Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko206
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
edwolf

edwolf

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4377
  • Znaleziska 830
  • Mikroblog 3547
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 28
artem17
artem17
22.05.2026, 19:16:27
  • 204
#ukraina
#rosja
#gospodarka
#bekazkacapow
#rosjawstajezkolan
#wojna
artem17 - #ukraina
#rosja
#gospodarka
#bekazkacapow
#rosjawstajezkolan
#wojna
#putin
...

źródło: 412d6b5e601b2f07256572034b30912b8abe5b0220aa99b37dc2381b3f03e5e7

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 22.05.2026, 20:37:59 via Wykop
  • 115
@saib75: wiesz, mówimy o redakcji pisma, które w Francji (!) pozwalało sobie bkuźnić z Mahometa na okładce, więc to co tu dynda nad guzikiem, to jest mały pikuś.
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf 22.05.2026, 21:25:02 via Wykop
  • 2
@korin_: Charlie Hebdo
  • Odpowiedz
Dequstator
Dequstator
22.05.2026, 19:08:02
  • 4
#przegryw #heheszki
Dequstator - #przegryw #heheszki

źródło: Screenshot_20260522-210712_Chrome

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 22.05.2026, 20:39:29 via Wykop
  • 0
@PokemonowyRambo: Za to W. P-------j juẓ sobie każdy bez problemj wyobrazi.
  • Odpowiedz
wirus133
wirus133
wirus133
22.05.2026, 16:08:46
  • 3
#przegryw #humorobrazkowy
wirus133 - #przegryw #humorobrazkowy

źródło: IMG_4822

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 22.05.2026, 16:43:53 via Wykop
  • 3
@Cadfael: nie, nie- nie zarobił, on po prostu określił wysokość posagu. Poważna oferta. A dzieci i żonę będzie musiał właśnie utrzymać i w razie rozwodu zwrócić posag.
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf 22.05.2026, 17:28:53 via Wykop
  • 2
@Cadfael: znowóż, zakładam że dla siebie ma, ale dzieci czy żony niekoniecznie
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf 22.05.2026, 20:35:42 via Wykop
  • 1
@Cadfael: dzięki, wzajemnie ;)
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
22.05.2026, 12:26:14
  • 211
Rozkład jazdy

#wojna #rosja #ukraina #ropa
hellfirehe - Rozkład jazdy

#wojna #rosja #ukraina #ropa

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 22.05.2026, 13:13:25 via Wykop
  • 46
@hellfirehe: jazda z k

  • Odpowiedz
edwolf
edwolf 22.05.2026, 14:07:33 via Wykop
  • 0
@hellfirehe: ale fajnie się długi weekend zaczyna
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf 22.05.2026, 14:12:08 via Wykop
  • 0
@Mikuuuus: Panie, ale ja tu kawę mam zaparzoną. No ale dziękuję za info, jest jednak nadzieja na to, że może rzeczywistość nadgoni.
  • Odpowiedz
Dymitrov
Dymitrov
22.05.2026, 13:01:50
  • 12
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #rosja #wojna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 22.05.2026, 13:12:37 via Wykop
  • 14
@Dymitrov: Wulkany Tuapse to będzie nowa atrakcja tego - przypominam - kurortu.
  • Odpowiedz
czteroch
czteroch
22.05.2026, 13:05:10
  • 2
1000 lat granic na jednej mapie. #mapporn
czteroch - 1000 lat granic na jednej mapie. #mapporn

źródło: 69131

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 22.05.2026, 13:11:29 via Wykop
  • 1
@czteroch: we Francji się nie zgadza a Anglicy tam siedzieli trochę.
  • Odpowiedz
Beka-z-izraela
Beka-z-izraela
21.05.2026, 20:21:17
  • 0
#niemcy #ukraina #tiktok #merz
Beka-z-izraela - #niemcy #ukraina #tiktok #merz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 21.05.2026, 20:25:03 via Wykop
  • 8
@Beka-z-izraela: ale to jest przykre, tak jak to że mamy zabawkę, która mininalnym nakładem wysiłku produkuje takie badziewie.
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf 22.05.2026, 06:06:23 via Wykop
  • 1
@the_good_guy: pohukiwania są logicznie dziurawe, ale punktowo celnie uderzają w urojone bolączki i bóle fantomowe AFDlerów.
Klimaschutz+Rüstungen, okupacja przez aliantów (tu nazwane jako Sojusz=NATO ale to jak sformułowano zdanie i docelowa publika stawiają między znak równości między Allianz i Alliierte), upadający przemysł, energia bla bla bla... no i nie zabrakło odniesienia do migrantów "ci którzy wykorzystują system".
  • Odpowiedz
Ardeo
Ardeo
21.05.2026, 21:48:37
  • 6
Jest jakiś ekspert co wyjaśnij, dlaczego lepiej tak rozpraszać ataki zamiast koncentrować w jednym miejscu?

Zakładając, że obrona przeciw dronowa jest rozproszona po kraju, to w ten sposób łatwiej jest walczyć z dronami, bo więcej jednostek obrony jest aktywowanych i ma mniej dronów do zestrzelenia. Na logikę, to przeciążanie pojedynczych miejsc powinno być optimum. No chyba, że ruskim w ogóle nie wychodzi strącanie dronów, no ale to by było dziwne po takim
Ardeo - Jest jakiś ekspert co wyjaśnij, dlaczego lepiej tak rozpraszać ataki zamiast ...

źródło: b8ab522f45f9a4604941e11898f0fb818cbc0ced87a399a40b0afbde08821dd5

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 22.05.2026, 05:58:22 via Wykop
  • 1
@Stan_Przedzawalowy: dokładnie, dywagowanie to jeszcze nie grzech, człowiek kombinuje, łączy kropki...
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
21.05.2026, 22:24:58
  • 30
ruskim się porąbało i wysłali rozkazy po niemiecku xD chociaż nick ma po polsku

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - ruskim się porąbało i wysłali rozkazy po niemiecku xD chociaż nick ma po p...

źródło: hfdhfhdfhfdhhdfh

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 22.05.2026, 05:55:12 via Wykop
  • 5
@Wykopek_Jeden: zwłaszcza po niemiecku, ich jest więcej w RFN niż Turków czy Polaków.
  • Odpowiedz
kubkarzzswarzadza
kubkarzzswarzadza
22.05.2026, 01:40:55
  • 7
-Halo Donald ty wysłał 5 tysi swoich soldatów do Polszy?
-Priviet Vlad, niet ja zabrał 5tysi
-Nu kak zabrał jak Dima mówi że wysłał 5 tysi
-Niet ja mu wysłał 5 tysi czarny jack daniels
-Jaki czarny jack daniels Donald, Rasija tonie pamagu mnie bljad
-Haraszo ja poniał Vlad, call me later ja ide na golf
kubkarzzswarzadza - -Halo Donald ty wysłał 5 tysi swoich soldatów do Polszy?
-Priviet...

źródło: 1h9fxp

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 22.05.2026, 05:53:44 via Wykop
  • 0
@kubkarzzswarzadza: jakie wiadro? On do walizki robi.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
21.05.2026, 18:56:33
  • 420
wiedzieliście że od jakiegoś czasu w rosji jest widno nie tylko w dzień? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - wiedzieliście że od jakiegoś czasu w rosji jest widno nie tylko w dzień? (...

źródło: hfddfhfhdfhhfhdhfdfhhfh

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 21.05.2026, 19:45:23 via Wykop
  • 3
@szafoski3: może tak być, w miastach takich jak Perm zimą koło 11 “wschodzi” słońce, a o 15 już ćma. Te cztery godziny to taka szarówa bo coś tam świeci koło horyzontu. Do tego wszędzie syf i po tygodniu zaczynasz walić wódę nawet jak przyjechałeŝ jako hipis;)
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf 21.05.2026, 20:41:07 via Wykop
  • 2
@KolegaCzlowieka: nie przesadzam,
w Petersburgu ze słońcem też jest krucho zimą, ale w Permie styczniu o 10. czy 10:30 słońca jeszcze nie ma. A jak już wyjdzie to się toczy praktycznie po lini horyzontu przez prawie 3 godziny +czas na wschód/zachód. Ciekwa sprawa, że mają taką strefę czasową, że w “zenicie” słońce jest o 13:30. I już, byłem tam kilka razy w zimie i dzielę się obserwacją.
  • Odpowiedz
verq2137
verq2137
21.05.2026, 19:01:04
  • 4
atletka Fatima Diame, markery i cienkopis

#sztuka #art #rysunek #malarstwo #tworczoscwlasna #verqrysuje #rysujzwykopem
verq2137 - atletka Fatima Diame, markery i cienkopis

#sztuka #art #rysunek #malarstw...

źródło: Screenshot 2026-05-21 at 20-58-40 Instagram

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 21.05.2026, 20:31:06 via Wykop
  • 1
@verq2137: to Ci się udało. Zarówno technika jak i kompozycja. I ta przerwa między kitą a szyją, na tyle wąska aby na pierwszy rzut oka nie zaburzać postrzegania całej sylwetki- ale po chwili nieznośnie irytuje. Korespndencja z tłem od pachy do łokcia łagodzi tę irytację.
Wrzucaj co jakiś czas ciekawsze prace.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
21.05.2026, 10:31:08
  • 516
putin pojechał do chin żeby udawać że rosja coś znaczy i podczas wizyty:

- nie zalatwili umowy na gaz
- ruska gielda na czerwono
- xi puścił taniec łabędzi puszczany na rozpad zsrr i zmianę władzy xD

#ukraina #rosja #wojna #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 21.05.2026, 14:03:36 via Wykop
  • 5
@robertkk: o! Dziękuję!
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
21.05.2026, 09:33:03
  • 21
Obwód samarski (Rosja)

21.05.2026
Filmik opublikowany przez Dowództwo Sił Systemów Bezzałogowych Sił Zbrojnych Ukrainy
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat #rosjaplonie #rafinerie
Mikuuuus - > Obwód samarski (Rosja)
21.05.2026
Filmik opublikowany przez Dowództwo Si...

źródło: 1000011680

Pobierz
Mikuuuus - > Obwód samarski (Rosja)
21.05.2026
Filmik opublikowany przez Dowództwo Si...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 21.05.2026, 09:56:17 via Wykop
  • 3
@kontrowersje: raczej ukraińską mową: dobreńko spracuwały :)
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
21.05.2026, 04:19:28
  • 15
#codziennypokrowsk reaktywacja

Fennrir cho zrób fikołka

Dzisiaj rano na oficjalnych kontach ukr VII Korpusu Szybkiego Reagowania ukazał się długi tekst przedstawiający trudną sytuację w jakiej znalazły się oddziały korpusu, broniące wciąż płn krańców Aglomeracji Pokrowskiej. Napisano w nim:

W płn części Pokrowska VII Korpus wciąż utrzymuje część pozycji, które są niemal całkowicie odcięte. Siły rosyjskie kontrolując wzniesienia oraz miejską zabudowę, rozmieściły swoje systemy obserwacyjne i walki radioelektronicznej (WRE) i dominują w powietrzu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 21.05.2026, 07:40:27 via Wykop
  • 1
@Grzesiok: jak za dwa lata skończy się z tym tagiem to ruszamy z #codziennamalatokmaczka
  • Odpowiedz
Famine
Famine
20.05.2026, 06:00:09
  • 10
Dzień Dobry

#heheszki #humorobrazkowy
Famine - Dzień Dobry

#heheszki #humorobrazkowy

źródło: temp_file2416398796665874092

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 20.05.2026, 06:31:19 via Wykop
  • 2
muszę znaleźć KAMULUS!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 18
  • Strona 3 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.08.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.04.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking