Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dreadingit
dreadingit

dreadingit

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6488
  • Znaleziska 2732
  • Mikroblog 3756
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 276

449

Gen Z sabotuje wdrożenie AI w firmach

Gen Z sabotuje wdrożenie AI w firmach

44% przedstawicieli Gen Z przyznaje się do sabotażu strategii AI w firmach poprzez m.in. celowe generowanie wyników o niskiej jakości, aby sztuczna inteligencja wydawała się mniej skuteczna.

matixrr
z
fortune.com
dodany: 11.04.2026, 17:58:51
  • 110
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
  • #
    pracbaza
  • #
    programista15k
dreadingit
dreadingit
dreadingit 11.04.2026, 22:55:36 via Android
  • 42
hmm, jasne.

Widać temperatura wokół ai spada i trzeba gaslighting żeby się dalej dobrze jarało. Nie ważne co się mówi byleby się mówiło.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

871

Hotel Gołębiewski w Pobierowie będzie zatrudniał imigrantów

Hotel Gołębiewski w Pobierowie będzie zatrudniał imigrantów

Może i zepsuli krajobraz ale za to ubogacą kulturowo.

dolina_korupcji
z
podroze.onet.pl
dodany: 11.04.2026, 16:51:51
  • 262
  • #
    imigranci
  • #
    hotelarstwo
  • #
    bezrobocie
  • #
    praca
  • #
    4konserwy
  • #
    januszebiznesu
dreadingit
dreadingit
dreadingit 11.04.2026, 22:44:19 via Android
  • 63
Polska naprawdę nadrabia, zaczynamy obecnie rozwiązywać te same problemy pierwszego świata co uk gdzieś około 2004. Tylko idziemy tą samą ścieżką.

I chyba te same sektory ściągają pracowników zagranicznych, hospitality i catering, ogólnie food production. Politycy jedno, brexit zrobiony, a ludzi i tak przybywa co roku setki tysięcy. Infrastruktura stara, mieszkań brakuje, gospodarka słabo od lat. (podobno uk właśnie tanimi rękami do pracy wykręca to swoje 1%-2% rocznego wzrostu).

Kapitał naprawdę nie
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 11.04.2026, 22:46:31 via Android
  • 7
@dziacha

Byłem w tym roku w hotelu na Mazurach, połowa obsługi pochodziła z Filipin, 1/4 z Ukrainy i 1/4 z Polski.


Parę lat temu byłem na malcie, większość stafu w hotelach i najniższych pracach to hindusi (i narzekają na gorsze gorąco na malcie niż mieli w indiach :) )

628

Jest skarga do KRRiT po kontrowersyjnym wywiadzie Wojewódzkiego ze Stanowskim!

Jest skarga do KRRiT po kontrowersyjnym wywiadzie Wojewódzkiego ze Stanowskim!

Fundacja Kisiela składa skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Nie jest to akt partyjny ani światopoglądowy. Jest to akt przekonania, że merytoryczna, transparentna debata publiczna jest możliwa tylko wtedy, gdy kłamstwo ma cenę.

PiotrSter
z
piotrsterkowski.pl
dodany: 10.04.2026, 07:31:33
  • 129
  • #
    wojewodzki
  • #
    stanowski
  • #
    tvn
  • #
    onet
  • #
    media
  • #
    dziennikarstwo
dreadingit
dreadingit
dreadingit 10.04.2026, 13:22:24 via Android
  • 8
Wojewódzki, czy ten drugi co znim prowadzi ten jego kanał, to nie jest żymianstwo?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 11.04.2026, 08:28:21 via Android
  • 0
@Wykopek_Jeden

nie, serio?

278

Czarny kwartał w Niemczech. Takiej fali bankructw nie było od dawna

Czarny kwartał w Niemczech. Takiej fali bankructw nie było od dawna

Pierwszy kwartał tego roku przyniósł w Niemczech falę bankructw firm niespotykaną od ponad 20 lat - alarmuje Instytut Badań Gospodarczych im. Leibniza w Halle. W ciągu trzech miesięcy upadłość ogłosiło 4573 przedsiębiorstw, co przełożyło się na zagrożenie dla 54 tysięcy miejsc pracy. Eksperci podkre

KapitanTorpedal
z
rmf24.pl
dodany: 10.04.2026, 03:14:44
  • 59
  • #
    europa
  • #
    niemcy
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
dreadingit
dreadingit
dreadingit 10.04.2026, 13:18:05 via Android
  • 1
@janusz-lece

Odwrócenie od elektryków może uratuje motoryzację w europie. Może.

Z chinczykami obecnie wychodzą j---a w uk, najczęściej problemy z wydajnością chińskiego serwisu, np jeśli chodzi o części zamienne, - wg chińczyków wymienia się całą sekcję (nie uszkodzony element) ale sila robocza jest tania, wg uk, wymienia się uszkodzony element ale robocizna nie jest tania. Czyli wychodzi ze chińczycy błędnie złożyli że angielscy mechanicy będą naprawiać uszkodzone części za miskę ryżu. No i

21

Brytyjska marynarka wdraża laser DragonFire do walki z dronami

Brytyjska marynarka wdraża laser DragonFire do walki z dronami

Royal Navy zamontuje system na niszczycielach typu 45 już w 2027 r. (5 lat wcześniej niż zakładano). Laser światłowodowy o mocy 50 kW precyzyjnie niszczy szybkie drony (ok. 650 km/h), pociski artyleryjskie i inne małe cele powietrzne. Koszt jednego strzału to zaledwie 10 funtów (50 zł).

matixrr
z
ithardware.pl
dodany: 08.04.2026, 10:07:06
  • 5
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
  • #
    technologia
  • #
    drony
dreadingit
dreadingit
dreadingit 08.04.2026, 10:27:45 via Android
  • 2
@konradpra

Może walną falą dźwiękową żeby rozpszoszyć chmury? Inaczej walka tylko w dni bezchmurne i kiedy nie ma mgły...
LeifEriksson
LeifEriksson
08.04.2026, 09:41:24
  • 7
Iran wkrótce po wojnie z USA i Izraelem, reparacjach i wprowadzaniu opłat za cieśninę
#iran #trump #wojna
LeifEriksson - Iran wkrótce po wojnie z USA i Izraelem, reparacjach i wprowadzaniu op...

źródło: IMG_3029

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 08.04.2026, 09:58:42 via Android
  • 0
@LeifEriksson

Iran wkrótce po wojnie z USA i Izraelem, reparacjach i wprowadzaniu opłat za cieśninę


Chyba jednak nie.
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 08.04.2026, 10:22:28 via Android
  • 0
@LeifEriksson

Nie wiem czy bylibyśmy w wojnie światowej, myślę że wszyscy zainteresowani czykaliby aż opadnie kurz, co się wykrystalizuje, czy ropa zacznie płynąć. Chiny nie są chyba gotowe nie mówiąc że jak będą gotowe to chętne raczej nigdy nie będą. Poczekać chwilę i zobaczyć co się wykrystalizuje. Na pewno początkowo rola izr by znacząco wzrosła. Państwa arabskie najpewniej by typowo nic realnego nie zrobiły. Potem, stany mogłyby zacząć wspierać iran, ale
  • Odpowiedz
niebieskipatyk
niebieskipatyk
08.04.2026, 09:10:41
  • 3
Jak on może być prezydentem USA? Jak? xD
Jak to jest możliwe, że on doszedł na sam szczyt?
Przeciętny wykopek będąc POTUS nigdy by nie zdecydował się zaatakować kraju zbrojącego się od 30-40 lat na ewentualną wojnę, wyposażonego w zaawansowaną technologię militarną. Ma też wywiad CIA, NSA do zrobienia rekonesansu sił przeciwnika. Ktoś go oszukał, czy po prostu jest kretynem włącznie z jego ludźmi? A może to wszystko to zagrywka i za
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 08.04.2026, 10:11:40 via Android
  • 1
@niebieskipatyk

A może to wszystko to zagrywka i za moment znowu zaatakuję Iran?


Najprawdopodobniej.
  • Odpowiedz

57

Ekspansja (i problemy) polskich firm na świecie.

Ekspansja (i problemy) polskich firm na świecie.

Polski biznes w końcu ruszył na łowy. Świetny materiał od GTBT.

malakens
z
youtube.com
dodany: 06.04.2026, 13:25:19
  • 15
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    kapitalizm
  • #
    ekonomia
  • #
    wolnyrynek
dreadingit
dreadingit
dreadingit 06.04.2026, 13:28:09 via Android
  • 9
good times bad times? fajne materiały robią.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 08.04.2026, 09:47:54 via Android
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol

to chyba inny kanał niż gtbt?
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
06.04.2026, 13:27:48
  • 118
Tak sobie człowiek ogląda różne filmiki podróżnicze z Iranu przed wojną jak tam wygląda życie na co dzień wszystko od środka na ulicy i człowiek zaczyna zadawać sobie pytania - Co q--a? Jaki q--a zamordyzm? Jakie q--a worki na łbach mają baby?
Przecież tam ludzie tak samo jak my w Europie normalnie czilują sobie w parkach, w kawiarniach, spacerują, spędzają wolny czas tak samo jak my xD
Baby tam mają jakieś chusteczki
NaczelnyWoody - Tak sobie człowiek ogląda różne filmiki podróżnicze z Iranu przed woj...
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 06.04.2026, 13:45:58 via Android
  • 9
@m_ney

Najłatwiej to po prostu kupić narrację serwowaną z mass mediów, nie zadawać pytań i siedzieć w swojej bańce. Ale wtedy trudno dojść do własnych wniosków, choćby tak prostego, że nawet gdyby był zamordyzm, to ci ludzie mają sami prawo zdecydować kiedy zechcą to zmienić. Potem trudno uwierzyć jak inni wskazują na schemat że stany i izrael mieszają w regionie od wielu lat. Bo łatwiej po prostu łykać shit jaki płynie
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 07.04.2026, 08:55:03 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 07.04.2026, 09:04:34 via Android
  • 0
@m_ney

tylko powierzchowna i mylna branie obrazu jaki sie widizi przed soba


Sorry, mógłbyś wyjaśnić jak dochodzi się do takiego poziomu s----------a, że uważasz że możesz komuś narzucać jakie wnioski ma wyciągać?! Totalnie pomijając argument że iranczycy mają prawo żyć tak jak im się podoba, nie potrzeba im na siłę wprowadzać burgeryzacji. Jaka zbieranina żymiaństwa sie zrobiła, światowa opinia publiczna jest oburzona a trump za chwilę odwali jeszcze większe g---o, za
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 07.04.2026, 09:22:20 via Android
  • 0
@m_ney

Masz dla kontekstu swój wpis, nie uciekaj w typowe - wy mnie nie rozumio. Podobnie, czuj się upoważniony do przeczytania mojego wpisu do autora tego postu.

P-----------e glupot ze w kraju takim jak iran jest normalnie bo na filmiku siedza w parku i kawiarni to nie jest zadne dochodzenie do wlasnycy wnioskow tylko powierzchowna i mylna branie obrazu jaki sie widizi przed soba.

Tak postepowali klasyczni pozyteczni idioci w rodzaiu bernarda
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 07.04.2026, 09:47:51 via Android
  • 1
@m_ney

Jedź dalej, w Polsce wolnej od kogo / czego?

Aj wej.
  • Odpowiedz
MojaMatkaJeZiemniaki
MojaMatkaJeZiemniaki
07.04.2026, 07:57:50
  • 46
Wojna trwa, a Polska dilluje z Iranem.
#iran #wojna #trump #heheszki
MojaMatkaJeZiemniaki - Wojna trwa, a Polska dilluje z Iranem.
#iran #wojna #trump #he...

źródło: 2349

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 07.04.2026, 09:12:55 via Android
  • 0
Nie woem czy cos sie pozmieniało w przepisach ale w uk cześć supermarketów - bo nie sprawdzałem we wszystkich, przestała informować klientów o tym skąd pochodzi avocado. Głównie jest sprowadzane z jednego kraju (położonego tam gdzie chce). Zdaje się jedynie lidl miał je z portugalii jeszcze sprzed afery z iranem.
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
04.04.2026, 10:44:11
  • 8
i tak się żyje na tej wsi
#polityka #usa
KitaxKita - i tak się żyje na tej wsi 
#polityka #usa

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 06.04.2026, 13:38:42 via Android
  • 1
@Szandor-Lavay @niezawysoki @KitaxKita

to samo przeżywali anglicy którzy kupili propagandę pro-brexitowska

Jak to jest że w 21 wieku różni ludzie, nawet znani politycy, mogą sobie po prostu kłamać, mogą zatrudniać agencje które będą kłamać dla nich, kiedy prowadzą kraj na złą drogę?! Przecież ludzie powinni zacząć żądać jakichś kar dla takich polityków czy innych szumowin. Jak może taki typ działać w przestrzeni publicznej przez ponad 10 lat (faraz w
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 06.04.2026, 13:25:34
  • 1
#uk #ropa #wojna #ekonomia

Gary's economics właśnie wypuścił nowy odcinek.

Z ciekawostek to powiedział amerykańskim widzom, że oni nie są właścicielami ropy jaką wydobywa us, tylko on jest. W sensie że on jest bogaty i ma zdywersyfikowane inwestycje a przeciętny człowiek ma płacić za wszytko w podatkach. Reszta to zwykla linia jaką mówi od paru lat - inequality - bogaci się bogacą a biedni
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyroxar
pyroxar
06.04.2026, 14:26:20 via Wykop
  • 0
@dreadingit: twórcą tego systemu jest państwo. Inflacja skumulowana to setki i tysiące procent,
https://wtfhappenedin1971.com/
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
05.04.2026, 16:39:53
  • 243
Rzeka Amazonka, pomimo długości ponad 6000 km, nie ma żadnych mostów.

Główny powód jest prosty - prawie nikt ich tam nie potrzebuje. Amazonia jest słabo zaludniona, ma mało dróg i infrastruktury.

Do tego dochodzą ogromne trudności techniczne. Budowa w dżungli jest bardzo ciężka - grunt jest niestabilny, warunki ekstremalne (ulewy, wilgoć), a roślinność szybko "pochłania" wszystko, co zbuduje człowiek.

W
Ukiss - Rzeka Amazonka, pomimo długości ponad 6000 km, nie ma żadnych mostów.

Główny...

źródło: Rzeka Amazonka, pomimo długości ponad 6000 km, nie ma żadnych mostów

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 06.04.2026, 10:07:30 via Android
  • 3
@Czysty997

Jakoś zachodnie media konsekwentnie budują w głowach ludzi obraz chin oparty na zamordyźmie partyjnym i inwigilacji.
Tymczasem szczęście, że w świecie zachodu inwigilacja nie istnieje.
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 06.04.2026, 13:19:26 via Android
  • 1
@Czysty997

Rozpoznawanie twarzy jeet już testowane na ulicach londynu orzez policję i ludzie mieli problemy kiedy zakrywali twarze jak wychodzili z metra.

Wydaje mi się również że sklepy zaczynają używać kamery na wejściu i rozpoznają twarze kupujących. Byłem w malym Tesco w biednej dzielnicy bedford gdzie na wejściu była spora kamera skierowana prosto w twarze wchodzących i dodatkowo drzwi wejściowe/wyjściowe były operowane przez pracownika. Btw, na caly sklepik byla jedna osoba
  • Odpowiedz
FrostlyMostly
FrostlyMostly
05.04.2026, 12:39:34
  • 5
New York Times proszę państwa
Jak to przeszło przez korektę? Ilu ludzi to musiało przyklepać?

#usa #nato
FrostlyMostly - New York Times proszę państwa
Jak to przeszło przez korektę? Ilu ludz...

źródło: nyt

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 05.04.2026, 13:53:43 via Android
  • 1
no i siup, zamiast Nato mozna zmienić na Chito (Chinese treaty organization), potem przewalutowanie na juana i Europa, Afryka, Azja,Ameryka Południowa i Kanada bau (business as usual) i jadziem dalej z koksem. Za to ziroł wars i taryf. Może też z czasem zmieni sie kultura z wykrecania zysków z czyjejś pracy (czy to z produkcji w chinach czy z wynajmu czy innego rentierstwa) na budowanie i innowacje, tak bardziej w merytokrację a
  • Odpowiedz

24

Turcja: Dostęp do mediów społecznościowych tylko po podaniu numeru ID

Turcja: Dostęp do mediów społecznościowych tylko po podaniu numeru ID

Tureckie władze zapowiedziały wprowadzenie w ciągu trzech miesięcy obowiązku logowania się do mediów społecznościowych za pomocą swoich tureckich numerów identyfikacyjnych. Przepisy mające na celu wyeliminowanie anonimowych i fałszywych kont.

matixrr
z
turkishminute.com
dodany: 04.04.2026, 20:22:18
  • 12
  • #
    turcja
  • #
    internet
  • #
    socialmedia
  • #
    facebook
  • #
    informatyka
  • #
    prawo
dreadingit
dreadingit
dreadingit 05.04.2026, 02:34:47 via Android
  • 0
no, w mojej skromnej opini dokładnie to samo chcą władze w uk osiągnąć

i dokładnie zero uda im się osiągnąć w zrealizowaniu tego celu,

i jest w tym ogromna szkoda dla uk niestety, szkoda, możnaby zobaczyć zwykłą, normalną Brytanię i Brytyjczycy mogliby sami siebie zobaczyć takimi jakimi są gdyby cały chłam, misinformacja i klamstwa zostały dołączone przez jakiś dłuższy okres czasu

taki moralny kac i realizacja, może my jednak nie chcieliśmy wychodzić
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ponczo88
Ponczo88
04.04.2026, 19:31:18
  • 0
Myślicie że trump działa na zlecenie żymian i się mylicie, on wywołał wojnę aby Europa naciskała na Ukrainę w sprawie poddania się roSSji. Dzięki czemu Europa będzie mogła znowu kupować surowce a on ogłosi że zakończył kolejną wojne #wojna #iran #izrael #rosja #ukraina
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 05.04.2026, 02:17:26 via Android
  • 0
@SkrajnieZdegustowany

ponoć był taki prezydent w stanach ale go wloska mafia zlikwidowała... i podobno też chciał się zająć lobby rzymia;skim
  • Odpowiedz
jajcek
jajcek
04.04.2026, 19:41:46
  • 399
Nie wiem na ile legitne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Godzinę po ogłoszeniu swojej rezygnacji szef sztabu armii USA powiedział: „Szaleniec doprowadzi wielką armię USA do ruiny".
#wojna #usa #iran #polityka
jajcek - Nie wiem na ile legitne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Godzinę po ogłoszeniu swojej rezygnacji ...

źródło: 1000030973

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 05.04.2026, 02:13:22 via Android
  • 0
@jajcek

Godzinę po ogłoszeniu swojej rezygnacji szef sztabu armii USA powiedział: „Szaleniec doprowadzi wielką armię USA do ruiny".


Może to prawda może fake news.
  • Odpowiedz
202492
202492
04.04.2026, 20:43:21
  • 12
wiecie czemu Trump wycofa się z tej wojny? bo doskonale wie, że nie ma środków do odblokowania cieśniny, strata kilku okrętów bardzo źle by wpłynęła na reputacji armii, jeszcze transmitowania online, jak sie ładnie palą te fregaty to by była katastofa wizerunkowa, kilka dronów może mocno uszkodzić taki okręt, a usa nie ma broni przeciw dronowej, bo ich systemy obronne opierają się na wojnie z XX wieku, ogółem bk z USA

#
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 05.04.2026, 02:02:18 via Android
  • 0
@202492

jak się europa nie dogada to pewnie żywność na jesień będzie droższa a inflacja wjedzie w wakacje i zostanie z nami na trochę ...
  • Odpowiedz
FLAC
FLAC
04.04.2026, 23:08:39
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 05.04.2026, 01:54:58 via Android
  • 1
@FLAC

izr do tej pory wykanczał wszelkich negocjatorów z hamasu i z iranu, po to żeby podtrzymywać konflikt, nawet jesli druga strona ustepowala w negocjacjach. Walneli przecież w hotel w katarze gdzie mieszkała delegacja hamasu, o ile dobrze pamietam.

Ostatnio pakistan upublicznił plany kolejnego planowanego zamachu na iranksich negocjatorow.
  • Odpowiedz
JanTadeusz
JanTadeusz
05.04.2026, 00:25:30
  • 14
Ale by były jaja jakby #trump z dech dziś nocy #wielkanoc mocno
#usa #iran #izrael
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 05.04.2026, 01:38:48 via Android
  • 2
@panDario

to by były jaja jakby zmartwychwstał


jeszcze mnie to bawi, z tydzień temu się z tego brechtalem, z niego byłby taki zbawiciel jak z zionistow naród wybrany
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 20
  • Strona 8 z 20
  • >

Dreading every single day

  • London

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.02.2021

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 28.08.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 31.10.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking