Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
eNse

eNse

Dołączył 13 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14242
  • Znaleziska 1724
  • Mikroblog 12518
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 49
Al-3_x
Al-3_x
18.02.2026, 06:50:11
  • 3
Ludzie to mają jednak pamięć złotej rybki. Kilka filmów temu było jechanie po tym całym Bobiczku w komentarzach, że cham i prostak i powinno się go wywalić z kanału, a teraz znowu wróciła narracja, że to jednak spoko morda jest. Nawet nie krytyka tylko zwykła obserwacja jak szybko zmieniają się opinie ludzi w tych czasach.

#ksiazulo #kuchnia #jedzenie #youtube
Al-3_x - Ludzie to mają jednak pamięć złotej rybki. Kilka filmów temu było jechanie p...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eNse
eNse 18.02.2026, 10:03:10 via Android
  • 7
@Al-3_x a prowadzisz statystykę i spis kont które są za usunięciem bobiczka i tych, które go popsują? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Może to jednak nie te same osoby ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
nandrolone
nandrolone
15.02.2026, 13:09:33
  • 318
jakby ktos nie widzial jak wyglada ebook od chrisa:

https://drive.google.com/file/d/1Fcqio748jF3W1_nwZPKIQdpn1GNa-ltJ/view?usp=sharing

#profesorchris #ebook #budda
nandrolone - jakby ktos nie widzial jak wyglada ebook od chrisa:

 https://drive.goog...

źródło: Zrzut ekranu 2026-02-15 141026

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eNse
eNse 15.02.2026, 16:16:49 via Android
  • 0
@eSUBA94 no ale już tutaj to nie pierdziel głupot, bo Chris to jeden z bardziej ogarniętych mechaników w tym kraju ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
t.....a
konto usunięte 15.02.2026, 13:43:30
  • 52
Oczywiście film dodany 11 miesięcy temu w którym to nasz bohater Chris cwaniakował że jego nie ruszą już zniknął ( ͡º ͜ʖ͡º)
#profesorchris #budda #loterie #afera
t.....a - Oczywiście film dodany 11 miesięcy temu w którym to nasz bohater Chris cwan...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eNse
eNse 15.02.2026, 16:16:11 via Android
  • 0
@eSUBA94 fascynujące jest Twoje poświęcanie wolnego czasu i zasobów na wszystko co związane z #loterie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
13.02.2026, 06:05:48
  • 882
#profesorchris jak czytam komentarze pod tym jego „filmem o niczym” i widzę ile frajerow mu wpłaca pieniądze, to mi się chce śmiać i płakać jednocześnie, że tacy ludzie oddychają tym samym powietrzem. Łykają wszystko co im powie jakiś dzban na jutubie, milioner, który ma kilka samochodów i prawie 500k obserwujących na yt i pierwsze co robi? Ogłasza zbiórkę, bo on nie ma pieniędzy xD

Żeby w tym filmiku było cokolwiek
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eNse
eNse 13.02.2026, 16:09:57 via Android
  • 1
@Pan_Slon no mylisz się albo nie uważnie oglądałeś materiały ojwojtka.
To on sam nalegał na stawienie się w prokuraturze, oni nie chcieli mu wyznaczyć terminu tylko pytali kiedy i gdzie przekroczy granice.
Oczywiście po to żeby odstawić kolejną szopkę
  • Odpowiedz
WUJICO
WUJICO
WUJICO
13.02.2026, 11:54:38
  • 50
TLRD;
1. Zrób loterie gdzie kupujący kupuje eboka z losem (oprocentowanie 8% zamiast 23%)
2. W momencie afery z Buddą śmieszkuj, że ciebie też powinni zatrzymać
3. Rok później nalot na chatę, gdzie służby zawijają całą kasę
4. Trauma, płacz dzieci i żony
5. Zrób zbiórkę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eNse
eNse 13.02.2026, 15:57:52 via Android
  • 3
@Snykers nie, nie byłaby legalna bo nie można sprzedawać losów na loterie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Bosypalec
Bosypalec
30.01.2026, 08:25:06
  • 0
#podcast #przemekgorczyk #motoryzacja #szybkoalebezpiecznie

Obczajcie typa u Górczyka. Daje link do shorta ale duża część wywiadu tak wygląda, że gość chwali się jak zapieprza po mieście autami i nic mu nie zrobią. Dla niego normalne i bezpieczne jest jechać 300km/h obwodnica a jak opowiadał, że przy takiej prędkości wyprzedzał tira pasem awaryjnym to mało tam do erekcji w studiu nie doszło. Oczywiście standardowo usuwane
Bosypalec - #podcast #przemekgorczyk #motoryzacja #szybkoalebezpiecznie

Obczajcie ty...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eNse
eNse 31.01.2026, 08:45:10 via Android
  • 0
@elena-mary akurat Banaś ma bardzo dużo mądrego do powiedzenia. Tu po prostu mamy jakiś stricte motoryzacyjny podcast w jego wykonaniu.
  • Odpowiedz
eNse
eNse 29.01.2026, 20:30:31
  • 0
Z racji że super piec na pellet wywinął takiego psikusa u teściowej, potrzebowałbym polecajke czujnika dymu i jakiejś kamery, którą będzie można zerknąć na tą o to rurkę podajnika w ciemnej kotłowni (idealnie więc gdyby była z podświetlaniem LED odpalanym w aplikacji).

Ktoś ma coś godnego polecenia? Jakaś Tuya? Tplink? Xiaomi?

#niewiemjaktootagowac #dom #ogrzewanie #elektronika #smarthome #monitoring
eNse - Z racji że super piec na pellet wywinął takiego psikusa u teściowej, potrzebow...

źródło: temp_file3054397337010872832

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
29.01.2026, 20:53:44 via Android
  • 1
@eNse: zmienic rurke na alu spiro.
  • Odpowiedz
mirek-zbirek
mirek-zbirek
30.01.2026, 08:57:15 via Wykop
  • 0
Ja to raczej bym szukał powodu dlaczego była cofka, czy może komin przytkany. Takie rzeczy nie powinny się zdarzać
  • Odpowiedz
32cm
32cm
21.01.2026, 11:05:58
  • 137
Mirki
Czasem chcesz się pożalić, ale nie masz do kogo....
Żona chce kupić samochód. Padło na BMW X3, ja mówię lexusa (RX, UX, NX) ale nie bo brzydki lub stary, lub za duży przebieg, ok, gusta są różne...
Więc pada wybór kryteriów samochodu, rocznik powyżej 2017, automat, benzyna, przebieg poniżej 150k. Ustawiam wyszukiwanie, raz na jakiś czas coś się trafia, ale zawsze jakiś powód aby nie jechać, a to dziecko, a to samochód
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eNse
eNse 21.01.2026, 16:28:59 via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
eNse
eNse 21.01.2026, 16:42:17 via Android
  • 5
@Jedyny_Jedynak chyba zatrzymałeś się w 2008 roku, bo wtedy skończyły się dobre 3.0d w BMW.
N57 to nie jest kwestia czy, tylko kiedy zdechnie i będzie do włożenia 30k+
  • Odpowiedz
v.....7
v.....7
konto usunięte 15.01.2026, 23:15:23
  • 1
#primemma

Nitro mocno o Wardędze
v.....7 - #primemma 

Nitro mocno o Wardędze
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eNse
eNse 16.01.2026, 04:57:30 via Android
  • 0
@DestroDevil to obejrz sobie wywiad z nim w fomo podcast.
Praktycznie żadnego przekleństwa, gość jest bardziej inteligentny niż 90% tych wszystkich influencerków
  • Odpowiedz
Czarny1337
Czarny1337
15.01.2026, 22:33:28
  • 0
hej, gdzie w Częstochowie na uroczysty obiad-kolacje? jakaś miła restauracja (niekoniecznie pizzeria...)

dziekówa

#czestochowa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eNse
eNse 16.01.2026, 04:47:01 via Android
  • 1
@Czarny1337 ristorante allegro?
Przynajmniej ceny nie zabiją jak w topollino
  • Odpowiedz
new-object
new-object
15.01.2026, 14:43:38
  • 1
Ajajaj ale wtopa. Kluczyk od różowej nie działał - dokładnie pilot. Jako to że ma już naście lat - pewnie bateryjka padła.

Dostać się do środka nie lada gratka. Ale się udało.

Ale co najbardziej mnie zdziwiło to to, że bateryjka daje odealne 3v. Czyli jest w idealnym stanie. A pilot nie działa .

No
new-object - Ajajaj ale wtopa. Kluczyk od różowej nie działał - dokładnie pilot. Jako...

źródło: image

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eNse
eNse 15.01.2026, 15:56:10 via Android
  • 0
@new-object jakby to była bateria w kluczyku to miałbyś komunikat na idrive
  • Odpowiedz
Bayzel_official
Bayzel_official
Bayzel_official
15.01.2026, 11:28:35
  • 0
#budda buddyń z nowościami wleciał, można kupić dostęp do jednego filmu za 29 pln, i stripe już działa jak by się jacyś chętni znaleźli (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eNse
eNse 15.01.2026, 13:19:11 via Android
  • 0
@ElementalX7 caly czas było 230 za pół roku
Nie kłam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
VanGogh
VanGogh
13.01.2026, 10:22:31
  • 0
#bmw #bmwx3 #motoryzajca Cześć Mirki! Ma ktoś Xx G45? Najlepiej 40d? Co możecie powiedzieć o wyciszeniu, spalaniu i o ogólnej eksploatacji? Czy ten diesel 300KM jest awaryjny? Mam się bać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eNse
eNse 13.01.2026, 10:42:13 via Android
  • 0
@VanGogh jak nie zamierzasz tego trzymać do 200k przebiegu to nie powinno być źle ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
08.01.2026, 14:08:49
  • 11
czyli chcecie powiedzieć że szemrani ludzie, przestępcy skarbowi mogą sobie zapieprzać po drogach publicznych w terenie zabudowanym i driftować?

podobno od stycznia 2026 jest nowelizacja prawa i kodeksu i jest to jeszcze bardziej karalne - do tego stopnia że będąc świadkiem i to nagrywając też popełniasz - przestępstwo, nie wykroczonie... podobno.....

warto być w PL celebrytom i mieć kasę - wtedy nie jesteś równy wobec prawa

#budda #mgpgarage
eSUBA94 - czyli chcecie powiedzieć że szemrani ludzie, przestępcy skarbowi mogą sobie...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eNse
eNse 08.01.2026, 17:42:29 via Android
  • 6
@eSUBA94 generalnie kolego wszystko i wszyscy czego akurat nie lubisz, albo się nie interesujesz jest be i fuj ( ͡º ͜ʖ͡º)

A ludzie na śniegu upalali, upalają i upalać będą. Nie zmienisz tego
  • Odpowiedz

444

Samochody i pługi utknęły w zaspach. Ludzi ratowali rolnicy

Samochody i pługi utknęły w zaspach. Ludzi ratowali rolnicy

Rolnicy przyjechali ciągnikami i przewieźli uwięzione w samochodach osoby.

Z_ostatniej_chwili
z
polskieradio24.pl
dodany: 30.12.2025, 20:11:15
  • 210
  • #
    pogoda
  • #
    snieg
  • #
    zima
  • #
    polska
  • #
    rolnic
  • #
    wydarzenia
eNse
eNse 01.01.2026, 14:46:58 via Android
  • -1
@RuchaczSpychacz ale wiesz dlaczego nie podjechali?
Przez takich jak Ty np, którzy blokują oba pasy na autostradzie i ciężarówka nie jest w stanie się odpowiednio napędzić żeby pokonać to wzniesienie.
Praw fizyki nie oszukasz, a takich jełopów w osobówkach jadących 30/40 po obu pasach albo środkiem ekspresówką nie brakuje
E.....7
konto usunięte 31.12.2025, 06:01:33
  • 281
Wszyscy mistrzowie kierownicy „jadę 80 na 120, bo to bezpieczna prędkość” zatrzymali się na S7, bo przecież oni się czuli zagrożeni jak śnieg padał i adekwatnie było się zatrzymać XD skoro bezpieczniej jest stanąć niż się poruszać 20-30kmh to teraz stójcie i marznijcie bezpieczni kierowcy. Może was jutro odholują.

Dobrze, że zablokowaliście drogę, piaskarka nie dojedzie szybko. Moje gratulacje XD
#motoryzacja #zima #snieg #polska
E.....7 - Wszyscy mistrzowie kierownicy „jadę 80 na 120, bo to bezpieczna prędkość” z...

źródło: 80477_zima-paralizuje-drogi-w-regionie-s7-zablok_1

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eNse
eNse 31.12.2025, 10:26:47 via Android
  • 2
@Essapierds2007 co do ciężarówek na lewym pasie, to się nie dziw jak nie wiesz dlaczego to robią.

Trafi się cymbał w osobowce przed wzniesieniem jadący 50 czy 60 i nie wczołgasz się pod górę ciężarowym w większości przypadków, jeśli wzniesienie jest spore.

Dziś też dwa razy w tej okolicy stanąłem, raz na rondzie w Iławie, ale wykopałem się sam bo wzniesienie nie było duże, drugi raz na drodze nr 15 w
  • Odpowiedz
yrtsybadow
yrtsybadow
yrtsybadow
29.12.2025, 05:53:18
  • 1
#budda Siema! Mam dla Was konkretny sposób na szybkie usuwanie filmów z pirackich serwisów typu Filman oraz hostingów Doodstream czy Vox. Wysłałem Wam parę dni temu maila z gotową instrukcją, ale pewnie utonął w spamie, więc podbijam tutaj. Sprawdźcie skrzynkę, chętnie pomogę Wam chronić content za darmo! haha 😂
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eNse
eNse 29.12.2025, 07:59:21 via Android
  • 1
@hpiotrekh najwidoczniej Ciebie skoro śledzisz tag ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

1

E36 montaż hydrolapy hydrauliczny ręczny bębny

Będę montował hydrolape e36 ale za bardzo nie wiem jak się zabrać za to , z tyłu bębny(założone nowe) mam przewody hamulcowe hydrolape z pompą czego jeszcze potrzebuje ? Planowałem wpiąć w układ a nie na osobnym 

adam-szarlotka
z
wykop.pl
dodany: 27.12.2025, 09:58:06
  • 2
  • #
    drift
  • #
    e36
  • #
    bmw
  • #
    driftgruz
  • #
    motoryzacja
  • #
    e46
eNse
eNse 27.12.2025, 12:08:03 via Android
  • 0
Może idź po prostu tam, gdzie masz od tego ludzi, czyli grupy na fb dla gruzowników ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

orejpolenatraktore
orejpolenatraktore
25.12.2025, 16:31:28
  • 0
Dzisiaj youtube mi ten film zaproponował i zastanawiam się czy nie skończy się jak z Buddą itp. bo historia jest dość dziwna.
Na bootcampach można dużo zarobić. Nie brakuje naiwnych ludzi myślących, że po kilkudniowym bootcampie będa zarabiać wielkie pieniądze ale on twierdzi, że bootcampy i szkolenia to ok. 10% jego zarobków a większość to prowizje.
W wywiadzie duży w maluchu mówił o zarobkach 300k na miesiąć, tutaj już 15milionów w rok:
https://www.youtube.com/watch?v=bki4wIbXVcA

I nie byłoby
orejpolenatraktore - Dzisiaj youtube mi ten film zaproponował i zastanawiam się czy n...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eNse
eNse 26.12.2025, 08:30:54 via Android
  • 0
@orejpolenatraktore

Ale wiesz ze Cars project nie zajmuje się programowaniem?
  • Odpowiedz
eNse
eNse 26.12.2025, 09:33:25 via Android
  • 5
@orejpolenatraktore no to tak się składa że Cars Project to Szymon Banaś.
Wpisz sobie w yt, masz pełno podcastów. Gość nie żyje z programowania. Research dla Ciebie też jest chyba zbyt trudny, najlepiej siać dezinformację, co?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
  • Strona 2 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.07.2013

    Komentator
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 16.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.05.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.07.2013

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking