Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
funksik

funksik

Dołączył 18 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6946
  • Znaleziska 6783
  • Mikroblog 163
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 2

491

Student z Rosji terroryzuje wydział UW. "Nie wahajcie się wezwać policji"

Student z Rosji terroryzuje wydział UW. "Nie wahajcie się wezwać policji"

Student z Rosji od kilku lat dezorganizuje pracę i zastrasza studentów oraz wykładowców Wydziału Historii na Uniwersytecie Warszawskim. "Ze względu na wcześniejsze wybuchy [Rosjanina] martwię się o wasze bezpieczeństwo" taką wiadomość wysłał do studentów opiekun ich kierunku.

Jariii
z
kobieta.onet.pl
dodany: 04.05.2026, 11:01:41
  • 129
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    warszawa
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    kacapyzbarakow
funksik
funksik 04.05.2026, 11:22:58 via Wykop
  • 45
Jak groził innym i są dowody, to na granice z Kralovcem go.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

17

Hidżab - to wybór czy przymus?

Hidżab - to wybór czy przymus?
iranczyk-w-polsce
z
youtube.com
dodany: 03.05.2026, 10:07:26
  • 10
  • #
    iran
  • #
    polska
  • #
    islam
  • #
    kobieta
  • #
    religia
funksik
funksik 03.05.2026, 15:29:43 via Wykop
  • 9
"...jak policja przyjdzie, to zakładają..." to jest odpowiedż, czy to jest wyborem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1088

82 proc. Polaków mówi "nie". Chodzi o aferę Zondacrypto

82 proc. Polaków mówi "nie". Chodzi o aferę Zondacrypto

Ponad 82 procent Polaków jest przeciwnych temu, by państwo udzielało pomocy osobom, które straciły pieniądze wskutek dzi

PIAN--A_A--KTYWNA
z
polskieradio24.pl
dodany: 30.04.2026, 06:09:15
  • 171
  • #
    kryptowaluty
  • #
    gielda
funksik
funksik 30.04.2026, 07:02:20 via Wykop
  • 191
@lewoprawo: Ktoś w ogóle wpadł na taki pomysł? Może to tylko badanie IBRISA, w stylu "jeb obuchem w instynkt motłochu".

15

"Łomiarz" opuszcza więzienie. "Nienawidzę kobiet"

"Łomiarz" opuszcza więzienie. "Nienawidzę kobiet"

Henryk Rytka, znany jako Łomiarz, mieszkał w Konstancinie-Jeziornie. Według doniesień medialnych, po opuszczeniu zakładu karnego 28 kwietnia 2026 roku, mężczyzna najczęściej przebywał w okolicach Konstancina, a także w Piasecznie

Gustav88
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 30.04.2026, 06:26:23
  • 4
  • #
    warszawa
  • #
    piaseczno
  • #
    konstancinjeziorna
  • #
    uwaga
  • #
    afera
  • #
    polska
funksik
funksik 30.04.2026, 06:56:47 via Wykop
  • 9
"...wyszedł na wolność w 2008 r., już rok później zaatakował..."
"...nie zakwalifikował się do umieszczenia w Krajowym Ośrodku Zapobiegania..."

Mi sie te dwie rzeczy nie sumują.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

462

Lubisz jeść macane pieczywo? Lidl zabrał głos w sprawie dozowników

Lubisz jeść macane pieczywo? Lidl zabrał głos w sprawie dozowników

Serio pytanie nie przeszkadza Ci, że przed Tobą kilka osób wybierało te same bułki rękami? W wielu krajach są dozowniki bierzesz pieczywo bez dotykania całej reszty. U nas dalej standard: macać, odkładać, wybierać. Zapytałem Lidla, czy planują coś z tym zrobić. POMOCY w lajkowaniu komentarza

timoneq
z
facebook.com
dodany: 27.04.2026, 18:21:59
  • 241
  • #
    sklep
  • #
    lidl
  • #
    zakupy
  • #
    jedzenie
  • #
    biedronka
funksik
funksik 27.04.2026, 19:16:45 via Wykop
  • 22
Własnie wyciągnąłem, od 10 lat nie kupuje. Jak mnie nachodzi zwątpienie, czy to ma sens, to wystarczy stanąć koło pieczywa w markecie na dwie minuty. Motywacja wraca.
funksik - Własnie wyciągnąłem, od 10 lat nie kupuje. Jak mnie nachodzi zwątpienie, cz...

źródło: asdasd

Pobierz
  • 23
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

funksik
funksik 28.04.2026, 14:00:04 via Wykop
  • 1
domowy to moze polezec dluzej" proszę nawet nie zaczynać


@jegertilbake: Nie no, zacznę. :)
Ja mrożę, bo trzy dni to sie nadaje, później nie lubię. A nie piecze sie 2h, max.1h/tydzień I też nie wyrabiam z łapy, tylko mam mieszaczkę.

312

Płaczą do kamer, to "babski bunt". W Rosji rośnie nowy problem władzy

Płaczą do kamer, to "babski bunt". W Rosji rośnie nowy problem władzy

W piątym roku wojny w Ukrainie do bańki informacyjnej Rosjan z większych miast przebijają się jej realne skutki. W sieci pojawia się fala nagrań zdesperowanych kobiet, mieszkanek regionów, które dotąd mogły funkcjonować w poczuciu względnego bezpieczeństwa

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 27.04.2026, 08:08:07
  • 113
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
funksik
funksik 27.04.2026, 08:32:08 via Wykop
  • -2
@dqdq1: Lenin taki sam - wiecznie żywy. :)
funksik
funksik 27.04.2026, 10:35:32 via Wykop
  • 38
wiara, że głowa państwa jest dobra


@odomdaphne5113: Oni, po prostu, nie mogą powiedzieć wprost. To nie wiara tylko unik, żeby nie gnić w gułagu.

26

Świetne ujęcie na moment desantowego skoku spadochronowego!

Świetne ujęcie na moment desantowego skoku spadochronowego!

Miejsce przy otwartych drzwiach zapewnia nie tylko piękne widoki, ale pozwala również nagrać dobre ujęcie na skok, na tym filmie pięknie widać proces wyskoku kolegi.

marthi77
z
youtube.com
dodany: 25.04.2026, 06:34:12
  • 2
  • #
    spadochroniarze
  • #
    sport
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
funksik
funksik 25.04.2026, 06:46:44 via Wykop
  • 1
Łee nawet nie pomiotało, od razu było wiadomo gdzie góra a gdzie dół :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

466

Braun chciał przyjechać do stolicy Litwy, burmistrz mówi "nie"

Braun chciał przyjechać do stolicy Litwy, burmistrz mówi "nie"

"Mam proste pytanie jeśli nie podoba ci się nasza Europa i nasz system wartości, dlaczego tak bardzo chcesz z niego korzystać, swobodnie podróżować do innego kraju i mieć tutaj platformę do szerzenia swojej trucizny? Co zgubiłeś w Wilnie?" - dodał burmistrz.

Tetsuya
z
rmf24.pl
dodany: 24.04.2026, 16:20:42
  • 237
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    litwa
  • #
    wilno
  • #
    rigcz
  • #
    braun
  • #
    polityka
funksik
funksik 24.04.2026, 22:36:03 via Wykop
  • 7
Burmistrz czy kto tam jest, nie może mu zabronić przyjazdu


@Blackorange: Przyjazdu nie, ale immunitet mu tam nie działa. Lepiej żeby sie zachowywał.

68

Węgry naruszyły prawo UE, zakazując dzieciom dostępu do treści LGBTQ+.

Węgry naruszyły prawo UE, zakazując dzieciom dostępu do treści LGBTQ+.

W komunikacie prasowym Trybunału Sprawiedliwości możemy przeczytać: "Represje prawne Węgier wobec reprezentacji osób LGBTQ+ prowadzą do naruszenia szeregu przepisów UE, a także stanowią poważną ingerencję w szereg praw podstawowych".

epicentrum_chaosu
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 22.04.2026, 07:05:28
  • 25
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
  • #
    polityka
funksik
funksik 22.04.2026, 08:23:32 via Wykop
  • 16
@na_ulicy_maslo_trzaslo: "...Sprawa dotyczy węgierskiej ustawy z 2021 r., ograniczającej lub zakazującej "promowania" homoseksualizmu i korekty płci w treściach skierowanych do osób niepełnoletnich..."

Nie widzimy tego samego?

Chyba, że ta ustawa rozciągała się też na pełnoletnich.

427

Niemcy chcą płacić mniej Polakom. 80 proc. pensji dla każdego

Niemcy chcą płacić mniej Polakom. 80 proc. pensji dla każdego

Na początku sezonu szparagowego w Niemczech ponownie wybuchła dyskusja o wynagrodzeniach pracowników sezonowych. Rolnicy

nixodus
z
wnp.pl
dodany: 20.04.2026, 14:20:35
  • 164
  • #
    niemcy
  • #
    arbeit
  • #
    praca
  • #
    szparagi
  • #
    placaminimalna
  • #
    europa
funksik
funksik 20.04.2026, 14:32:03 via Wykop
  • 113
@towarzysz-eko: Sami nie zechcą, a batożyć w XXIw. nie wypada.

11

Dlaczego powtarzamy błędy swoich rodziców?

Dlaczego powtarzamy błędy swoich rodziców?

Dlaczego wybierasz złych partnerów? Dlaczego zamiast bliskości otrzymujesz ból? Które błędy przez Ciebie popełnione są winą rodziców, a nie Twoją?

Wiplash
z
youtube.com
dodany: 19.04.2026, 14:13:08
  • 7
  • #
    rodzina
  • #
    zwiazki
  • #
    rodzice
  • #
    przemyslenia
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polska
funksik
funksik 20.04.2026, 12:55:42 via Wykop
  • 0
godziny Rutkowskiego nie wytrzymam


@Atreyu: W tym materiale, nawet nie odnosił się do substancji uzależniających. Też mam wrażenie, że by na mnie napadł, bo w zeszłym roku miałem syrop na gardło z etanolem :)

54

Kontroler z kamerą na klatce piersiowej - czy to w ogóle legalne?

Kontroler z kamerą na klatce piersiowej - czy to w ogóle legalne?

Następnym razem, gdy kontroler biletów podejdzie do Ciebie z przypiętą miniaturową kamerą, masz pełne prawo zapytać - na jakiej podstawie prawnej nagrywa Twoją twarz i głos. Bo jak właśnie przyznało Ministerstwo Infrastruktury, odpowiedź brzmi: na żadnej.

JasiuWytrzyjKurze_aGdzieJestTaKura
z
di.com.pl
dodany: 18.04.2026, 08:55:50
  • 33
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    komuikacjamiejska
  • #
    prywatnosc
funksik
funksik 18.04.2026, 09:31:21 via Wykop
  • 89
W przestrzeni publicznej każdy sobie może nagrywac co chce.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

funksik
funksik 19.04.2026, 16:04:23 via Wykop
  • 0
że ktoś nie nagrywa ciebie dla nagrywania ciebie


@ukradlem_ksiezyc: No i nie można jeszcze kamerą kogoś okładać, ale to inne przepisy, coś tam pisali o nękaniu, mirze i takie tam.

67

Zaniepokojony rosyjski turbopatriota o zdolnościach Wojska Polskiego

Zaniepokojony rosyjski turbopatriota o zdolnościach Wojska Polskiego

Ostatnio po rosyjskiej "patriotycznej" stronie Internetu furorę zrobił kapitan 3. klasy Maksim Klimow, który bez owijania w bawełnę powiedział na antenie kanału "Radio Aurora" powiedział że Polska posiada siły zbrojne które obecnie, w opinii turbopatrioty, są silniejsze niż armia rosyjska.

Andromeda_YT
z
youtube.com
dodany: 18.04.2026, 14:23:39
  • 33
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
funksik
funksik 18.04.2026, 15:20:07 via Wykop
  • 0
Ogórkin już dwa lata siedzi, ależ ten czas leci. Ciekawe czy ruski Hrabia Nosferatu jeszcze żyje.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

24

Aplikacja Unii Europejskiej do potwierdzania wieku ma fatalne zabezpieczenia

Aplikacja Unii Europejskiej do potwierdzania wieku ma fatalne zabezpieczenia

PIN , rateLimitting są zapisywane jako raw text. Do przejścia przez ekran wystarczy nadpisać jedną zmienną. Aplikację można zhakować w 5 minut.

kastrator2
z
x.com
dodany: 16.04.2026, 11:59:50
  • 2
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
funksik
funksik 16.04.2026, 12:20:56 via Wykop
  • 7
Wetkną nam ją w końcu, jak Kreml ruskim MAXa. Nie żeby obowiązkowo, ale jak nie zainstalujesz, to będzie Ci wyjątkowo niewygodnie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

48

Ukraińscy lekarze wygrywają w sądach.

Walczą o prawo do wykonywania zawodu w Polsce

wcaleniepchamsiewmultikonto
z
rp.pl
dodany: 15.04.2026, 11:57:00
  • 6
  • #
    lewackalogika
funksik
funksik 15.04.2026, 12:42:37 via Wykop
  • 34
To jakiś absurd jest. "... Lekarz ma obowiązek przekazać informacje w sposób jasny, prosty, bez nadmiernej terminologii medycznej, tak aby pacjent w pełni zrozumiał sytuację..." Jak to zrobi bez języka?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

64

Putin dostał zgodę. Może wysłać wojsko w każdej chwili

Putin dostał zgodę. Może wysłać wojsko w każdej chwili

Rosyjska Duma Państwowa zdecydowała ws. alarmującej ustawy. Władimir Putin będzie mógł wysłać rosyjskie wojska do innego kraju.

bling04
z
newmedia24.pl
dodany: 15.04.2026, 07:51:54
  • 32
  • #
    putin
  • #
    rosja
  • #
    polska
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    nato
  • #
    polityka
funksik
funksik 15.04.2026, 09:34:42 via Wykop
  • 83
Wcześniej nie mógł?
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

25

Prokuratura podejrzewa, że mężczyzna wrócił do domu po b--ń.

Prokuratura podejrzewa, że mężczyzna wrócił do domu po b--ń.

W Bystrzycy Kłodzkiej doszło w piątek do strzelaniny. Jedna osoba zginęła na miejscu. Zaczęło się od awantury na osiedlu. Prokuratura podejrzewa, że mężczyzna wrócił do domu po b--ń, by celowo odebrać życie innemu. Jak zwykle upadek wykopkowej narracji xd

Kowal13
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 13.04.2026, 08:42:31
  • 27
  • #
    policja
  • #
    bron
  • #
    strzelanina
  • #
    bystrzycaklodzka
  • #
    afera
  • #
    sadowehistorie
funksik
funksik 13.04.2026, 10:56:18 via Wykop
  • 0
"karabinek automatyczny"


@assninja: brzmi jak automat na amunicję pośrednią, także to już był szturm :)

47

Biedronka wycina Polską firmę Wawel. Czas na BOJKOT!

Biedronka wycina Polską firmę Wawel. Czas na BOJKOT!

Właściciel sklepów Biedronka zdecydował o wypowiedzeniu umowy jednemu z największych producentów słodyczy w Polsce. Biedronka od lat wprowadza swoją markę własną Magnetic. Jak widać osiągnęła moment krytyczny, gdzie postawiła zrezygnować z produktu polskiej firmy Wawel na której się wzorowała.

Dajcie_zyc223
z
forsal.pl
dodany: 12.04.2026, 05:28:29
  • 47
  • #
    biedronka
  • #
    bojkot
  • #
    wawel
  • #
    krakow
funksik
funksik 12.04.2026, 07:22:20 via Wykop
  • 34
Wawel sam sie wyciął, jak zrobił czekolady po 90g, zamiast po 100
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

funksik
funksik 12.04.2026, 07:24:19 via Wykop
  • 5
niech giną za downsizing


@pepedros: Mam dokładnie tak samo, choćbym miał zapłacić wiecej za kg, kupuje te po 100g, na pohybel!
funksik
funksik 12.04.2026, 11:38:26 via Wykop
  • 0
@paliwoda: Kropki na końcu nie dałem jeszcze.

15

[VIDEO] Bystrzyca Kłodzka - Napastnik zastrzelony w obronie koniecznej

Instruktor strzelectwa został wczoraj napadnięty przez trzech mężczyzn. Oddał strzał ostrzegawczy, a potem 5 strzałów w stronę napastników. Jeden z napastników zginął. Instruktor sam zgłosił się na policję. Prokuratura nie informuje czy a jeśli tak to jakie zarzuty mu postawi. Dwóch napastników nie

MrPoland
z
m.sadol.pl
dodany: 11.04.2026, 20:05:43
  • 8
  • #
    bron
  • #
    obrona
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prokurator
  • #
    napad
funksik
funksik 12.04.2026, 09:34:27 via Wykop
  • 2
@Bestia_z_Jellystone: Po ostrzegawczym była chwila, żeby się zorientować i dać dyla.

319

"Ruszyła budowa zapory na polsko-białoruskiej granicy"

"Ruszyła budowa zapory na polsko-białoruskiej granicy"

"Na polsko-białoruskiej granicy ruszyła budowa specjalnej zapory, która ma wzmocnić dotychczasową barierę - informuje Krzysztof Zasada, reporter RMF FM. To czterometrowa siatka koło drogi technicznej zwieńczona drutem kolczastym, a dodatkowo zwoje drutu i dwumetrowe ogrodzenie od strony lasu..."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 12.04.2026, 06:36:57
  • 92
  • #
    polska
  • #
    bialorus
  • #
    granica
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    ruskimir
funksik
funksik 12.04.2026, 08:21:20 via Wykop
  • -5
@paramedix: A to nie prawda co powiedział Tusk? Oni sa biedni i potrzebują pomocy, tylko od nas jej nie dostaną.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.01.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.02.2012

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking