Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fekk
fekk

fekk

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2782
  • Znaleziska 133
  • Mikroblog 2649
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
ruskizydek
ruskizydek
07.02.2026, 21:44:13
  • 1
Ale ta komentująca ma vibe takiej typowej starej baby
#mediolan2026
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fekk
fekk
fekk 07.02.2026, 21:55:45 via Wykop
  • 1
@ruskizydek: Ty też będziesz stary. Tak tylko przypominam.
  • Odpowiedz
johnny_tomala
johnny_tomala
johnny_tomala
07.02.2026, 20:09:27
  • 0
Lubię przy łyżwiarstwie figurowym urozmaicać sobie podziwianie zmagań sportowych mini-grą pt. "Gej czy nie?" Po przejeździe szybka weryfikacja na wikipedii, i zapisuję punktację. Polecam, świetna rozrywka dla całej rodziny #mediolan2026
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fekk
fekk
fekk 07.02.2026, 20:10:06 via Wykop
  • 0
@johnny_tomala: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

365

Ludzie są przytłoczeni życiem!

Ludzie są przytłoczeni życiem!

Ludzie nie kryją, że życie staje się dla nich coraz bardziej przytłaczającym doświadczeniem.

BettinaCrax
z
youtube.com
dodany: 18.01.2026, 18:23:08
  • 217
  • #
    ludzie
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    zycie
  • #
    psychologia
  • #
    przemyslenia
  • #
    swiat
fekk
fekk
fekk 19.01.2026, 16:56:29 via Wykop
  • -2
@Kudlaty777: Kto biadoli to biadoli. Mi się żyje wspaniale ale zawdzięczam to tylko własnej pracy i nikomu więcej. Trzeba sobie znaleźć hobby. Ja mam wędkarstwo. W tym roku wreszcie zima zajebista i lód 20 cm. Okonie i sieje już połowione w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

424

Kiedy mattatajczakujesz autostrdą i

Pokaż treści 18+

Kiedy mattatajczakujesz autostrdą i

zamiast Kia trafiasz na ciągnik siodłowy.

Niech_moc_bedzie_z_toba
z
youtube.com
dodany: 06.01.2026, 20:19:34
  • 151
  • #
    wypadek
  • #
    szybkoalebezpiecznie
  • #
    audi
  • #
    motoryzacja
fekk
fekk
fekk 07.01.2026, 18:42:34 via Wykop
  • 0
@Bomboniusz1986: Żona tylko po bułki do sklepu jeździła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
04.01.2026, 21:21:14
  • 12
powinni ja od razu odrzucic jak daje filmik z setka filtrów. Kazdy pamieta jak to sie skonczyło w jednym z programów
#zonadlapolaka
ChlopoRobotnik2137 - powinni ja od razu odrzucic jak daje filmik z setka filtrów. Kaz...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fekk
fekk
fekk 04.01.2026, 21:26:51 via Wykop
  • 7
@ChlopoRobotnik2137: Straszne zdjęcie manekina.
  • Odpowiedz
Postrzeleniec
Postrzeleniec
Postrzeleniec
04.01.2026, 11:05:09
  • 12
Kfc = sraka

#kfc #jedzzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fekk
fekk
fekk 04.01.2026, 11:07:19 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
fekk
fekk
fekk 04.01.2026, 12:03:24 via Wykop
  • 0
@swinkapl: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

261

W woj. łódzkim powstanie najgłębsze jezioro w Polsce

W woj. łódzkim powstanie najgłębsze jezioro w Polsce

W 2026 roku zakończy się wydobycie węgla brunatnego w Polu Bełchatów. To wydarzenie nie tylko zamyka 45letni rozdział historii polskiej energetyki, lecz także rozpoczyna proces tworzenia najgłębszego jeziora w Polsce.

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 30.12.2025, 11:56:07
  • 101
  • #
    ciekawostki
  • #
    inwestycje
  • #
    polska
fekk
fekk
fekk 31.12.2025, 11:16:07 via Wykop
  • 0
@dbc4razy: Sztuczne ale wciąż jezioro więc zamilcz ( ͡° ͜ʖ ͡°).
SzycheU
SzycheU
24.12.2025, 18:21:30
  • 291
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fekk
fekk
fekk 24.12.2025, 22:33:43 via Wykop
  • 4
@SzycheU: Patologia
  • Odpowiedz
samael4018
samael4018
24.12.2025, 18:43:53
  • 1
#wigilia Ja już po 2x piwach
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fekk
fekk
fekk 24.12.2025, 22:33:11 via Wykop
  • 0
@samael4018: patola
  • Odpowiedz
maly1234
maly1234
maly1234
24.12.2025, 20:30:54
  • 0
Nie lubię barszczu
#bozenarodzenieb #swieta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fekk
fekk
fekk 24.12.2025, 22:18:37 via Wykop
  • 1
@maly1234: To nie jedz
  • Odpowiedz

302

Sensacyjne odkrycie pod dnem Bałtyku. Niemcy grożą Polsce palcem

Sensacyjne odkrycie pod dnem Bałtyku. Niemcy grożą Polsce palcem

Central European Petroleum poinformowało o przełomowym odkryciu na Morzu Bałtyckim. Według wstępnych szacunków pod dnem

greenwarrior
z
forsal.pl
dodany: 19.12.2025, 16:12:37
  • 149
  • #
    ropa
  • #
    niemcy
fekk
fekk
fekk 20.12.2025, 12:42:12 via Wykop
  • 0
@KawaSieNadawa: Może i chichot ale w polityce decyduje potencjał państw a nie emocje więc nie jest to nic dziwnego.

242

"Odmówił ułaskawienia". Białoruska opozycjonistka o sytuacji Andrzeja Poczobuta

"Odmówił ułaskawienia". Białoruska opozycjonistka o sytuacji Andrzeja Poczobuta

Białoruska opozycjonistka Julia Juchno, która mieszka we Włoszech, przekazała, że przebywający w białoruskim więzieniu

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 13.12.2025, 17:37:46
  • 108
  • #
    bialorus
  • #
    wiezienie
  • #
    wydarzenia
fekk
fekk
fekk 14.12.2025, 10:24:04 via Wykop
  • 0
@genburson: Widzę że fani konfozjebów już się uaktywnili. Do Moskwy barany.

2512

Górnicy znów dostaną Karpiowe - miliony w bonusach, gdy spółki toną w stratach

Górnicy znów dostaną Karpiowe - miliony w bonusach, gdy spółki toną w stratach

Pomimo milionowych strat wielu spółek węglowych, górnicy nadal mogą liczyć na doroczne karpiowe - dodatkową premię przedświąteczną, która sięga nawet kilku tysięcy złotych. To tylko jedna z licznych dopłat i bonusów, które utrzymują sektor w nieproporcjonalnie wysokich kosztach.

Marcepanowy_Detektyw
z
wykop.pl
dodany: 26.11.2025, 19:51:54
  • 303
  • #
    afera
  • #
    informacje
  • #
    polska
  • #
    gornictwo
  • #
    gospodarka
  • #
    gornicy
fekk
fekk
fekk 29.11.2025, 20:56:38 via Wykop
  • 0
@lemmy89: Ja jestem gazownikiem i to też nasze święto. Pozdrawiam.

610

Masowe fałszowanie miodu w Europie

Masowe fałszowanie miodu w Europie

46% zbadanych próbek miodu importowanego do UE wykazało, że miód został zmieszany z innymi cukrami

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 21.10.2025, 06:26:52
  • 121
  • #
    miod
  • #
    ciekawostki
  • #
    jedzenie
  • #
    wiadomosci
fekk
fekk
fekk 22.10.2025, 14:35:48 via Wykop
  • 0
Miód jest niezdrowy. Oczywiście ma trochę korzystnych składników ale żeby zadziałały prozdrowotnie to trzeba by jeść go kilogramami. Sam cukier nie warty za wiele.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fekk
fekk
fekk 22.10.2025, 14:40:34 via Wykop
  • 0
@Pieskor: Nie przejmuj się minusami. Banda przygłupów bez podstawowej wiedzy. Miód jest niezdrowy bo to sam cukier. Zawiera śladowe ilości pozytywnych dla zdrowia składników bez wpływu na organizm bo jest ich zbyt mało.

461

Badanie mikrobiomu jelitowego może stać się nowym standardem diagnostycznym

Badanie mikrobiomu jelitowego może stać się nowym standardem diagnostycznym

Badania mikrobiomu jelitowego to nie wizja przyszłości. Okazało się, że odpowiada ona nie tylko za prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, ale także wpływa na odporność, metabolizm, pracę mózgu i układu nerwowego, gospodarkę hormonalną, a nawet na procesy starzenia...

Urwisko
z
naukawpolsce.pl
dodany: 21.10.2025, 13:06:07
  • 111
  • #
    ciekawostki
  • #
    biologia
  • #
    nauka
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    technologia
fekk
fekk
fekk 22.10.2025, 13:53:53 via Wykop
  • 0
@niezawodny: A nie masz celiakii lub niecliakalnej nietolerancji glutenu? Bo to na to właśnie wygląda. Celiakia raczej nie chociaż nie można wykluczyć bez badań na 100 %.
fekk
fekk
fekk 22.10.2025, 13:55:30 via Wykop
  • 0
@ArtyQ: Bzdury. To w żaden sposób ci nie pomoże. Wręcz może zaszkodzić. Przy problemach jelitowych należy wykluczyć wszystkie produkty wysokofermentujące.
fekk
fekk
fekk 22.10.2025, 14:03:32 via Wykop
  • 0
@dziewson94: Nie zawsze da się xifaksanen samym pozbyć sibo. Może być postać mieszana wtedy należy zastosować xifaksan i metronidazol lub neomycynę. Ale to cholerstwo lubi nawracać. Najczęstszą przyczyną są zatrucia pokarmowe i porażony MMC czyli wędrujący kompleks motoryczny. To taki system czyszczący jelita w nocy podczas snu. Jak źle działa to namnażają się bakterie w jelicie cienkim powodując wzdęcia, gazy , biegunki bóle.
fekk
fekk
fekk 22.10.2025, 14:30:57 via Wykop
  • -3
@forzamilan: Akurat ze statynami przywaliłeś kulą w płot. Jak jesteś genetycznie obciążony genem który odpowiada za rozkładanie przez wątrobę cholesterolu to sobie możesz dietą pofiukać. Wiec skończ z tymi herezjami co napisałeś.
Niuska
Niuska
15.10.2025, 05:00:59
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fekk
fekk
fekk 16.10.2025, 19:59:09 via Wykop
  • 1
@Niuska: Też polecam Ketrel ale myślę że dawka dla ciebie to ok 100 mg. Należy spróbować najperw 25 potem 50 a jak nie da efektu to 100. Sen po Ketrelu jest spokojny bez wybudzeń. Nie uzależnia tylko reguluje sen.
  • Odpowiedz

461

Nie ma czegoś takiego jak "zdrowa dawka alkoholu" - mówi WHO

Pokaż treści 18+

Nie ma czegoś takiego jak "zdrowa dawka alkoholu" - mówi WHO

Wcześniej nie mieliśmy dowodów naukowych, bo lobby alkoholowe bardzo mocno o to dbało - mówiła dr Maja Herman podczas debaty Onetu na temat problemu alkoholu w Polsce.

deton24
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.10.2025, 15:53:46
  • 444
  • #
    alkoholizm
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
fekk
fekk
fekk 10.10.2025, 12:52:37 via Wykop
  • 0
@malani: Bo takim gadaniem, że jedna lampka nie szkodzi, jedno piwko można doprowadza się do tego że a-----l jest postrzegany jako niegroźny. A w klasyfikacji substancji psychoaktywnych figuruje jako twardy n------k. Więc nie - każda ilość alkoholu szkodzi i kropka.

335

Nadużycia przy obliczaniu głosów. Zarzuty dla 9 osób

Pokaż treści 18+

Nadużycia przy obliczaniu głosów. Zarzuty dla 9 osób

Prokurator przedstawił dziewięciu osobom zarzuty dotyczące nadużyć przy obliczaniu głosów w obwodowej komisji wyborczej nr 7 w Otwocku. Chodzi m.in. o odwrotne przypisanie kandydatom głosów w II turze wyborów prezydenckich.

matixrr
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 07.10.2025, 10:52:57
  • 71
  • #
    wybory
  • #
    polska
  • #
    otwock
fekk
fekk
fekk 08.10.2025, 09:34:59 via Wykop
  • 0
@DuchZoliborza: A co to znaczy Braci Kamraci? Podstawówkę skończyłeś? Bo mam poważne wątpliwości.

487

Fala zwolnień w Polsce

Fala zwolnień w Polsce

Sytuacja na polskim rynku pracy zaczyna się wyraźnie komplikować. Jak wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statys

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 08.10.2025, 05:18:01
  • 314
  • #
    polska
  • #
    zwolnienia
  • #
    praca
  • #
    gus
  • #
    wydarzenia
fekk
fekk
fekk 08.10.2025, 09:31:49 via Wykop
  • -9
@sylwke3100: Wczoraj jakiś debil i 3 jego kolegów o inteligencji rozwielitki próbowali mi wmawiać, że istnieje wspólny przodek neandertalczyków i ludzi współczesnych. Niestety nawet jak podasz komuś literaturę to i tak minusują.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >
  • Gdańsk

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.07.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 13.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking