Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
edwolf

edwolf

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4522
  • Znaleziska 853
  • Mikroblog 3669
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 30
Mikuuuus
Mikuuuus
28.05.2026, 22:21:15
  • 42
Obwód wołgogradzki (Rosja)

Prawdopodobnie oberwała rafineria 😊
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #swiat #rafinerie #rosjaplonie
Mikuuuus - > Obwód wołgogradzki (Rosja)
Prawdopodobnie oberwała rafineria 😊
#ukraina...

źródło: 1000012845

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 28.05.2026, 22:32:09 via Wykop
  • 16
@panDario: tu dobranoc, a w Wołgogradzie już - dzień dobry my z Ukrainy
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
28.05.2026, 19:13:27
  • 657
rosja mowi w telewizji o ataku na Polske - 50 wykopow
ukraina deklaruje pomoc w razie ataku - 50 wykopow
losowe znalezisko o wolyniu - 1500 wykopow

#ukraina #rosja #wojna
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 28.05.2026, 19:57:07 via Wykop
  • 98
@robertkk: 1500 wykopnięć, to będzie cały rubel i 50 kopiejek.
  • Odpowiedz
pomarancza3000
pomarancza3000
28.05.2026, 12:18:56
  • 8
#ukraina #rosja #wojna

Samo to, że takie coś jest możliwe, odpowiednio świadczy o tym zdegenerowanym narodzie...

W Rosji pojawiła się duża liczba osób przebranych za "bohaterów operacji specjalnej". Używają fałszywych odznaczeń, by podszywać się pod weteranów wojny z Ukrainą, zbierają pieniądze, wygłaszają przemówienia do dzieci w szkołach i zabiegają o łagodniejsze wyroki w sądach.


https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/przebierancy-opanowuja-rosje-sytuacja-wymknela-sie-spod-kontroli/c2b4ptt,79cfc278
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 28.05.2026, 12:53:57 via Wykop
  • 2
@pomarancza3000: nie są atrakcyjni i wielu unika ich jak ognia, jednak prawnie weterani aktualnej wojny mają mnóstwo przywilejów, na tyle dużo że to wzbudza raczej zawiść niż aprobatę. Do tego każdy wie, że to najemnicy- za pieniądze albo skasowane wyroki ale jednak i to przez ich udział ta wojna jest możliwa, a ma jej w Rosji prawie każdy dość.
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
28.05.2026, 10:21:55
  • 9
#heheszki #podrozujzwykopem
Jedyna restauracja w Pakistanie z gwiazdką Michelin
Afrobiker - #heheszki #podrozujzwykopem
Jedyna restauracja w Pakistanie z gwiazdką Mi...

źródło: 1000006689

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 28.05.2026, 11:25:07 via Wykop
  • 1
@Afrobiker: jadając w Azji w niewiele lepszych garażach powiem, że jedzenie zazwyczaj tam lepsze, niż to co się dedykuje turystom.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
28.05.2026, 07:50:58
  • 134
rosyjska gazeta Moskowskij Komsomolec opublikowała artykuł, w którym autor twierdzi, że porażka jest w istocie zwycięstwem, a przegrana w wojnie może być nawet korzystna.

Wspaniałe porażki: kiedy geopolityczne klęski mogą być bardziej korzystne niż błyskotliwe zwycięstwa

Mechanizm rosyjskiej historycznej koleiny zawsze zamieniał porażkę w zwycięstwo.

Społeczeństwo woli być dumne ze zwycięstw i zapominać o porażkach, a jeśli już o nich pamięta, to z naturalną goryczą. Jednak w Rosji to właśnie przegrane wojny
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 28.05.2026, 07:54:24 via Wykop
  • 152
@robertkk: oho, zaczyna się opakowywanie rezultatów SWO w szeleszczącą złotą folię zwycięstwa.
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
28.05.2026, 06:40:19
  • 214
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 28.05.2026, 07:18:05 via Wykop
  • 106
rosyjska giełda zareagowała spadkami, mimo że przemysł petrochemiczny wręcz eksploduje


Złoto.
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
27.05.2026, 12:11:53
  • 28
Okazuje się, że dobre drony wpadły z odwiedzinami nie tylko w pobliże:

Budynek Kwatery Głównej Sił Powietrznych Floty Czarnomorskiej przy ulicy Gogoli w Sewastopolu spłonął niemal doszczętnie


#ukraina #wojna #rosja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 27.05.2026, 13:26:24 via Wykop
  • 6
@bombastick: do tego nad ranem były jeszcze Taganrok i Woroneż obudzone wyciem syren i większym zadymieniem.
  • Odpowiedz
nickjuzmam
nickjuzmam
27.05.2026, 12:59:33
  • 0
Zapnijcie pasy
#koniecswiata #ciekawostki #heheszki
nickjuzmam - Zapnijcie pasy 
#koniecswiata #ciekawostki #heheszki

źródło: 1000085664

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 27.05.2026, 13:23:09 via Wykop
  • 2
@panDario: logiczne, każdy chce by wygłaszane przez niego publicznie tezy okazały się prawdą. Przy jego zasobach może spróbować.
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf 27.05.2026, 13:11:35
  • 0
Aleksander Dugin zabłysnął w wywiadzie dla Sobczak, która spytała go co miał na myśli pisząc: “jestem zwolennikiem represji. Nie tylko wobec wrogów, ale jestem ogólnie za represjami”.
Dugin: Co chcę (przez to) powiedzieć, to że represje to mechanizm rotacji elit.
Sobczak: Może wybory? Wybory to dobry mechanizm zmiany elit. Po co represje?
Dugin: Oczywiście, tylko wybory zamieniają się w show, to najpewniej nie nasza droga. One (wybory) niczego nie dają, przychodzą tacy sami tylko
edwolf - Aleksander Dugin zabłysnął w wywiadzie dla Sobczak, która spytała go co miał...

źródło: IMG_7360

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

35

Kozacy i carski dzwon. Łemkowie oburzeni rosyjską prowokacją w Małopolsce

Kozacy i carski dzwon. Łemkowie oburzeni rosyjską prowokacją w Małopolsce

9 maja udekorowani wstążkami gieorgijewskimi "polscy kozacy" przekazali cerkwi w Gładyszowie (Małopolska) dzwon z herbem Imperium Rosyjskiego. Wcześniej odśpiewali "Boże cara chrani" i złożyli wieniec barwach Rosji na cmentarzu żołnierzy z I wojny światowej. Z błogosławieństwem polskiej Cerkwi

Fire_Scout
z
centrumeuropy.pl
dodany: 27.05.2026, 11:25:23
  • 6
  • #
    prawoslawie
  • #
    lemkowie
  • #
    lemkowyna
  • #
    malopolska
  • #
    kozacy
  • #
    rosja
edwolf
edwolf 27.05.2026, 12:52:18 via Wykop
  • 2
Ktoś lubi przebieranki, ktoś B--M... niech oszołomy robią w wolnym czasie co chcą, prywatnie. Nie trzeba temu nadawać rozgłosu i rangi wydarzenia publicznego.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wshk
wshk
wshk
27.05.2026, 11:32:58
  • 5
Co na to brauniarze?
#polskieonuce #rosja #bekazprawakow
wshk - Co na to brauniarze? 
#polskieonuce #rosja #bekazprawakow

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 27.05.2026, 12:50:01 via Wykop
  • 2
@wshk: te 30% to ci co nie popierają wodza i najchętniej przeszczepiliby się w ciała poza matuszką rasiją.
  • Odpowiedz
fillion
fillion
27.05.2026, 12:01:16
  • 1
#heheszki #niewiemjaktootagowac
Kiedy Białoruś zmieniła flagę?
fillion - #heheszki #niewiemjaktootagowac
Kiedy Białoruś zmieniła flagę?

źródło: 1000005869

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 27.05.2026, 12:47:38 via Wykop
  • 0
@fillion: Flaga wskazuje pochodzenie a podpis na kraj z którego bezpośrednio obcokrajowiec przekroczył granicę. Ruchliwo musi być w tych leśnych tunelach na Podlasiu.
  • Odpowiedz
babaaga84
babaaga84
27.05.2026, 11:45:13
  • 0
Cześć,mam pytanie:czy w waszych stronach M-słowo jest zakazane?
#m----n #polskifilm #matematyka #prawdawoczykole #niemcy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 27.05.2026, 11:54:09 via Wykop
  • 2
@babaaga84: może nie jest zakazane, ale ludzie myślą że żyją w USA i unikają jego używania, najczęściej spotykam person of colour albo Afrikaner. Sam używam różnie, zależy od przekazu i czy odbiorcy są na tyle kumaci aby zrozumieć, że nic złego nie mam na myśli.
  • Odpowiedz
fannet
fannet
27.05.2026, 05:49:46
  • 87
Mirki, potrzebuję waszej wiedzy zbiorowej, bo sam wszystkiego nie ogarnę.

Od jakiegoś czasu obserwuję na polskim TikToku sieć kont – nie jedno, dziesiątki – które wrzucają filmiki w identycznym schemacie i z identycznym celem. Nie chwalą Rosji, bo to byłoby zbyt oczywiste. Robią coś sprytniejszego: subtelnie demoralizują.

Wzorzec do zapamiętania, bo jak go raz zobaczycie, już go nie odzobaczycie:
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 27.05.2026, 10:36:07 via Wykop
  • 0
@fannet: unikam kanałów, w których chociażby co jakiś czas nie widać lektora/autora materiału.
  • Odpowiedz
4pietrowydrapaczchmur
4pietrowydrapaczchmur
27.05.2026, 09:40:37
  • 3
O! widzicie? Mówicie ze sie nie da, a jednak się da.
Nie wiem który z nich jest w ciąży, bo nie widać, ale może przy ciąży analnej nie ma brzucha z przodu tylko tyłek rośnie.
Nie mam bladego pojęcia kim są i czym jest Pentatonix ale po porodzie analnym pewnie będa bardzo sławni.


#ciaza #lgbt #porod #onet #biologia #heheszki
4pietrowydrapaczchmur - O! widzicie? Mówicie ze sie nie da, a jednak się da.
Nie wiem...

źródło: 706559624_1375076221109198_5674920054722723922_n

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 27.05.2026, 10:00:14 via Wykop
  • 0
@tdv26: albo -co prędzej- surogacja.
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
26.05.2026, 22:25:04
  • 105
#jezykangielski #heheszki #jezykiobce #lingwistyka #angielskizwykopem #angielski
ukojenie - #jezykangielski #heheszki #jezykiobce #lingwistyka #angielskizwykopem #ang...

źródło: 1

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 26.05.2026, 22:59:24 via Wykop
  • 35
@psiversum: ej serio, od dawna dokładnie to samo powtarzam, zwłaszcza że pisanie po chińsku ma dla mnie więcej sensu niż inglisz.
Do tego ciągle się słyszy “english alphabet” - serio? To jakiś eufemizm na alfabet łaciński dla osób z dodatkowym chromosomem.
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf 26.05.2026, 23:42:41 via Wykop
  • 2
@psiversum: nie wiem, czy to się da naprawić - wydaje mi się, że mieli jakieś swoje pismo. Jakby nie patrzeć dedykowane rozwiązanie.
Z chińskim tak prosto nie ma, np. głupi czasownik “jeść” w putonghua to 吃 ale na Tajwanie, Hongkongu czy nawet w Singapurze (który użhwa uproszczonego pisma jak ChRL) to tylko 食 - które z kolei dla przeciętnego Chińczyka brzmi jeszcze bardziej dziwnie, niż dla nas to, że Rosjanie
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf 27.05.2026, 09:58:12 via Wykop
  • 1
@Woo-Cash1900: same as C in Pacific Ocean.
@Sklep_z_zywnoscia_uzywana mój niechlubny faworyt to awkward - słowo znane, już miałem przeczytać... a okazało się że po spojrzeniu na zapis byłem lost... a potem rzeczywiście sam zawstydzony.
@psiversum można od biedy powiedzieć, że są jak Słowianie, chociaż wydaje mi się, że skala nieco inna i różnice między językami chińskimi są większe.
Do tego, bardzo ważne - chińskie pismo nie konserwuje wymowy
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf 27.05.2026, 00:47:09
  • 0
Zleciłem Copilotowi znalezienie czegoś w Internecie, po krótkim doprecyzowaniu i zasadniczo zawężeniu zakresu wyszukiwania, chatbot zakomunikował że idzie szukać i zgłosi się z 25. wynikami w ciągu 24h. To tak działają te nowe wyszukiwarki, jak bibliotekarz prawie.
Miał ktoś tak?
#copilot #sztucznainteligencja #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
27.05.2026, 04:11:33 via Wypiek
  • 2
@edwolf nie
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
26.05.2026, 22:46:58
  • 501
Od kilkunastu lat jestem na wykopie. Widziałem już wszystko, wiele ciekawych akcji, afer itd.

A w pamięci zapadło mi najbardziej to, że kiedyś Mirek X dodał jakiś wpis, pod którym Mirek Z romansował sobie z Mirabelką Y. I ten właściciel wpisu skasował go, bo był zazdrosny xD

#wykop #heheszki
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 26.05.2026, 22:54:29 via Wykop
  • 141
@WARKUTONU: Internet jest mniejszy niż się wydaje
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf 26.05.2026, 20:06:48
  • 71
Majowe ataki na logistykę okupanta. Aż mi się przypomniały pogłoski z zeszłego roku, że niby mostu kryminalnego nie wolno ataktować, no to teraz już innej drogi nie ma, jak tylko naokoło dowozić orków. Przez most właśnie.
I to do czasu.

#rosjaplonie #rosja #ukraina #wojna
edwolf - Majowe ataki na logistykę okupanta. Aż mi się przypomniały pogłoski z zeszłe...

źródło: IMG_7356

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf
Autor
26.05.2026, 20:22:18 via Wykop
  • 40
A kto powiedział, że im się ma udać uciec? Jakby nie patrzeć są walutą przetargową przy wymianie jeńców.
  • Odpowiedz
Koner1391
Koner1391
26.05.2026, 15:44:53
  • 35
#ukraina #rosja #wojna
Koner1391 - #ukraina #rosja #wojna

źródło: Screenshot_8

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 26.05.2026, 16:44:56 via Wykop
  • 15
@TheGreatCornholio: nie, nie pokryje- umorzy. A jeśli ktoś z wierzycieli ma problem, to do łagru za dyskredytację armii.
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf 26.05.2026, 20:00:08 via Wykop
  • 3
@dqdq1: tak, zdecydowanie warto czekać na nieuchronną katastrofę. Lata 90. się jeezcze okażą dla Rosjan okresem prosperity.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17
  • Strona 4 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.08.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.04.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking