, ale z jakością może być różnie :)
  • Odpowiedz
Robie_fikolki
Robie_fikolki
20.10.2019, 12:19:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki ile orientacyjnie może kosztować naprawa takiego uszkodzenia. W skrócie kiedyś było uderzone przodem, maska się cofnęła i dotknęła słupków. Nie chcę żeby rdza się rozprzestrzeniała. Chciałbym znać koszt orientacyjny żeby wiedzieć czy lakiernik ze mnie nie zdziera

#lakiernictwo #samochody #pytanie #motoryzacja
Robie_fikolki - Mirki ile orientacyjnie może kosztować naprawa takiego uszkodzenia. W...

źródło: comment_fPI1ABBftMISoEWek6r6EzrCouDIX7mz.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

interCooler
interCooler 21.10.2019, 17:07:19 via Android
  • 1
@Robie_fikolki 150-250 zł za jeden słupek
  • Odpowiedz
Piorunian
Piorunian
01.10.2019, 14:09:20
  • 0
Mirki - co poszło nie tak? Oddałem element do lakierowania 2 tygodnie temu, po tygodniu czasu u lakiernika i co najmniej 3 dobach na wyschnięcie odebrałem. Wszystko pięknie do czasu aż w ostatnią sobotę rano po nocnym deszczu na całym elemencie pojawiły się mleczne plamy w miejscach gdzie stały krople deszczu a cała powierzchnia nowego lakieru stała się jakby mętna i różniła się mocno od reszty samochodu. Zwróciłem auto do lakiernika. Zagwarantował,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

interCooler
interCooler 04.10.2019, 10:34:06 via Android
  • 1
@Piorunian przyczyną będzie najprawdopodobniej brak utwardzacza, lub za mało, klar wysechl ale nie utwardzil się. Trzeba '' dokopac" się teraz do podkładu i lakierowac ponownie. Z biegiem czasu lakier popęka prawdopodobnie.
  • Odpowiedz
Karol4722
Karol4722
18.09.2019, 15:50:33 via Android
  • 1
#samochody #blacharstwo mam coś takiego. Jest jakaś szansa na to że to się wyklepie? Drzwi zawsze można kupić ale co z progiem i nadkolem? Ile to by mniej więcej kosztowało?
Karol4722 - #samochody #blacharstwo mam coś takiego. Jest jakaś szansa na to że to si...

źródło: comment_V75W0SqxwobteB18YIFw7yQioc7gzDrQ.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

interCooler
interCooler 20.09.2019, 17:11:16 via Android
  • 0
@Karol4722 części do tego auta, drzwi ze 200, błotnik 500, naprawa blacharska 1500-2000, lakier 1300-1500, nie liczę zawieszenia poduszek itd , jeżeli auto mechanicznie jest ok to rób, ale ogólnie nie opłaca się.
  • Odpowiedz
highlander
highlander
14.09.2019, 04:56:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mam do pomalowania sprayami element na czarny blysk.
Najpierw idzie podklad, potem baza i na koniec klar.

Pytanie brzmi. Co zrobic aby nie bylo pomaranczowej skorki? Polerowac baze przed klarem czy dopiero po nalozeniu klaru polerka?

Przetrzec wodnym papierem baze przed nalozeniem klaru czy tylko na koniec klar polerowac pasta polerska?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

interCooler
interCooler 16.09.2019, 17:55:42 via Android
  • 0
@highlander podkład, baza, klar 1k nie zapewnia nigdy takiej jakości jak materiały 2k, przede wszystkim maja mniej części stałych, powłoka jest ciensza , nie jest tak odporna na UV, a i dużo drożej to wychodzi jak tradycyjne lakierowanie(jeden element średnio 120 zł plus praca, jedna pucha sprayu pewnie z 60zl) , i byle nitrem to zmyjesz.
  • Odpowiedz
interCooler
interCooler 16.09.2019, 18:12:28 via Android
  • 0
@highlander kup 100l kompresor i pistolet, pojedyncze elementy będziesz mógł malować spokojnie, napewno będzie dużo lepiej i łatwiej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 28
  • Strona 12 z 28
  • >

Mirosław Januszow

  • Mirosławiec
  • http://www.wykop.pl/ludzie/interCooler/

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.07.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.09.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.01.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking