Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ifnot
ifnot

ifnot

Dołączył 1 rok i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2544
  • Znaleziska 1457
  • Mikroblog 1087
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9
mike-johnston
mike-johnston
07.03.2026, 11:11:44
  • 59
Ale wrzask na polskiej prawicy że prezydent Ukrainy groził "prezydentowi kraju UE i NATO"

Groził sojusznikowi rzeźnika z Kremla ściganego listem gończym MTK za zbrodnie przeciwko ludzkości, który z Węgier zrobił quasi-dyktaturę i państwo terrorystyczne, które nagminnie łamie prawo UE i działa wbrew interesom Polski, UE i NATO.

#ukraina #wojna #ruskapropaganda #polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #polskieonuce #russiahateclub
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 07.03.2026, 13:01:22 via Wykop
  • 0
@mike-johnston: no to jak groził, to niech teraz nie płacze, że mu Węgry konwój zablokowały.
  • Odpowiedz
rales
rales
07.03.2026, 09:08:03
  • 401
LUTY 2026

PIS + Konfederacja + KP = 257 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 31,6% - 185 mandatów (⬇ 0,9%)
2. Prawo i Sprawiedliwość - 24,2% - 146 mandatów (⬇ 1,9%)
rales - LUTY 2026

PIS + Konfederacja + KP = 257 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - ...

źródło: canvasg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 07.03.2026, 12:50:07 via Wykop
  • 2
@rales: zajebiście, może w końcu doczekamy prawdziwie polskiej partii w rządzie jaka jest Konfederacja, a nie ciągle te podnóżki PIS i KO.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
06.03.2026, 08:16:54
  • 142
I weź tu wytłumacz zakutym łbom dlaczego Niemce mając tyle złota finansują się dalej poprzez obligacje XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - I weź tu wytłumacz zakutym łbom dlaczego Niemce mając tyle złota f...

źródło: IMG_6933

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 06.03.2026, 12:46:33 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: dlaczego Polska nie może przez obligacje i musi brać kredyt największy w Europie? Dlaczego nikt nie bierze tak dużej kwoty jaką chce nam wcisnąć Tusk?
  • Odpowiedz
ifnot
ifnot
ifnot 06.03.2026, 13:01:24 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade:

W obligacje to się Niemiaszki mogą bawić i to też robią.


O to pytam. Dlaczego Polska nie
  • Odpowiedz
ifnot
ifnot
ifnot 06.03.2026, 14:48:22 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: przecież wiadomo, że przystąpiły do programu, ale żadne z tych państw nie bierze takiej wielkiej kwoty jak Polska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ifnot
ifnot
ifnot 06.03.2026, 15:49:03 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: żaden kraj biorący udział w tym programie nie bierze nawet połowy tego co Polska, czyli 22 miliardy euro. Co więcej, większość krajów bierze po kilka miliardów, poniżej 10.
  • Odpowiedz
ifnot
ifnot
ifnot 06.03.2026, 16:24:21 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: zwyczajnie zadaje pytania i sam chce wiedzieć co by było najlepsze dla Polski i jakie są fakty. Przydałaby się większa debata publiczna na takie tematy a nie przepychanie tematu kolanem.
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
06.03.2026, 09:14:12
  • 253
ciagleloginzajety - ! #bekazpisu #polityka #pieniadze #ekonomia

źródło: temp_file4098027115959868742

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 06.03.2026, 12:53:02 via Wykop
  • 0
@ciagleloginzajety: tak samo w styczniu nikt jeszcze nie mówił o programie SAFe w Polsce, jednak miesiąc później już zaczęła się nagonka Tuska, że trzeba brać kredyt i to największy w Europie, bo nikt tyle nie bierze. Widocznie w miesiąc może się wiele zmienić...
  • Odpowiedz

408

Rafał Trzaskowski - długi wywiad

Rafał Trzaskowski - długi wywiad

Komedia, dramat Rafał Trzaskowski pierwszy długi wywiad po wyborach. W życiu nie zobaczycie takiego odklejenia. Poziom samo uwielbienia porównywalny chyba tylko z Trumpem.

slowmtb
z
youtube.com
dodany: 04.03.2026, 09:12:05
  • 183
  • #
    polityka
  • #
    komedia
  • #
    dramat
  • #
    bol
ifnot
ifnot
ifnot 05.03.2026, 12:22:49 via Wykop
  • 0
Ale zakopują! Wstydzicie się swojego kandydata na prezydenta czy o cm chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

razooor
razooor
razooor
28.02.2026, 10:45:12
  • 1220
Przypominam że górnicy dostali 170tys odprawy i 5 lat urlopu gorniczego platnego 80 procent a mlodzi byli policjaci dostaja emeryturke w wieku 40 lat do konca zycia w kwocie ponad 4 tys zlotych. Nie wspominam o krusie i lekarzach a wy zapierrrdalac do roboty #pracabaza #iran #praca @remlezar @jezdzilemmercemipalilempopularne
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 28.02.2026, 16:35:11 via Wykop
  • 2
@razooor: ważniejsza jest wojna na Ukrainie. Tam trzeba ładować kasę, brać kredyty i oddawać im sprzęt za darmo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zawulon
Zawulon
28.02.2026, 10:34:44
  • 604
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 28.02.2026, 15:16:38 via Wykop
  • 1
@Zawulon: żartujesz? Przecież na mikroblogu są same treści ukraińskie, już się zacząłem zastanawiać, czy to jeszcze Polski serwis.
  • Odpowiedz

2231

Izrael zbombardował szkołę w Iranie. Nie żyje 40 uczennic, ponad 45 jest rannych

Pokaż treści 18+

Izrael zbombardował szkołę w Iranie. Nie żyje 40 uczennic, ponad 45 jest rannych

Co najmniej 40 osób zginęło w szkole dla dziewcząt w miejscowości Minab na południu Iranu, po tym jak w budynek uderzyły izraelskie rakiety.

kwiatexxx
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 28.02.2026, 13:07:10
  • 217
  • #
    izrael
  • #
    rzymianie
  • #
    wojna
ifnot
ifnot
ifnot 28.02.2026, 15:14:55 via Wykop
  • 20
To jest ten prewencyjny atak? Na dzieci?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

283

Niemiecki gigant zbrojeniowy stawia na Polskę. Zapowiada inwestycje

Pokaż treści 18+

Niemiecki gigant zbrojeniowy stawia na Polskę. Zapowiada inwestycje

Niemiecki koncern zbrojeniowy Renk, znany producent przekładni do pojazdów wojskowych, zapowiada wejście na polski rynek. Firma planuje uruchomienie zakładów serwisowych i produkcyjnych w naszym kraju, co ma wzmocnić jej obecność w Europie Środkowo-Wschodniej - poinformował prezes zarządu [...]

Bobito
z
rmf24.pl
dodany: 27.02.2026, 11:04:29
  • 160
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    niemcy
  • #
    polska
  • #
    militaria
ifnot
ifnot
ifnot 28.02.2026, 13:25:11 via Wykop
  • 3
Oho zaczyna się to o czym mówiła Konfederacja:

https://x.com/ryszard_wilk/status/2021990730454249719
ifnot - Oho zaczyna się to o czym mówiła Konfederacja:

https://x.com/ryszard_wilk/st...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

584

Skażona wołowina może dalej trafiać do Unii? Bulwersujące wnioski KE

Skażona wołowina może dalej trafiać do Unii? Bulwersujące wnioski KE

Brazylia nie jest w stanie zapewnić, że na unijny rynek nie będzie trafiać mięso skażone hormonem wzrostu - wynika z końcowego raportu z audytu z października ubiegłego roku, który Komisja Europejska opublikowała wczoraj.

Bobito
z
rmf24.pl
dodany: 26.02.2026, 16:36:17
  • 75
  • #
    rolnictwo
  • #
    mercosur
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    informacje
ifnot
ifnot
ifnot 27.02.2026, 12:12:55 via Wykop
  • -2
Czyli co, jednak ta szurska, skrajna prawica miała rację co do Mercosur?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

banzi
banzi
27.02.2026, 05:29:49
  • 1706
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 286
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 27.02.2026, 12:10:41 via Wykop
  • 3
@banzi: co ty bredzisz? Bierzesz jeden kraj który osiągnął rekord ciepła i mówisz o globalnym ociepleniu? No to zrobię to samo, ale z zimnem:

Najniższa temperatura w historii Polski została oficjalnie odnotowana bardzo niedawno – 17 lutego 2025 roku w Tatrach. W Litworowym Kotle – będącym wysokogórską kotliną sprzyjającą gromadzeniu się bardzo zimnego powietrza – termometry wskazały aż –41,1 stopni Celsjusza.

Uwaga idzie epoka lodowcowa!
  • Odpowiedz

698

KE: Brazylia nie jest w stanie udowodnić, że eksportuje wołowinę nieskażoną horm

KE: Brazylia nie jest w stanie udowodnić, że eksportuje wołowinę nieskażoną horm

Opublikowane przez Komisję Europejską wyniki audytu w sprawie wołowiny przeprowadzonego w Bazylii najpierw w 2024 r., a potem w 2025 r

Lufio
z
farmer.pl
dodany: 27.02.2026, 07:54:45
  • 145
  • #
    mercosour
  • #
    mercosur
  • #
    rolnictwo
ifnot
ifnot
ifnot 27.02.2026, 12:03:51 via Wykop
  • 25
Czyli co, jednak ta szurska, skrajna prawica miała rację co do Mercosur?
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ifnot
ifnot
ifnot 27.02.2026, 12:05:16 via Wykop
  • 23
ifnot

źródło: 17721938849156790999088261072316

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

413

Braun prosi Hindusów, by nauczyli Polaków jak to jest być wielkim narodem.

Braun prosi Hindusów, by nauczyli Polaków jak to jest być wielkim narodem.

Ponad tysiąc lat historii Polski, własne państwo, kultura, język i liczne dokonania to najwyraźniej za mało, i musimy brać korepetycje.

Kaser
z
x.com
dodany: 26.02.2026, 09:16:04
  • 140
  • #
    indie
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
ifnot
ifnot
ifnot 26.02.2026, 19:38:52 via Wykop
  • 40
Szkoda, że autor wpisu ucina film w takim momencie i nie powie dlaczego Braun, uważa ich naród za wielki. Braun potem dodaje:

...jesteście wielkim narodem. Latacie w kosmos..., macie armię, lotniskowce, macie ponad 100 własnych satelitów, no cóż to jest coś, to jest naprawdę coś.


Tylko amebom umyslowym może to przeszkadzac. ( ͡° ͜ʖ
ifnot - Szkoda, że autor wpisu ucina film w takim momencie i nie powie dlaczego Braun...
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ifnot
ifnot
ifnot 26.02.2026, 19:49:17 via Wykop
  • 32
@AnalnyInseminator: nie sram. Wytykam tylko tanie próby manipulacji. :)
ifnot
ifnot
ifnot 26.02.2026, 20:14:29 via Wykop
  • 9
@ish_waw: a czemu pytasz gasniczaków, a nie Tuska i Kaczynskiego? A jesli chodzi o ten filmik i te spotkanie, to tam nie byla omawiana żadna migracja:

Konferencja „Nowy początek. EU–Azja. Dialog cywilizacyjny” → uzgodniono:
- Polsko-indyjskie forum gospodarcze „Strictly Business – Fifty/Fifty” w Krakowie (koniec kwietnia 2026) – równorzędni partnerzy, projekty inwestycyjne.
- Zaproszenie hinduskich obserwatorów na wybory parlamentarne w Polsce 2027 (i odwrotnie – standardy przejrzystości).
- Upamiętnienie maharadży Nawanagaru – uratował ~1000
Wodzislaw_Kanaris
Wodzislaw_Kanaris
23.02.2026, 08:41:49
  • 171
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 23.02.2026, 11:59:34 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ifnot
ifnot
ifnot 23.02.2026, 13:58:03 via Wykop
  • 2
@VZee: nie napisalem tego doslownie. Chodzi mi glownie o druga wojne swiatowa i to co Niemcy tam o------y i jak traktowali ludzi, czyli obozy koncentracyjne itp. Każdy Polak powienien o tym pamietac, tym bardziej, że w Niemczech juz o tym nie chcą pamiętać i wypierają te fakty. U nich sie uczy, że to magiczni Naziści do tego doprowadzili, a nie obywatele Niemiec. Prowadzą taką narrację od lat i chcą manipulować
  • Odpowiedz
ifnot
ifnot
ifnot 23.02.2026, 14:19:47 via Wykop
  • 1
@VZee: przeciez juz napisalem, ze nie napisalem tego doslownie, wiec czemu dalej to tak traktujesz? Czy umiesz czytac ze zrozumieniem i wiesz co znaczy slowo "doslownie"? Czemu nie odniesiesz sie do tego, co Niemcy robily podczas drugiej wojny swiatowej?

I jeszcze opowiadasz, że Unia kilkudziesięciu niezawisłych krajów to produkt niemieckiego imperializmu?


Ja tylko napisalem, ze jak raz probowali stworzyc impreium, to sprobuja drugi raz.
  • Odpowiedz
ifnot
ifnot
ifnot 23.02.2026, 14:44:50 via Wykop
  • 1
porównałeś Niemcy do rosji, z którą toczymy wojny odkąd powstała, więc chciałem się dowiedzieć o co ci chodzi.


@VZee: bo Niemcy zaczęly najbardziej niszczycielską wojnę w historii, co widze ze juz chcesz wypierac tak jak oni sami to robia:

Może dlatego, że Republika Federalna Niemiec nieco różni się od III
  • Odpowiedz
ifnot
ifnot
ifnot 23.02.2026, 15:20:16 via Wykop
  • 0
XDDDDD to jakiś żart? Słyszałeś o takich krajach jak Francja, Wielka Brytania, Włochy, Austria, Szwecja, czy Turcja? I mówię tu tylko o ostatnich 200 latach.


@VZee: Oczywiście inne państwa prowadziły wojny, ale to Niemcy jako jedyne doprowadziły do dwóch wojen światowych i próbowały podporządkować sobie większość Europy.
  • Odpowiedz
ifnot
ifnot
ifnot 23.02.2026, 17:41:13 via Wykop
  • 0
@VZee: właśnie sobie przypomniałem:

Niemcy były głównym filarem państw centralnych podczas I wojny światowej (1914–1918), dążąc do hegemonii w Europie. Prowadząc wojnę na dwa fronty (zachodni i wschodni), zmobilizowały ponad 13 mln żołnierzy, ale ostatecznie przegrały z powodu wyczerpania zasobów, blokady morskiej oraz załamania gospodarczego i społecznego.
  • Odpowiedz
ifnot
ifnot
ifnot 26.02.2026, 11:48:52 via Wykop
  • 0
@VZee: tu masz przykład, jak Niemcy chcą UE pod siebie układać.

https://wykop.pl/link/7896679/niemcy-wlasnie-zaprojektowaly-koniec-wolnego-internetu
@jestemjakijestem1212 550

Niemcy właśnie zaprojektowały koniec wolnego internetu

więcej
  • Odpowiedz
ifnot
ifnot
ifnot 26.02.2026, 12:32:04 via Wykop
  • 0
@VZee: na razie znikome, jednak jest to krok w złym kierunku. Jak już jakiś kraj UE będzie to miało, to będzie łatwiej to wprowadzić w innych krajach.

Niemcy mogą stać się pierwszym dużym państwem UE, które powiąże dostęp do mediów społecznościowych z rządowym identyfikatorem cyfrowym. Jeżeli koalicja SPD i CDU przeforsuje projekt, niemiecki internet wejdzie w nową fazę regulacyjną.
  • Odpowiedz
ifnot
ifnot
ifnot 26.02.2026, 13:35:39 via Wykop
  • 0
@VZee: ok, zobaczymy kiedy pojawi się taki lub podobny projekt unijny pod przykryciem walki z dezinformacja w internecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ifnot
ifnot
ifnot 26.02.2026, 13:54:22 via Wykop
  • 0
@VZee: dokładnie jak zielony ład. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
26.02.2026, 09:05:24
  • 395
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 26.02.2026, 12:45:33 via Wykop
  • 0
@szurszur: przecież Ukraina od 4 lat nie może dojść do Kijowa. O jakim my tu sukcesie mówimy? O co tu chodzi co?
  • Odpowiedz

1174

Krzysztof Stanowski ujawnia płatne zlecenie na zniszczenie Kanału Zero!

Krzysztof Stanowski kładzie karty na stół i publikuje wyciek dokumentów z Fundacji Otwarty Dialog. Okazuje się, że na ubicie Kanału Zero, przypięcie mu łatki "ruskich onuc" i odcięcie od sponsorów przeznaczono... uwaga... potężne 35 tysięcy złotych.

Aurezaliusz
z
youtube.com
dodany: 25.02.2026, 17:07:49
  • 395
  • #
    kanalzero
  • #
    stanowski
ifnot
ifnot
ifnot 26.02.2026, 11:51:41 via Wykop
  • 3
ifnot

źródło: 17721066868743493538118207429803

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

363

Czarna prognoza dla Polski. 10 miejsc w dół w 10 lat

Czarna prognoza dla Polski. 10 miejsc w dół w 10 lat

Polska jest na najlepszej drodze, by w 2036 r. być piątym najbardziej zadłużonym krajem w UE. Obecnie mamy miejsce piąte. Według KE wyprzedzi nas m.in. Grecja.

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 25.02.2026, 12:17:43
  • 147
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    ciekawostki
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    polityka
ifnot
ifnot
ifnot 26.02.2026, 11:43:54 via Wykop
  • 6
ifnot

źródło: 17721060209785868129652509751537

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

555

"KE ostrzega: Dług publiczny Polski może przekroczyć 100 proc. PKB"

Pokaż treści 18+

"KE ostrzega: Dług publiczny Polski może przekroczyć 100 proc. PKB"

"Według Komisji Europejskiej Polska stoi przed ryzykiem gwałtownego wzrostu zadłużenia. W najnowszym raporcie Debt Sustainability Monitor Komisja prognozuje, że dług publiczny Polski może wzrosnąć do około 107 proc. PKB do 2036 r., jeśli nie zostaną wdrożone poważne reformy fiskalne i cięca..."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 26.02.2026, 03:56:21
  • 188
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    finanse
ifnot
ifnot
ifnot 26.02.2026, 11:40:56 via Wykop
  • -2
Dlatego musimy wziąć kredyt SAFE i zadłużyć się jeszcze bardziej.
ifnot - Dlatego musimy wziąć kredyt SAFE i zadłużyć się jeszcze bardziej.

źródło: 17721060209785868129652509751537

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

313

Banderowskie flagi w Radzie Najwyższej Ukrainy podczas przemówienia Czarzastego.

Gdy w ukraińskim parlamencie przemawiała osoba sprawująca drugi urząd w państwie na sali były... banderowskie flagi.

gerwazy-oko
z
dorzeczy.pl
dodany: 25.02.2026, 03:51:57
  • 125
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    sejm
  • #
    czarzasty
  • #
    polityka
  • #
    bandera
ifnot
ifnot
ifnot 25.02.2026, 13:06:07 via Wykop
  • 18
ifnot

źródło: 17720247526921347161290777282336

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

donaldJretard
donaldJretard
donaldJretard
25.02.2026, 10:42:20
  • 86
#polityka
Ale trzeba przyznać, że akcja nadpisywania rzeczywistości się pisowi udała wyśmienicie. Konfiarze i konfiarze w pełni uwierzyli, że hajs z KPO był zablokowany tylko dlatego, że Niemców mierziła wielka wstająca z kolan Polska.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 25.02.2026, 12:50:16 via Wykop
  • 1
@mhmhmhmhm: czy możesz racjonalnie wytłumaczyć dlaczego zostało odblokowane KPO po zmianie władzy w Polsce? Czy coś jeszcze się zmieniło w Polsce? Bo jak dla mnie to wygląda na zwykłe kolesiostwo na poziomie UE.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
  • Strona 7 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.04.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking