Po zabawie z raspberrypi, OrangePi, linuksach i android boxach przyszedł czas na serwer na Windows.
Poradzicie mi czego najlepiej użyć?
1. Chce udostępniać pliki do urządzeń w sieci domowej. Wiec dlna. Tylko jakie? Standardowo wbudowane w Windows7 czy jakieś zew aplikacje?
2. Plexi odpada, opensub na nim słabo pobiera napisy
3. Klienci do odtwarzania to: samsung smart tv, Apple TV 4 gen (VLC), VLC na boxach, Kodi

















#irc w sumie to #linux bo używam #irssi