Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kostoo
kostoo

kostoo

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3508
  • Znaleziska 2561
  • Mikroblog 947
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 13

617

Lwów podpisał sześć umów na miliony euro. Polskich firm zabrakło

Lwów podpisał sześć umów na miliony euro. Polskich firm zabrakło

Otrzymaj pomoc. Obiecuj pomoc w odbudowie. Okaź pogardę temu kto pomógł. Olej go. Profit ?

Wujek_Fester
z
money.pl
dodany: przedwczoraj, 08:36:55
  • 118
  • #
    ukraina
  • #
    polakmadryposzkodzie
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    bekazpo
kostoo
kostoo
kostoo przedwczoraj, 19:54:42 via Android
  • -1
Wina Nawrockiego i przynjamniej wojny nie mamy. Dawajmy dalej... /Platformers mode off
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1249

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

Cześć,nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie.

andrzejdragan
z
wykop.pl
dodany: 24.06.2026, 15:47:12
  • 760
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    fizyka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
kostoo
kostoo
kostoo 24.06.2026, 16:16:29 via Android
  • -1
Kiedy przyjdzie taki dzień, że AI wyśle w Pana imieniu rezygnację z etatu na uczelni i zajmie Pana miejsce, co Pan zrobi ze swoim życiem?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

scriptum_nox
scriptum_nox
22.06.2026, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kostoo
kostoo
kostoo 23.06.2026, 05:15:44 via Android
  • 0
Nie mam tego problemu. Wgrywam gpx na zegarek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

3296

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Ostatnio sprowadzono do Polski 24-letnią Klaudię, która utknęła w szpitalu w Pekinie. To nie jedyny taki przypadek. Piotr Moczulski przebywa w ciężkim stanie w jednym z filipińskich szpitali od dwóch lat. Rodzinie, pomimo intensywnych starań, nie udało się go sprowadzić do Polski.

MagicznyMariusz
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 09.06.2026, 07:10:51
  • 428
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
  • #
    pieklokobiet
  • #
    pieklomezczyzn
kostoo
kostoo
kostoo 10.06.2026, 06:16:37 via Android
  • 2
Ludzi stać na wyjazdy zagraniczne, ale już nie na ubezpieczenie ¯\(ツ)/¯ Tygodniowy budżetowy wyjazd zagraniczny to 2-3 tys gdy sensowne ubezpieczenie zaledwie 60 zł
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

416

AfD już nie ukrywa. "Pokój z Rosją"

AfD już nie ukrywa. "Pokój z Rosją"

Liderka skrajnie prawicowej niemieckiej partii AfD Alice Weidel wygłosiła płomienne przemówienie, w którym zapowiedziała, że gdy obejmie władzę będzie starać się doprowadzić do "pojednania z Rosją".

SpokojnyPan
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.05.2026, 07:23:03
  • 133
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    niemcy
  • #
    konfederacja
  • #
    bekazkonfederacji
kostoo
kostoo
kostoo 21.05.2026, 06:35:21 via Wykop
  • -1
Dlatego nie może być zgody niemieckie wojska w Polsce. Historia lubi się powtarzać, a dobrze wiemy jak to się skończyło w 1939r.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

945

Odcinkowy pomiar zawyżał prędkość

Odcinkowy pomiar zawyżał prędkość

To może być największa kompromitacja systemu pomiarów prędkości od lat. GITD potwierdza błędne odczyty - czy podobny problem występuje też w innych miejscach?

kostoo
z
gs24.pl
dodany: 20.05.2026, 18:29:01
  • 168
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki

642

Czyli jak zalegalizować niechcianych nachodźców.

Czyli jak zalegalizować niechcianych nachodźców.

Nowa i niebezpieczna oraz antypolska ustawa już w drodze. Gdzie po dwóch miesiącach, jeśli o pobyt stały, urzędnik nie zdąży rozpatrzyć wniosku, imigranta uważa się za legalnego.

lolomi
z
gov.pl
dodany: 20.05.2026, 07:09:41
  • 153
  • #
    granica
  • #
    mypolacy
  • #
    sejm
  • #
    polska
  • #
    niebezpiecznik
  • #
    polityka
kostoo
kostoo
kostoo 20.05.2026, 10:00:03 via Android
  • 30
Czyli teraz o legalizacji pobytu będzie decydować niewydolność urzędów, a nie rzetelna kontrola? Przecież im więcej wniosków, tym większe ryzyko automatycznych zgód bez dokładnej weryfikacji (np. wskutek celowego zapchania urzędów fikcyjnymi wnioskami). Chore rozwiązanie ¯\(ツ)/¯
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kostoo
kostoo
kostoo 20.05.2026, 12:20:03 via Android
  • 4
@YellowMesayah: później się dopisze następne kraje i pobyt czasowy zmieni... Żabę trzeba gotować powoli

418

I weź tu się kłóć z kobietą

I weź tu się kłóć z kobietą

Kobieta wymusza pierwszeństwo, jeszcze ma pretensję biedna...

TopFacts
z
youtube.com
dodany: 19.05.2026, 18:55:20
  • 98
  • #
    polscykierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    wykop
  • #
    stopcham
kostoo
kostoo
kostoo 20.05.2026, 12:17:10 via Android
  • 12
Jadę prosto to mam pierwszeństwo XD
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2607

System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek

System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek

Byłem dzisiaj w Lidlu i to, co zobaczyłem przy butelkomacie, to jakiś ponury żart. Zrobiłem zdjęcie (twarze celowo zakryłem), bo to idealnie obrazuje nasz nowy, wspaniały "eko-system". Ludzie stoją w długich kolejkach, tracąc swój cenny czas wolny, by wielce łaskawie odzyskać swoje własne 50 groszy.

Wardegas
z
wykop.pl
dodany: 09.05.2026, 11:55:19
  • 564
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    afera
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    pieniadze
kostoo
kostoo
kostoo 09.05.2026, 17:27:54 via Android
  • -2
Dlaczego nie można odzyskać gotówki za oddane butelki tylko marny bon i do tego ważny jedynie 100 dni? Na jakiej podstawie sklep ustala termin ważności bonu?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

510

Żadnej wznowy przez 33 miesiące. Immunoterapia pokonuje raka jelita

Żadnej wznowy przez 33 miesiące. Immunoterapia pokonuje raka jelita

Badanie NEOPRISM-CRC: 9 tygodni pembrolizumabu przed operacją raka jelita grubego i żaden pacjent nie doświadczył nawrotu przez prawie trzy lata. Dla porównania, standardowa chirurgia z chemioterapią daje nawrót u 25% chorych w tym czasie. Przełom w onkologii.

real_scoria
z
sciencedaily.com
dodany: 06.05.2026, 08:48:29
  • 40
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    onkologia
  • #
    zdrowie
  • #
    rak
kostoo
kostoo
kostoo 06.05.2026, 11:47:16 via Android
  • 17
kostoo

źródło: 11483

Pobierz
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

573

Skycash - Janusze biznesu,zabór środków użytkowników,przymusowy płatny abonament

Skycash - Janusze biznesu,zabór środków użytkowników,przymusowy płatny abonament

Skycash - Janusze biznesu,zabór środków użytkowników,przymusowy płatny abonament #wykopefekt #janusze #cwaniaki #parkowanie #auto #miasto #warszawa #parking #polska #skycash Skycash postanowił zabawić się w Januszy Biznesu i wkurzyć użytkowników.

Oldirtybastard
z
wykop.pl
dodany: 04.05.2026, 14:13:42
  • 115
  • #
    wykopefekt
  • #
    skycash
  • #
    parking
  • #
    januszebiznesu
  • #
    januszex
  • #
    parkowanie
kostoo
kostoo
kostoo 05.05.2026, 20:12:40 via Android
  • -1
@theximon: wdrażają etapami

1576

Góry butelek na parkingu pod Biedronką. "Zaraz będzie tunel"

Góry butelek na parkingu pod Biedronką. "Zaraz będzie tunel"

W sieci pojawiło się nagranie pokazujące, jak w praktyce wygląda zwrot opakowań przy butelkomatach. Na filmie widać dziesiątki worków z butelkami ustawionych wokół urządzenia przy jednym ze sklepów. Internauci wskazują, że podobne sytuacje zdarzają się w wielu miejscach w Polsce.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 30.04.2026, 07:16:26
  • 370
  • #
    biedronka
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    tiktok
kostoo
kostoo
kostoo 01.05.2026, 06:40:01 via Android
  • 0
Ale te butelki zabiorą, prawda?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CrokusYounghand
CrokusYounghand
19.04.2026, 22:16:28
  • 20
Wycieczka na Radziejową odbyta. Zostało 5 górek do KGP. ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#koronagorpolski #gory #chwalesie
CrokusYounghand - Wycieczka na Radziejową odbyta. Zostało 5 górek do KGP. ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#k...

źródło: 1019

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kostoo
kostoo
kostoo 30.04.2026, 11:06:37 via Wykop
  • 0
@CrokusYounghand: w niektórych źródłach jest m.in. Borowa, Okole i Mędralowa na liście KGP
  • Odpowiedz

738

Goniec.pl on X: "Czarnek zachęca do wpłacania na akcję Łatwogang i Cancer Fighte

Ale QR kod w tym czasie prowadzi w inne miejsce....!

krakowiak
z
x.com
dodany: 28.04.2026, 19:34:52
  • 116
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    wykop
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
kostoo
kostoo
kostoo 29.04.2026, 06:22:10 via Wykop
  • 39
Przecież to wystąpienie trwało kilka godz. i dotyczyło promocji PIS, a o onkologi było kilka sekund. Czy mogli na kilka sek. wyłączyć ten kod? Mogli, ale po co?
kostoo - Przecież to wystąpienie trwało kilka godz. i dotyczyło promocji PIS, a o onk...

źródło: HG_-XgxaQAEQNRo

Pobierz
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

584

Będzie też kaucja na "małpki" i butelki po winie

Będzie też kaucja na "małpki" i butelki po winie

Kaucję 50 groszy płacimy obecnie za butelki PET oraz za puszki. Wiceministra klimatu i środowiska, powiedziała, kiedy można spodziewać się decyzji o poszerzeniu systemu także na butelki po wódce - w tym małpki - oraz po winie.

Z_ostatniej_chwili
z
polskieradio24.pl
dodany: 27.04.2026, 12:31:31
  • 178
  • #
    polska
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    klimat
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
kostoo
kostoo
kostoo 28.04.2026, 04:59:35 via Android
  • 8
Rozwiązaniem byłby a-----l w saszetkach (tzw. "alko-tubki"). A nie, czekaj...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1646

Abonament RTV już wkrótce obowiązkowy. To dotknie wszystkich Polaków

Abonament RTV już wkrótce obowiązkowy. To dotknie wszystkich Polaków

O likwidacji abonamentu RTV politycy dyskutują od dawna. Tego typu głosy pojawiały się już w kampanii wyborczej. Nie oznacza to jednak, że koalicja rządząca chce znieść z Polaków opłatę, a jedynie zmienić sposób jej naliczania. Co więcej, po zmianach nad którymi pracują politycy uniknięcie płacenia

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 20.04.2026, 09:55:42
  • 326
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
kostoo
kostoo
kostoo 20.04.2026, 13:15:47 via Wykop
  • -1
Czyli TVP w wiecznej likwidacji, ale opłaty w trybie przyspieszonym ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

357

Trump mówił o wojnie w Iranie. Obok stał gigantyczny zając xD

Trump mówił o wojnie w Iranie. Obok stał gigantyczny zając xD

Podczas wystąpienia Donalda Trumpa dotyczącego sytuacji w Iranie obok prezydenta znajdowała się ogromna maskotka zająca, co wywołało falę komentarzy o surrealistycznym charakterze wydarzenia. Media zwracają uwagę na kontrast między powagą tematu a oprawą konferencji. Amerykański easter egg.

Nick7C5
z
polskieradio24.pl
dodany: 06.04.2026, 19:32:14
  • 76
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    trump
  • #
    polityka
  • #
    swiat
kostoo
kostoo
kostoo 07.04.2026, 12:52:06 via Wykop
  • -1
Clown World
kostoo - Clown World

źródło: image(9)

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3564

Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci

Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci

Dzieci se mogą grać po ciemku a ty areczku parkuj dalej. Krulowa ma w dupie przepisy dla maluczkich. Sytuacja ponoć notoryczna. Pomożemy uśmiechniętej pani wojt wbić trochę fejmu? Żeby pytania od prasy się zaczeły, żeby cieplej trochę się zrobiło

Buckshot_00
z
szczeciner.pl
dodany: 24.03.2026, 11:50:19
  • 232
  • #
    kolbaskowo
  • #
    konfitura
  • #
    malgorzataschwarz
  • #
    areczek
kostoo
kostoo
kostoo 25.03.2026, 11:07:51 via Wykop
  • -3
Czyli jechała po chodniku i jeszcze ktoś jej zapalił światło? Normalnie skandal dekady. Kołbaskowo powinno powołać komisję śledczą.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.01.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.01.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 16.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.09.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking