Duchowy przywódca prorokuje, że do 2050 roku „Rosjanie się skończą”, a w całej Rosji do mniej więcej roku 2035 muzułmanów będzie 30%, przy 10 % dzisiaj.
Mirki z tagu #epapierosy czy możecie polecić jakiś sprzęcik do około 150zł? Zależy mi na większej mocy niż szeroko polecany Ursa Nano. Miałem Voopoo Doric 60 i był spoko pod tym kątem. Smak był ok, pojemność baterii też. Jednak często przeciekał i liquid dostawał się jakoś do gniazda ładowania. Ostatecznie padła w nim bateria. W sklepach w okolicy w tej cenie są m.in. Voopoo Argus Pro - trochę za duży,
@BulgarskiTaboret: smoka novo 2x mogę polecić od siebie jak lubisz jednorazówki (to jest pod nie jednorazówka, ulepszona konstrukcja somka novo 2( ͡°͜ʖ͡°) )
Czeski snajper, walczący po stronie prorosyjskich separatystów w Doniecku, Alojz Polak został skazany w piątek nieprawomocnie na 21 lat więzienia za zabicie czterech ukraińskich żołnierzy. Wyrok wydano zaocznie.
Rozbita przez Prokuraturę Krajową i Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, działająca w Polsce siatka rosyjskiego wywiadu planowała wysadzanie pociągów z bronią i pomocą humanitarną dla Ukrainy
– Zniszczenie tamy w Nowej Kachowce to nie tylko ogromne zniszczenia infrastruktury i zagrożenie życia tysięcy osób, to także zbrodnia przeciwko środowisku naturalnemu. Działania wojenne mają bezpośredni wpływ na naturalne ekosystemy, siedliska i krajobrazy Ukrainy.
Naukowcy badający historyczne powiązania między kulturami odkryli, że to, czy w danym kraju panował komunizm, było największym czynnikiem dla osób o niższym zdrowiu, dochodach i poziomie wykształcenia.
Znana dziennikarka i prezenterka afgańskiej telewizji publicznej RTA Szabnam Dawran poinformowała w czwartek w wideo zamieszczonym w sieci, że po przejęciu kontroli nad krajem przez talibów nie pozwolono jej wrócić do pracy. Zaapelowała o pomoc.
Czołowa polska feministka związała się z mężczyzną z kraju, w którym chłopców wychowuje się do podporządkowywania sobie kobiet. Nie widzi w tym nic złego czy niebezpiecznego. Nazywa osoby dostrzegające w takich facetach zagrożenie "rasistami" i "islamofobami".
#wot Ponoć WOT dobiera graczy zbalansowanie w bitwach losowych.... Otóż NIE...! Co robi ten typ i jak się dostał między graczy co mają po 5K- 17K bitew to ja nie wiem. Jedno jest pewne WOT to sito a ich polityka Fer Play to zwykłe pi3rdolenie bzdur.( ͡°͜ʖ͡°)
Rząd chce objąć artystów zawodowych ubezpieczeniem społecznym. Tym, których nie będzie stać na opłacanie składek do ZUS, dołoży państwo. Ile? Od 20 do nawet 80 proc. wysokości składki. Urzędnicy twierdzą, że dopłaty te będą neutralne dla budżetu, gdyż zostaną pokryte z opłaty...