Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
debug
debug

debug

Dołączył 5 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25035
  • Znaleziska 12473
  • Mikroblog 12562
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 11
  • Dodane (306)
  • Komentowane (1607)
  • Plusowane (10649)
evolved
evolved
09.12.2025, 02:54:25
  • 232
evolved

źródło: _

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JankoBzykant89
JankoBzykant89
09.12.2025, 05:20:33
  • 427
JankoBzykant89

źródło: 500558720_24000250812933956_3692994842462196028_n

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sekiryjczyk
sekiryjczyk
09.12.2025, 07:11:07 via Wykop
  • 86
@JankoBzykant89: chyba płynę xdd
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
09.12.2025, 07:25:24 via Wykop
  • 198
chyba płynę


@sekiryjczyk: zobacz jaki szczęśliwy jest Mariusz, musisz się go czepiać?
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
08.12.2025, 22:47:16
  • 247
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tenji
tenji
08.12.2025, 23:05:42 via Wykop
  • 63
@gerwazy-oko: a nie ma zalu do Onetu czy Gowno Wyborczej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei
09.12.2025, 00:03:40 via Wykop
  • 120
@gerwazy-oko: wszystko i wszystkie naokoło winne, tylko nie ona. Ona jako ta lelija biała, jako ta łąka nieobsrana. Nie ma odpowiedzialności, nie ma agencji, nie ma własnego rozumu. Dlaczego ma prawa wyborcze, ja się pytam.

  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
09.12.2025, 02:17:30
  • 321
wfyokyga

źródło: temp_file402681484220963091

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
09.12.2025, 02:21:32 via Wykop
  • 29
@wfyokyga: nie apmietam kiedy ostatnio spal 8h
  • Odpowiedz
PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
09.12.2025, 02:22:10 via Wykop
  • 39
@koneser_progresywnego_discopolo: bo śpisz po 9h??? ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
09.12.2025, 01:49:42
  • 388
M26 Perszing, amerykance nazwali go tak na cześć psa z "13 posterunku".
wfyokyga - M26 Perszing, amerykance nazwali go tak na cześć psa z "13 posterunku".

źródło: temp_file6478121473933572727

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atteint
atteint
09.12.2025, 01:52:14 via Wykop
  • 14
@wfyokyga: kwikłem.
  • Odpowiedz
krystiano_ps3
krystiano_ps3
09.12.2025, 02:03:27 via Wykop
  • 214
@wfyokyga: powinni go nazwać świniak na cześć innego piesa z serialu
  • Odpowiedz
Kraina_Wiecznej_Saszety
Kraina_Wiecznej_Saszety
09.12.2025, 06:54:48
  • 886
Muj borze xDDD

#heheszki #czarnyhumor #bardzoczarnyhumor #snus
KrainaWiecznejSaszety - Muj borze xDDD 

#heheszki #czarnyhumor #bardzoczarnyhumor #s...

źródło: 1000003149

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrokusYounghand
CrokusYounghand
09.12.2025, 08:47:55 via Android
  • 83
@Kraina_Wiecznej_Saszety niedługo będzie sobie wdzięczy, że przyzwyczaił pierścień. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
MercedesBenizPolska
MercedesBenizPolska
09.12.2025, 09:04:14 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
xxGrandxx
xxGrandxx
09.12.2025, 06:48:35
  • 978
Samotne matki nie bez powodu są samotne. Szkoda chłopa, głupi był, nabrał się.
#samotnematki #alimenty
xxGrandxx - Samotne matki nie bez powodu są samotne. Szkoda chłopa, głupi był, nabrał...

źródło: temp_file7814855256284393052

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
09.12.2025, 06:55:12 via Wykop
  • 334
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MistrzKowalski
MistrzKowalski
09.12.2025, 07:08:29 via Wykop
  • 293
@o__0: po uznaniu dziecka w sadzie nie ma całkiem szans.
  • Odpowiedz
Gienek-Kielbasa
Gienek-Kielbasa
08.12.2025, 14:46:00
  • 834
ile po wprowadzeniu zaczną się protesty mieszkańców, by zamknąć linię kolejową? #szczecin #patodeweloperka #nieruchomosci
Gienek-Kielbasa - ile po wprowadzeniu zaczną się protesty mieszkańców, by zamknąć lin...

źródło: image

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....s
c.....s
konto usunięte 08.12.2025, 14:47:23 via Wykop
  • 892
@Gienek-Kielbasa: jak w Azji jakiejś
  • Odpowiedz
kamil-tumuletz
kamil-tumuletz
08.12.2025, 15:21:30 via Wykop
  • 790
@Gienek-Kielbasa: jak można puszczać pociąg przez nowe osiedle, matko bosko to czeba zlikwidować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pyszniarz
pyszniarz
08.12.2025, 23:16:04
  • 7
#nieruchomosci
pyszniarz - #nieruchomosci
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

francopolo
francopolo
07.12.2025, 20:30:27
  • 128
#rolnikszukazony zawsze mnie bawi ten obraz kandydata z tyłu, wygląda jak na jego pogrzebie, gdzie się zlatują wszystkie ex
francopolo - #rolnikszukazony zawsze mnie bawi ten obraz kandydata z tyłu, wygląda ja...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cichy-spokojny-grzeczny
cichy-spokojny-grzeczny
07.12.2025, 20:31:46 via Wykop
  • 7
@francopolo: jak z "roast my ex"
  • Odpowiedz
psspspspsp
psspspspsp
07.12.2025, 15:45:48
  • 156
psspspspsp

źródło: 9018c21fdd8c4a52091713a6b845b4a9

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiBBonacci
NiBBonacci
07.12.2025, 16:09:06 via Wykop
  • 44
@psspspspsp: 8 letni ja pijący śmieszną wodę z małej butelki znalezionej u rodziców w barku
ja i monke po 15min
  • Odpowiedz
frugASS
frugASS
07.12.2025, 16:28:37 via Android
  • 14
@psspspspsp nazywamy to błędem przeżywalności
  • Odpowiedz
Sfont_stont
Sfont_stont
Sfont_stont
07.12.2025, 10:00:08
  • 148
#heheszki #humorobrazkowy
Sfont_stont - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: scaled_3412

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bestia_z_Jellystone
Bestia_z_Jellystone
07.12.2025, 10:11:31 via Wykop
  • 153
@Sfont_stont: po wyrwaniu sześciu nóg mucha straciła słuch.
  • Odpowiedz
Darknes17
Darknes17
07.12.2025, 16:20:45 via Wykop
  • 14
@Bestia_z_Jellystone: Bawi bardziej, że wszyscy znaja ten dowcip i nikt nie pyta o co chodzi (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
otylygrubas
otylygrubas
07.12.2025, 09:57:50
  • 137
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r.....r
r.....r
konto usunięte 07.12.2025, 10:06:20 via Wykop
  • 76
@Nigdy_mi_nie_dadza: Natura
r.....r - @Nigdyminie_dadza: Natura

źródło: 1000187421

Pobierz
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
07.12.2025, 10:46:08 via Wykop
  • 169
@otylygrubas: u mnie działa
arcxa - @otylygrubas: u mnie działa

źródło: pw54hw7dycb31

Pobierz
  • Odpowiedz
manualnyautomat
manualnyautomat
07.12.2025, 14:35:09
  • 430
Wyklęty powstań ludu zieeeemi..
#pcmasterrace #ram #komputery
manualnyautomat - Wyklęty powstań ludu zieeeemi..
#pcmasterrace #ram #komputery

źródło: 1000046544

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiBBonacci
NiBBonacci
07.12.2025, 16:07:50 via Wykop
  • 33
@Eldon_Tyrell: 32GB nie równe 32GB
otóż Panie Fertdu jest jeszcze sama prędkość, CAS Latency (opóźnienie) i timing
To, że ślimak 32GB będzie tańszy od konia 32GB to wiadomo, do tego dorzuć jeszcze ECC to masz kolejny poziom
Dodaj sobie do tego jakieś gunwo LEDy czy chłodzenie i masz kolejny koszt.
To nie jest takie porównywanie tego samego, tutaj jest dużo czynników dyktujących ceny, jednak nie neguje to tego, że sufit
  • Odpowiedz
eragonn14
eragonn14
07.12.2025, 16:53:54 via Wykop
  • 22
@tellet: z reguły w desktopach albo pamięci ECC nie są w ogóle obsługiwane, ale działają ale bez ECC czyli jak zwykły ram. Jedyny plus taki że DDR4 z ECC w używce jest tańszy niż nonECC
  • Odpowiedz
Instynkt
Instynkt
07.12.2025, 12:59:04
  • 237
I te fikołki matek w komentarzach że to wcale nie dużo ale oczywiście gdy facet ma placić
#madki
Instynkt - I te fikołki matek w komentarzach że to wcale nie dużo ale oczywiście gdy ...

źródło: 844

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Instynkt
Instynkt
Autor
07.12.2025, 13:03:26 via Wykop
  • 241
Nagle po rozwodzie bąbelek musi zacząć się odzywiac najwyzszej jakości jedzeniem w najdroższych restauracjach i chodzić na pierdyliard zajęć dodatkowych bo matce zależy na rozwoju bombelka
Instynkt - Nagle po rozwodzie bąbelek musi zacząć się odzywiac najwyzszej jakości jed...

źródło: 848

Pobierz
  • Odpowiedz
kjungst
kjungst
07.12.2025, 13:37:04 via Android
  • 307
@Instynkt a normalne dzieci w normalnej rodzinie nią mają żadnych zajęć dodatkowych bo kogo na to stać xDDD
  • Odpowiedz
ijones
ijones
07.12.2025, 10:54:29
  • 349
Na tym obrazku znajduje się 16 okręgów. Widzicie je ?

#iluzjaoptyczna #ciekawostki
ijones - Na tym obrazku znajduje się 16 okręgów. Widzicie je ?

#iluzjaoptyczna #ciek...

źródło: 16 okręgów

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszuriam
mszuriam
07.12.2025, 10:56:17 via Wykop
  • 229
@ijones: nie
  • Odpowiedz
saviola7
saviola7
saviola7
07.12.2025, 10:56:59 via Wykop
  • 310
@ijones: tak
  • Odpowiedz
Drill90
Drill90
Drill90
07.09.2025, 06:48:58
  • 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gargantel
gargantel
07.09.2025, 07:46:33 via Wykop
  • 2
@Drill90: ja wolę bez
  • Odpowiedz
PoteznaBorowka
PoteznaBorowka
PoteznaBorowka
07.09.2025, 08:48:21 via Wykop
  • 2
@gargantel: wampir
  • Odpowiedz
NetworkCartoon
NetworkCartoon
07.12.2025, 19:38:34
  • 62
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Varesi
Varesi
07.12.2025, 19:48:31 via Wykop
  • 9
@NetworkCartoon: To już nie sarkastyczne tekściki na wykopie a w poważnej mejstrimowej stacji.
  • Odpowiedz
HaPe
HaPe
HaPe
08.12.2025, 07:48:00 via Wykop
  • 4
Takie wpisy to były parę lat temu normą na #blackpll


@pioter_ciemiezca: Bardzo prawdopodobne, że Jankowski przygotowując się do programu trafił na wykop, zobaczył takie wpisy z dużą ilością plusów.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 533
  • Strona 46 z 533
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.12.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking