Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
eth7

eth7

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 48065
  • Znaleziska 19918
  • Mikroblog 28147
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 230

1181

Laos podniósł kwotę wolną od podatku do poziomu 2x większego niż w Polsce

Laos podniósł kwotę wolną od podatku do poziomu 2x większego niż w Polsce

Kwota wolna od podatku w Laosie wynosiła równowartość 5300 PLN, więc już była o wiele wyższa niż w Polsce. Teraz została podniesiona do 146 USD/mc czyli 1752 USD w skali roku, czyli 6900 PLN. Tymczasem kwota wolna w Polsce, dla większości podatników, wynosi tylko 3091 PLN.

Duzy_Kotlet
z
aseanbriefing.com
dodany: 17.02.2020, 15:03:08
  • 133
  • #
    polska
  • #
    dobrazmiana
  • #
    gospodarka
  • #
    podatki
  • #
    kwotawolna
  • #
    pieniadze
eth7
eth7 17.02.2020, 18:08:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@boguchstein: szkoda, że mam poniżej 26, ale wchodzę w nisko położony drugi próg i zerowy pit mi się nie oplaca ¯\_(ツ)_/¯
eth7
eth7 17.02.2020, 23:37:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@putinex: więcej pieniędzy na łatwiejszy start w życiu? Hmm ciekawe, szczególnie przy stale rosnących cenach mieszkań i pozerajacej oszczędności inflacji, co by za łatwo się nie zaoszczędziło. Do tego brak miejsca w przedszkolach, żłobkach, zerowa opieka zdrowotna. Nic tylko zakładać w tym kraju rodzinę i chwalić politykę partii rządzącej (-‸ლ)
eth7
eth7 16.02.2020, 18:51:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
#streetphotography #katowice #pokazkitku #kitku #mi9t
eth7 - #streetphotography #katowice #pokazkitku #kitku #mi9t

źródło: comment_1581879081cIQhL30vV3IZluqX8o65QI.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lukki
Lukki
17.02.2020, 11:35:05
  • 0
@eth7: kaj to?
  • Odpowiedz
eth7
eth7
Autor
17.02.2020, 12:52:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lukki: strefa kultury, przy moście nad tunelem
  • Odpowiedz
eth7
eth7 09.02.2020, 16:28:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakie macie ciekawe propozycje na uzywany hothatch/warmhatch do ok.65 tys i co byście wybrali?

Póki co mojej liscie jest:
golf 7 gti z usa,
megane 3 gt/rs,
fiesta st/st200 mk7,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klark
klark
klark
09.02.2020, 16:29:55 via Android
  • 3
@eth7 megane rs
  • Odpowiedz
jurek-gagarin
jurek-gagarin
09.02.2020, 17:06:26
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

2607

Próbują zamknąć Tor Wyrazów! Pomóżcie nam go uratować

Próbują zamknąć Tor Wyrazów! Pomóżcie nam go uratować

Cześć, piszę w imieniu grupy zapaleńców którzy korzystają z Toru cartingowego niedaleko Częstochowy - w Wyrazowie. Niestety pewnym osobom obiekt zaczął przeszkadzać mimo iż istnieje od lat 80' i próbują nas pozbawić możliwości jazdy i szlifowania umiejętności. Proszę o wykop efekt.

eNse
z
facebook.com
dodany: 01.02.2020, 13:40:39
  • 235
  • #
    tor
  • #
    czestochowa
  • #
    wyscigi
  • #
    samochody
  • #
    polska
  • #
    wyrazow
eth7
eth7 01.02.2020, 15:57:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Anton_Chigurh: lepiej jak będzie pilowal na najbliższym rondzie. A potem hurr durr, czemu nie na torze. Kwii
eth7
eth7 29.01.2020, 13:38:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaki wideorejestrator pod względem cena/jakość polecacie? Wymogi: do 200zl z kondensatorem
Posiadam od 2 lat g1wc i szukam czegoś podobnego dla dziewczyny, a nie wiem czy coś się pozmieniało na rynku
#wideorejestrator #wideorejestratory #kamerasamochodowa #pytaniedoeksperta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ernando
Ernando
Ernando
29.01.2020, 16:08:17
  • 1
@eth7: do 200zł to nie wiem, ale dołóż 100-150zł i masz viofo a119
  • Odpowiedz
eth7
eth7 26.01.2020, 16:53:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

415

Dmitrij Miedwiediew tuż przed rezygnacją dał miliardy na nuklearnego giganta

Pokaż treści 18+

Dmitrij Miedwiediew tuż przed rezygnacją dał miliardy na nuklearnego giganta

15 stycznia, tego samego dnia, w którym złożył rezygnację, Dmitrij Miedwiediew podpisał rezolucję przeznaczającą 127 miliardów rubli (7,9 mld złotych) na budowę lodołamacza. Statek będzie napędzany energią jądrową. Ma być większy i potężniejszy niż te, którymi do tej pory dysponowała Rosja.

dynx
z
o2.pl
dodany: 21.01.2020, 06:05:56
  • 103
  • #
    rosja
  • #
    lodolamacz
  • #
    statki
eth7
eth7 22.01.2020, 07:23:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@beconase: still lepsza inwestycja niż na bombelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
eth7
eth7 16.01.2020, 23:56:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Co te powietrze to ja nawet nie
#smog #oczyszczaczpowietrza #xiaomi #slask
eth7 - Co te powietrze to ja nawet nie
#smog #oczyszczaczpowietrza #xiaomi #slask

źródło: comment_T3Bx9XQxpRu3kL1EKfoeUJvGk4LZpnOJ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amn1337
amn1337
17.01.2020, 07:14:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eth7: też mi wczoraj szalało w domu, chyba trzeba filtry na wentylację jakieś założyć...
  • Odpowiedz
eth7
eth7 15.01.2020, 23:27:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wczoraj mechanik wymienił mi 4 amorki w moim samochodzie i nagle z dobrze prowadzącego się samochodziku w zakretach, auto wylatuje praktycznie na każdym możliwym nieco szybszym zakrecie. Opony zimowe są nowe, ciśnienie w oponach 2.2 bara, droga nie jest jakoś super śliska.
Muszą się jakoś amorki ułożyć na początku? Mogą powodować aż taką zmiane w prowadzeniu? Co moze być powodem?
#mechanikasamochodowa #mechanika #motoryzacja #pytaniedoeksperta
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerodutch
Zerodutch
15.01.2020, 23:35:25
  • 2
@eth7: powodem są tanie zamienniki, teraz będziesz miał dziadowsko
  • Odpowiedz
princecas
princecas
16.01.2020, 21:51:42
  • 0
@eth7: co to za samochod? Co to za amory? Moze wsadzil od inne wersji wyposazenia, np w Mercu Avantgarde i Classic beda mialy rozne amory rozne sprezyny.
  • Odpowiedz
eth7
eth7 14.01.2020, 08:35:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Kocie życie
#pokazkota #kitku #koteczkizprzypadku #kot
eth7 - Kocie życie
#pokazkota #kitku #koteczkizprzypadku #kot

źródło: comment_5I72DD2PdftO8kPTn3eo5UYjvbeK7uVo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1051

Zapiekanki u Kariny - Ustroń

Zapiekanki u Kariny - Ustroń

Poczytajcie sobie negatywne opinie a co najważniejsze - odpowiedzi właściciela. Po prostu czad! :)

Stefcio81
z
goo.gl
dodany: 12.01.2020, 05:54:45
  • 251
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    karyna
  • #
    fastfood
  • #
    handel
eth7
eth7 12.01.2020, 16:18:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Dowóz z tej knajpy jest zawsze szybki poprzez c2 vtr. Choć nigdy jedzenia nie próbowałem z tej knajpy, to szanuje jak widzę szybko przyspieszające c2 z dostawą (ʘ‿ʘ)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

859

Armia wezwie 80 tys. rezerwistów! "Cztery godziny na stawienie się w jednostce".

Pokaż treści 18+

Armia wezwie 80 tys. rezerwistów! "Cztery godziny na stawienie się w jednostce".

Armia nie pozostawia żadnych złudzeń. Jesteś rezerwistą? Szykuj się na ćwiczenia! Wojsko Polskie zapowiada, że w 2020 roku wezwie aż 80 tysięcy rezerwistów.

uziel
z
se.pl
dodany: 04.01.2020, 19:33:09
  • 721
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    wojskopolskie
eth7
eth7 04.01.2020, 23:31:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@BiNd1974: czyli w skrócie zamiast normalnej wyplaty, dostanę od państwa na waciki

1054

Inflacja zjada oszczędności Polaków. Nie opłaca się oszczędzać na lokatach.

Inflacja zjada oszczędności Polaków. Nie opłaca się oszczędzać na lokatach.

106 złotych - tyle w ciągu roku zarobi ktoś, kto powierzy bankowi 10 tysięcy złotych zakładając przeciętną lokatę. To prawie 4 razy mniej niż w 2012 roku, ale też 2-3 razy za mało, aby pokonać panującą inflację.

konto usunięte
z
forsal.pl
dodany: 04.01.2020, 16:40:20
  • 351
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    inflacja
  • #
    4konserwy
  • #
    ciekawostkigrubego
eth7
eth7 04.01.2020, 20:47:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@Student_AWAS: tak jakby pieniądze trzymane w skarpecie nie podlegały inflacji (ʘ‿ʘ)
eth7
eth7 27.12.2019, 22:48:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Żwirek kreci z muchomorkiem
#ciastek #swieta #gotujzwykopem #heheszki #shrek
eth7 - Żwirek kreci z muchomorkiem
#ciastek #swieta #gotujzwykopem #heheszki #shrek

źródło: comment_zpvdlO6kWCzaAPnDuluzQBEXIiVvgOIS.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anjay
Anjay
27.12.2019, 22:50:44 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Schizotypoidal
Schizotypoidal
27.12.2019, 22:50:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eth7: GADAJ ALBO ZROBIĘ Z TOBĄ TO CO Z RUSAŁKĄ
Schizotypoidal - @eth7: GADAJ ALBO ZROBIĘ Z TOBĄ TO CO Z RUSAŁKĄ

źródło: comment_NncQpr99B7a3blthPcDw8Iz1A95xmX8Y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

599

Zagadka - Jak wyznaczyć środek okręgu za pomocą ekierki?

Zagadka - Jak wyznaczyć środek okręgu za pomocą ekierki?

PROSTY TRIK!ZOBACZ JAK!

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 18.12.2019, 08:21:45
  • 117
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    matematyka
  • #
    geometria
  • #
    geografia
eth7
eth7 18.12.2019, 17:50:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
I tak powstała tesla truck
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eth7
eth7 16.12.2019, 22:49:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
#pokazkitku #pokazkota #koty #koteczkizprzypadku
eth7 - #pokazkitku #pokazkota #koty #koteczkizprzypadku

źródło: comment_hATGpW2ANXWI2pYwXgoqL1HC3EyGw8an.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

892

Ktoś wystawił moje auto na otomoto, prośba o pomoc w usunięciu ogłoszenia.

Ktoś wystawił moje auto na otomoto, prośba o pomoc w usunięciu ogłoszenia.

Cześć Mirki i Mirabelki, proszę Was o pomoc w usunięciu ogłoszenia na Otomoto oraz przestrzec Was przed firmą AutaZeStanow.com która to wystawia nie swoje auta na tym portalu. Otóż, kilka miesięcy temu kupiłem i sprowadziłem sobie auto ze Stanów dzięki pomocy jednego...

wonzki
z
wykop.pl
dodany: 14.12.2019, 23:10:29
  • 303
  • #
    samochodyzusa
  • #
    motoryzacja
  • #
    mirekhandlarz
  • #
    autojelen
  • #
    samochody
eth7
eth7 15.12.2019, 09:24:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • -2
@wonzki: a orientowales się może za ile wyszloby sprowadzenie gti z podobnymi uszkodzeniami?
eth7
eth7 15.12.2019, 09:38:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MirekWyznajeAnonimowo: dozbieraj i kup ulepa z polskiego rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
eth7
eth7 15.12.2019, 09:41:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@MirekWyznajeAnonimowo: przecież wiadomo, że nowa wypasiona dacia z salonu lepsza ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
eth7
eth7 15.12.2019, 10:02:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MirekWyznajeAnonimowo: mowa o tym, że na polskim rynku możesz zapłacić za takie auto 100k i okaże się ulepem. no chyba, że za jedyne sluszne uznajesz salonowe? Powodzenia w przyszlym roku, gdy ceny pójdą w górę o normy wltp i bieda octavia bedzie za 100k ( ͡º ͜ʖ͡º)
eth7
eth7 14.12.2019, 21:54:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Mały zakup, a cieszy. Będą nowe bokehowe fotki (ʘ‿ʘ)
#fotografia #pentacon #m42 #chwalesie
eth7 - Mały zakup, a cieszy. Będą nowe bokehowe fotki (ʘ‿ʘ)
#fotografia #pentacon #m4...

źródło: comment_3scsLacFGddPdckVetiBSwLDyoNUiUf6.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-photolive
adam-photolive
14.12.2019, 21:55:53
  • 1
Załóż to na ff to bedzie bokeh( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
K4mi1o0
K4mi1o0
14.12.2019, 23:11:14
  • 1
@adam-photolive: nawet na m4/3 by było
  • Odpowiedz
eth7
eth7 12.12.2019, 07:52:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Jak się je pogryzie to nie jest takie złe
#powietrze #smog #chlewobsranygownem #slask
eth7 - Jak się je pogryzie to nie jest takie złe
#powietrze #smog #chlewobsranygownem...

źródło: comment_6HfsXxL6T2SVIUxoXD5wdNvhuvHrm8KL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

652

Motorniczy został pobity, bo bronił kobiety w zaawansowanej ciąży

Motorniczy został pobity, bo bronił kobiety w zaawansowanej ciąży

Motorniczy udzielił pomocy ciężarnej kobiecie, która została zaatakowana na przystanku  tramwajowym. Chwilę później napastnik wtargnął do wagonu i pobił pracownika łódzkiego MPK. Mężczyzna trafił do szpitala.

Szewczenko
z
polsatnews.pl
dodany: 11.12.2019, 15:32:43
  • 86
  • #
    polska
  • #
    lodz
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
eth7
eth7 11.12.2019, 22:52:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xniorvox: walczył o dodatkowe punkty potrzebne do przyjęcia brajanka do przedszkola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 25
  • Strona 19 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.04.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.10.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.11.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.12.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking