Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dymel

dymel

Dołączył 13 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28316
  • Znaleziska 766
  • Mikroblog 27550
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 28
mazaq1
mazaq1
18.02.2025, 13:46:15
  • 0
#druk3d
Hej, szukam kogoś z Bambusem X1C, najlepiej z #krakow ;)
potrzeba mi wydrukować takie coś: https://www.thingiverse.com/thing:6901226
na Youtubę robię recenzje drukarek, nie mam bambu laba a ludzie cały czas pytajo jak wypada w porównaniu każda drukarka :(
Jakieś 150g filamentu.
Tak szczerze to wolałbym się jakoś dogadać jak Mirek z Mirkiem i nie robić tego jako płatna usługa :). Ale czekam na odzew.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dymel
dymel 18.02.2025, 14:33:43 via Wykop
  • 0
hartowanej stali i lekko inny ekstruder


@mazaq1: coś co można łatwo dołożyć do p1s (sam mam), ale nie ma to żadnego znaczenia przy materiałach jak petg lub pla
  • Odpowiedz
johnshepard2000
johnshepard2000
15.02.2025, 20:27:58
  • 0
Mirki, dopadł mnie dość znany problem z padem od PS5. Lewa gałka wariuje jak powalona, postać sama chodzi, a w menu konsoli pad sam przeskakuje z ikonki na ikonkę. Konsolę kupiłem używaną, więc już nie jest na gwarancji niestety.

Także kupować po prostu nowego pada, czy może skorzystać z tego typu usługi? Nie widzi mi się wydać ponad 3 stów na nowy kontroler, skoro jest duże prawdopodobieństwo, że coś podobnego się powtórzy.
johnshepard2000 - Mirki, dopadł mnie dość znany problem z padem od PS5. Lewa gałka wa...

źródło: temp_file2155107418146809195

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dymel
dymel 15.02.2025, 21:56:17 via Wykop
  • 5
I od tego czasu, nikt się nie nauczył robić gałek tak samo niezawodnie


@Kulek1981: przecież to nie leży w interesie producenta żeby pady były bezawaryjne
  • Odpowiedz
Loginito
Loginito
13.02.2025, 12:12:36
  • 0
Który procek jest teraz lepiej brać? Czy lepiej się wstrzymać, platrofma pod 1080p/2k docelowo #pcmasterrace #komputery
7800X3d czy 9800x3d
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dymel
dymel 13.02.2025, 12:13:37 via Wykop
  • 6
@Loginito: mocniejszy (nie piszesz o kasie, więc głupie pytanie)
  • Odpowiedz
dymel
dymel 13.02.2025, 13:17:14 via Android
  • 0
@Loginito IMO jest sens, sam kupiłem
  • Odpowiedz
Majster_2
Majster_2
04.02.2025, 14:39:46
  • 3
Udostępniajcie to szybko, no nie wytrzymie


#gry #kingdomcomedeliverance #pcmasterrace
Majster_2 - Udostępniajcie to szybko, no nie wytrzymie 

SPOILER

#gry #kingdomcomede...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dymel
dymel 04.02.2025, 19:28:30 via Wykop
  • 0
pewnie jeszcze 30 minut będziesz to rozpakowywał xD


@JednaRenkaJedenKaleka: parę minut zajęło
  • Odpowiedz
dymel
dymel 03.02.2025, 18:13:03
  • 0
Zawiedziony premierą 'na papierze' nowych kart z serii RTX50*0 zastanawiam się czy nie wymienić mojej wysłużonej 3080 na 7900XTX - ma to sens? Gram na UWQHD i nie mam zamiaru zmieniać na 4K, chciałem kupować 5090, ale te mają się za 3-4 miesiące dopiero pojawić. Chciałem se pograć w KCD2 w ładnej grafice, a tu klops...

#pcmasterrace

Zamieniać 3080 10gb na 7900xtx 24gb?

  • Jeszcze jak 48.5% (16)
  • Nie no, nie ma sensu 51.5% (17)

Oddanych głosów: 33

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dymel
dymel
Autor
03.02.2025, 19:01:51 via Wykop
  • 0
@kucma19: a tu już nawet nie chodzi o to że jest tańszy, ale w ogóle jest dostępny - 4080 też są wyprzedane w niemczech (tutaj siedzę teraz) po informacji parę miesięcy temu o zaprzestaniu produkcji tych czipów ze względu na planowaną premierę serii 50x0. No i teraz jak się pojawi 4080 super to jest za 1300-1500€, a 7900xtx mogę mieć pojutrze za 900€ ze sklepu... Za 1050-1150€ bym wziął 4080
  • Odpowiedz
mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
01.02.2025, 16:33:25
  • 11
Wyposażenie biwakowe cz.2
#motocykle #podroze #rower #mpetrumnigrum
MATA/materac do spania.
Nie biorę pod uwagę wszelkiej maści tych mat piankowych/do jogi które były popularne 20 lat temu gdyż na nich nie da się wyspać (są za cienkie). Mam jednego kolegę 175cm wzrostu i 60kg wagi twierdzi że na podobnej macie tylko wyglądającej jak wytłaczanka do jajek się wysypia, choć od 7 lat już ze sobą jej nie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dymel
dymel 02.02.2025, 07:24:21 via Wykop
  • 0
@mpetrumnigrum: pod względem wysypiania się wszystkie maty i namioty bledną w porównaniu do dobrego hamaka (a przynajmniej dla mnie).
  • Odpowiedz
dymel
dymel 02.02.2025, 07:57:59 via Wykop
  • 0
@mpetrumnigrum: ja z kolei miałem taką sytuację że było po deszczach na północy Polski i pół nocy nie mogliśmy znaleźć wystarczająco suchego miejsca na rozłożenie namiotów.
  • Odpowiedz
dymel
dymel 02.02.2025, 08:46:36 via Wykop
  • 0
A miejsce bez kałuży znajdziesz po 5 minutach gdziekolwiek po za jeziorem i bagnem jesteś.


@mpetrumnigrum: może jak jedziesz motocyklem, ale na rowerach to potrafi mocno skomplikować sprawę - parę lat temu w okolicach Kołobrzegu nie znaleźliśmy przez parę godzin suchego ustronnego miejsca (dosłownie po nadepnięciu na ziemię 'wychodziła' woda). No a drzew było od zarąbania. No i zestaw do spania pod namiotem zajmuje od cholery więcej miejsca niż zestaw
  • Odpowiedz
ska87
ska87
01.02.2025, 07:29:50
  • 0
Hej,

Czy w marin gestalt 2 '20 rzeczywiscie maksymalna szerokosc opony z tylu to 35C? Pytam, gdyz chce tam wlozyc cos szerszego i nie wiem czy bedzie pasowac. Zdjecie dla atencji.

#gravel #rower
ska87 - Hej,

Czy w marin gestalt 2 '20 rzeczywiscie maksymalna szerokosc opony z tyl...

źródło: temp_file2805178914652438496

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dymel
dymel 01.02.2025, 12:12:14 via Wykop
  • 2
@ska87: skoro masz to czemu nie zmierzysz? Opona oponie nie jest równa, różni producenci mogą mieć różne realne wymiary przy tym samym 'rozmiarze', do tego dochodzi różnica w ciśnieniu.
  • Odpowiedz
SpeaRRR
SpeaRRR
30.01.2025, 14:12:29
  • 3
Ktoś w ogóle widział wersje FE na stronie nvidia? To wygląda jakby sie nigdy tam nie pojawiły xD

#nvidia #pcmasterrace #kartygraficzne
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dymel
dymel 30.01.2025, 14:16:49 via Wykop
  • 0
@SpeaRRR: nope, pokazuje że best seller i tyle
  • Odpowiedz
dymel
dymel 30.01.2025, 14:22:42 via Wykop
  • 1
@SpeaRRR: na niemieckiej stronie patrzę, tutaj chciałem kupić
https://marketplace.nvidia.com/de-de/consumer/graphics-cards/
  • Odpowiedz
SecretService
SecretService
27.01.2025, 19:53:24
  • 0
Gdzie polujecie na 5090 oprócz x-kom, caseking, proshop. Zastanawiam się czy nie zrobic fejkowego adresu i wziaść wysyłke do paczkomatu gdzieś przy granicy, wtedy dojdzie mi mindfactory i jakiś czeski sklep (mam z godzinke do granicy).
Jakieś pomysły gdzie złapać FE w kraju?
#pcmasterrace #nvidia #komputery
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dymel
dymel 27.01.2025, 20:01:42 via Wykop
  • 0
@SecretService: mindfactory wysyła do paczkomatu polskiego?
  • Odpowiedz
dymel
dymel 27.01.2025, 20:26:01 via Android
  • 1
@SecretService no ale czy wysyła do polskiego psczkomatu? Żeby wysłali do niemieckiego to potrzebujesz mieć postnummer, a i tak pierwsze zamówienie tylko pod domowy adres wysyłają
  • Odpowiedz

786

Sensacyjna zmiana w strategii Peugeot - wycofuje się z pomysłu elektryków

Sensacyjna zmiana w strategii Peugeot - wycofuje się z pomysłu elektryków

Peugeot zaskakuje rynek motoryzacyjny decyzją, która oznacza istotny zwrot w dotychczasowej strategii w zakresie napędów. Nie będzie już 100% elektryków w ofercie a nowe modele otrzymają silniki spalinowe

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 25.01.2025, 19:42:13
  • 319
  • #
    peugeot
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
dymel
dymel 26.01.2025, 12:58:42 via Wykop
  • 17
Jak jeszcze przywrócą do życia 2.0HDI to może się uda, ale z tymi 1.2puretech wszędzie to nie wróżę sukcesów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dymel
dymel 12.01.2025, 11:35:47
  • 0
Czy 5700x3d starczy do RTX5090 przy ultrawide 1440p czy trzeba całą platformę zmieniać? Aktualnie mam 5800x z RTX3080 i nie wiem czy nie będzie lepiej po prostu kupić 5700x3d + 5080.

#pcmasterrace
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dymel
dymel
Autor
12.01.2025, 11:52:09 via Wykop
  • 0
@Michas303: właśnie nie mogę znaleźć testów żadnych pod 3440x1440p, a nie uśmiecha mi się teraz wydawać dodatkowo ~6k na 9800x3d z mobo i ram.
Trochę zaspałem ze zmianą na AM5 :(
  • Odpowiedz
dymel
dymel
Autor
12.01.2025, 15:05:27 via Wykop
  • 0
@Tak_masz_racje: 10% w nowych grach to może być duża różnica niestety i to może być granica pomiędzy płynną grą a nie :(
@Michas303 sęk w tym że chcę na KCD2 mieć nowe GPU już.
  • Odpowiedz
dymel
dymel
Autor
21.01.2025, 11:36:46 via Wykop
  • 0
@Michas303: @Tak_masz_racje jakoś tak wyszło że kupiłem 9800x3d
  • Odpowiedz

1

Xbox One S Gwent Edition

Xbox One S Gwent Edition

Jeden z trzech, ręcznie robionych i wyjątkowych Xboxów na świecie. Poznajcie wyjątkowy, bardzo limitowany model Xboxa i stojącą za nim historię :)

SlaveousX360
z
xboxmuzeum.pl
dodany: 12.01.2025, 14:15:44
  • 2
  • #
    xbox
  • #
    gry
  • #
    kolekcjonerki
dymel
dymel 19.01.2025, 08:50:24 via Wykop
  • 0
@Kryspin013: XO miał premierę w 2013 roku, nic dziwnego że prawie nic na to nie wychodzi już.

330

Nintendo Switch 2 oficjalnie zaprezentowane. Premiera w 2025r

Nintendo Switch 2 oficjalnie zaprezentowane. Premiera w 2025r

Nintendo oficjalnie potwierdziło, że pracuje nad następcą swojej niezwykle popularnej konsoli Nintendo Switch. Nowe urządzenie, nazwane Nintendo Switch 2, ma trafić na rynek w 2025 roku.

Novameh
z
zyciewstylu.pl
dodany: 16.01.2025, 13:22:53
  • 213
  • #
    gry
  • #
    nintendoswitch
  • #
    nintendo
  • #
    switch
dymel
dymel 16.01.2025, 13:54:28 via Wykop
  • 28
@mocoloco: przecież ludzie właśnie tego oczekują - takiego słicza tylko dużo szybszego. Sam na premierę pewnie kupię, bo męczyła mnie wydajność jedynki.
dymel
dymel 17.01.2025, 04:07:34 via Wykop
  • -1
ma być słabszy XDD


@PiersiowkaPelnaZiol: ma być słabszy niż co?
lubiczklan
lubiczklan
19.12.2024, 13:02:38
  • 2
Eh, list przyszedł przypominający o zapłacie haraczu dla ARD/ZDF/abonament radiowo-telewizyjny (płacę co pół roku) i humor popsuty.
Płacenie żadnej innej opłaty mnie tak nie boli jak na ten szajs.
#niemcy #zalesie #emigracja
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dymel
dymel 19.12.2024, 13:07:10 via Wykop
  • 1
@lubiczklan: a nie mogą sobie sami ściągać z konta? Ja mam ustawione co 3 miesiące i boli tylko jak zauważę że ściągnęli, tak to zapominam ;p
  • Odpowiedz
maikeleleq
maikeleleq
19.12.2024, 08:52:26
  • 4
Miasto z ok. 30k mieszkańców, w Polsce to pewnie trzeba z 3k wywalić za takie mieszkanie XD #nieruchomosci #niemcy #emigracja
maikeleleq - Miasto z ok. 30k mieszkańców, w Polsce to pewnie trzeba z 3k wywalić za ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dymel
dymel 19.12.2024, 10:51:21 via Wykop
  • 0
@Essapierds2007: podwójna kaucja jest liczona od kaltmiete (czyli koszty wynajmu bez mediów), warmmiete (czyli czynsz na ciepło) to zazwyczaj z wodą i ogrzewaniem. Bez kuchni, w DE mało kiedy kuchnia jest na wyposażeniu (a nawet często lamp nie ma).
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
18.12.2024, 10:04:55
  • 2
Nie szanuję ludzi
1) którzy trzymają kompa na biurku
2) mają w kompie RGB

Nie zapraszam do dyskusji
#pcmasterrace #komputery
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dymel
dymel 18.12.2024, 10:42:40 via Wykop
  • 0
mają w kompie RGB


@pearl_jamik: mam RTX3080 z jakimiś RGB, ale tylko dlatego że jak kupowałem 4 lata temu to był deficyt i się brało co było. Ale za to obudowa bez szyby, żeby mnie to nie w-------o
  • Odpowiedz
TiREX
TiREX
12.09.2024, 16:00:51
  • 4
od 3 miesięcy eksperymentuję z jedzeniem w proszku...

wypracowałem sobie pewne przemyślenia:
- nie ma wygodniejszego jedzenia,
- efektywność: dostarczane wartości, wygoda, czas potrzebny na przygotowanie i jedzenie, względem ceny wypada najlepiej,
- na jimmyjoy mój organizm reagował źle (za dużo soi),
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dymel
dymel 12.12.2024, 09:40:30 via Wykop
  • 0
yfood stosuje polityki antypolskie XD nie działają na polskiej wersji strony: zniżki studenckie, reflinki...


@TiREX: reflinki nie działają?
  • Odpowiedz
Rysiek555
Rysiek555
Rysiek555
07.12.2024, 09:17:36
  • 0
#bambu #druk3d
Ile czekaliście na przesyłkę z oficjalnego sklepu bambu lab? Kupiłem w niedziele w nocy A1, w poniedziałek rano był numer przesyłki DPD. Na stronie trackingu DPD do tej pory "przesyłka zarejestrowana, jeszcze nienadana"..
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dymel
dymel 07.12.2024, 19:59:36 via Wykop
  • 0
@Rysiek555: przed black friday było to 3-4 dni, teraz się o---------ą.
  • Odpowiedz
dymel
dymel 12.12.2024, 09:12:47 via Wykop
  • 0
@Rysiek555: @paweu87 u mnie wpis 2.12 do przewoźnika, dzisiaj info od dpd że dostawa dzisiaj (dostawa w niemczech)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 23
  • Strona 4 z 23
  • >
  • coś o mnie
  • Pomorskie

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.10.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.08.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.05.2019

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 11.08.2014

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking